Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Bielsko-Biała

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Mój repertuar to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te 90-te, do najnowszych rytmów lansowanych obecnie w stacjach radiowych. Gram również muzykę weselno-biesiadną. Repertuar oraz wszelkiego rodzaju konkursy weselne uzgadniane są indywidualnie z Parą Młodą przed weselem.
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość dla Pary Młodej jak i Gości Wesela. Jako doświadczony DJ, muzyk, prezenter, konferansjer i wodzirej spowoduję by pozostała ona w Waszej pamięci na długo. Oprawę muzyczną obsługiwaną na renomowanym sprzęcie wzbogacam dodatkowo efektami świetlnymi, ciężkim i lekkim dymem, bańkami mydlanymi, a także specjalnymi gadżetami dla Gości. Moja bogata oferta zawiera również możliwość wykonania teledysku z wesela I animacji dla dzieci. Zapraszam do skorzystania z niej.
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie. Zarówno nagłośnienie jak i cyfrowo sterowane nowoczesne ledowe oświetlenie sprawią, że Ten dzień będzie dla Was wyjątkowy i niezapomniany. Posiadam szeroki repertuar, który zadowoli dwa, a czasem nawet cztery pokolenia gości. W cenie oferujemy fotobudkę.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
To z Wami mam zaszczyt tworzyć historię, która żyje przez długie lata. Właśnie dlatego dokładam wszelkich starań, aby TEN DZIEŃ był dla Was niezapomniany i wyjątkowy a podczas każdego wspomnienia budził motyle w brzuchu, niezależnie od tego, czy organizujecie wesele, urodzinowy jubileusz, czy może rocznicę.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez. Muzyczna konferansjerska oprawa wesel, porawin oraz innych uroczystości rodzinnych i firmowych. Zapewniam nagłośnienie, efekty dodatkowe, oświetlenie dekoracyjne sal weselnych, hoteli, karczm itp... . Obsługuje imprezy na terenie woj.Śląskiego i Małopolskiego.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Poznajmy się trochę bliżej. Nazywam się Jan i jestem Dj’em od 2009 roku. Jednak moja przygoda z muzyką zaczęła się już w szkole podstawowej, jako młodzieniec grałem na akordeonie i fortepianie … bla bla bla … można tak pisać w nieskończoność, ale będzie konkretnie.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Trzyosobowy skład muzyczny stanowi idealne rozwiązanie w zakresie zapewnienia profesjonalnej oprawy muzycznej i wliczając w to także kwestie lokalowe i ekonomiczne. Wszystkie utwory z naszego bogatego repertuaru pozwalają nam swobodnie grac podczas każdej uroczystości, dopasowując się do potrzeb chwili. Jesteśmy doświadczonymi muzykami - pasjonatami, co gwarantuje wysoka jakość i poziom. "Otrzaskani wyjadacze w tym fachu" - poprowadzą każdą zabawę, rozbujają salę, zaskoczą humorem i zarażą dobrą zabawą. Zapraszamy!
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Nasza ekipa to pięć doskonale ze sobą współgrających ogniw. Doświadczeni operatorzy, wykorzystując wysokej klasy instrumenty, przekształcają energię elektryczną w skoordynowany zespół fal akustycznych nazywany potocznie oprawą muzyczną. Cały cykl produkcyjny odbywa się na oczach widzów, jest w pełni naturalny i nie wykorzystuje syntetycznych półproduktów.
Inna
Energia i radość, świetne brzmienie, jedyna w swoim rodzaju gra świateł połączona z pasją jest wizytówką naszego zespołu. Od 2000 roku czteroosobowa grupa muzyczna zapewnia zabawę na wielu imprezach okolicznościowych. Specjalizujemy się w graniu podczas wesel. Możemy wykonać podczas zabawy weselnej kilku-dziesięciominutowy koncert w przebraniach. Posiadamy wiele pomysłów, ale zawsze dostosujemy się do Państwa oczekiwań i wymagań. Zapraszamy Pary Młode.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy wesołą, profesjonalną i odpowiedzialną ekipą grającą wyłącznie na żywo utwory i hity, przy których uwielbiacie się bawić. Poprowadzimy dla Was zabawy wyłącznie „ze smakiem” oraz profesjonalną konferansjerkę. Będziecie się z nami mogli świetnie bawić przez ok. 12 godzin.
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Liczba pozycji: 38
Wykonanie: DigiHex Systems