Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Kielce

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Adam, Kielce
Adam
Kielce

CENA:
3250 ZŁ / USŁUGA
2150 / 10
Kompleksowa obsługa muzyczna wielu imprez, w tym zabaw weselnych w najwyższej jakości i z pełnym zaangażowaniem. Nasz zespół posiada dość szerokie zaplecze pod względem gatunków muzycznych. Gramy tylko i wyłącznie na żywo co stanowi nasz atut. Prezentujemy repertuar, który usatysfakcjonuje wszystkich gości swoimi aranżacjami.
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Kornelia, Kielce
Kornelia
Kielce

CENA:
3700 ZŁ / USŁUGA
1680 / 6
Oferta skierowana dla wszystkich Par, które chcą się wspaniale bawić na swoim weselu i wspólnie z rodziną i gośćmi wspominać tą wspaniałą zabawę. Gwarantujemy: - repertuar spełniający Wasze wszystkie oczekiwania - wyprowadzenie Młodej Pary z domu - biesiadę przy stołach weselnych - wspaniałą zabawę do białego rana - różnorodny repertuar dla gości w każdym wieku - muzykę w 100% na żywo - wolne terminy i atrakcyjne ceny!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Tomasz Buzała, Wieliczka
Tomasz Buzała
Wieliczka

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
810 / 7
Profesjonalna oprawa muzyczna Waszego wesela oraz liczne dodatkowe atrakcje. Przygotujcie się na pokaz świetlny, bańki ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Krzysztof, Poznań
Krzysztof
Poznań

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
1841 / 1
GRAMY WYŁĄCZNIE KLASYCZNY SOUL, FUNK i BLUES UWAGA!!! NIE GRAMY TYPOWEJ MUZYKI WESELNEJ!!! Żadnego DISCO-POLO ani ...
Inna
Zespół muzyczny Rafał, Częstochowa
Rafał
Częstochowa

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
918 / 6
To coverowy, dynamiczny i zawodowo brzmiący choć nietypowy zespół muzyczny na wesela, studniówki, koncerty To bombowy ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Robert, Osielec
Robert
Osielec

CENA:
3700 ZŁ / USŁUGA
612 / 3
Gramy wyłącznie na żywo! Z dziką rozkoszą zagramy na Państwa weselu, a jak będzie trzeba ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marek, Kraśnik
Marek
Kraśnik

CENA:
5000 ZŁ / USŁUGA
456 / 3
Klasyka polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Rock, Disco, lata 60-te.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Mieczysław, Lublin
Mieczysław
Lublin

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
937 / 3
Duet DJ-ski, który sprawi, że Twoje wesele będzie niezwykłe.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Tomasz, Biała Podlaska
Tomasz
Biała Podlaska

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
956 / 1
Zespół tworzący magię chwili, w której wrażenia muzyczne współgrają z efektami wizualnymi.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krystian, Bydgoszcz
Krystian
Bydgoszcz

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
187 / 1
Nasz zespół, ze względu na szeroki wachlarz utworów, dobre umiejętności konferansjerskie, klasę i elegancję oraz ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 42
Województwo Świętokrzyskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Kielce - nasz przewodnik

Ślub jest dla wielu młodych ludzi jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Aby uniknąć niepotrzebnych nerwów, warto jak najwcześniej rozpocząć przygotowania, zwłaszcza jeśli w planach jest także zabawa weselna. Znaczącą kwestią jest więc zarezerwowanie odpowiedniej Sali. W Kielcach nie brakuje miejsc, które idealnie będą pasowały do charakteru uroczystości. Warto wybrać lokal weselny odpowiednio wcześnie, gdyż wiele sal weselnych rezerwowanych bywa nawet na dwa lata przed terminem ślubu. W Kielcach możemy na przykład wybrać Okrąglak lub Leśny Dworek w Cisowie.

Nie bez znaczenia jest także wybór właściwego zespołu muzycznego, który to będzie gwarantował udaną zabawę podczas wesela. W Kielcach do dyspozycji jest 25 takich kapel muzycznych. Na portalu www.muzyka-wesele.pl można w sposób bardzo prosty wybrać najwłaściwszy zespół. Ułatwia on zapoznanie się z wszystkimi szczegółami, a także opiniami klientów.

Jak wybrać zespół weselny? 

Najważniejszymi rzeczami, jakie para młoda musi sprawdzić, wybierając zespół lub DJ-a na wesele, są nagrania, najlepiej na żywo, repertuar oraz cena usługi. Do wszystkich tych informacji ma się bardzo łatwo dostęp na portalu muzyka-wesele.pl. Potem problem robi się znacznie poważniejszy, bo który z zespołów, które nam się spodobały wybrać? Warto zwrócić uwagę na nastawienie członków grupy i sposób traktowania klienta. Muzycy powinni być otwarci na sugestie młodej pary, w końcu to oni i ich goście mają być najbardziej zadowoleni z przyjęcia. 

Jeśli para młoda bierze ślub kościelny, koniecznie powinna zastanowić się nad doborem muzyki. Czasy, kiedy wystarczał tylko organista, dawno minęły, obecnie poszukuje się rozwiązań muzycznych, które będą w stanie wzruszyć gości młodą parę do łez. Najpopularniejsze opcje to gra na skrzypcach lub wiolonczeli. Można zatrudnić także cały kwartet smyczkowy, który świetnie się sprawdzi. Inne pary wolą śpiew. Ważne jest dla nich, aby usłyszeć "Ave Maria" w operowym wykonaniu, czasem nawet zdarza się, że pary zatrudniają cały chór na tę okazję. Opcji jest wiele i każda para na pewno wybierze odpowiednią dla siebie. Ważne jednak, aby nie zapominać o oprawie muzycznej mszy, to najważniejszy moment całego dnia i powinien być piękny i wzruszający. 

Wybór kamerzysty i fotografa ślubnego

Oprócz muzyki para młoda musi zatroszczyć się o godne upamiętnienie tego momentu. Dlatego z wyprzedzeniem trzeba szukać odpowiedniego fotografa lub kamerzysty. Ważne są nie tylko zdjęcia i film z kościoła/urzędu oraz z przyjęcia weselnego, ale także dodatkowe - te z plenerowej sesji ślubnej. To sesja plenerowa jest najbardziej widowiskową częścią albumu ślubnego i jest długo wyczekiwana przez nowożeńców. Wybór pleneru może stanowić problem, bo opcji jest naprawdę wiele. Warto zapytać o radę fotografa, jakie miejsca w Kielcach poleca na plener ślubny. Z całą pewnością wymieni wiele miejsc, bo w Kielcach nie brakuje pięknych terenów, idealnych na sesję ślubną. 

Sesja ślubna w Kielcach i okolicach

Miasto Kielce leży w Górach Świętokrzyskich i to właśnie dzięki nim może pochwalić się przepięknymi plenerami. Jest to miejsce wprost stworzone do tego, by zrealizować sesję zdjęciową lub nagrać film. Szczególnie, że zabudowa miejsca została interesująco wkomponowana w górskie środowisko naturalne. Fachowcy od fotografii i filmu ślubnego będą mieli tu wiele okazji, by zaprezentować swoje umiejętności i talent. Pary młode mogą skorzystać z doświadczenia i pomysłów specjalistów, ale bardzo często mają własną wizję, która sprawia, że efekt końcowy jest unikatowy i oryginalny.

Jedną z najbardziej reprezentacyjnych ulic Kielc jest ulica Sienkiewicza.  To przy niej usytuowanych jest wiele zabytkowych kamienic. Najważniejszym zabytkiem miasta jest Pałac Biskupów Krakowskich, który pochodzi jeszcze z czasów dynastii Wazów. Drewniana architektura jest tutaj reprezentowana przez Dworek Leszczyków, który znajduje się na Wzgórzu Zamkowym. Miejsce uzupełnia Muzeum Wsi Kieleckiej. Te propozycje mogą być bardzo atrakcyjne dla wieli przyszłych nowożeńców.

Klimat dawnych Kielc można poczuć udając się do Pałacu Tomasza Zielińskiego. Wielbiciele architektury sakralnej powinni odwiedzić między innymi:  Bazylikę p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, Kościół św. Mikołaja oraz Kościół p.w. św. Karola Boromeusza. Sesje wśród tych zabytków są dość popularne.

Jeśli młodzi pragną mieć sesję na łonie natury, ale nie chcą opuszczać Kielc, powinni zwrócić uwagę na miejskie parki i skwery. Na romantyczny spacer powinni udać się do Parku Miejskiego. Mogą również skorzystać z propozycji kamerzysty czy fotografa, którzy często polecają miejsca mniej popularne, ale również piękne. Efektem będą nie tylko wspaniałe zdjęcia, ale także odwiedzenie wcześniej nieznanych miejsc. Warto zapoznać się z ofertami fotografów i kamerzystów znajdującymi się na portalach filmy-wesele.pl i fotograf-wesele.pl. Serwisy zaznajamiają ze szczegółami propozycji, próbkami umiejętności i wcześniejszymi realizacjami.

W granicach Kielc leżą rozległe obszary leśne. Przez miasto przepływają rzeki Silnica oraz Biebrza. Dlatego nowożeńcy nie będą mieli problemu ze znalezieniem odpowiedniego pleneru. Atrakcyjne ostatnio są także nietypowe sesje zdjęciowe. Mogą się one odbyć np. na Stadionie Miejskim lub z wykorzystaniem innych obiektów industrialnych. Pary młode coraz chętniej korzystają z przebrania (na przykład w ludowe stroje). Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems