Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Mysłowice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
DJ na wesele DJ/Wodzirej Krzysztof, Chrzanów
DJ/Wodzirej Krzysztof
Chrzanów

CENA:
2300 ZŁ / USŁUGA
2928 / 10
Profesjonalni DJ oraz Wodzireje. Zajmujemy się również dekoracją sal światłem.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Wojciech, Jaworzno
Wojciech
Jaworzno

CENA:
3900 ZŁ / USŁUGA
1896 / 13
Muzyka towarzyszy nam przez całe życie i kształtuje naszą osobowość i wrażliwość... prezentujemy covery największych polskich ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Aleksandra, Katowice
Aleksandra
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2504 / 11
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
1072 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1300 ZŁ / USŁUGA
495 / 1
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sławek, Kraków
Sławek
Kraków

CENA:
5500 ZŁ / USŁUGA
174 / 1
Żywy skład 5-osobowy z muzyką na wysokim poziomie. Dobry zespół wie, jak porwać do tańca ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Piotr, Gierałtowice
Piotr
Gierałtowice

CENA:
4300 ZŁ / USŁUGA
4309 / 3
100% muzyka grana na żywo! Kilkunastoletnie doświadczenie, naturalne instrumenty jak perkusja, saksofon i akordeon. Repertuar ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Andrzej, Tychy
Andrzej
Tychy

CENA:
2450 ZŁ / USŁUGA
2014 / 6
Zespół muzyczny, który gwarantuje wspaniałą zabawę podczas Waszego wesela! Twoja impreza będzie niezapomniana, gdy powierzysz ją ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwester, Dąbrowa Górnicza
Sylwester
Dąbrowa Górnicza

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
3104 / 9
Zespół na wesele. Wieloletnie doświadczenie muzyczne. Z nami nie musisz się już martwić o powodzenie ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Piekary Śląskie
Krzysztof
Piekary Śląskie

CENA:
5300 ZŁ / USŁUGA
1775 / 9
Zespół Muzyczny 100% Live na każdą okazję. Specjalizujemy się w graniu na zabawach weselnych. Zapraszamy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 19
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Mysłowice - nasz przewodnik

W życiu zakochanej pary często dochodzi do momentu podjęcia decyzji o zawarciu związku małżeńskiego. To dla nich bardzo ważne, doniosłe i niecodzienne wydarzenie, które chciałoby się zorganizować perfekcyjnie. W ten dzień zostanie bowiem sformalizowany związek i powstaje nowa komórka zwana rodziną. Nie dziwi zatem fakt, że przygotowania do tego wydarzenia mają wielkie znaczenie. Każdy chce po latach wspominać te wspaniałe chwile wzruszenia oraz szczęścia. Nic lepiej nie odda klimatu tych zdarzeń, jak fotografie oraz filmy. Poza rejestracją zabawy weselnej i ceremonii ślubu wspomnienia wypełnia reportaż ślubny. Zwykle taka sesja odbywa się w wybranych plenerach. W Mysłowicach nie zabraknie możliwości do realizacji takich pamiątek. Na stronach internetowych filmy-wesele.pl oraz fotograf-wesele.pl ogłasza się wielu fachowców z tej dziedziny, którzy doskonale potrafią zadbać o każdy aspekt realizacji tych wspomnień.

Górny Śląsk to także miejsce wielu możliwości w wyborze lokalu weselnego. Można wykorzystać oferty samych Mysłowic a także okolicy. Ciekawe oferty ma Szyb Bończyk, a także Restauracja Carpe Diem. Podobnie można skorzystać z oferty portalu muzyka-wesele.pl, gdzie ogłaszają się zespoły weselne. Można także wykorzystać propozycje innych zespołów weselnych z okolicy.

Muzyka na wesele w Mysłowicach

Śląsk słynie ze specyficznej muzyki, a zespołów grających tzw. śląskie szlagiery jest w Mysłowicach cała masa. I choć pewne kawałki z tego gatunku powinny się pojawić na każdym śląskim weselu, to narzeczeni nie są ograniczeni wyborem. Większość zespołów dostępnych w Mysłowicach i w okolicy, która ma w repertuarze takie piosenki, gra zwykle coś, co określamy standardową muzyką weselną. Jest to mix bardzo zróżnicowanych gatunków, z których wybiera się najpopularniejsze pieśni, co pozwala łatwo trafić do gości wesela. To bardzo dobry wybór, gdy para młoda nie ma pojęcia, co spodoba się gościom, bo gdy zespół gra różne utwory, to każdy znajdzie coś dla siebie, aby dobrze się bawić. 

Choć zatrudnienie zespołu to tradycja, to coraz więcej par z Mysłowic się z niej wyłamuje i decyduje na zatrudnienie DJ-a. To bardzo dobry pomysł, bo DJ jest znacznie tańszy od zespółu oraz ma dużo zalet. Jego szeroka baza piosenek sprawia, że goście mogą postawić na "koncert życzeń" bez obawy, że piosenka, o jaką proszą nie będzie w repertuarze. Poza tym DJ gra najczęściej piosenki w oryginale, tak jak je znamy, co sprawia, że chętniej przystępujemy do zabawy. Każdy zespół ma swój specyficzny styl, który może nie spodobać się gościom, dlatego postawienie na DJ-a to mniejsze ryzyko. Spora zaletą DJ-a jest też to, że uchodzi za bardzo nowoczesną oprawę muzyczną, co bardzo odpowiada młodym ludziom. Jeśli większość gości na weselu stanowić będą równieśnicy pary młodej, to może warto zrezygnować z zespołu dla DJ-a? Publika na pewno to doceni! 

Plenery Górnego Śląska

Mysłowice to znaczące miasto regionu Górnego Śląska. Jest bogate w historyczne zabytki, które obok przemysłowego charakteru miasta doskonale potrafią zaciekawić przyjezdnych. W ten sposób także jest wiele możliwości w temacie pomysłów na sesje ślubne w plenerze miasta, które powstało z połączenia różnych miejscowości, stanowiących teraz dzielnice Mysłowic. Tutaj zachowały się nawet zabytki z okresu średniowiecznego, do których zaliczyć można Kościół farny p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny z XIV wieku. Inne ważne zabytki sakralne to Kościół farny p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Kościół p.w. Świętego Krzyża. Nie można również pominąć jednego z najbardziej malowniczych kościołów polskich, czyli Kościoła Apostołów Piotra i Pawła. To miasto składa się nie tylko z zabytków sakralnych.  Jednak sesja ślubna realizowana w takich miejscach, może dostarczyć dużej dawki  nastroju.

Pogranicze Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego i Jaworzna

Mysłowice leżą nad rzeką Przemszą, gdzie styka się granica różnych obszarów związanych z Polską, zaborami itd. Istnieje tutaj Trójkąt Trzech Cesarzy, który jest miejscem styku trzech granic: Sosnowca, Mysłowic i Jaworzna. W przeszłości stykały się tutaj ziemie zaborcze Rosji, Niemiec i Austrii. Dzisiaj także graniczy tutaj Górny Śląsk, Zagłębie Dąbrowskie oraz Jaworzno leżące w historycznej Małopolsce, ale nie w Zagłębiu Dąbrowskim. Od strony Sosnowca i Mysłowic jest nawet poprowadzony szlak w tym miejscu. Tutaj atrakcji może dostarczyć zorganizowany plener sesji ślubnej. Po stronie miasta znajduje się także Kaplica Jarlików z połowy XVIII wieku.

Dzisiejsze sesje ślubne są bardzo zróżnicowane tematycznie. Popularne są surowe sesje w klimacie przemysłowym, a takich miejsc w Mysłowicach nie brakuje. Odpowiedni klimat odnajdzie się zawsze w ciekawych zakątkach Mysłowic, jak Brzęczkowice lub Wesoła. Wieże ciśnień są także bardzo charakterystyczne na tym terenie. Można także skorzystać z uroku wielu zakątków leśnych, stawów i skwerów. Do tego celu odpowiedni może być Zalew Imieliński, Zalew Solina albo szopienickie Stawiki. Bliskość innych miejscowości KZK GOP może także być przydatna w planowaniu takich sesji.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems