Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Ruda Śląska

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Oprawa muzyczna na wesele Aleksandra, Katowice
Aleksandra
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2504 / 11
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Janusz, Łaziska Górne
Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
1172 / 9
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ela i Janusz, Łaziska Górne
Ela i Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
2294 / 3
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
1072 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Michał, Bielsko-Biała
Michał
Bielsko-Biała

CENA:
1600 ZŁ / USŁUGA
782 / 8
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość dla Pary Młodej jak i Gości Wesela. Jako doświadczony ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwester, Dąbrowa Górnicza
Sylwester
Dąbrowa Górnicza

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
3104 / 9
Zespół na wesele. Wieloletnie doświadczenie muzyczne. Z nami nie musisz się już martwić o powodzenie ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Daniel, Rybnik
Daniel
Rybnik

CENA:
2700 ZŁ / USŁUGA
2020 / 4
Nasz zespół tworzą trzy osoby dla których muzyka stała się prawdziwą pasją i sposobem na ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Janusz, Częstochowa
Janusz
Częstochowa

CENA:
2250 ZŁ / USŁUGA
1409 / 3
Skrzydlate ręce Tak blisko-Rafał Brzozowski Prawdziwe powietrze-Loka Tylko z Tobą-Andre Akordeonista-Mariusz Kalaga Sen o Victorii-Dżem Dotknij mnie-Mejk Balada Boa-Gustavo Lima Suknie kolorowe Ona ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
DJ na wesele Dawid, Katowice
Dawid
Katowice

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
1227 / 13
DJ - Wodzirej na wesele. Pełna oprawa muzyczna na weselu . Prezentuję bogaty repertuar muzyczny! ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Paweł, Chorzów
Paweł
Chorzów

CENA:
1800 ZŁ / USŁUGA
1560 / 7
Jestem DJ-em, prezenter i wodzirejem. Gwarantuję udaną imprezę i dysponuje kilkunastoletnim doświadczeniem. Szerokie spektrum utworów z różnych ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 18
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Ruda Śląska - nasz przewodnik

Narzeczonym przygotowującym się do wesela, wiele rzeczy spędza sen z powiek. Znalezienie odpowiedniego lokalu, wybór menu, wybór i mierzenie sukni ślubnej i garnituru - wszystkie te elementy zajmują sporo czasu i energii. Dla przyszłych małżonków najważniejsze staje się zrealizowanie wesela zgodnie ze swoją koncepcją, a przy tym dbanie o zadowolenie gości. Jest jeszcze jedna kwestia, która w dużym stopniu wypływa na to ostatnie - muzyka na weselu. Jeśli para życzy sobie dobrej zabawy, to będzie musiała poważnie pochylić się nad wyborem odpowiednich muzyków. 

Jaka muzyka na wesele?

To kwestia, która rozpala wiele par, które planują wesele. Jaka muzyka na weselu sprawdzi się najlepiej? Co spodoba się gościom? Narzeczeni nie mogą w stu procentach przewidzieć, jaki wybór będzie najlepszy, powinni zatem kierować się swoim własnym gustem i wybierać orkiestrę weselną pod względem umiejętności oraz różnorodności repertuaru. To ostatnie ma znaczenie o tyle, że aby zadowolić jak największą ilość gości, trzeba postawić na różnorodną muzykę. Najlepiej, aby na imprezie pojawiły się znane i lubiane kawałki z takich gatunków muzycznych jak pop, muzyka biesiadna, czy nawet disco polo. Na weselu w Rudzie Śląskiej nie może zabraknąć też typowych śląskich szlagierów, które w swoim repertuarze ma każdy szanujący się zespół weselny ze Śląska. 

Jak wybrać zespół weselny?

Wybór zespołu weselnego najlepiej zacząć od portalu muzyka-wesele.pl, który znacznie ułatwia znalezienie odpowiednich wykonawców. Jest to spowodowane przejrzystą i łatwą w obsłudze strukturą portalu, a także informacjami, które można w nim znaleźć. Narzeczeni mają tu dostęp do szerokiej bazy ogłoszeń zespołów weselnych z każdego zakątka Polski, w tym ze Śląska wraz z dokładnym ich opisem. Można szybko sprawdzić z ilu osób składa się zespół i na jakich instrumentach grają muzycy, co dla osób, którym szczególnie zależy na konkretnym instrumencie, będzie bardzo przydatne. Na portalu można także posłuchać nagrań, a nawet poczytać komentarze byłych klientów, którzy skorzystali już z oferty. Nie mniej istotną informacją jest cena za usługi, do której czasem trudno dotrzeć w Internecie. Na portalu muzyka-wesele.pl te wszystkie informacje są w zasięgu ręki, co pozwala szybko dokonać wstępnej selekcji zespołów. 

Jednak na tym proces wyboru się nie kończy. Para powinna skontaktować się z liderem zespół i poprosić go o spotkanie. Na spotkaniu koniecznie trzeba omówić możliwy repertuar, prowadzenie wesela, zabawy weselne itp., aby dokładnie sprawdzić, co wchodzi w cenę usług. Nawet jeśli po spotkaniu para jest zdecydowana na podpisanie umowy, to warto wcześniej postarać się znaleźć w Internecie video z udziałem grupy, nagrane przez gości poprzednich wesel lub nawet wybrać się na chwilę na imprezę obsługiwaną przez zespół, aby upewnić się, że potrafi on zachęcić ludzi do zabawy. 

Pamiątka wyjątkowych chwil - album i film ślubny

Warto jednak pamiętać, że muzyka i dobra zabawa gości weselnych to nie wszystko. Nie mniej ważne jest upamiętnienie tych wyjątkowych chwil, co ma bardzo duże znaczenie dla młodej pary. Choć wybór odpowiedniego fotografa i kamerzysty ślubnego może być trudny to warto włożyć w to trochę wysiłku, aby efekt ich starań był zachwycający. Znaczenie ma tutaj nie tylko udokumentowanie samego ślubu i wesela, ale także zrealizowanie sesji ślubnej, która świetnie ubogaci rodzinny album albo plenerowego teledysku ślubnego, którym w łatwy sposób można dzielić się ze znajomymi, a nawet z szerszą publicznością w Internecie. Wybór pleneru ślubnego zależy w głównej mierze od interesujących miejsc dostępnych w okolicy, a takich w Rudzie Śląskiej na pewno nie brakuje. Z odrobiną kreatywności uda się je przekształcić w coś niezwykłego, efekt pracy specjalistów przejdzie najśmielsze oczekiwania. 

Plenery ślubne w Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska nie słynie ze swoich walorów turystycznych, ale mimo to odznacza się ciekawą, typową dla Śląska architekturą. Odwiedzenie górniczego osiedla, zbudowanego z tzw. familoków to świetny pomysł na sesję ślubną, dumnie podkreśli pochodzenie młodej pary lub ich miłość do miasta. Takie pomysły są obecnie bardzo pożądane, dlatego para może być przekonana, że przyciągnie taką sesją uwagę wielu osób. 

Jeśli para poszukuje bardziej standardowych miejsc to z pewnością powinna wybrać się na Plac Jana Pawła II, w centrum dzielnicy Nowy Bytom, do miejsca znanego i lubianego przez mieszkańców Rudy Śląskiej. Jako tło dla zdjęć lub filmu ślubnego sprawdzą się także liczne rudzkie kościoły.

Osoby szukające mocniejszych wrażeń i niebanalnych plenerów zapewne będą usatysfakcjonowane z odwiedzenia któregoś ze schronów wojskowych np. tego w Kochłowicach. Tak nietypowy plener to świetna okazja na artystyczne zdjęcia z militarnym zacięciem. 

Jak widać, Ruda Śląska jest miastem wielu możliwości. Można w niej znaleźć piękne ślubne plenery, utalentowanych fotografów i muzyków ślubnych, którzy będą w stanie przeistoczyć każde w wesele w cudowne wspomnienie. Niezależnie, czy para marzy o tradycyjnym śląskim weselu, czy nowoczesnej imprezie, w Rudzie Śląskiej na pewno odnajdzie wszystkie opcje, potrzebne do zrealizowania tego marzenia. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems