Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Radom

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Tomasz, Radom
Tomasz
Radom

CENA:
5000 ZŁ / USŁUGA
2354 / 10
Jesteśmy 4-osobowym zespołem, chociaż często występujemy w 5 osób (z wokalistką). W swoim repertuarze mamy ponad 800 utworów. Gramy zarówno muzykę weselną, rozrywkowa, meksykańska, rock, jazz, pop, disco, przeboje weselne i biesiada. Każdy z nas gra na kilku instrumentach, śpiewamy w 6 językach.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Inna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marek Dorotka Sylwester, Pruszków
Marek Dorotka Sylwester
Pruszków

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1563 / 10
Nasz zespół obsługuje: wesela, dancingi, bale, studniówki, uroczystości okolicznościowe, imprezy firmowe, kuligi, ogniska, biesiady i ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Poznań
Krzysztof
Poznań

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
1841 / 1
GRAMY WYŁĄCZNIE KLASYCZNY SOUL, FUNK i BLUES UWAGA!!! NIE GRAMY TYPOWEJ MUZYKI WESELNEJ!!! Żadnego DISCO-POLO ani ...
Inna
DJ na wesele Mieczysław, Lublin
Mieczysław
Lublin

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
936 / 3
Duet DJ-ski, który sprawi, że Twoje wesele będzie niezwykłe.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Mieczysław, Lublin
Mieczysław
Lublin

CENA:
2400 ZŁ / USŁUGA
2203 / 3
Zespół, którego skład możesz dowolnie komponować. Śpiewamy w siedmiu językach. Zagramy tak, że goście długo ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krystian, Bydgoszcz
Krystian
Bydgoszcz

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
187 / 1
Nasz zespół, ze względu na szeroki wachlarz utworów, dobre umiejętności konferansjerskie, klasę i elegancję oraz ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Piotr, Łódź
Piotr
Łódź

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
166 / 0
Profesjonalny koncertowy zespół na wesele.Zrób prezent na wesele koncert znanego zespołu to jest niespodzianka 100% ...
Pop
Nowoczesna
DJ na wesele Kris, Puławy
Kris
Puławy

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
89 / 0
Śpiewający DJ-Wodzirej Profesjonalizm i Doświadczenie, dj na wesele, Lublin, Radom, Warszawa
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy sześcioosobowym, profesjonalnym cover-bandem, gramy 100% live, bez żadnej ściemy. Możemy też zagrać rasowy, rockowy ...
Weselna - standardowa
Pop
Inna
Liczba pozycji: 30
Województwo Mazowieckie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Radom - nasz przewodnik

Panuje powszechna opinia, że dzień ślubu jest najbardziej znaczącym w życiu każdego człowieka. To właśnie wtedy powstaje nowa rodzina, a związek dwóch kochających się osób zostaje sformalizowany i często poświęcony. Taki dzień powinien być idealny pod każdym względem więc wiele zależy od szczegółów. Wybranie właściwych usług ma tutaj kluczowe znaczenie. W tym celu warto zastanowić się nad ofertą miejsca, gdzie odbędzie się zabawa weselna. Radom jest miastem i z tym nie powinno być problemu, jednak warto zająć się przygotowaniami odpowiednio wcześnie,  szczególnie gdy w grę wchodzą najbardziej popularne miesiące.

Szukając dobrego miejsca, warto zastanowić się nad jego zapleczem technicznym i gastronomicznym. Z tym bowiem wiąże się menu weselne, a także możliwości w zorganizowaniu oprawy muzycznej z udziałem występu zespołu muzycznego. Mając wiele możliwości wyboru warto skorzystać np. z ciekawej oferty Dworu Zbożenna. Liczy się tutaj oczywiście cena oraz wielkość i układ lokalu. W takim miejscu także warto zarezerwować zespół muzyczny, który spełni oczekiwania zainteresowanych. Do wyboru jest tutaj 20 kapel muzycznych. Wszystkie szczegóły dotyczące ich obecności na imprezie weselnej można znaleźć na portalu muzyka-wesele.pl.

Jaka muzyka na wesele w Radomiu?

Sprawa muzyki na weselu jest dosyć kontrowersyjna, bo przyjęcie weselne to impreza specyficzna. W jednym miejscu bawią się osoby w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i guście. W takich warunkach naprawdę trudno wybrać rodzaj muzyki, który zadowoliłby wszystkich. W związku z tym pary mają spore trudności z podjęciem takiej odpowiedzialnej decyzji. 

Pierwszy problem pojawia się już na początku i dotyczy tego, czy zatrudnić zespół, grający muzykę na żywo, czy DJ-a? Obie te opcje mają wady i zalety i obie są dostępne dla par z Radomia, co widać na portalu muzyka-wesele.pl. Jeśli para ma mniejszy budżet ślubny lub planuje nowoczesne wesele, powinna skłaniać się bardziej w stronę DJ, natomiast ślubna orkiestra jest dobrym wyborem dla par przestrzegających tradycji lub chcących ująć gości muzyką na żywo. 

Zespoły oraz DJ-e z Radomia gwarantują zróżnicowany repertuar, co może być rozwiązaniem dla problemów z wyborem konkretnego gatunku muzycznego. Jednak co oznacza taka propozycja zespołu? Znaczy, że możemy spodziewać się piosenek w naprawdę różnych aranżacjach, od pop, przez muzykę biesiadną do disco polo. Oczywiście, jeśli para życzy sobie, aby pewien rodzaj muzyki nie występował na jej przyjęciu, wystarczy zastrzec to w umowie, spisanej przed ślubem. Warto też przekazać muzykom dokładny przebieg imprezy, aby odpowiednio wpisali się w uroczystość i nie czuli się zagubieni. 

Upamiętnienie wesela - film oraz zdjęcia ślubne

Para młoda nie może jednak myśleć tylko o zabawie gości, powinna zatroszczyć się także o siebie, a dokładnie mówiąc o to, jak zapamięta te wyjątkowe chwile. Z pomocą przychodzą tu fotografowie i kamerzyści ślubni, którzy muszą utrwalić najważniejsze momenty dnia ślubu, od przygotowań, poprzez ceremonię ślubną, aż po wesele. Nie mniej ważnym elementem tworzenia pamiątki ślubnej jest sesja plenerowa, która może służyć zarówno do zrobienia zdjęć, jak i teledysku ślubnego. Gdzie na taką sesję wybrać się w Radomiu? Oto kilka propozycji! 

Przyroda jest wspaniałym pomysłem

Bardzo ważna dla przyszłych nowożeńców jest pamiątka, która pozwoli powracać do wspaniałych chwil zaślubin. Bardzo popularne są filmy i zdjęcia, które dobrze obrazują czar tych wyjątkowych chwil. Fachowcy realizujący takie sesje często wykorzystują najróżniejsze plenery. Bardzo adekwatny do tego jest Park im. Tadeusza Kościuszki. Spacer jego alejami biegnącymi do żelbetonowej altany parkowej wspaniale zobrazuje romantyczny nastrój dla pary młodej. Mieści się tutaj także rzeźba Fryderyka Chopina.  Ruiny wieży mogą dodatkowo dostarczyć wielu wspaniałych kadrów.

Plenery Radomia

Od 2010 roku w Radomiu dużo miejsc zostało zmodernizowanych. Do nich należy m.in. zamek, a także kamienica starościańska. Odkryła ona w swoich piwnicach podczas modernizacji wiele skarbów. Przepiękne plenery mogą zostać odkryte na obszarze Muzeum Wsi Radomskiej. To jeden z najbardziej ciekawych skansenów w Polsce. Atrakcyjny może być spacer młodych w pobliżu niesamowitych wiatraków oraz starych chłopskich chat z tego regionu. Wyobraźnia może tutaj stworzyć wiele pomysłów. Można zainscenizować w tym miejscu różne scenki, które po latach dostarczą szczególnych wspomnień.

Z Radomiem kojarzy się malarstwo, a to za sprawą tutejszych malarzy - Jacka Malczewskiego i Józefa Brandta. Można połączyć wspaniałą wycieczkę krajoznawczą z ciekawą sesją zabarwioną malarstwem.

A może romantyczny spacer po rynku?

Nie sposób w Radomiu nie wspomnieć o przepięknym radomskim Rynku. Szczególnie osobliwie i twórczo prezentuje się on w piękną słoneczna pogodę. Romantyczny spacer jest zawsze w cenie. Zachodzące słońce oraz noc przy świetle latarni mogą być bardzo korzystne dla stworzenia unikatowego nastroju. Dobrym pomysłem może być także romantyczna kolacja w jego okolicach,

Czy to oprawa muzyczna, czy fotograf, każdy element musi zostać dobrze przemyślany i dokładnie wybrany. Dlatego przygotowania do ślubu najlepiej rozpocząć z półtorarocznym wyprzedzeniem, w tym czasie na pewno uda się zatroszczyć o wszystkie elementy. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems