Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Rybnik

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Jan i Pavel, Rybnik
Jan i Pavel
Rybnik

CENA:
2100 ZŁ / USŁUGA
79 / 0
Współpraca z nami to sama przyjemność!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Daniel, Rybnik
Daniel
Rybnik

CENA:
2700 ZŁ / USŁUGA
2020 / 4
Nasz zespół tworzą trzy osoby dla których muzyka stała się prawdziwą pasją i sposobem na życie. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i doskonałą zabawę podczas występu. Działamy na terenie całej Polski.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
4332 / 26
Nasz repertuar stanowią najlepsze szlagiery z dawnych lat, aż po najnowsze hity obecnych czasów. Składają ...
Weselna - standardowa
Pop
Oprawa muzyczna na wesele Aleksandra, Katowice
Aleksandra
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2504 / 11
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Sosnowiec
Krzysztof
Sosnowiec

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1574 / 7
Jesteśmy zespołem, który może poszczycić się uczestnictwem w finale III i IV Konkursu Kapel Weselnych, ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Darek  Ewa  Krzysiek, Rydułtowy
Darek Ewa Krzysiek
Rydułtowy

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1513 / 4
Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku muzycznym. Rozbudowa bogatego repertuaru weselnego cały czas. Indywidualne dostosowanie się do ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Janusz, Łaziska Górne
Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
1172 / 9
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ela i Janusz, Łaziska Górne
Ela i Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
2294 / 3
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
1072 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Dariusz, Bielsko-Biała
Dariusz
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
608 / 7
Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie. Zarówno nagłośnienie jak i cyfrowo sterowane nowoczesne ledowe oświetlenie ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 40
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Rybnik - nasz przewodnik

Parom biorącym ślub zależy na tym, aby ten szczególny zapamiętać jako idealny. Dla nowożeńców jest to jedno z najpiękniejszych i najszczęśliwszych wydarzeń w życiu. Chcąc uniknąć niepotrzebnego stresu, warto odpowiednio wcześnie rozpocząć przygotowania, zwłaszcza jeśli w planach jest także zabawa weselna. W tym celu należy zarezerwować salę weselną oraz zamówić oprawę muzyczną, najczęściej w postaci zespołu. Pary pochodzące z Rybnika nie będą mieć z tym problemów.  Mogą tutaj skorzystać z oferty na przykład Restauracji Szarlota lub Rezydencji pod Wiatrakiem. Podobnie jest z wyborem zespołu muzycznego. W Rybniku można skorzystać z usług 23 zespołów weselnych, co jest widoczne w serwisie muzyka-wesele.pl.

Wybór muzyki na wesele

Wybór odpowiedniego zespołu lub DJ-a to jeden z najważniejszych, jakie para młoda musi podjąć organizujące wesele. Od niej zależy, jak dobrze goście będą się bawić, a to rzutuje na ich wspomnieniach i komentarzach po przyjęciu. Jest to także bardzo trudny wybór, bo niełatwo przewidzieć, co dokładnie spodoba się zaproszonym osobom. Najlepszą opcją jest wybranie zespołu, który zapewnia zróżnicowany repertuar i poproszenie go o spontaniczne dostosowanie się do preferencji gości. Zespół łatwo zauważy, przy jakiej muzyce wypełnia się parkiet i powinien w takim wypadku grać kawałki, które cieszą się zainteresowaniem. Dobrze w roli muzyki na weselu sprawdzą się zwłaszcza największe hity, znane i powszechnie lubiane kawałki z takich gatunków muzycznych jak pop, disco polo, czy muzyka biesiadna. Na śląskim weselu nie powinno zabraknąć też śląskich szlagierów, może nawet warto pomyśleć o zespole, który specjalizuje się w tym gatunku. 

Oprawa muzyczna ślubu

Wybór muzyki nie kończy się na znalezieniu zespołu weselnego, nie mniej ważna jest oprawa muzyczna ślubu, szczególnie w kościele. Najlepiej w tej roli sprawdza się muzyka klasyczna, zwłaszcza instrumenty smyczkowe, pięknie pasuje także śpiew a capella. Jeśli para ma wystarczające fundusze, może nawet pomyśleć o zatrudnieniu chóru, który w piękny sposób dopełniłby uroczystość. Taki ślub byłby wyjątkowo wzruszającym wydarzeniem, a emocje z nim związane pozostałyby niezapomniane jeszcze przez długi czas. 

Pamiątka z wesela - film i zdjęcia ślubne w Rybniku

Wspaniałą pamiątką z tego wydarzenia będą zawsze zdjęcia ślubne, a także filmy. Poza rejestrowaniem ceremonii zaślubin oraz zabawy weselnej młode pary często decydują się na sesję w plenerze. W Rybniku nie brakuje klimatycznych miejsc, które nadadzą się doskonale na sesje ślubną. Szczególnie godny polecenia jest Rodzinny Park Atrakcji w Kamieniu. W nim mieści się Dino Park z postaciami dinozaurów o rzeczywistych wymiarach. Można się także udać do Krainy Bajek, gdzie między innymi mieszka czarownica. Humorystyczne sesje są bowiem coraz popularniejsze wśród nowożeńców.

Romantykom na pewno spodobają się plenery na obszarze Parku Kozie Góry. Piękna przyroda i śpiew ptaków zachwycają niezmiennie od pokoleń. Uroku temu miejscu dodaje także klimatyczna kawiarenka oraz malutki amfiteatr. Poetycka atmosfera parku z pewnością podkreśli niezwykłość sesji.

Fachowcy w dziedzinie fotografii i filmu ślubnego doskonale znają atrakcyjne miejsca idealne do tego, by powstająca pamiątka ślubna była niepowtarzalna. Zalew Rybnicki z pewnością się do nich zalicza. Jego okolica obfituje w niezwykłe, malownicze zakątki. Bliskość wody powoduje, że można zaimprowizować scenkę żeglarską. Nieopodal znajduje się ośrodek jeździecki, co może stanowić nie lada gratkę dla wielbicieli koni. Zachód słońca nad jeziorem podkreśli romantyczny klimat fotografii. Modne są także animacje timelapse, które wprawny filmowiec doskonale zrealizuje.

Rybnik to miasto o górniczych tradycjach, nie brakuje w nim pokopalnianych budynków. Wbrew pozorom sesje na tle obiektów przemysłowych cieszą się coraz większym powodzeniem, a Rybnik odpowiada na tę popularność zabytkową Kopalnią Ignacy. W tym miejscu znajduje się wieża widokowa, z której można skorzystać. Panorama jest szczególna, a okolica szybu wspaniale zaprezentuje się jako tło reportażu ślubnego. Takich miejsc w Rybniku i okolicach jest oczywiście dużo więcej. Wizyty w nich wspaniale łączą się z lekcją historii o regionie.

Nie można zapominać także o samym centrum Rybnika. Miasto posiada cudowny Rynek. Klimatyczne uliczki tej części miasta pozwalają na stworzenie ciekawych aranżacji wśród zabytkowych kamieniczek. Nie trzeba wyjeżdżać do Krakowa, czy bliżej do Pszczyny. Układ urbanistyczny i położenie Starego Miasta są bardzo inspirujące. Taki styl sesji ślubnej zadowoli wiele par młodych, gdyż jest to pewien tradycyjny schemat, a co najważniejsze nie jest nudny, więc zawsze jest doceniany. Realizacja własnych pomysłów także wchodzi w grę, gdyż wynajęty przez nas specjalista potrafi się dostosować do każdego pomysłu. Wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem i dlatego nigdy nie zabraknie możliwości w tym zakresie.

Dobrze jest sprawdzić wcześniej szczegóły oferty fotografów ślubnych lub kamerzystów. Od nich zależy bowiem bardzo dużo. Sesja ślubna może być zrealizowana w dowolnym terminie, jednak trzeba pamiętać, że rejestracja ślubu i wesela nie jest do powtórzenia.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems