Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Bytom

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
1072 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Aleksandra, Katowice
Aleksandra
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2504 / 11
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Janusz, Łaziska Górne
Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
1172 / 9
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ela i Janusz, Łaziska Górne
Ela i Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
2294 / 3
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1300 ZŁ / USŁUGA
495 / 1
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Robert, Osielec
Robert
Osielec

CENA:
3700 ZŁ / USŁUGA
612 / 3
Gramy wyłącznie na żywo! Z dziką rozkoszą zagramy na Państwa weselu, a jak będzie trzeba ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Leszek, Ania, Radek, Kluczbork
Leszek, Ania, Radek
Kluczbork

CENA:
3200 ZŁ / USŁUGA
661 / 2
Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Łukasz, Katowice
Łukasz
Katowice

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
579 / 1
Dj.Wodzirej-KONFERANSJER. PROFESJONALNY WOKAL DAMSKI,Wokal męski, SAKSOFONY, TYROS 5,Najwyższej jakosci NAGŁOSNIENIE sceniczne -7000W. Oswietlenie. DYM. tylko ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Zespół muzyczny Janusz, Chorzów
Janusz
Chorzów

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
1821 / 0
Zespół muzyczny z Chorzowa, który uświetni Państwu uroczystość weselną. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia i ...
Weselna - standardowa
Pop
Zespół muzyczny Sylwester, Dąbrowa Górnicza
Sylwester
Dąbrowa Górnicza

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
3104 / 9
Zespół na wesele. Wieloletnie doświadczenie muzyczne. Z nami nie musisz się już martwić o powodzenie ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 34
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Bytom - nasz przewodnik

Zwieńczeniem uczucia dwojga kochających się ludzie jest zazwyczaj ślub. Nie dziwi zatem fakt, że pary młode pragną, aby w ten dzień wszystko przebiegło perfekcyjnie. Przyszli małżonkowie przykładają wielką wagę do wszystkich szczegółów podczas organizacji tego wydarzenia. Przeważnie pamiątkę szczęśliwych chwil stanowi reportaż ślubny w postaci zdjęć i/lub filmów. To właśnie w postaci takich kadrów zostanie upamiętniony i uwieczniony ten wspaniały dzień. Bardzo często uzupełnienie stanowi sesja ślubna wykonana w różnych plenerach.

W pierwszej kolejności (prócz ustalenia daty ślubu) należy zarezerwować miejsce na zabawę weselną, a także zespół muzyczny, który zadba o gości weselnych. Udane wesele zapadnie głęboko w pamięć wszystkim uczestnikom. Warto skorzystać z ciekawych ofert lokali weselnych znajdujących się na terenie Bytomia. Może to być np. Restauracja The Piano. Po dokonaniu rezerwacji, można skorzystać z pomocy portalu muzyka-wesele.pl, by wybrać zespół, który zadba o oprawę muzyczną. W Bytomiu jest do dyspozycji 21 takich ofert. Wystarczy skorzystać z wspomnianego serwisu i porównać terminy, ceny i inne szczegóły. 

Muzyka na weselu w Bytomiu

Jaką muzykę para powinna zaproponować gościom podczas zabawy weselnej? Sprawdzi się, że przede wszystkim to, co znane i szeroko lubiane. Zespół weselny powinien zatem skupiać się na graniu znanych przebojów, najlepiej z różnych muzycznych gatunków, takich jak pop, twist, muzyka biesiadna, czy nawet disco polo. Na Śląskim weselu nie może też zabraknąć typowych śląskich szlagierów!

Czy pary młode z Bytomia mogą liczyć na taką muzykę? Jak najbardziej! Orkiestry weselne z Bytomia i okolic oferują bardzo zróżnicowany repertuar, który ma sporą szansę zyskać aprobatę większości gości. Para młoda nie powinna się obawiać z góry przyznać, jaka muzyka, a nawet jakie konkretne kawałki powinny znaleźć się na imprezie, w końcu to niepowtarzalne chwile i wszystko powinno przebiegać w sposób, jaki młoda para sobie życzy. 

Opcją godną przemyślenia jest zatrudnienie DJ-a, zamiast zespołu weselnego. Taka opcja nie tylko uchodzi za tańszą, ale jest też sposobem na zorganizowanie bardziej nowoczesnego wesela i na wręcz nieograniczone możliwości wyboru piosenek z dobrze przygotowanej bazy profesjonalnego DJ-a. Taka opcja szczególnie przypadnie do gustu osobom młodym, więc jeśli stanowią oni większość na weselnej zabawie, to warto się nad tym zastanowić. 

Pamiątka ślubna - sesja plenerowa

Para młoda nie powinna jednak skupiać się tylko na przygotowaniu wesela. Powinna pomyśleć także pamiątce z wesela, czyli reportażu foto lub video. Obecnie takie reportaże nie mogą obejść się bez sesji plenerowej, która znacznie je ubogaca. Pary na Śląsku mają sporo szans na bardzo ciekawe przygotowanie sesji fotograficznej lub teledysku ślubnego. Zapewnia to wielość niebanalnych plenerów ślubnych, jakie można znaleźć w okolicy. Tereny postindustrialne, kopalnie, blokowiska - choć dla niektórych może to brzmieć dziwnie, to takie miejsca są bardzo w cenie podczas organizowania sesji ślubnych. Pozwalają się wyróżnić od innych sesji i stworzyć artystyczne zdjęcia ślubne. Gdzie najlepiej zorganizować sesję ślubną w Bytomiu? 

Rynek w Bytomiu to nie wszystko

Miasto Bytom leżące na Górnym Śląsku łączy w sobie klimat regionu, a także kultury wschodniej ze względu na napływ ludności polskich Kresów Wschodnich. Bez problemu można tutaj zorganizować oryginalną sesję ślubną. Niewątpliwie jest tutaj bardzo szczególne centrum ze średniowiecznym układem urbanistycznym. Atrakcyjne kamienice, kościoły i urokliwe uliczki będą odpowiednim miejscem romantycznego spaceru i stworzenia wspaniałego klimatu reportażu. W okolicy Dworca Kolejowego rozpoczyna się deptak bytomski, który prowadzi aż do Rynku. Odnowiona aleja jest bardzo efektowna i może stanowić doskonałe tło sesji ślubnej.

Wizyta w kamieniołomie Blachówka

Poza zabytkami i architekturą w okolicach Bytomia można odnaleźć wiele perełek, które są objęte ochroną indywidualną. Takie plenery to wspaniały pomysł na oryginalne zdjęcia lub film. W Kamieniołomie Blachówka odnajdzie się nastrój tajemniczości. Powstał on na miejscu wyrobiska z okresu dolomitu już w 1889 roku. Jest to interesujące miejsce o charakterze górniczym. Na terenie tym jest wiele wyrobisk odkrywkowych, sztolni, szybów, usypisk i chodników podziemnych. Nie wszystkie miejsca są możliwe do zwiedzania, ale to co jest możliwe jest wystarczające, by stworzyć fascynujące zdjęcia i filmy ślubne.

Inne atrakcje miasta

Bytomska kolejka wąskotorowa może zapewnić ciekawą podróż w czasie. Trasa popularnej wąskotorówki wiedzie po terenie Bytomia, Miasteczka Śląskiego i Tarnowskich Gór. Może to być atrakcyjna wycieczka i kolejny z pomysłów na sesję ślubną. Historia popularnej „ciuchci” sięga XIX wieku i pomaga ona w zwiedzaniu zabytków techniki województwa śląskiego. Na trasie znajduje się m.in. Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach oraz malowniczy Zalew Nakło-Chechło.

Jak widać miasto Bytom oraz okolica ma wiele do zaoferowania wszystkim je odwiedzającym. Nie zabraknie tutaj także doskonałych plenerów, które stworzą wspaniałą ślubną pamiątkę. Fachowcy z tej dziedziny z powodzeniem wszystkim przedstawią swoje propozycje plenerów ślubnych. Oni także zrealizują wszystkie pomysły i wizje młodych par.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems