Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Bydgoszcz

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Krystian, Bydgoszcz
Krystian
Bydgoszcz

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
187 / 1
Nasz zespół, ze względu na szeroki wachlarz utworów, dobre umiejętności konferansjerskie, klasę i elegancję oraz elastyczność, to idealny wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie dobrą jakość oraz profesjonalizm.
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Marcin, Bydgoszcz
Marcin
Bydgoszcz

CENA:
1400 ZŁ / USŁUGA
156 / 0
Moja oferta jest skierowana do tych z państwa, którzy chcą mieć uroczystość na najwyższym poziomie artystycznym! Zapewniam Państwu kontakt z żywą muzyką i wokalem oraz prezentacje muzyczne jako dj. Jestem dj - em, muzykiem i wokalistą z wykształcenia oraz wodzirejem i konferansjerem.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Zbigniew, Bydgoszcz
Zbigniew
Bydgoszcz

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
2133 / 0
Posiadamy szeroki repertuar, wykonujemy utwory od lat 60 po najnowsze "Hity" Dla zainteresowanych pełna lista utworów...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Damian, Bydgoszcz
Damian
Bydgoszcz

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
2134 / 4
Nasz zespół dysponuje wieloletnim doświadczeniem, które zapewni Państwu oprawę muzyczną i prowadzenie przyjęć weselnych, eventów, bankietów oraz innych imprez okolicznościowych. Zawodowe głosy, profesjonalne nagłośnienie i brzmienie oryginalnych aranżacji sprostają są w stanie sprostać wymaganiom wszystkich, nawet tych najbardziej wybrednych Klientów. Posiadamy własne maszyny dymu, a także oświetlenie sceniczne, co w połączeniu z bogatym i różnorodnym repertuarem zapewni wspaniałe wrażenia. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania wszystkich szczegółów i przedstawienia Wam próbek naszych możliwości. Dobra zabawa gwarantowana.
Weselna - standardowa
Zespół muzyczny Zbigniew, Bydgoszcz
Zbigniew
Bydgoszcz

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
1662 / 1
Oprawa wielu imprez okolicznościowych, w tym wesela. Prezentujemy muzyczną mieszankę pop - rock - dance, a także żywy riff gitary i słodkie brzmienie saxofonu Kennego G., a czasami lekko jazzującym odjazdem ... Pełen profesjonalizm i zawodowe podejście do tematu. Atmosfera zabawy zapewniona!
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Oprawa muzyczna na wesele Mariusz, Bydgoszcz
Mariusz
Bydgoszcz

CENA:
300 ZŁ / USŁUGA
2422 / 0
Trąbka na ślubie brzmi nie tylko majestatycznie, a w połączeniu z organami potrafi osiągnąć wiele. Trąbka i organy stanowią idealną propozycję muzyki na uroczystość ślubu dla wszystkich, którzy oczekują oryginalnej oprawy muzycznej na swoim ślubie w kościele. Można wynająć jednego organistę lub trębacza, którego koszt wynosi 300 zł, a w ducie - 480 zł. Zapraszamy wszystkie Młode Pary!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Jazz
Zespół muzyczny Mirek, Bydgoszcz
Mirek
Bydgoszcz

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
1360 / 1
Zespół Muzyczny. Zagramy od wesela po koncert. Oferta dla wszystkich ambitnych Młodych Par, chcących mieć pewność udanej zabawy!
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny MARIUSZ, Bydgoszcz
MARIUSZ
Bydgoszcz

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
1139 / 5
Profesjonalny zespół muzyczny na wesele. Gramy w całej Polsce. Gwarantujemy wspaniałą zabawę w ten ważny dla Was dzień!
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Zespół muzyczny Beata, Lipno
Beata
Lipno

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
3908 / 4
Duet Beata i Tomek (na życzenie rozszerzamy skład osobowy). Prezentujemy utwory dla każdej grupy wiekowej. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 50
Województwo Kujawsko-Pomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Bydgoszcz - nasz przewodnik

Dla każdego człowieka szczególnym wydarzeniem jest dzień ślubu i wesela. Nowożeńcom bardzo zależy na tym, by dzień ten był idealny i na długo zapamiętany. Dzięki wcześniejszym przygotowaniom do tej uroczystości można mieć pewność, że uniknie się wpadek i nieporozumień. Doskonałe zdjęcia ślubne i wideo reportaże z pewnością pomogą uwiecznić chwile ślubu, wesela, zabawy gości w takt muzyki granej przez zamówiony zespół muzyczny. Bydgoszcz to dość duże miasto w skali kraju, więc nie powinno się napotkać na problem ze znalezieniem odpowiedniego lokalu. Od tego bowiem między innymi zależy udana impreza.

Wybór muzyki weselnej

Miasto Bydgoszcz posiada bogatą ofertę usług z zakresu tematyki ślubno – weselnej. Jak widać na portalu muzyka-wesele.pl można tutaj wybierać wśród 34 ofert zespołów weselnych. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a przecież bardzo ważna dla udanego wesela jest jego oprawa muzyczna. Goście będą wspominać udane wesele latami, dlatego nie powinno się tego bagatelizować.

Wybór muzyki weselnej to spora odpowiedzialność. Do samego przyjęcia nie możemy wiedzieć, czy zespół lub DJ spodoba się gościom i czy będzie w stanie rozbawić towarzystwo. Pary nie wiedzą, czy powinny kierować się własnym gustem, czy może zamówić typową weselną muzykę, bo tego będą oczekiwać ich goście. Nie ma niestety prostego rozwiązania i trzeba działać tak, aby zadowolić jak najwięcej osób. Najlepiej wybrać taki zespół lub DJ-a, którzy są w stanie zapewnić różnorodny repertuar. W ten sposób każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętajmy także, że nie tylko rodzaj muzyki się liczy, ale także pozytywna energia, którą wyzwalają w gościach muzycy. Jeśli zespół lub DJ dobrze się bawią w swojej pracy, a przy tym sa chętni na spełnianie życzeń muzycznych gości, atmosfera będzie znacznie lepsza, a parkiet pełny. 

Zespoły muzyczne z Bydgoszczy

W Bydgoszczy bez problemu znajdziemy zespoły i DJ-ów gotowych zagrać piosenki z szerokiego zakresu, od ostatnich hitów disco polo, przez świetnie wszystkim znane przeboje biesiadne, po klasyki zagraniczne i polskie klasyki z lat 80., czy 90. Warto przed dokonaniem wyboru dokładnie przesłuchać ich nagrania, bo każdy zespół ma specyficzny styl, podobnie jak DJ, który w inny niż inni sposób kreuje ścieżkę dźwiękową. Dobrym pomysłem jest także odwiedzenie miejsca, gdzie zespół lub DJ gra na żywo (np. inne wesele), w ten sposób będziemy pewni, że nasz wybór został dobrze dokonany i że muzycy sprawdzą się podczas najważniejszej dla nas imprezy. 

Sesja ślubna w Bydgoszczy

Bydgoszcz oferuje także wiele miejsc, które doskonale sprawdzą się na sesje ślubne stanowiące wspaniałą pamiątką dla wszystkich par młodych. Idealna sceneria stworzona przez to miasto pozwala na wykorzystanie jej do wspaniałych reportaży. Wiele miejskich budowli i zabytków urzeka bowiem swoim pięknem. Jest to wielka inspiracja dla realizatora takiej pamiątki. Z ofert tych specjalistów można skorzystać odwiedzając portale fotograf-wesele.pl oraz filmy-wesele.pl

Wielowiekowa tradycja Bydgoszczy oraz lokalizacja nad rzeką Brdą powodują, że jest to znaczący i tętniący życiem ośrodek miejski. Stare Miasto jest najstarszą częścią miasta i urzeka swoim pięknem. Jest to z całą pewnością wizytówka miasta leżąca bezpośrednio nad rzeką. Taka sceneria fantastycznie wpisuje się jako tło każdej sesji ślubnej. W tej części miasta znajduje się Stary Rynek, którego częścią jest plac miejski z otaczającymi z kolorowymi kamienicami. Całości dopełnia tutaj Ratusz miejski. Sesja ślubna zrealizowana zarówno w dzień i w nocy będzie bardzo efektowna. Spotkać tutaj można często pary młode co nie dziwi, gdyż okolica jest idealna do nagrania takiego reportażu.

Jedną z najbardziej okazałych atrakcji miasta są niewątpliwie spichrze nad Brdą. Ich położenie wzdłuż rzeki powoduje, że zachwycają swoim urokiem. Wraz z nimi wznoszą się nad rzeką także inne okazałe budowle. Z pewnością niejeden fotograf i kamerzysta wykorzysta tą scenerie jako atrakcyjne tło realizowanego reportażu. Wielbiciele nowoczesnej architektury mogą wykorzystać perspektywę awangardowego budynku Opery Nova. Gmach ten również położony jest nad wspomnianą rzeką. Podobne możliwości oferuje ciekawy kompleks Sielanka, nazywane bardzo często miastem – ogrodem. Sesje wśród bogatej flory są nadal bardzo atrakcyjne. Całości dopełnia położona tutaj interesująca architektura willowa.

Sesja ślubna ma z założenia ukazywać ogrom uczucia, który towarzyszy nowożeńcom. Nie ma nic bardziej romantycznego niż przechadzka w parku. W Bydgoszczy również warto udać się na spacer. Doskonale do tego nadają się plenery Parku im. Kazimierza Wielkiego, które zachwycają zróżnicowaniem barw. To tutaj odnajdziemy wspaniale ukształtowane stawy z wysepkami. Na tym obszarze mieści się także Fontanna Potop. Jest to bardzo znany monument w tej części miasta. Jego kształty szczególnie okazale wyglądają po zmroku. Równie nastrojowym miejscem jest Wyspa Młyńska, która leży w samym centrum miasta. Romantyczny nastrój odnajdzie się spacerując przez park alejami wśród okazałych klombów kwiatowych. Szczególnie jeśli właśnie nastała wiosna.
Bydgoszcz jak widać prezentuje się bardzo okazale i jest wprost stworzona z plenerów na sesję ślubną. Jeśli przyszłe pary młode odpowiednio wcześnie zaczną przygotowania do ceremonii ślubnej oraz wesela, unikną niemiłych niespodzianek, a dzień ślubu pozostanie w pamięci jako ten najpiękniejszy.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems