Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Mysłowice

wodzireje, dj Mysłowice - 20 zespołów weselnych

oprawa muzyczna Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
DJ na wesele DJ/Wodzirej Krzysztof, Chrzanów
DJ/Wodzirej Krzysztof
Chrzanów

CENA:
1600 ZŁ / USŁUGA
2293 / 5
Profesjonalni DJ oraz Wodzireje. Zajmujemy się również dekoracją sal światłem.
DJ/Wodzirej Krzysztof, Chrzanów
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
2700 ZŁ / USŁUGA
149 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Romek, Bytom
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Bieruń
Krzysztof
Bieruń

CENA:
2650 ZŁ / USŁUGA
941 / 0
Jesteśmy zespołem, który łączy wszystko co najlepsze i tak jest od samego początku naszej działalności. ...
Krzysztof, Bieruń
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Jerzy, Katowice
Jerzy
Katowice

CENA:
2300 ZŁ / USŁUGA
1105 / 1
Jerzy założyciel zespołu jest multiinstrumentalistą świetnym wodzirejem oraz kompozytorem muzyki dla dzieci ale nie tylko ...
Jerzy, Katowice
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Jarek, Bielsko-Biała
Jarek
Bielsko-Biała

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
1189 / 3
Mój repertuar to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te 90-te, do najnowszych ...
Jarek, Bielsko-Biała
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Mirosław, Chorzów
Mirosław
Chorzów

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
1991 / 2
Oferuję państwu niesamowite przeżycia muzyczne i wizualne na waszym weselu !!! - Muzyka ( od disco ...
Mirosław, Chorzów
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
218 / 1
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli ...
Darek, Dąbrowa Górnicza
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Piotr, Gierałtowice
Piotr
Gierałtowice

CENA:
4300 ZŁ / USŁUGA
3475 / 2
100% muzyka grana na żywo! Kilkunastoletnie doświadczenie, naturalne instrumenty jak perkusja, saksofon i akordeon. Repertuar ...
Piotr, Gierałtowice
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Rafał, Sosnowiec
Rafał
Sosnowiec

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
2043 / 4
Gwarantujemy obsługę muzyczną na najwyższym poziomie i 100% live. Pięcioosobowy skład zawodowych muzyków z kilkunastoletnim ...
Rafał, Sosnowiec
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Mariusz, Dąbrowa Górnicza
Mariusz
Dąbrowa Górnicza

CENA:
3200 ZŁ / USŁUGA
1405 / 6
Gwarantujemy zabawę dla wszystkich Waszych gości i zapewniamy profesjonalną obsługę. Realizujemy wszystkie wytyczne Pary Młodej, ...
Mariusz, Dąbrowa Górnicza
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 20
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Mysłowice - nasz przewodnik

W życiu zakochanej pary często dochodzi do momentu podjęcia decyzji o zawarciu związku małżeńskiego. To dla nich bardzo ważne, doniosłe i niecodzienne wydarzenie, które chciałoby się zorganizować perfekcyjnie. W ten dzień zostanie bowiem sformalizowany związek i powstaje nowa komórka zwana rodziną. Nie dziwi zatem fakt, że przygotowania do tego wydarzenia mają wielkie znaczenie. Każdy chce po latach wspominać te wspaniałe chwile wzruszenia oraz szczęścia. Nic lepiej nie odda klimatu tych zdarzeń, jak fotografie oraz filmy. Poza rejestracją zabawy weselnej i ceremonii ślubu wspomnienia wypełnia reportaż ślubny. Zwykle taka sesja odbywa się w wybranych plenerach. W Mysłowicach nie zabraknie możliwości do realizacji takich pamiątek. Na stronach internetowych filmy-wesele.pl oraz fotograf-wesele.pl ogłasza się wielu fachowców z tej dziedziny, którzy doskonale potrafią zadbać o każdy aspekt realizacji tych wspomnień.

Górny Śląsk to także miejsce wielu możliwości w wyborze lokalu weselnego. Można wykorzystać oferty samych Mysłowic a także okolicy. Ciekawe oferty ma Szyb Bończyk, a także Restauracja Carpe Diem. Podobnie można skorzystać z oferty portalu muzyka-wesele.pl, gdzie ogłaszają się zespoły weselne. Można także wykorzystać propozycje innych zespołów weselnych z okolicy.

Muzyka na wesele w Mysłowicach

Śląsk słynie ze specyficznej muzyki, a zespołów grających tzw. śląskie szlagiery jest w Mysłowicach cała masa. I choć pewne kawałki z tego gatunku powinny się pojawić na każdym śląskim weselu, to narzeczeni nie są ograniczeni wyborem. Większość zespołów dostępnych w Mysłowicach i w okolicy, która ma w repertuarze takie piosenki, gra zwykle coś, co określamy standardową muzyką weselną. Jest to mix bardzo zróżnicowanych gatunków, z których wybiera się najpopularniejsze pieśni, co pozwala łatwo trafić do gości wesela. To bardzo dobry wybór, gdy para młoda nie ma pojęcia, co spodoba się gościom, bo gdy zespół gra różne utwory, to każdy znajdzie coś dla siebie, aby dobrze się bawić. 

Choć zatrudnienie zespołu to tradycja, to coraz więcej par z Mysłowic się z niej wyłamuje i decyduje na zatrudnienie DJ-a. To bardzo dobry pomysł, bo DJ jest znacznie tańszy od zespółu oraz ma dużo zalet. Jego szeroka baza piosenek sprawia, że goście mogą postawić na "koncert życzeń" bez obawy, że piosenka, o jaką proszą nie będzie w repertuarze. Poza tym DJ gra najczęściej piosenki w oryginale, tak jak je znamy, co sprawia, że chętniej przystępujemy do zabawy. Każdy zespół ma swój specyficzny styl, który może nie spodobać się gościom, dlatego postawienie na DJ-a to mniejsze ryzyko. Spora zaletą DJ-a jest też to, że uchodzi za bardzo nowoczesną oprawę muzyczną, co bardzo odpowiada młodym ludziom. Jeśli większość gości na weselu stanowić będą równieśnicy pary młodej, to może warto zrezygnować z zespołu dla DJ-a? Publika na pewno to doceni! 

Plenery Górnego Śląska

Mysłowice to znaczące miasto regionu Górnego Śląska. Jest bogate w historyczne zabytki, które obok przemysłowego charakteru miasta doskonale potrafią zaciekawić przyjezdnych. W ten sposób także jest wiele możliwości w temacie pomysłów na sesje ślubne w plenerze miasta, które powstało z połączenia różnych miejscowości, stanowiących teraz dzielnice Mysłowic. Tutaj zachowały się nawet zabytki z okresu średniowiecznego, do których zaliczyć można Kościół farny p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny z XIV wieku. Inne ważne zabytki sakralne to Kościół farny p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Kościół p.w. Świętego Krzyża. Nie można również pominąć jednego z najbardziej malowniczych kościołów polskich, czyli Kościoła Apostołów Piotra i Pawła. To miasto składa się nie tylko z zabytków sakralnych.  Jednak sesja ślubna realizowana w takich miejscach, może dostarczyć dużej dawki  nastroju.

Pogranicze Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego i Jaworzna

Mysłowice leżą nad rzeką Przemszą, gdzie styka się granica różnych obszarów związanych z Polską, zaborami itd. Istnieje tutaj Trójkąt Trzech Cesarzy, który jest miejscem styku trzech granic: Sosnowca, Mysłowic i Jaworzna. W przeszłości stykały się tutaj ziemie zaborcze Rosji, Niemiec i Austrii. Dzisiaj także graniczy tutaj Górny Śląsk, Zagłębie Dąbrowskie oraz Jaworzno leżące w historycznej Małopolsce, ale nie w Zagłębiu Dąbrowskim. Od strony Sosnowca i Mysłowic jest nawet poprowadzony szlak w tym miejscu. Tutaj atrakcji może dostarczyć zorganizowany plener sesji ślubnej. Po stronie miasta znajduje się także Kaplica Jarlików z połowy XVIII wieku.

Dzisiejsze sesje ślubne są bardzo zróżnicowane tematycznie. Popularne są surowe sesje w klimacie przemysłowym, a takich miejsc w Mysłowicach nie brakuje. Odpowiedni klimat odnajdzie się zawsze w ciekawych zakątkach Mysłowic, jak Brzęczkowice lub Wesoła. Wieże ciśnień są także bardzo charakterystyczne na tym terenie. Można także skorzystać z uroku wielu zakątków leśnych, stawów i skwerów. Do tego celu odpowiedni może być Zalew Imieliński, Zalew Solina albo szopienickie Stawiki. Bliskość innych miejscowości KZK GOP może także być przydatna w planowaniu takich sesji.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems