Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Toruń

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
DJ na wesele PIOTR, Toruń
PIOTR
Toruń

CENA:
1650 ZŁ / USŁUGA
1341 / 1
Oferta skierowana dla wszystkich osób szukających DJ-a na imprezę okolicznościową, taką jak wesele. Zapraszam Młode Pary do jej poznania. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Zbigniew, Toruń
Zbigniew
Toruń

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
316 / 0
Jesteśmy zespołem działającym od wielu lat z ogromną pasją. Ogromne doświadczenie pozwala nam zapewnić Państwu niezapomniane wrażenia.
Weselna - standardowa
Inna
Zespół muzyczny Beata, Lipno
Beata
Lipno

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
3908 / 4
Duet Beata i Tomek (na życzenie rozszerzamy skład osobowy). Prezentujemy utwory dla każdej grupy wiekowej. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
6500 ZŁ / USŁUGA
1464 / 8
Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, formowych i innych w zakresie zapewnienia muzyki i dobrej zabawy. Specjalizujemy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Zbigniew, Warszawa
Zbigniew
Warszawa

CENA:
3150 ZŁ / USŁUGA
2200 / 7
Repertuar dla 4 pokoleń, wykaz utworów na życzenie przesyłamy pocztą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu w ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Poznań
Krzysztof
Poznań

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
1841 / 1
GRAMY WYŁĄCZNIE KLASYCZNY SOUL, FUNK i BLUES UWAGA!!! NIE GRAMY TYPOWEJ MUZYKI WESELNEJ!!! Żadnego DISCO-POLO ani ...
Inna
Zespół muzyczny Asia i Andrzej, Sumin
Asia i Andrzej
Sumin

CENA:
2050 ZŁ / USŁUGA
738 / 0
Jest sporo opisów kapel konkurencyjnych - "gramy na żywo". Tak się składa że my akurat ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krystian, Bydgoszcz
Krystian
Bydgoszcz

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
187 / 1
Nasz zespół, ze względu na szeroki wachlarz utworów, dobre umiejętności konferansjerskie, klasę i elegancję oraz ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Damian & Kamil, Zakrzewo
Damian & Kamil
Zakrzewo

CENA:
3300 ZŁ / USŁUGA
818 / 0
Organizując imprezę dokładamy wszelkich starań, aby rozbawić gości na parkiecie. Gdyby nie dobra muzyka, nie ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 44
Województwo Kujawsko-Pomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Toruń - nasz przewodnik

Dla każdej zakochanej pary dzień ślubu jest wydarzeniem niezwykłym, do którego chciałoby się powracać zawsze. Dlatego tak istotne jest zaplanowanie i przygotowanie ślubu oraz wesela. Trzeba przede wszystkim zadbać o salę weselną. W Toruniu i jego okolicach nie będzie z tym problemu.  Miasto Kopernika oferuje bowiem bogatą bazę lokali weselnych. Pałac Romantyczny czy Kuźnia Oberża Polska są tego doskonałymi przykładami. Po dokonaniu rezerwacji odpowiedniej sali, warto pomyśleć o innych usługach: między innymi o wynajęciu fotografa oraz zespołu muzycznego.

Wybór muzyki na wesele w Toruniu

Na terenie Torunia mamy do wyboru oferty prawie 40 zespołów muzycznych. Od preferencji pary młodej zależy wybór zespołu. Ich propozycje muzyczne mogą różnić się od siebie. Portal www.muzyka-wesele.pl daje możliwość porównania szczegółów i ułatwi podjęcie decyzji.

Wybór muzyki na wesele wcale nie jest łatwy. Pierwszy problem pojawia się już na samym początku - postawić na zespół, grający na żywo, czy na DJ-a? Choć DJ jest tańszy, to większość par nie jest w stanie odmówić sobie okazji posłuchania w tym dniu muzyki na żywo. Warto jednak pamiętać, że zespół ślubny trzeba dobierać wyjątkowo starannie. Każda grupa ma specyficzny styl i gra piosenki we własnej aranżacji. Brzmienie znanych przebojów w zmienionej wersji nie zawsze może się podobać, dlatego trzeba dokładnie zastanowić się, czy styl wybranego zespołu nam odpowiada. Może warto zdecydować się na zespół z dwoma wokalistami, kobietą i mężczyzną? Ich różne głosy zapewnią większą różnorodność i sprawią, że muzyka się nie znudzi. 

Każdy zespół ma także repertuar, w którym czuje się najlepiej. Dla jednych to muzyka disco polo, dla innych klasyczne przeboje w stylu zawsze obecnych na weselach "Kawiarenek". To też warto wziąć pod uwagę przy wyborze orkiestry weselnej, bo choć wiele zespołów deklaruje, że mają szeroki repertuar, to najlepiej wystąpią w swoim ulubionym gatunku. Dlatego powinien pokrywać się on z preferencją młodej pary i ich wizją wesela. Taki zespół musi być dokładnie sprawdzony, bo muzyka to oprócz jedzenia, najważniejsza rzecz, jaka decyduje o sukcesie wesela. Jeśli goście mogą skosztować pysznych potraw i wytańczyć się "do białego rana", to na pewno będą na długo pamiętać takie przyjęcie weselne. 

W Toruniu z łatwością znajdziemy zespoły i DJ-ów, którzy świetnie sprawdzą się na weselu. Nie inaczej jest z innymi usługami ślubnymi, a nawet  plenerem dla sesji ślubnej lub miejsca nagrywania filmu ślubnego. Piękna pamiątka z wesela jest nie mniej ważna niż udane przyjęcie, dlatego i nad tym powinniśmy się dłużej zastanowić. 

Sesja ślubna w Toruniu

Toruń jest miastem, które wyróżnia się swoją architekturą. Jest wiele uroczych miejsc, będących gwarantem udanej sesji ślubnej. Popularność sesji wideo i foto w sąsiedztwie zabytkowych kamienic oraz krętych uliczek jest dowodem na to, że Toruń jest doskonałym miastem na realizację takiego przedsięwzięcia.

Jeżeli sesja ślubna ma się odbyć w plenerze, to Toruń jest idealnym miejscem! Lista Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO tego dowodzi, gdyż średniowieczna zabudowa Starego Miasta jest na nią wpisana. Magiczne plenery są doskonałe na sesję o każdej porze dnia i roku. Warto skierować się w okolice Starówki, gdzie wyrasta wspaniały Ratusz Staromiejski z charakterystyczną wieżą zegarową. Powinniśmy się tutaj zatrzymać, gdyż jest to jeden z siedmiu cudów Polski. Kolorowe kamienice z Dworem Artusa na czele, a także zabytkowe kościoły otaczające rynek nie mogą zostać pominięte. Nie dziwi zatem widok par młodych, które przechadzają się po okolicy i realizują swoje filmy i fotoreportaże.

Miasto tętni życiem, ale jednocześnie zachowuje atmosferę minionych lat. Na uwagę z pewnością zasługują mury miejskie oraz słynne baszty toruńskie. Sesja w ich pobliżu może być równocześnie wspaniałą lekcją historii. Miejscem szczególnym jest także Krzywa Wieża, która interesująco kontrastuje z ruinami krzyżackiego zamku. Bardzo ciekawie prezentuje się także budynek (wraz z fosą)  Dworu Bractwa Świętego Jerzego. To miejsce jest bardzo nastrojowe i z pewnością może nadać ujęciom nutkę tajemniczości. Rynek Nowomiejski natomiast emanuje feerią barw i kolorów, które będą stanowić oryginalne i ciekawe tło dla młodej pary.

Wszyscy, którzy szukają miejsc na sesję na łonie natury powinni udać się do toruńskich obszarów leśnych, gdyż w okolicach miasta znajduje się wiele enklaw obszarów zielonych. Nic tak nie uatrakcyjni sesji jak wspaniałe pejzaże leśne. Warto wykorzystać także do tego celu tereny osady leśnej Barbarka, a także Park Waryński i Park Tysiąclecia. Toruńskie Planty są również ciekawą propozycją.

Toruńskie plenery stanowią doskonałą inspirację na udaną sesję. To miasto jest pełne czaru i uroku. Jednak należy pamiętać, że aby reportaż był udany, trzeba zadbać o wynajęcie profesjonalisty. Warto w tym celu odwiedzić portal filmy-wesele.pl, by znaleźć dobrych kamerzystów ślubnych realizujących usługi na tym terenie. Portal umożliwia łatwe porównanie ofert między sobą. Wszystko po to, by wybrać tą najlepszą. Każdy ślub i wesele wymagają właściwego podejścia do organizacji. Jeśli zakochani zadbają o nią odpowiednio wcześnie, będą mogli liczyć na ślub swoich marzeń i przednią zabawę weselną.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems