Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Mińsk Mazowiecki

wodzireje, dj Mińsk Mazowiecki - 21 zespołów weselnych

oprawa muzyczna Mazowieckie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Wojciech, Warszawa
Wojciech
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
942 / 5
Nasz zespół pochodzi z województwa mazowieckiego. Prowadzimy oprawę muzyczną na wesela, studniówki, bale, imprezy integracyjne ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Mateusz & Paweł, Warszawa
Mateusz & Paweł
Warszawa

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
3321 / 61
Pełna obsługa DJ'ska na Państwa wesele. Gwarancja satysfakcji gości weselnych. Profesjonalizm pod każdym względem!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Zespół muzyczny Mariusz, Siedlce
Mariusz
Siedlce

CENA:
4700 ZŁ / USŁUGA
238 / 3
Zespół muzyczny na wesele
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Janusz, Warszawa
Janusz
Warszawa

CENA:
2900 ZŁ / USŁUGA
1894 / 8
Kapela i kamera na wesela ! Kompleksowo - taniej i lepiej ! Około 3800 PLN ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Inna
DJ na wesele Wiktor, Warszawa
Wiktor
Warszawa

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
1740 / 32
Wychowałem się na muzycznej Trójce dzięki czemu cenie, lubię i umiem grać muzykę powszechnie znaną ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Tomasz, Biała Podlaska
Tomasz
Biała Podlaska

CENA:
1400 ZŁ / USŁUGA
1516 / 2
Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesela. Umiejętnie dobierany repertuar muzyczny jest gwarantem udanej zabawy, a to ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
7400 ZŁ / USŁUGA
2704 / 6
Jedyny w Polsce tak oryginalny zespół! Repertuar muzyczny od klasyki, po wspaniałe taneczne hity muzyki ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Dj Marek, Otwock
Dj Marek
Otwock

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
651 / 3
Działam w branży muzycznej jako DJ, prezenter muzyczny,muzyk, konferansjer,animator.Świadczę usługi w zakresie nagłośnienia i oświetlenia.Towarzyszyłem ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Radosław, Warszawa
Radosław
Warszawa

CENA:
4800 ZŁ / USŁUGA
6483 / 3
Nasz zespół w swoim repertuarze ma ponad 1000 utworów, spis przesyłamy na maila dla zainteresowanych. ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Robert, Warszawa
Robert
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1671 / 2
Prezentujemy bogaty repertuar, który stanowią największe przeboje lat 60' 70' 80' 90', a także współczesne ...
Weselna - standardowa
Liczba pozycji: 21
Województwo Mazowieckie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Mińsk Mazowiecki - nasz przewodnik

Młode Pary stojące na ślubnym kobiercu zawsze pragną, by ten dzień był dla nich wyjątkowy. Dotyczy to wszystkich aspektów związanych z ceremonią ślubną i zabawą weselną. Organizacja tak wielkiej uroczystości jest bardzo ważna. Z wielu powodów warto ją rozpocząć od razu, gdy znany jest już termin wydarzenia. W ten sposób nie trzeba się martwić o lokal weselny lub inne usługi. Miejsce imprezowania odgrywa wcale niemałą rolę. W Mińsku Mazowieckim nie brakuje opcji wyboru odpowiedniego lokalu. Może to być między innymi Sala Bankietowa Finezja lub wiele innych miejsc. Zabawa weselna zwykle odbywa się pod kierunkiem zespołu muzycznego. Na portalu muzyka-wesele.pl  dostępnych jest aż 16 możliwości.

Album ze zdjęciami oraz film z bohaterami tego wydarzenia w roli głównej należą do pięknych pamiątek. Uwieczniają chwile wielkich emocji, wzruszeń, radości, szczęścia bez granic. Bardzo popularne są również sesje ślubne wykonane w plenerze. Mińsk Mazowiecki posiada specjalistów, którzy potrafią stworzyć takie dzieła. Można ich znaleźć na portalach filmy-wesele.pl oraz fotograf-wesele.pl.

Plener w Mińsku Mazowieckim

Miasto Mińsk Mazowiecki leży w województwie mazowieckim nad rzeką Srebrną. Cechuje go zabytkowa architektura, która doskonale pasuje do ciekawych sesji w plenerze. Do rejestru zabytków wpisanych jest kilkanaście obiektów. Ładnie prezentuje się Kościół rzymskokatolicki p.w. Najświętszej Marii Panny, który datowany jest na XVI wiek. Na szczególną uwagę zasługuje jego wyposażenie: misa chrzcielna z marmuru, obraz Matki Boskiej Wniebowziętej, XVIII-wieczne żyrandole, tablice epitafijne oraz drewniany krucyfiks barokowy z 1629 roku. Spacer połączony z sesją ślubną można zrealizować w XVII wiecznym zespole pałacowo-parkowym. Doskonale pasuje tutaj Park im. Dernałowiczów. Inne miejsca warte obejrzenia związane są z Kolumną znajdującą się przy połączeniu ulicy Budowlanej i Kościelnej.

Inne obiekty miasta

Zwiedzając Mińsk Mazowiecki dobrze jest zobaczyć cały układ przestrzenny z okresu lokacji ze Starym Rynkiem. Podobnie zaciekawi układ Sendomierza. Budynek dawnego Starostwa także jest jedną z wizytówek miasta. Po osadnictwie żydowskim pozostały z kolei zabytkowe macewy. W mieście jest także wiele ciekawych, zabytkowych willi i innych budynków. Dookoła Mińska znajduje się wiele interesujących miejsc, które również mogą stanowić atrakcyjne ślubne plenery.

Powiat oferuje także wiele wspaniałych miejsc przyrodniczych. Sesje ślubne na łonie natury mogą być bardzo inspirujące. Warto udać się do Rezerwatu „Jedlina” gdzie rosną rzadkie drzewa. W Rezerwacie „Świder” z kolei występuje wydra i łasica. Na tym terenie jest także utworzony Miński Obszar Chronionego Krajobrazu. Pomysłowy fotograf lub kamerzysta ślubny będzie w stanie zrealizować w Mińsku Mazowieckim wspaniałe sesje ślubne, które zadowolą pary młode. Bardzo korzystne jest tutaj doświadczenie takiej osoby, która doskonale wie, jak zrobić materiał, spełniający wszystkie wymagania. Ślub w tym miejscu może być bardzo dobrym wyborem. Atrakcji na Mazowszu jest bardzo dużo. W każdej gminie powiatu znajdują się perełki, które mogą wspaniale zostać wykorzystane do rekreacji, turystyki, zwiedzania oraz realizacji ślubnego reportażu. Atrakcyjnie pod tym względem prezentuje się także stara część Szpitala powiatowego. Pomysłowe sesje zdjęciowe na tle takich budynków mogą być także odmianą od tradycyjnych sesji realizowanych zazwyczaj w zabytkowych częściach miasta lub na łonie przyrody.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems