Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Gdynia

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
DJ na wesele Adrian, Gdynia
Adrian
Gdynia

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
964 / 3
PREZENTER MUZYCZNY
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Zbigniew, Warszawa
Zbigniew
Warszawa

CENA:
3150 ZŁ / USŁUGA
2200 / 7
Repertuar dla 4 pokoleń, wykaz utworów na życzenie przesyłamy pocztą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu w ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Jarosław, Lębork
Jarosław
Lębork

CENA:
2700 ZŁ / USŁUGA
501 / 1
!!! Doświadczony zespół na Twoje wesele !!!
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Mieczysław, Lublin
Mieczysław
Lublin

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
936 / 3
Duet DJ-ski, który sprawi, że Twoje wesele będzie niezwykłe.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Asia i Andrzej, Sumin
Asia i Andrzej
Sumin

CENA:
2050 ZŁ / USŁUGA
738 / 0
Jest sporo opisów kapel konkurencyjnych - "gramy na żywo". Tak się składa że my akurat ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krystian, Bydgoszcz
Krystian
Bydgoszcz

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
187 / 1
Nasz zespół, ze względu na szeroki wachlarz utworów, dobre umiejętności konferansjerskie, klasę i elegancję oraz ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy sześcioosobowym, profesjonalnym cover-bandem, gramy 100% live, bez żadnej ściemy. Możemy też zagrać rasowy, rockowy ...
Weselna - standardowa
Pop
Inna
Zespół muzyczny RAFAEL Live Cover Band, Mrozy
RAFAEL Live Cover Band
Mrozy

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
98 / 0
JESTEŚMY ŻYWĄ MUZYKĄ!
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Wojtek, Inowrocław
Wojtek
Inowrocław

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
2217 / 2
Trzyosobowy zespół, który realizuje solowe i trzygłosowe autorskie aranżacje polskich i zagranicznych przebojów. Obszar naszego ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Liczba pozycji: 36
Województwo Pomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Gdynia - nasz przewodnik

Przyszłe młode pary doskonale wiedzą, że dzień ślubu będzie jednym z najważniejszych w ich życiu. Dlatego tak duże znaczenie odgrywają przygotowania do tego wydarzenia. Bardzo istotne jest zarezerwowanie odpowiedniego miejsca na zabawę weselną (jeśli taka jest przewidziana), gdyż bez tego nie powinno się planować kolejnych kroków. W Gdyni nie brakuje miejsc właściwych dla tego rodzaju imprez. Można wymienić tutaj np. KAS Catering . Miasto dysponuje różnymi miejscami, które zaspokoją oczekiwania zainteresowanych pod względem jakości usług, jak i objętości samego lokalu. Można wtedy mieć pewność co do zaplecza technicznego dla występu zespołu muzycznego.

Muzyka na wesele - główny element imprezy

Muzyka na weselu to jeden z najważniejszych elementów. To w dużej mierze od muzyki zależy, czy goście uznają imprezę za udaną, w końcu przychodzą na nią, aby dobrze się bawić. Młode pary dobrze zdają sobie z tego sprawę, dlatego też wybór oprawy muzycznej jest dla nich tak ważny i tak trudny jednocześnie. Pierwszy problem pojawia się przy pytaniu, czy warto zatrudnić zespół, grający na żywo, czy DJ-a. Potem pojawiają się wątpliwości dotyczące wyboru konkretnego wykonawcy, a następnie rodzaju muzyki, która powinna być obecna na zabawie. Podczas rozważania tego ostatniego, warto wziąć pod uwagę, że nie sposób zadowolić wszystkich uczestników imprezy, można za to zaserwować bardzo różnorodną muzykę, która powinna trafiać w gust przynajmniej większości gości. 

Oprawa muzyczna na wesele w Gdyni 

Jak widać w serwisie muzyka-wesele.pl w Gdyni można znaleźć oferty 26 zespołów muzycznych, które prezentują szeroki repertuar. Za pomocą portalu można w przejrzysty sposób porównać oferty, a także zapoznać się z opiniami klientów, którzy skorzystali z usług danych zespołów.

Na początek warto szerzej zapoznać się z profilem zespołu w serwisie oraz przesłuchać wszystkie dostępne nagrania. Potem, jeśli styl zespołu odpowiada parze, a cena nie zaburza jej ślubnego budżetu, można skontaktować się z usługodawcą. Na samym początku warto przedstawić swoją wizję wesela i sprawdzić, czy muzycy są otwarci na propozycje i czy się dostosują. Współpraca powinna układać się sprawnie i bezkonfliktowo, warto zatem sprawdzić, czy para dobrze dogaduje się z zespołem. Jeśli tak, można pomyśleć o podpisaniu umowy i można uznać kolejne zadanie za wypełnione. 

Upamiętnienie wesela - sesja ślubna

Istotne dla nowożeńców są również fotografie i film ślubny. Dzięki nim państwo młodzi otrzymają reportaż ze ślubu, który stanowi pamiątkę tego pięknego wydarzenia. W Gdyni można odnaleźć się wiele ciekawych miejsc, które idealnie wpiszą się w tło takich realizacji. Miasto stanowi część Trójmiasta i ulokowane jest nad samą Zatoką Gdańską. Specjaliści doskonale wiedzą, które miejsca wybrać, by zdjęcia były efektowne. Przede wszystkim bardzo malownicze są materiały z plaży, gdzie pięknie uchwycony zostanie kontrast morskich fal, wydmy i las, zwłaszcza na tle zachodzącego słońca. Warto udać się na romantyczny spacer przez Skwer Kościuszki i dalej, w kierunku nadmorskiego deptaka. Nadmorski Bulwar z kolei znajduje się między Morzem Bałtyckim, a Kamienną Górą. To właśnie w tej okolicy znajdują się najbardziej charakterystyczne wizytówki Gdyni. Mowa tutaj o zacumowanym Darze Pomorza oraz okręcie podwodnym z czasów II wojny światowej ORP Błyskawica. W pobliżu znajduje się także słynne Oceanarium.

Bardzo atrakcyjna jest dzielnica Orłowo, w której mieści się prawie 200-metrowe molo. Panorama z tego miejsca jest szczególna, a dodatkowo dopełnia je urokliwie Klif Kępy Redowskiej, gdzie mieści się rezerwat przyrody z jastrzębiem szwedzkim, jako okazem chronionym. Orłowo to także miejsce ciekawych budowli. Warto spacerować ulicą Folwarczną oraz Aleją Zwycięstwa. Mieszczą się przy niej ciekawe pałace i dwory.  Gdynia to także piękne tereny zielone, a na wyróżnienie z pewnością zasługuje Trójmiejski Park Krajobrazowy i jego liczne pomniki przyrody.

Miasto posiada także bardzo ciekawe zabytki, pomimo stosunkowo młodej historii miasta. Do nich należy Dworzec Morski, a także Kościół św. Michała Archanioła. Oferta Gdyni może być poszerzona o atrakcje innych części Trójmiasta, a także Półwyspu Helskiego. Niedaleka Jastarnia to doskonałe miejsce na sesje ślubną. Podobnie rejs statkiem czy wizyta w licznych latarniach morskich cieszą się uznaniem w oczach zakochanych.

Ościenny Gdańsk oraz Sopot to także atrakcyjne miejsca. Słynne molo sopockie i amfiteatr często służą młodym parom jako plener sesji ślubnej. Najważniejszy jednak jest wybór właściwej oferty specjalistów z zakresu filmu i fotografii. Portale fotograf-wesele.pl oraz filmy-wesele.pl dysponują rozległą bazą ofert specjalistów, którzy będą pomocni przy realizacji reportażu, podzielą się pomysłami i propozycjami. Po latach będzie bardzo miło wrócić do wspomnień, a także obdarować taką pamiątką gości.

Dzięki dobremu przygotowaniu i przemyślanej formie wesela, a także zatrudnieniu dobrych fachowców, wszystkie te elementy wesela powinny ułożyć się w całość, tworząc przyjęcie, które będzie świetnie komponowało się ze stylem ślubu, a nawet z osobowością młodej pary. Trochę trudu włożonego w przygotowania, procentuje i pozwala potem cieszyć się wyjątkowymi chwilami i pozytywnymi wspomnieniami. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems