Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Bytom

wodzireje, dj Bytom - 33 zespołów weselnych

oprawa muzyczna Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Jerzy, Katowice
Jerzy
Katowice

CENA:
2300 ZŁ / USŁUGA
883 / 1
Jerzy założyciel zespołu jest multiinstrumentalistą świetnym wodzirejem oraz kompozytorem muzyki dla dzieci ale nie tylko ...
Jerzy, Katowice
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Bieruń
Krzysztof
Bieruń

CENA:
2650 ZŁ / USŁUGA
745 / 0
Jesteśmy zespołem, który łączy wszystko co najlepsze i tak jest od samego początku naszej działalności. ...
Krzysztof, Bieruń
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
DJ na wesele Jarek, Bielsko-Biała
Jarek
Bielsko-Biała

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
982 / 2
Mój repertuar to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te 90-te, do najnowszych ...
Jarek, Bielsko-Biała
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Mirosław, Chorzów
Mirosław
Chorzów

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
1746 / 2
Oferuję państwu niesamowite przeżycia muzyczne i wizualne na waszym weselu !!! - Muzyka ( od disco ...
Mirosław, Chorzów
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
74 / 0
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli ...
Darek, Dąbrowa Górnicza
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Jarosław, Olkusz
Jarosław
Olkusz

CENA:
2800 ZŁ / USŁUGA
1079 / 3
Repertuar typowo weselny, dodatkowo polski rock, piosenki zagraniczne, disco-polo. Zapewniamy dopasowanie piosenek do gustów Państwa ...
Jarosław, Olkusz
Pop
Góralska
Inna
Zespół muzyczny Sylwester, Dąbrowa Górnicza
Sylwester
Dąbrowa Górnicza

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
2150 / 8
Zespół na wesele. Wieloletnie doświadczenie muzyczne. Z nami nie musisz się już martwić o powodzenie ...
Sylwester, Dąbrowa Górnicza
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Janusz, Częstochowa
Janusz
Częstochowa

CENA:
2250 ZŁ / USŁUGA
959 / 1
Skrzydlate ręce Tak blisko-Rafał Brzozowski Prawdziwe powietrze-Loka Tylko z Tobą-Andre Akordeonista-Mariusz Kalaga Sen o Victorii-Dżem Dotknij mnie-Mejk Balada Boa-Gustavo Lima Suknie kolorowe Ona ...
Janusz, Częstochowa
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Daniel, Rybnik
Daniel
Rybnik

CENA:
2700 ZŁ / USŁUGA
1579 / 3
Nasz zespół tworzą trzy osoby dla których muzyka stała się prawdziwą pasją i sposobem na ...
Daniel, Rybnik
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Piekary Śląskie
Krzysztof
Piekary Śląskie

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
1288 / 8
Zespół Muzyczny 100% Live na każdą okazję. Specjalizujemy się w graniu na zabawach weselnych. Zapraszamy ...
Krzysztof, Piekary Śląskie
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 33
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Bytom - nasz przewodnik

Zwieńczeniem uczucia dwojga kochających się ludzie jest zazwyczaj ślub. Nie dziwi zatem fakt, że pary młode pragną, aby w ten dzień wszystko przebiegło perfekcyjnie. Przyszli małżonkowie przykładają wielką wagę do wszystkich szczegółów podczas organizacji tego wydarzenia. Przeważnie pamiątkę szczęśliwych chwil stanowi reportaż ślubny w postaci zdjęć i/lub filmów. To właśnie w postaci takich kadrów zostanie upamiętniony i uwieczniony ten wspaniały dzień. Bardzo często uzupełnienie stanowi sesja ślubna wykonana w różnych plenerach.

W pierwszej kolejności (prócz ustalenia daty ślubu) należy zarezerwować miejsce na zabawę weselną, a także zespół muzyczny, który zadba o gości weselnych. Udane wesele zapadnie głęboko w pamięć wszystkim uczestnikom. Warto skorzystać z ciekawych ofert lokali weselnych znajdujących się na terenie Bytomia. Może to być np. Restauracja The Piano. Po dokonaniu rezerwacji, można skorzystać z pomocy portalu muzyka-wesele.pl, by wybrać zespół, który zadba o oprawę muzyczną. W Bytomiu jest do dyspozycji 21 takich ofert. Wystarczy skorzystać z wspomnianego serwisu i porównać terminy, ceny i inne szczegóły. 

Muzyka na weselu w Bytomiu

Jaką muzykę para powinna zaproponować gościom podczas zabawy weselnej? Sprawdzi się, że przede wszystkim to, co znane i szeroko lubiane. Zespół weselny powinien zatem skupiać się na graniu znanych przebojów, najlepiej z różnych muzycznych gatunków, takich jak pop, twist, muzyka biesiadna, czy nawet disco polo. Na Śląskim weselu nie może też zabraknąć typowych śląskich szlagierów!

Czy pary młode z Bytomia mogą liczyć na taką muzykę? Jak najbardziej! Orkiestry weselne z Bytomia i okolic oferują bardzo zróżnicowany repertuar, który ma sporą szansę zyskać aprobatę większości gości. Para młoda nie powinna się obawiać z góry przyznać, jaka muzyka, a nawet jakie konkretne kawałki powinny znaleźć się na imprezie, w końcu to niepowtarzalne chwile i wszystko powinno przebiegać w sposób, jaki młoda para sobie życzy. 

Opcją godną przemyślenia jest zatrudnienie DJ-a, zamiast zespołu weselnego. Taka opcja nie tylko uchodzi za tańszą, ale jest też sposobem na zorganizowanie bardziej nowoczesnego wesela i na wręcz nieograniczone możliwości wyboru piosenek z dobrze przygotowanej bazy profesjonalnego DJ-a. Taka opcja szczególnie przypadnie do gustu osobom młodym, więc jeśli stanowią oni większość na weselnej zabawie, to warto się nad tym zastanowić. 

Pamiątka ślubna - sesja plenerowa

Para młoda nie powinna jednak skupiać się tylko na przygotowaniu wesela. Powinna pomyśleć także pamiątce z wesela, czyli reportażu foto lub video. Obecnie takie reportaże nie mogą obejść się bez sesji plenerowej, która znacznie je ubogaca. Pary na Śląsku mają sporo szans na bardzo ciekawe przygotowanie sesji fotograficznej lub teledysku ślubnego. Zapewnia to wielość niebanalnych plenerów ślubnych, jakie można znaleźć w okolicy. Tereny postindustrialne, kopalnie, blokowiska - choć dla niektórych może to brzmieć dziwnie, to takie miejsca są bardzo w cenie podczas organizowania sesji ślubnych. Pozwalają się wyróżnić od innych sesji i stworzyć artystyczne zdjęcia ślubne. Gdzie najlepiej zorganizować sesję ślubną w Bytomiu? 

Rynek w Bytomiu to nie wszystko

Miasto Bytom leżące na Górnym Śląsku łączy w sobie klimat regionu, a także kultury wschodniej ze względu na napływ ludności polskich Kresów Wschodnich. Bez problemu można tutaj zorganizować oryginalną sesję ślubną. Niewątpliwie jest tutaj bardzo szczególne centrum ze średniowiecznym układem urbanistycznym. Atrakcyjne kamienice, kościoły i urokliwe uliczki będą odpowiednim miejscem romantycznego spaceru i stworzenia wspaniałego klimatu reportażu. W okolicy Dworca Kolejowego rozpoczyna się deptak bytomski, który prowadzi aż do Rynku. Odnowiona aleja jest bardzo efektowna i może stanowić doskonałe tło sesji ślubnej.

Wizyta w kamieniołomie Blachówka

Poza zabytkami i architekturą w okolicach Bytomia można odnaleźć wiele perełek, które są objęte ochroną indywidualną. Takie plenery to wspaniały pomysł na oryginalne zdjęcia lub film. W Kamieniołomie Blachówka odnajdzie się nastrój tajemniczości. Powstał on na miejscu wyrobiska z okresu dolomitu już w 1889 roku. Jest to interesujące miejsce o charakterze górniczym. Na terenie tym jest wiele wyrobisk odkrywkowych, sztolni, szybów, usypisk i chodników podziemnych. Nie wszystkie miejsca są możliwe do zwiedzania, ale to co jest możliwe jest wystarczające, by stworzyć fascynujące zdjęcia i filmy ślubne.

Inne atrakcje miasta

Bytomska kolejka wąskotorowa może zapewnić ciekawą podróż w czasie. Trasa popularnej wąskotorówki wiedzie po terenie Bytomia, Miasteczka Śląskiego i Tarnowskich Gór. Może to być atrakcyjna wycieczka i kolejny z pomysłów na sesję ślubną. Historia popularnej „ciuchci” sięga XIX wieku i pomaga ona w zwiedzaniu zabytków techniki województwa śląskiego. Na trasie znajduje się m.in. Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach oraz malowniczy Zalew Nakło-Chechło.

Jak widać miasto Bytom oraz okolica ma wiele do zaoferowania wszystkim je odwiedzającym. Nie zabraknie tutaj także doskonałych plenerów, które stworzą wspaniałą ślubną pamiątkę. Fachowcy z tej dziedziny z powodzeniem wszystkim przedstawią swoje propozycje plenerów ślubnych. Oni także zrealizują wszystkie pomysły i wizje młodych par.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems