Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Tychy

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Andrzej, Tychy
Andrzej
Tychy

CENA:
2450 ZŁ / USŁUGA
2014 / 6
Zespół muzyczny, który gwarantuje wspaniałą zabawę podczas Waszego wesela! Twoja impreza będzie niezapomniana, gdy powierzysz ją zawodowemu i profesjonalnemu zespołowi muzycznemu, czyli nam! Od lat zachęcamy ludzi do zabawy, radości z tańca i szaleństwa na parkiecie. Zawsze idealne brzmienie na wszystkich imprezach, na których mamy przyjemność być i zabawiać gości. Zapraszamy do poznania wszystkich szczegółów naszej oferty!
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Aleksandra, Katowice
Aleksandra
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2504 / 11
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Janusz, Łaziska Górne
Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
1172 / 9
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ela i Janusz, Łaziska Górne
Ela i Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
2294 / 3
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
1072 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Michał, Bielsko-Biała
Michał
Bielsko-Biała

CENA:
1600 ZŁ / USŁUGA
782 / 8
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość dla Pary Młodej jak i Gości Wesela. Jako doświadczony ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1300 ZŁ / USŁUGA
495 / 1
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Robert, Osielec
Robert
Osielec

CENA:
3700 ZŁ / USŁUGA
612 / 3
Gramy wyłącznie na żywo! Z dziką rozkoszą zagramy na Państwa weselu, a jak będzie trzeba ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marcin, Katowice
Marcin
Katowice

CENA:
5150 ZŁ / USŁUGA
899 / 6
Nasz zespół to grupa pięciu gentlemanów, którzy zapraszają Państwa na smakowanie ich muzycznych możliwości. Uświetnią ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Łukasz, Katowice
Łukasz
Katowice

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
579 / 1
Dj.Wodzirej-KONFERANSJER. PROFESJONALNY WOKAL DAMSKI,Wokal męski, SAKSOFONY, TYROS 5,Najwyższej jakosci NAGŁOSNIENIE sceniczne -7000W. Oswietlenie. DYM. tylko ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Liczba pozycji: 34
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Tychy - nasz przewodnik

W dniu ślubu każdy chce doskonale wyglądać oraz zrealizować swoje skryte marzenia, by wspomnienia były idealne. To przecież najwspanialszy dzień w życiu człowieka. Dzięki temu przygotowania do ślubu i wesela powinny rozpocząć się odpowiednio wcześnie. Nie ma reguły, ale najważniejsze jest znając termin, rozpocząć od wyszukania właściwej sali weselnej. W Tychach znajdziemy wiele ciekawych możliwości realizacji wesela, niezależnie od ilości gości. Można wymienić tutaj chociażby Karczmę Kuban oraz Restaurację „Przystań”.

Nie sposób także pominąć oprawy muzycznej. Serwis internetowy muzyka-wesele.pl posiada profile 24 kapel muzycznych dostępnych w Tychach. Można z powodzeniem wybrać, zgodne z naszymi oczekiwaniami takie zespoły, które zapewniają gościom udaną zabawę.  Często są organizatorami całej imprezy weselnej.

Muzyka na wesele - jaka?

Na jaką muzykę powinni zdecydować się narzeczeni? Wszystko zależy od ich gustu, a opcji mają naprawdę sporo. Para może zatrudnić kapelę weselną, która zagra muzykę na żywo, mogą także wynająć DJ-a. Pierwsza opcja uchodzi za bardziej tradycyjną, natomiast druga świetnie sprawdza się na nowoczesnych weselach z przewagą młodych osób. Pary, którym zależy na zabawie dobrej jakości, powinny pomyśleć o zatrudnieniu wodzireja, który będzie dbał o samopoczucie gości. Zachęcając do wyjścia na parkiet i proponując zabawy weselne i układy taneczne, wodzirej sprawi, że nawet osoby, które nie lubią szaleć na parkiecie, włączą się w zabawę z innymi gośćmi. 

Potem należy zastanowić się nad rodzajem muzyki, jaka zostanie zaserwowana. Najbardziej kontrowersyjną kwestią jest muzyka disco polo, która wielu kojarzy się z weselami. Są tacy, którzy jej nie znoszą podczas, gdy inni przyznają, że to najlepsza opcja na weselu. O tym muszą zadecydować narzeczeni, opierając się na gustach swoich znajomych i rodziny, którzy pojawią się na weselu. Warto przy tym pamiętać, że każdego i tak nie da się zadowolić i para powinna kierować się preferencjami większości lub powinna zapewnić zróżnicowaną muzykę, co sprawi, że wszyscy znajdą coś dla siebie. 

Ważne usługi weselne

Muzyka to nie jedyna rzecz, o jakiej musi pomyśleć para, aby jej wesele było udane. Aby zadbać o gości, trzeba przygotować także smaczne jedzenie w dużej ilości oraz dobrej jakości alkohol. Nie mniej ważna jest suknia panny młodej oraz dekoracje, czy auto ślubne, które dopełnią całości. Narzeczeni nie powinni myśleć tylko o zadowoleniu gości, ale także swoim własnym, co ma związek z odpowiednim upamiętnieniem wesela. Zatrudnienie fachowego kamerzysty i fotografa ślubnego to jedno z najważniejszych zadań, jakie przed nimi stoją. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na zaplanowanie i przygotowanie sesji ślubnej, która jest najlepszą pamiątką tego dnia. Pary w Tychach mają spory wybór, jeśli chodzi o jej organizację. 

Wesele w Tychach - okazja do pięknej sesji ślubnej

Miasto Tychy oczywiście kojarzy się z piwem, jednak do zaoferowania ma o wiele więcej, niż tylko blokowiska i beton. Nazywane miastem sypialnią ma jednak sporo do zaproponowania nowożeńcom. Z powodzeniem można tutaj nagrać ciekawe filmy ślubne i zrobić udane zdjęcia. Taka pamiątka będzie z pewnością bardzo ważna i szczególna. Fachowcy w tej materii potrafią podrzucić wiele pomysłów i zrealizować udane kadry.

Tychy mieszczą się na Szlaku Zabytków Techniki. Browarnicze budynki z ulicy Katowickiej są bardzo szczególne i mają ciekawe wnętrza. Można połączyć sesję ślubną ze zwiedzaniem browaru, degustacją piwa, a także dowiedzieć się wiele na temat historii produkcji trunku oraz browaru. Nie można zapominać, że w mieście znajduje się także Jezioro Paprocany. Wiele mieszkańców tego miasta się tutaj relaksuje. Można tutaj z powodzeniem odkryć miejsca idealnie pasujące na romantyczną scenerię nagrań.

W mieście poza tym jest wiele terenów zielonych, do których należą skwery i parki. Można się o tym przekonać, gdy zawita się w okolicę Szpitala Wojewódzkiego oraz Urzędu Miejskiego. W niedalekich Promnicach można także udać się w okolicę dworku myśliwskiego. Został on zaprojektowany przez architekta z Pszczyny. Znajduje się tutaj hotel i restauracja. Dookoła jest piękny park, a także las kobiórski.

Położenie Tychów powoduje, że blisko jest stąd w Beskidy, gdzie także można zrealizować ciekawe reportaże ślubne. Można wybrać się na Szyndzielnię z Bielska-Białej lub Czantorię z Ustronia. Blisko jest także malownicza Pszczyna, w której znajduje się piękny rynek, a także piękny pałac i park. Jest to miejsce szczególnie odwiedzane przez młode pary. Podobny klimat ma Żywiec z zespołem pałacowo-parkowym.

Górny Śląsk jest również malowniczy. Z Tychów blisko jest do ciekawego centrum Mikołowa, gdzie można zrealizować wspaniałe zdjęcia w śląskim stylu, a także do katowickiego Nikiszowca. Jezioro Goczałkowickie jest także bardzo ciekawym zakątkiem okolicy.  Bardzo duża jest sztuczna zapora, wokół której można znaleźć wiele ciekawych miejsc. Sesja w takim miejscu może być niesamowita.

Warto wcześniej sprawdzić opinię innych par młodych na temat fachowców realizujących pamiątki ślubne w takich miejscach. To z pewnością ułatwi wybór i pobudzi wyobraźnię w zakresie realizacji pomysłów na filmy i zdjęcia ślubne.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems