Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Opole

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Edyta, Opole
Edyta
Opole

CENA:
2800 ZŁ / USŁUGA
851 / 11
Doświadczona firma zajmująca się profesjonalną oprawą muzyczną na wielu imprezach okolicznościowych, w tym na weselach. Zapewniamy pełną satysfakcję z naszych usług i dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do poznania szczegółów!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Piotr, Opole
Piotr
Opole

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1182 / 3
Młody i energiczny zespół z doświadczeniem idealną propozycją na wesele. Zapraszamy Pary Młode do kontaktu z nami. Profesjonalizm gwarantowany!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Joanna, Magdalena, Paulina, Katarzyna, Opole
Joanna, Magdalena, Paulina, Katarzyna
Opole

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
1155 / 4
Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną ślubów i wesel. Posiadamy szeroki repertuar składających się z utworów muzyki klasycznej, rozrywkowe i musicalowej zarówno w wersji instrumentalnej jak i wokalno- instrumentalnej. Naszą wokalistką i instrumentalistką jest Paulina ( finalistka Bitwy na głosy ). Działamy na terenie całej Polski i posiadamy długoletnie doświadczenie.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Zespół muzyczny Edward, Opole
Edward
Opole

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
747 / 1
Muzyką zajmujemy się od wielu lat, ona nas połączyła, dała siłę, z niej czerpiemy radość i ogromną satysfakcję. Dlatego chcemy dzielić się z Państwem i Państwa gośćmi naszą muzyką tak, by spotkania z nami były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i zapadły w pamięci przywołując na twarzy uśmiech i ciepło w Waszych sercach. Gramy bardzo szeroki repertuar. Jesteśmy na rynku od wielu lat. Na "co dzień" gramy w restauracji we Wrzoskach 10 km od Opola. Zapraszamy do odwiedzin w piątki i soboty
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Inna
Zespół muzyczny Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
4332 / 26
Nasz repertuar stanowią najlepsze szlagiery z dawnych lat, aż po najnowsze hity obecnych czasów. Składają ...
Weselna - standardowa
Pop
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Mariusz, Wrocław
Mariusz
Wrocław

CENA:
4200 ZŁ / USŁUGA
1434 / 17
Nasz zespół muzyczny to 15 lat wspólnego grania! Setki zagranych wesel , imprez na terenie kraju ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
1072 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Dariusz, Bielsko-Biała
Dariusz
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
608 / 7
Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie. Zarówno nagłośnienie jak i cyfrowo sterowane nowoczesne ledowe oświetlenie ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Poznań
Krzysztof
Poznań

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
1841 / 1
GRAMY WYŁĄCZNIE KLASYCZNY SOUL, FUNK i BLUES UWAGA!!! NIE GRAMY TYPOWEJ MUZYKI WESELNEJ!!! Żadnego DISCO-POLO ani ...
Inna
Liczba pozycji: 48
Województwo Opolskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Opole - nasz przewodnik

Dzień ślubu zwykło się uważać za jeden z najważniejszych w życiu człowieka. Dlatego tak ważne jest przygotowanie się do niego i załatwienie wszystkich niezbędnych spraw związanych ze ślubem oraz weselem, jeśli ono też jest planowane. Po ustaleniu terminu ślubu należy zarezerwować salę weselną, a następnie zadbać o oprawę muzyczną. Opole to piękne miasto nad Odrą, w którym nie brakuje miejsc idealnych na zabawę weselną.

Muzyka na wesele i zespoły z Opola 

Wybór zespołów muzycznych w Opolu jest szeroki, gdyż jak podaje portal muzyka-wesele.pl państwo młodzi mogą skorzystać z 31 ofert. Przy pomocy portalu przyszli małżonkowie mogą zapoznać się ze szczegółami i wybrać zespół odpowiadający ich wymaganiom. Narzeczeni mogą wybierać między zespołami, grającymi muzykę na żywo oraz DJ-ami. Obie te opcje mają swoje spore zalety. Dla wielu par młodych muzyka na żywo na weselu jest podstawą, bez której nie wyobrażają sobie przyjęcia. Dla innych jednak przewagi DJ-a, takie jak niższa cena, czy bardziej nowoczesna aranżacja piosenek, są na tyle kuszące, że decydują się na jego zatrudnienie. Wszystko zależy oczywiście od preferencji i priorytetów każdej pary młodej. Ważne jednak, aby zatrudniony muzyk/muzycy byli prawdziwymi profesjonalistami i dokładnie wsłuchiwali się w życzenia klientów. Tylko w taki sposób przyjęcie weselne potoczy się po myśli nowożeńców. 

Gatunek muzyki, który powinien być grany na weselu to sprawa dyskusyjna. Każdy ma inny gust i dla jednych zabawa przy disco polo będzie nie do zaakceptowania, podczas, gdy inni uważają, że tylko takie przyjęcie weselne ma sens. Decydują państwo młodzi, ale powinni brać pod uwagę nie tylko swój gust, ale też preferencje gości. Warto zapewnić, aby każdy poczuł się dobrze na weselu, a można to zrobić grając zróżnicowany repertuar. Jeśli para młoda nie przepada za biesiadnymi przebojami, ale wie, że część gości będzie świetnie się przy nich bawić, warto dac im tę szansę. W końcu wesele robi się dla gości i ich zadowolenie ma ogromne znaczenie. 

Sesje ślubne w Opolu

Nie wolno zapomnieć, że udana impreza powinna być udokumentowana. Większość par młodych decyduje się na pamiątkę ze ślubu w postaci filmów wideo i fotografii. Warto skorzystać z takich ofert w Opolu i zrealizować sesję ślubną na obszarze miasta.

Opole to historyczna stolica Górnego Śląska, położona nad rzeką Odrą.  W mieście znajduje się wiele wspaniałych miejsc, które doskonale nadają się na sesję ślubną. Bardzo atrakcyjny pod tym względem jest Rynek Starego Miasta, gdzie kręte uliczki i kamieniczki wprost zapraszają, by wybrać je do tła reportażu. Niezwykle reprezentacyjna jest ulica Krakowska, nie można także zapominać o Alei Gwiazd Polskiej Piosenki, gdyż to właśnie Opole nazywane jest stolicą polskiej piosenki.

Na miasto zwykło się mówić Opolska Wenecja, a wynika to ze starego koryta rzeki Odry – Młynówki, nad którym kładą się urocze mostki. Malownicze krajobrazy okolic Opola zachęcają do realizacji sesji w ich pobliżu. Jedną z ciekawszych propozycji jest wyspa Bolko, gdzie znajduje się ogród zoologiczny. Plenery z dzikimi zwierzętami w tle z pewnością są atrakcyjną możliwością. Z innych lokalizacji można polecić także słynny opolski Amfiteatr, a także teren Parku Nadodrzańskiego. Wszyscy miłośnicy sportu mogą także wykorzystać stadion żużlowy Kolejarza, stadion Odry Opole lub starą zajezdnię kolejową przy ul. Armii Krajowej.

Plenery ślubne na Opolszczyźnie 

Poza Opolem w bliskiej okolicy znajdzie się także wiele atrakcyjnych miejsc, które powinny zainteresować wiele par. Warto polecić późnobarokowy pałac, który znajduj się w Kamieniu Śląskim i pochodzi z przełomu siedemnastego i osiemnastego wieku. To właśnie tutaj rezydowała szlachta rodów śląskich. Bardzo piękny jest także Zespół Pałacowo-Parkowy z Pławniowic oraz zamek w Mosznej. Te przepiękne budowle usytuowane wśród zieleni zachwycają swoim urokiem. Innym miejscem tego typu jest pałac koło Tułowic, który został wybudowany w 1879 roku. Jego bogaty wystrój oraz zaplecze dworskie jest propozycją wartą rozpatrzenia. Podobnie jak ruiny zamku koło Prudnika, gdzie odnajdzie się surowy i tajemniczy klimat. Taki sam nastrój posiadają ruiny zamku w Chrzelicach.

Szukając ciekawych plenerów na Opolszczyźnie nie sposób pominąć grodu w Biskupicach, który jest dobrym miejscem na sesje w charakterze średniowiecznym. W Bierkowcach z kolei mieści się atrakcyjny skansen, czyli etnograficzne Muzeum Wsi Opolskiej. Sesja ślubna wśród chłopskich chat, budynków i zagród może być bardzo oryginalna. Całość dopełnia dodatkowo wspaniała flora. Atrakcyjności sesji ślubnej dostarczyć może także interesujące miejsce jakim jest góra św. Anny. To miejsce jest jednym z najbardziej popularnych w województwie opolskim. Góruje ona nad okolicą i wznosi się na wysokość 406 metrów n.p.m. Tutaj znajduje się bazylika św. Anny, a także Grota Lurdzka i wspaniały amfiteatr.

Opole i okolica to region z wieloma możliwościami, by zrealizować tutaj ślub marzeń oraz stworzyć unikatową pamiątkę w postaci filmu ślubnego oraz zdjęć ślubnych. Warto zapoznać się w tym miejscu z ofertami kamerzystów i fotografów z Opola na portalach fotograf-wesele.pl oraz filmy-wesele.pl

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems