Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Lublin

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
DJ na wesele Mieczysław, Lublin
Mieczysław
Lublin

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
937 / 3
Duet DJ-ski, który sprawi, że Twoje wesele będzie niezwykłe.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Mieczysław, Lublin
Mieczysław
Lublin

CENA:
2400 ZŁ / USŁUGA
2204 / 3
Zespół, którego skład możesz dowolnie komponować. Śpiewamy w siedmiu językach. Zagramy tak, że goście długo nie zapomną Waszego wesela! Wystawiamy faktury!!!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Jacek, Lublin
Jacek
Lublin

CENA:
1750 ZŁ / USŁUGA
2016 / 2
Do każdego wesela podchodzę indywidualnie i dbam o to, by nie powielać w nim pewnych schematów, gdyż każda uroczystość jest inna. Najważniejsze dla mnie jest właściwe dotarcie do gości, by bawili się oni niesamowicie i byli w szampańskich humorach. Zabawy i konkursy, które proponuję są tylko w dobrym guście. Wszystko to wcześniej uzgadniam z Klientami. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Artur, Lublin
Artur
Lublin

CENA:
4800 ZŁ / USŁUGA
2166 / 3
Gramy na żywo szeroki przekrój muzyki tanecznej począwszy od lat dwudziestych ubiegłego wieku, na hitach z ostatnich miesięcy kończąc. Repertuar stanowi ponad 400 utworów, które najczęściej wykonujemy na imprezach. Jesteśmy w stanie przygotować dowolnie wybraną piosenkę np.na pierwszy taniec.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Daniel, Lublin
Daniel
Lublin

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1292 / 10
Doświadczenie zdobyte przez setki koncertów i imprez, na których graliśmy. Najwyższy poziom pod każdym względem pozwala nam spełnić Państwa wszystkie oczekiwania. Dlaczego nasz zespół? Główną rzeczą, która nas wyróżnia spośród innych zespołów to umiejętnie dobrany repertuar muzyczny. Bardzo często prezentujemy barwne zmiksowane utwory biesiadne wraz z obecnymi przebojami, które gwarantują wspaniały klimat zabawy. Posiadamy bardzo dobry odbiór publiczności i utwierdza to nas w przekonaniu, że potrafimy trafić w nawet najbardziej wybredne gusta gości weselnych.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ula, Lublin
Ula
Lublin

CENA:
2600 ZŁ / USŁUGA
1827 / 6
Jeden z czołowych zespołów weselnych i coverowych. Wieloletnie doświadczenie grupy we wszelkich imprezach muzycznych,znakomici muzycy,utalentowana wokalistka o pięknym głosie,bogate instrumentarium i szeroki sprawdzony repertuar jest receptą na udaną zabawę. Gramy w całym kraju!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Wojtek, Martyna, Tomek, Lublin
Wojtek, Martyna, Tomek
Lublin

CENA:
2900 ZŁ / USŁUGA
1770 / 4
Profesjonalna oprawa muzyczna wesel i różnych innych imprez okolicznościowych. Lubelski zespół weselny zapewnia szeroki repertuar muzyczny, który zapewnia doskonałą zabawę i trafia w gusta najbardziej wybrednych odbiorców. Zapewniamy oprawę muzyczną na zabawie weselnej, a także prowadzimy oczepiny i biesiadę przy stołach. Zapraszamy do kontaktu z nami i poznania szczegółów.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Zespół muzyczny Radek, Lublin
Radek
Lublin

CENA:
2800 ZŁ / USŁUGA
916 / 2
Czteroosobowy zespół potrafiący zagrać na każdej imprezie, by zapewnić profesjonalna oprawę muzyczną. Wykorzystujemy bogate oświetlenie i prezentujemy bogaty repertuar. Zespół tworzą cztery osoby, wokal damsko-męski, różnorodność instrumentów. Zagramy błogosławieństwo oraz wyprowadzenie z domu. Nasza oferta jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapraszamy do kontaktu z nami!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Zbigniew, Warszawa
Zbigniew
Warszawa

CENA:
3150 ZŁ / USŁUGA
2200 / 7
Repertuar dla 4 pokoleń, wykaz utworów na życzenie przesyłamy pocztą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu w ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 54
Województwo Lubelskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Lublin - nasz przewodnik

Ślub to zwieńczenie miłości dwojga ludzi. Ceremonia ślubna to niezapomniane i niezwykle ważne dla młodych wydarzenie. Nic więc dziwnego, że oboje chcą je upamiętnić. W tym celu organizują sesje zdjęciowe oraz realizują filmy nagrywane w wybranych przez siebie miejscach, by móc do nich wracać po latach. Pamiątka ze ślubu jest bardzo ważna, jednak wiele szczegółów powinno być wcześniej przemyślanych, by uniknąć późniejszych nieporozumień. Drugą najważniejszą rzeczą po ustaleniu terminu ślubu jest znalezienie lokalu weselnego.

Wesele w Lublinie 

W Lublinie nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na udane wesele. Lokale proponują różne możliwości, promocje, wynajmują sale dostosowane do liczby zaproszonych gości. Browar Restauracja Hotel Lwów oferuje sposobność zorganizowania wesela dla 200 osób, a Dwór Leśce nawet dla 300. Miejsca te powinno się rezerwować w pierwszej kolejności, ponieważ są bardzo popularne, a sale rezerwuje się nawet z dwuletnim wyprzedzeniem.

Gdy para młoda zarezerwowała miejsce na zabawę weselną, to warto skorzystać z ofert portalu muzyka-wesele.pl za pomocą którego można wybrać zespół muzyczny, jaki zapewni zabawę dla zaproszonych gości. Dobre wesele nie uda się bez właściwej oprawy muzycznej. W Lublinie można wybierać wśród 34 zespołów weselnych, które prezentują zróżnicowany repertuar. Dzięki serwisowi internetowemu można dokładnie porównać oferty.

Muzyka na wesele w Lublinie 

Jakie oferty można znaleźć w Lublinie? Są to przede wszystkim ogłoszenia kilkuosobowych zespołów weselnych, grających różnorodną muzykę na żywo, we własnych aranżacjach. Najczęściej wykonują standardową muzykę weselną, ale w ich repertuarze znajduje się także pop, folk, czy nawet jazz. Orkiestry weselne z Lublina oferują także prowadzenie przyjęcia i zabawy weselne, a czasem można liczyć, że udostępnią dodatkowy sprzęt, taki jak urządzenie wyzwalające dym (idealny efekt robi szczególnie podczas pierwszego tańca). Żeby zapewnić dobrą atmosferę, muzycy często używają gadżetów, takich jak peruki, kapelusze, okulary, czy śmieszne przebrania. Pomaga to w prowadzeniu zabaw weselnych i zachęcaniu gości na parkiet. Oferta zespołów ślubnych z Lublina jest kompleksowa, na pewno każdy miłośnik muzyki na żywo, znajdzie na portalu muzyka-wesele.pl coś dla siebie. 

W Lublinie można znaleźć także DJ-ów, którzy chętnie występują na weselach. To propozycja dla osób, które liczą na nowoczesne przyjęcie weselne, chcą słuchać znanych piosenek w oryginale lub mają mniejszy budżet. DJ to nie tylko muzyka, wielu z nich odgrywa jednocześnie rolę wodzireja, który zachęca gości do przyjścia na parkiet i prowadzi imprezę. I tutaj pojawiają się ciekawe gadżety i specjalistyczny sprzęt. DJ-e weselni z Lublina świetnie znają się na swoim fachu i zapewniają huczną zabawę. 

Pamiątka z wesela - sesja ślubna

Oprócz muzyki, warto zadbać także o pamiątkę ze ślubu i wesela. Poza zdjęciami i filmami z samego wydarzenia bardzo istotne są reportaże wykonywane w plenerze. Lublin jest miastem, które posiada wiele niepowtarzalnych miejsc. Sesja będzie okazją do wyrażenia swojego uczucia na tle doskonałych pejzaży miasta i okolic. Bardzo atrakcyjnym miejscem jest Stare Miasto, na obszarze którego znajduje się wiele zabytków, kamienic i kunsztownych bram. Na uwagę zasługuje tutaj także neogotycki Zamek Królewski. Jego schody robią ogromne wrażenie.

W Lublinie znajduje się Muzeum Etnograficzne Wsi Lubelskiej. Tutejsze zabytki kultury ludowej są bardzo znamienite i mogą być wspaniałym miejscem na sesję ślubną. Skansen umożliwia znalezienie unikalnych kadrów i jest doskonałą propozycją pleneru ślubnej sesji. Do innych ciekawych miejsc zaliczyć można lubelski ogród botaniczny oraz Park Saski, w którym zrealizować można efektowny reportaż na łonie natury.

Bardzo popularne ostatnio są także zdjęcia posiadające industrialny charakter. Do tego celu doskonale pasuje dawna odlewnia Ursus, a także wiele opuszczonych fabryk i hal przemysłowych. Każdy fotograf ślubny, który może zostać wybrany z portalu fotograf-wesele.pl posiada własne pomysły na oryginalne plenery, a także realizuje wszystko czego sobie życzy klient.

Lublin to miasto z charakterem i klimatem. Niedaleka okolica także obfituje w wiele atrakcji i miejsc, które mogą doskonale wpasować się w zamysł twórczy realizowanej sesji ślubnej. Żeby nie szukać daleko - dość szczególnym miejscem jest Kazimierz Dolny nad Wisłą, którego lokacja wspaniale komponuje się z przepływającą rzeką. Znajduje się tutaj wspaniała starówka, Góra Trzech Krzyży, ruiny zamku króla Kazimierza Wielkiego oraz stara osada rybacka i liczne klimatyczne wąwozy. Innym godnym polecenia miejscem jest Nałęczów, w którym mieści się przepiękny park zdrojowy. W okolicy równie ciekawą miejscowością jest Wojciechów i okolice z Wieżą Ariańską i późnogotycką Wieżą zamkową.

Atrakcyjne są także ruiny Zamku w Janowcu nad rzeką Wisłą oraz Pałac Zamoyskich w Kozłówce. Lublin i okolice są, zatem bardzo atrakcyjne. Każda para młoda, która zdecyduje się tutaj zorganizować ślub i wesele będzie zadowolona, gdyż możliwości Lublina są nieograniczone.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems