Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Łódź

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
DJ na wesele marek, Łódź
marek
Łódź

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
979 / 0
Obsługuję imprezy taneczne takie jak: - wesela - poprawiny - sylwestra - oraz inne imprezy taneczne
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Piotr, Łódź
Piotr
Łódź

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
166 / 0
Profesjonalny koncertowy zespół na wesele.Zrób prezent na wesele koncert znanego zespołu to jest niespodzianka 100% na zywo wokalnie...Mega zabawa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Jacek, Łódź
Jacek
Łódź

CENA:
2800 ZŁ / USŁUGA
2456 / 4
Działamy na rynku muzycznym ponad 10 lat i przez ten czas uprzyjemniliśmy muzycznie najważniejsze chwile życiowe wielu osobom. Profesjonalne podejście do każdego Klienta gwarantuje najlepszą oprawę muzyczną na uroczystościach i przyjęciach weselnych. Wykorzystujemy zawsze profesjonalny sprzęt estradowy renomowanych firm. Zapewniamy pełne wodzirejstwo w zakresie realizacji gier, zabaw i konkursów dla gości weselnych. Pasja, doświadczenie i zaangażowanie są naszymi atutami.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marek, Łódź
Marek
Łódź

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
2392 / 5
Zespół muzyczny, który tworzy czterech młodych muzyków. Posiadamy świeże podejście i jesteśmy na tyle uniwersalni, byśmy mogli grać zarówno utwory, które zna starsze pokolenie, a także takie które znają młodsi. Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście do każdej imprezy. Wszystkie szczegóły precyzujemy z Parą Młodą, by spełnić wszystkie oczekiwania.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Jacek, Łódź
Jacek
Łódź

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1408 / 1
Repertuar bardzo zróżnicowany, zaczynając od piosenek biesiadnych, a skończywszy na najnowszych przebojach. Wszystko dopasowane pod gości weselnych w celu realizacji udanej zabawy.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Piotr, Łódź
Piotr
Łódź

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1680 / 0
Oprawa muzyczna zabaw weselnych, która dotyczy muzyki tanecznej. Dodatkowo odprowadzamy marszem Państwa Młodych z domu Pani Młodej aż do samochodu. Na sali weselnej robimy powitanie Pary Młodej marszem i zapewniamy pełen zakres akompaniamentów muzycznych przy toastach. Dzięki nam zabawa trwa, aż do oczepin podczas której gramy i śpiewamy. W naszym repertuarze także muzyka biesiadna. Możemy występować w duecie. Wysoki poziom świadczonych usług przez całą imprezę, nie pijemy napojów alkoholowych.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Orkiestra Jarek, Łódź
Orkiestra Jarek
Łódź

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1042 / 0
Profesjonalna oprawa muzyczna imprez weselnych. Bogaty i różnorodny repertuar zespołu. Ponad 15 lat doświadczenia w grania na weselach. Sprawdź szczegóły oferty!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Zespół muzyczny Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
6500 ZŁ / USŁUGA
1464 / 8
Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, formowych i innych w zakresie zapewnienia muzyki i dobrej zabawy. Specjalizujemy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Dariusz, Bielsko-Biała
Dariusz
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
608 / 7
Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie. Zarówno nagłośnienie jak i cyfrowo sterowane nowoczesne ledowe oświetlenie ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 67
Województwo Łódzkie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Łódź - nasz przewodnik

Ślub to z pewnością niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie. Organizacja wesela wymaga wielkiej staranności i dbałości o szczegóły. Na kanon przygotowań składa się wybór sali weselnej, kościoła, sukni ślubnej, fotografa, zespołu muzycznego i kamerzysty. Każdy chce zapamiętać ten szczególny dzień najlepiej jak tylko można. Zdjęcia czy film wideo zrealizowany w trakcie ceremonii ślubnej i weselnej zabawy stworzą unikalną pamiątkę. Najważniejsze sprawy po załatwieniu terminu ślubu w kościele lub USC dotyczą rezerwacji lokalu weselnego. W Łodzi oczywiście nie brakuje możliwości. Przykładem może być Restauracja Staropolska Soplicowo lub Biały Pałac, w którym zmieści się nawet 450 gości.

Zespoły weselne z Łodzi

Oferta sal weselnych dotyczy nie tylko wynajmu sali i zaplecza, ale również menu czy udekorowania zgodnie z życzeniem nowożeńców. Coraz częściej w takiej ofercie znajdują się także miejsca noclegowe dla gości. Rezerwacja sali weselnej powoduje, że można ze spokojem zapoznać się z propozycjami zespołów muzycznych, których zadaniem jest zadbanie o odpowiednią atmosferę podczas imprezy weselnej. Na terenie Miasta Włókniarzy można znaleźć oferty 45 zespołów muzycznych. Portal muzyka-wesele.pl umożliwia zapoznanie się z nimi i wybranie najbardziej interesującego.

Oferty, które można znaleźć w portalu to ogłoszenia zarówno zespołów weselnych, jak i DJ-ów i wodzirejów. Wszyscy są świetnymi specjalistami w swoim fachu i mają sporo doświadczenia, czego dowodem są ich wpisy, bogate w zdjęcia i filmiki z wesel, na których zapewniali oprawę muzyczną. Doświadczenie muzyków jest bardzo istotne, szczególnie jeśli w grę wchodzi zatrudnienie zespołu muzycznego, musi być on przede wszystkim dobrze zgrany. Jednak nie tylko doświadczenie się liczy, nie mniej ważna jest energia, z jaką zespół, DJ, czy wodzirej jest w stanie wykonywać swoje obowiązki. Jeśli muzycy mają pozytywne nastawienie i cieszy ich to, co robią, znacznie łatwiej zachęcić gości do przyjścia na parkiet i do pozostania na nim do białego rana. 

Jak wybrać muzykę na wesele? 

Przy wybieraniu zespołu weselnego lub DJ warto także prześledzić dokładnie ich repertuar i dowiedzieć się, jaką muzykę grają najchętniej. Ich muzyczne propozycje muszą zgadzać się z gustem pary młodej, a także z jej wizją wesela. Wybór gatunku muzycznego, na jaki postawić na weselu wcale nie jest łatwy. To bardzo nietypowa impreza, bo znajdują się na niej goście w różnym wieku i o zróżnicowanym statusie społecznym, zainteresowaniach i preferencjach. Wybranie muzyki, która podobałaby się każdemu jest wręcz niemożliwe. Przepisem na udaną zabawę jest więc wybranie "złotego środka", czyli zapewnienie zróżnicowanej muzyki. Dzięki temu każdy gość znajdzie w jakimś momencie wesela coś dla siebie i słysząc kawałek, który mu się podoba z radością ruszy na parkiet. 

Jednak narzeczeni w przygotowaniach do ślubu nie powinni myśleć tylko o muzyce. Nie mniej ważna jest ślubna sesja lub film plenerowy. Łodzianie nie mogą narzekać na brak odpowiednich plenerów, w ich mieście znajdzie się takich pod dostatkiem! 

Sesja ślubna w Łodzi 

Łódź jest miastem dynamicznie rozwijającym się i odzyskującym swój dawny blask.  Układ architektoniczny jest bardzo unikatowy, trzeba zaznaczyć, że większość miasta ocalała ze zniszczeń z czasów ostatniej wojny światowej. Sceneria miasta jest wprost idealna na industrialne sesje zdjęciowe wśród pejzaży fabryk przemysłowych.

Ulica Piotrkowska to jedna z najbardziej znanych ulic w Polsce. Odrestaurowana i cały czas modernizowana oferuje wiele klimatycznych zaułków pełnych różnych galerii i kawiarenek. Wnętrza kamienic są bardzo atrakcyjne i pozwalają realizować w nich ciekawe ujęcia sesji ślubnych. Oryginalne kręcone schody, piękne posadzki mogą stanowić doskonałe tło dla zdjęć w nich wykonanych w takich kamienicach.

Udany fotoreportaż ślubny może także zostać z realizowany we wnętrzach Domu Towarzystwa Kredytowego lub w Pałacu Poznańskich. Skojarzenia z paryskim Luwrem są tutaj jak najbardziej właściwe. Wszystkie inne naturalne plenery także mogą zachwycić fascynatów zieleni. Doskonale tutaj wpasuje się Park Helenowski z wspaniałą grotą, którą stanowi wykonana z lawy wulkanicznej XIX wieczna altanka.

Warto również zainteresować się Lasem Łagiewnickim, w którym znajduje się niezwykła i malownicza polana, na jej terenie usytuowane są dwie kapliczki z okresu baroku, a są nimi kapliczki św. Sebastiana i św. Rocha oraz dodatkowo kapliczka św. Antoniego. W tym miejscu można zawrzeć związek małżeński lub wykorzystać to urokliwe miejsce na wspaniałą sesję.

Łódź jest bardzo wyjątkowym miastem, w którym odnajdziemy wiele historycznych miejsc pełnych magii i tajemniczości. Park Klepacza oraz dąb Fabrykant doskonale wpisują się w tę atmosferę, szczególnie w okresie wiosny i jesieni. Nie należy zapominać o Palmiarni, wspaniałym ogrodzie botanicznym oraz Parku Julianowskim. Nowoczesne atrakcje Łodzi, które powstają w oparciu o fabryczny charakter miasta są także warte wyboru. Do nich należy rynek Manufaktury czy muzeum „Dętka”.

Miłość jest tematem przewodnim każdego ślubu. Zakochani mogą spacerować Mostem Zakochanych, który mieści się w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego. Malownicze położenie nad stawem oraz urokliwa wysepka gwarantują niesamowite fotografie ślubne i ciekawe filmy ślubne. Dorzecze Bzury również oferuje piękne plenery warte wykorzystania podczas sesji. Ślub w Łodzi jak widać jest bardzo dobrym pomysłem. Nasze portale z kolei pomogą Państwu w wyborze właściwych usługodawców, by było to wydarzenie godne i żeby spełniło wszystkie marzenia i oczekiwania z tym związane.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems