Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Legionowo

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Wodzirej na wesele Rafał, Legionowo
Rafał
Legionowo

CENA:
2200 ZŁ / USŁUGA
1366 / 3
Kompleksowa obsługa imprez, w tym zabaw weselnych (również bezalkoholowe). Profesjonalne nagłośnienie i bogaty repertuar. Gwarantuję udaną zabawę dla Waszych gości w każdym wieku!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
6500 ZŁ / USŁUGA
1464 / 8
Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, formowych i innych w zakresie zapewnienia muzyki i dobrej zabawy. Specjalizujemy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marek Dorotka Sylwester, Pruszków
Marek Dorotka Sylwester
Pruszków

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1563 / 10
Nasz zespół obsługuje: wesela, dancingi, bale, studniówki, uroczystości okolicznościowe, imprezy firmowe, kuligi, ogniska, biesiady i ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Mateusz & Paweł, Warszawa
Mateusz & Paweł
Warszawa

CENA:
2400 ZŁ / USŁUGA
3833 / 73
Pełna obsługa DJ'ska na Państwa wesele. Profesjonalizm pod każdym względem!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Zespół muzyczny Mariusz, Siedlce
Mariusz
Siedlce

CENA:
5000 ZŁ / USŁUGA
498 / 5
Zespół muzyczny na wesele
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Krzysztof, Warszawa
Krzysztof
Warszawa

CENA:
2800 ZŁ / USŁUGA
562 / 4
Obsługa wesel dla wymagających. Wyjątkowo dobrany skład DJ i Wodzirej, którzy świetnie się uzupełniają w trakcie ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Warszawa
Krzysztof
Warszawa

CENA:
3300 ZŁ / USŁUGA
1788 / 10
Jeden z lepszych zespołów weselnych w regionie. To godni polecenia ludzie, którzy mają ponad 10 ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Wiktor, Warszawa
Wiktor
Warszawa

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2061 / 49
Wychowałem się na muzycznej Trójce dzięki czemu cenie, lubię i umiem grać muzykę powszechnie znaną ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Janusz, Warszawa
Janusz
Warszawa

CENA:
2900 ZŁ / USŁUGA
2092 / 8
Kapela i kamera na wesela ! Kompleksowo - taniej i lepiej ! Około 3800 PLN ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Inna
Zespół muzyczny Paweł, Warszawa
Paweł
Warszawa

CENA:
5500 ZŁ / USŁUGA
1571 / 5
Obsługa muzyczna 100% Live imprez muzycznych. Specjalizujemy się w obsłudze uroczystości weselnych. W naszej pracy ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 21
Województwo Mazowieckie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Legionowo - nasz przewodnik

Ślub i wesele to chwile, które wymagają długich i żmudnych przygotowań, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Para młoda w pierwszej kolejności musi zatroszczyć się o formalności, a potem może zacząć myśleć o wynajmie odpowiedniej sali, zamówieniu jedzenia, a także muzyki weselnej, która ma spore znaczenie dla udanego przyjęcia. Goście liczą na dobrą zabawe, a młoda para powinna im to zapewnić!

Muzyka na weselu - jaka?

Aby wesele się udało, konieczne będzie zatrudnienie doświadczonych i pewnych muzyków, którzy będą potrafili rozkręcić imprezę. W tym celu warto zatrudnić sprawdzony zespół lub DJ-a, o którego warto popytać rodzinę i znajomych. Jeśli okaże się, że nie mają żadnych fachowców do polecenia, to z pomocą przyjdzie serwis muzyka-wesele.pl, gdzie znajdują się ogłoszenia sprawdzonych i utalentowanych weselnych zespołów, DJ-ów, a nawet wodzirejów. Każda para na pewno znajdzie tu coś dla siebie. 

Na jaki gatunek muzyczny postawić? Można oczywiście iść pod prąd i wynająć muzyków jazzowych albo zorganizować wesele tematyczne np. w gorących, latynoskich rytmach, ale warto zaznaczyć, że nie są to popularne opcje. W większości przypadków narzeczeni organizują typowe, polskie wesele, a na takim najlepiej sprawdzi się standardowa muzyka weselna, czyli mix różnych stylów i popularnych przebojów. Takich zespołów na naszym portalu znajdziemy najwięcej, ale są także mniej typowi wykonawcy, którzy zyskają uznanie osób planujących nietypowe wesela. 

Kto powinien zagrać na weselu - zespół, czy DJ?

Zespół weselny to klasyka, bo przecież dla wielu osób liczy się wysłuchanie muzyki na żywo. Podnosi to prestiż uroczystości i sprawia, że nie jest to zwykła zabawa, przypominająca dyskotekę jak bywa to z DJ-em. W dodatku zespół jest w stanie zagrać także na uroczystości w kościele, a także w drodze na salę weselną. To na pewno spory dodatek do DJ-a, którego mamy tylko na sali. Niestety jest to także większy koszt, bo zespół może kosztować nawet dwa razy więcej niż DJ. W dodatku DJ kojarzy się z nowoczesnością i łatwiej jest mu zaangażować do zabawy młodych ludzi, którzy obecnie stanowią większość gości weselnych. Niewątpliwie obie te opcje mają sporo zalet, to od preferencji pary młodej zależy, która bardziej im odpowiada. 

Muzyka na ślubie

Co, jeśli wynajęty zespół nie zgodzi się zagrać na ślubie? Zawsze można znaleźć dodatkową osobę, bo oprawa muzyczna tego wydarzenia to bardzo ważna rzecz. Sam organista tutaj nie wystarczy, jeśli zależy nam na wspaniałej, wzruszającej uroczystości. Świetnie sprawdzi się tutaj dźwięk skrzypiec albo wiolonczeli, podobnie jak harfy. Warto także pomyśleć o wynajęciu śpiewaka, a nawet całego chóru, którzy zaintonują najbardziej popularne pieśni. Słynne "Ave Maria" albo "Hallelujah", tak popularne na ślubach może całkowicie zmienić nastrój uroczystości i na pewno będzie często wspominane. W końcu ślub to najważniejszy punkt tego wyjątkowego dnia, warto zadbać o to, aby był niezapomniany. 

Inne ważne usługi ślubne

Zatrudnienie specjalistów: zespołu, fotografa i kamerzysty - to jeden z kluczowych punktów organizacji i planowania każdego ślubu. Wybór najlepszych profesjonalistów stanowi w końcu gwarancję doskonałej zabawy oraz uzyskania przepięknych i trwałych pamiątek z tego wyjątkowo ważnego dnia. Warto pamiętać, że właśnie od osób współpracujących z młodą parą zależy jakość rozrywki oraz dokumentacji ceremonii i przyjęcia weselnego. Odpowiedniego kamerzystę można z powodzeniem znaleźć na tej stronie: http://www.filmy-wesele.pl/Legionowo.

Sesja ślubna w Legionowie

Oferta ślubnych specjalistów w Legionowie jest bardzo różnorodna. Nie brak również ciekawych plenerów dla realizacji ślubnego teledysku oraz sesji zdjęciowej - zarówno na terenie miasta, jak i w jego okolicach. Miejscowość jest niemalże ze wszystkich stron otoczona pięknymi lasami, na dodatek w pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński - miejsce rekreacji i wypoczynku mieszkańców Warszawy i okolic. Cały powiat położony jest pomiędzy Wisłą oraz Narwią. Ich wybrzeża mogą stanowić piękne tło dla klimatycznych i pełnych uroku ujęć. 

W samym Legionowie dużą popularnością nowożeńców cieszy się tradycyjnie rynek ze źródłem wody oligoceńskiej i fontanną. Z drugiej strony, akurat w przypadku tego miasta, warto zwrócić szczególną uwagę na doskonale zachowane lub odnowione elementy architektury. Doskonałym przykładem jest m.in. willa Orawka zbudowana w 1928 roku, willa Bratki pochodząca z tego samego okresu oraz obecna siedziba Miejskiego Domu Kultury, wybudowana w 1927 roku przez Stanisława i Marię Gajewskich. Od 2001 roku znajduje się w niej Muzeum Historyczne. Młode pary chętnie decydują się na zdjęcia lub ujęcia ślubnego filmu na tle willi Kozłówka z 1885 roku - to najstarszy budynek Legionowa, dawniej pełniący funkcję dworku myśliwskiego. Murowano-drewniany folwark otacza park krajobrazowy. 

Młodzi równie chętnie decydują się na sesję plenerowe we wnętrzach urokliwych kawiarni i restauracji, których sporo znaleźć można w centrum miasta.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems