Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Częstochowa

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Rafał, Częstochowa
Rafał
Częstochowa

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
918 / 6
To coverowy, dynamiczny i zawodowo brzmiący choć nietypowy zespół muzyczny na wesela, studniówki, koncerty To bombowy band tryskający humorem, gustem muzycznym, pomysłowością, doświadczeniem i charyzmą. Niemniej jednak, jeżeli zależy państwu na nieszablonowym podejściu do oprawy muzycznej, chcą Państwo postawić na prawdziwe show dla swoich gości i świetnie bawić się na własnym przyjęciu weselnym wśród rytmów disco, dance, rock, pop, biesiadnych i disco polo, jeżeli lubicie sobie pośpiewać i cieszy was chodzenie zespołu pomiędzy stołami
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Janusz, Częstochowa
Janusz
Częstochowa

CENA:
2250 ZŁ / USŁUGA
1409 / 3
Skrzydlate ręce Tak blisko-Rafał Brzozowski Prawdziwe powietrze-Loka Tylko z Tobą-Andre Akordeonista-Mariusz Kalaga Sen o Victorii-Dżem Dotknij mnie-Mejk Balada Boa-Gustavo Lima Suknie kolorowe Ona tańczy dla mnie-Weekend Bara bara bere bere-Michel Telo Tak smakuje życie-Eney i wiele innych utworów.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Sławomir, Częstochowa
Sławomir
Częstochowa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
2190 / 1
Nasz zespół wykonuje polskie i światowe covery muzyki rozrywkowej. Bogaty, różnorodny i uniwersalny repertuar (najbardziej znane przeboje lat 60-90-tych, po najnowsze hity z list przebojów) powoduje, że sprawdzamy się jako zespół na wielu imprezach, w tym weselach. Pełna otwartość na sugestie Klientów. Doradzamy, jednocześnie nie narzucając własnych pomysłów. Możemy przygotować utwory na tak zwane specjalne życzenie.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Mariusz, Częstochowa
Mariusz
Częstochowa

CENA:
3200 ZŁ / USŁUGA
1355 / 0
Częstochowski zespół muzyczny. Oferujemy oprawę muzyczną różnych imprez okolicznościowych i tanecznych. Gramy na weselach, gdzie posiadamy duże doświadczenie. Naszym atutem jest gra wyłącznie na żywo!! Skład naszego zespołu stanowią: wokalistka, perkusja, gitara solowa, instrumenty klawiszowe, gitara basowa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i oferujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy wszystkich!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Joanna , Andrzej, Waldemar, Częstochowa
Joanna , Andrzej, Waldemar
Częstochowa

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
3341 / 2
Jesteśmy zespołem muzycznym z tradycjami i ogromnym doświadczeniem , regularnie umilamy muzyką wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, począwszy od wesela, bale sylwestrowe, zabawy karnawałowe, bankiety, festyny itp. - to zespół na twoje wesele !!!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Dariusz, Bielsko-Biała
Dariusz
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
608 / 7
Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie. Zarówno nagłośnienie jak i cyfrowo sterowane nowoczesne ledowe oświetlenie ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1300 ZŁ / USŁUGA
495 / 1
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Poznań
Krzysztof
Poznań

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
1841 / 1
GRAMY WYŁĄCZNIE KLASYCZNY SOUL, FUNK i BLUES UWAGA!!! NIE GRAMY TYPOWEJ MUZYKI WESELNEJ!!! Żadnego DISCO-POLO ani ...
Inna
Zespół muzyczny Robert, Osielec
Robert
Osielec

CENA:
3700 ZŁ / USŁUGA
612 / 3
Gramy wyłącznie na żywo! Z dziką rozkoszą zagramy na Państwa weselu, a jak będzie trzeba ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Leszek, Ania, Radek, Kluczbork
Leszek, Ania, Radek
Kluczbork

CENA:
3200 ZŁ / USŁUGA
661 / 2
Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 51
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Częstochowa - nasz przewodnik

Każda para młoda z niecierpliwością czeka na swój ślub i pragnie, by wszystko w ten dzień było perfekcyjne. Wybór odpowiedniego miejsca na zabawę weselną (jeśli taka jest w planach) powinien zostać dokonany w pierwszej kolejności. Częstochowa oferuje wiele możliwości, z których można skorzystać. Dotyczy to zarówno małych przyjęć dla rodziny i najbliższych przyjaciół, jak i zabaw dla 150 i więcej gości.

Oprawa muzyczna wesela w Częstochowie

Bardzo ważnym elementem każdego przyjęcia weselnego jest oprawa muzyczna, którą zapewnić może zespół muzyczny. W Częstochowie mamy do wyboru 28 zespołów, które prezentują szczegóły swoich ofert na portalu muzyka-wesele.pl Z jego pomocą można porównać propozycje zespołów i dokonać wyboru. Jest to bardzo pomocny serwis, bo w jednym miejscu można znaleźć wszystkie informacje, konieczne dla wyboru muzyki na wesele. Zespoły przedstawiają tam swoją dokładną ofertę, cennik, zdjęcia z poprzednich imprez oraz nagrania, które najlepiej świadczą o jakości zespołu. Do wyboru są zresztą nie tylko orkiestry weselne, ale także DJ-e oraz wodzireje z całej Polski, z podziałem na regiony, w których działają. 

Zdecydowana większość muzyków z Częstochowy zapewnia zróżnicowany weselny repertuar. Grają m.in. standardową muzykę weselną, muzykę biesiadną, stare przeboje, a nawet disco polo. Niektórzy oferują również takie gatunki muzyczne jak jazz, czy blues. Wybranie zespołu lub DJ-a, który zapewni zróżnicowaną muzykę, to strzał w dziesiątkę! Dzięki temu prawie każda osoba na przyjęciu, niezależnie od wieku i gustu, będzie się dobrze bawić i wyjdzie z imprezy usatysfakcjonowana. 

Muzyka na ślubie

Nie mniej ważne jest zaplanowanie muzyki na ślubie. Obecnie coraz rzadziej zdarza się, że para polega tylko na organiście w kościele, lepiej wynająć jest profesjonalistę, który sprawi, że ślub będzie naprawdę wzruszający. Zdarzają się zespoły weselne, które mają w ofercie muzykę pasującą do kościoła, jednak wiele nie zajmuje się takimi usługami, dlatego trzeba tę kwestię wyjaśnić na samym początku. Do kościoła najlepiej pasować będzie delikatna, spokojna muzyka klasyczna (fortepian lub skrzypce), świetnie sprawdzi się także śpiew a capella. W tym celu można zatrudnić śpiewaka lub śpiewaczkę, a nawet cały chór. Jeśli młodej parze marzy się występ chóru na ślubie, a nie mają wystarczających funduszy, warto zatrudnić w tej roli lokalną scholę. Efekt będzie bardzo dobry, a cena znacznie niższa. 

Ślubna pamiątka - sesja lub film plenerowy w Częstochowie

Jeżeli sala jest już zarezerwowana, a muzyka zapewniona, to warto rozpocząć poszukiwania fachowców, którzy stworzą niebanalną pamiątkę ślubną w postaci filmów i zdjęć ślubnych.

W Częstochowie nie brakuje atrakcyjnych plenerów i nie jest to wyłącznie Jasna Góra. Oczywiście sam klasztor jest bardzo ciekawym pomysłem, jednak inne miejsca w mieście mogą wspaniale uzupełnić taki rodzaj sesji. Historyczna zabudowa miasta będzie doskonałym tłem ślubnych fotografii, a liczne parki i skwery idealnie posłużą do nagrania na przykład romantycznego spaceru młodej pary.

Stare Miasto, a szczególnie Stary Rynek to klimatyczne i popularne miejsce ślubnych sesji zdjęciowych. To tutaj kończy się (lub jak kto woli zaczyna) Szlak Orlich Gniazd. Legendy wspominają nawet, że w tym miejscu, gdy istniał Ratusz, nocował nawet sam Napoleon Bonaparte. Urocze kamienice podkreślą romantyczny charakter fotografii czy filmu.

Przepiękna Jura Krakowsko-Częstochowska wprost zaprasza do odwiedzenie swoich urzekających zakątków. Rozległe tereny leśne, rozrzucone skalne głazy, wzgórza, stawy i zamki doskonale nadają się na plenerową sesję ślubną. Cisza i sielankowa atmosfera sprzyja skupieniu i odpoczynkowi. Taka pamiątka będzie niezwykle efektowna. Warto zajrzeć do pobliskiego Mirowa, w którym znajduje się atrakcyjny zamek. Nieco dalej, w Podzamczu, mieści się słynny Zamek Ogrodzieniec. Propozycje przyrodnicze można uzupełnić wizytą w Ojcowskim Parku Narodowym. To tutaj znajduje się słynna Maczuga Herkulesa, jaskinia Łokietka oraz wiele innych, pięknych zakątków. 

W Częstochowie i jej okolicach można nie tylko bardzo miło spędzić czas, ale także urządzić doskonały ślub i wspaniałe wesele. Stworzona pamiątka ślubna idealnie uchwyci ducha tego regionu. Interesującą może okazać się wycieczka w okolice Alei Jasnogórskiej i ulicy Siedmiu Kamienic.

Wybór kamerzysty i fotografa

Dobre zdjęcia i filmy ślubne powstaną tylko wtedy, gdy wybierze się do tego zadania odpowiednich profesjonalistów. Najlepszych specjalistów można odszukać na portalach filmy-wesele.pl oraz fotograf-wesele.pl Dzięki temu zyska się pewność, że pamiątka ślubna spełni wszelkie wymagania młodej pary i będzie nie tylko efektowna, ale również oryginalna. Niewątpliwą zaletą wspomnianych portali są opinie zamieszczone przez klientów, którzy skorzystali usług wyszukanych przez portale. Ponadto istnieje możliwość obejrzenia próbek materiałów filmowych, a także zdjęć ślubnych. Współpraca z fachowcem z pewnością będzie owocna tym bardziej, że fotografowie chętnie dzielą się własnym pomysłami na udane zdjęcia. W Częstochowie jest dużo możliwości wyboru usług ślubnych. Zorganizowanie tutaj wesela jest bardzo dobrym pomysłem.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems