Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Bielsko-Biała

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
DJ na wesele Sławomir, Bielsko-Biała
Sławomir
Bielsko-Biała

CENA:
2200 ZŁ / USŁUGA
1372 / 7
Ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez. Muzyczna konferansjerska oprawa wesel, porawin oraz innych uroczystości rodzinnych i firmowych. Zapewniam nagłośnienie, efekty dodatkowe, oświetlenie dekoracyjne sal weselnych, hoteli, karczm itp... . Obsługuje imprezy na terenie woj.Śląskiego i Małopolskiego.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Dariusz, Bielsko-Biała
Dariusz
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
608 / 7
Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie. Zarówno nagłośnienie jak i cyfrowo sterowane nowoczesne ledowe oświetlenie sprawią, że Ten dzień będzie dla Was wyjątkowy i niezapomniany. Posiadam szeroki repertuar, który zadowoli dwa, a czasem nawet cztery pokolenia gości. W cenie oferujemy fotobudkę.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Michał, Bielsko-Biała
Michał
Bielsko-Biała

CENA:
1600 ZŁ / USŁUGA
782 / 8
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość dla Pary Młodej jak i Gości Wesela. Jako doświadczony DJ, muzyk, prezenter, konferansjer i wodzirej spowoduję by pozostała ona w Waszej pamięci na długo. Oprawę muzyczną obsługiwaną na renomowanym sprzęcie wzbogacam dodatkowo efektami świetlnymi, ciężkim i lekkim dymem, bańkami mydlanymi, a także specjalnymi gadżetami dla Gości. W cenie również klip z wesela.
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ewa, Bielsko-Biała
Ewa
Bielsko-Biała

CENA:
5000 ZŁ / USŁUGA
2209 / 2
Nasza ekipa to pięć doskonale ze sobą współgrających ogniw. Doświadczeni operatorzy, wykorzystując wysokej klasy instrumenty, przekształcają energię elektryczną w skoordynowany zespół fal akustycznych nazywany potocznie oprawą muzyczną. Cały cykl produkcyjny odbywa się na oczach widzów, jest w pełni naturalny i nie wykorzystuje syntetycznych półproduktów.
Inna
Zespół muzyczny Ela, Bielsko-Biała
Ela
Bielsko-Biała

CENA:
5500 ZŁ / USŁUGA
2681 / 5
Energia i radość, świetne brzmienie, jedyna w swoim rodzaju gra świateł połączona z pasją jest wizytówką naszego zespołu. Od 2000 roku czteroosobowa grupa muzyczna zapewnia zabawę na wielu imprezach okolicznościowych. Specjalizujemy się w graniu podczas wesel. Możemy wykonać podczas zabawy weselnej kilku-dziesięciominutowy koncert w przebraniach. Posiadamy wiele pomysłów, ale zawsze dostosujemy się do Państwa oczekiwań i wymagań. Zapraszamy Pary Młode.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Wiesław, Bielsko-Biała
Wiesław
Bielsko-Biała

CENA:
3700 ZŁ / USŁUGA
1349 / 1
Trzyosobowy skład muzyczny stanowi idealne rozwiązanie w zakresie zapewnienia profesjonalnej oprawy muzycznej i wliczając w to także kwestie lokalowe i ekonomiczne. Wszystkie utwory z naszego bogatego repertuaru pozwalają nam swobodnie grac podczas każdej uroczystości, dopasowując się do potrzeb chwili. Jesteśmy doświadczonymi muzykami - pasjonatami, co gwarantuje wysoka jakość i poziom. "Otrzaskani wyjadacze w tym fachu" - poprowadzą każdą zabawę, rozbujają salę, zaskoczą humorem i zarażą dobrą zabawą. Zapraszamy!
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Daniel, Bielsko-Biała
Daniel
Bielsko-Biała

CENA:
3800 ZŁ / USŁUGA
1401 / 3
Zespół muzyczny, w którego składzie znajdują się zawodowi i doświadczeni muzycy. Szeroki zakres usług w zapewnieniu oprawy muzycznej wielu imprez. Gramy oczywiście na zabawach weselnych, gdzie mamy wielkie doświadczenie. Prezentujemy najwyższej klasy muzykę od lat 70', 80' 90' do obecnych przebojów oraz szlagierów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Każdy repertuar jest dopasowany do potrzeb klienta.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Paweł, Bielsko-Biała
Paweł
Bielsko-Biała

CENA:
3700 ZŁ / USŁUGA
2252 / 1
Zespół wykonuje utwory wyłącznie na żywo. Gramy muzykę weselną jak również Pop i Rock. Pełen profesjonalizm - gwarancja udanej zabawy!
Weselna - standardowa
Pop
DJ na wesele Jarek, Bielsko-Biała
Jarek
Bielsko-Biała

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
1519 / 4
Mój repertuar to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te 90-te, do najnowszych rytmów lansowanych obecnie w stacjach radiowych. Gram również muzykę weselno-biesiadną. Repertuar oraz wszelkiego rodzaju konkursy weselne uzgadniane są indywidualnie z Parą Młodą przed weselem.
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Janusz, Łaziska Górne
Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
1172 / 9
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 46
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Bielsko-Biała - nasz przewodnik

Znakomita większość małżeństw zgodnie stwierdza, że dzień złożenia przysięgi małżeńskiej był dla nich jednym z najważniejszych dni w życiu. Bardzo ważne zatem dla wszystkich przyszłych nowożeńców jest, by wydarzenie to zostało doskonale zorganizowane. Do przygotowań w pierwszej kolejności należy przede wszystkim (prócz ustalenia terminu ślubu) znalezienie odpowiedniego lokalu weselnego. W Bielsku-Białej jest wiele możliwości wyboru. To piękne beskidzkie miasto oferuje ciekawe lokale na wesela. Można skorzystać z Karczmy w Straconce lub z większego Hotelu na Błoniach.

Oprawa muzyczna wesela w Bielsku-Białej

Udane wesele zależy przede wszystkim od dobrej zabawy, a ta zależy od dobrego zespołu weselnego, który o nią zadba. W Bielsku-Białej, jak widać na portalu muzyka-wesele.pl, przyszli państwo młodzi mają do dyspozycji 31 ofert zespołów muzycznych. Portal znacznie ułatwia porównywanie ofert, co pomaga w podjęciu decyzji o wyborze najodpowiedniejszych na te okazje muzyków. Trzeba tylko pamiętać, że im wcześniej rozpocznie się poszukiwania, tym większy będzie wybór.

Dlaczego serwis muzyka-wesele.pl jest tak przydatny w wybieraniu kapeli na wesele? Najtrudniejszym etapem poszukiwań każdego weselnego usługodawcy jest dotarcie do interesujących parę specjalistów w regionie i porównanie ich ofert. Korzystając z portalu ,narzeczeni nie będą mieć z tym problemu, bo serwis dysponuje sporą bazą muzyków weselnych z Bielska-Białej. W dodatku każde ogłoszenie zespołu na portalu zawiera informację konieczną do dokonania pierwszej selekcji muzyków, czyli opis zespołu i jego działalności (czyli ile osób i na jakich instrumentach grają), przykładowe nagrania oraz cenę usług. W ten sposób para może szybko wybrać zespoły, które jej się podobają i w dodatku mieszczą się w zaplanowanym budżecie. Potem wystarczy już tylko skontaktować się z wybranymi zespołami i spotkać się na krótką rozmowę, aby dokonać ostatecznego wyboru. 

Pamiątka z wesele w Bielsku-Białej

Zawarcie związku małżeńskiego to wielka radość towarzysząca nie tylko zakochanym, ale również zaproszonym gościom. Warto zatem pomyśleć o zatrzymaniu wspomnień na fotografiach lub w postaci filmu wideo. W związku z tym można skorzystać z propozycji fotografów i kamerzystów z Bielska-Białej, których oferty znajdują się na portalach Grupy Portali Weselnych. Miasto wśród gór, jakim jest stolica powiatu, oferuje wiele wspaniałych miejsc, które idealnie mogą posłużyć jak tło do sesji ślubnych. Wiedzą o tym również pary młode z innych miejscowości i chętnie korzystają z romantycznych zakamarków Bielska-Białej. Ogromną popularnością cieszy się Zamek Sułkowskich, a także położona wyżej Starówka i pobliskie mury zamkowe. Kręte uliczki okolic kościoła św. Mikołaja oraz Plac Chrobrego to również lubiane przez zakochanym miejsca.

Pary młode chętnie udają się w pobliże Teatru Polskiego. Położona u drzwi wejściowych urokliwa fontanna często służy jako tło ślubnych fotografii. Doskonałe miejsca na sesje ślubną stanowią także plenery górskie, których w samym mieście i najbliższej okolicy nie brakuje. Można np. udać się kolejką na Szyndzielnię i zrealizować sesję na Klimczoku, skąd w piękny dzień można zobaczyć nawet Tatry. Inną propozycję stanowić może Jezioro Międzybrodzkie oraz kultowa góra Żar ze zbiornikiem wodnym elektrowni na jej szczycie.
Pomysły na sesje ślubne mogą być także bardziej zwariowane, co zapewni im oryginalność. Lot na paralotni czy rejs statkiem po jeziorze Żywieckim to tylko niektóre z przykładów. Gdyby jednak samo Bielsko nie usatysfakcjonowało nowożeńców,  mogą oni skorzystać z atrakcji oferowanych przez pobliskie: Cieszyn, Brenną, Szczyrk lub Ustroń. Park w Ustroniu nad samą Wisłą doskonale spisze się jako miejsce romantycznego spaceru. Okolice Skrzycznego zachwycają widokami. Wycieczka z tego szczytu na Malinowską Skałę, gdzie znajduje się malowniczy głaz, może okazać się niebanalnym pomysłem na ciekawy reportaż wideo.

Bielsko-Biała jest położone nad rzeką Białą. We wschodniej części miasta znajduje się jeden z najpiękniejszych w kraju Ratuszy Miejskich, który w połączeniu z małym parkiem nad rzeką może być także ciekawym plenerem na udaną sesję w mieście. Tereny rekreacyjne miasta jak Błonia lub Bulwary Straceńskie mogą również z powodzeniem sprawdzić się w tej roli.

Ci, którzy preferują mniej popularne, ale równie atrakcyjne miejsca mogą udać się w okolice terenów koziańskich kamieniołomów. To tutaj, u stóp Chrobaczej Łąki w Beskidzie małym, można zrealizować efektowną sesję. Bielsko-Biała i okolice jak widać mają naprawdę wiele do zaoferowania. Warto pamiętać, że przygotowania do ślubu i wesela powinno się rozpocząć jak najwcześniej, zapewni to przyszłym małżonkom szerszy wachlarz usług do wyboru.

Zatroszczenie się o muzykę, a także o dobrego fotografa i kamerzystę to dwa podstawowe zadania każdej pary młodej. Pierwszy element zapewni świetną zabawę gościom, a drugi sprawi, że to wyjątkowe wydarzenie zostanie godnie upamiętnione. Warto bardzo porządnie skupić się na wyborze obu tych elementów, aby zadowolenie z wesela, tak gości, jak i młodej pary było bardzo wysokie. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems