Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Piaseczno

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Jacek, Piaseczno
Jacek
Piaseczno

CENA:
5500 ZŁ / USŁUGA
944 / 2
Gramy w 100% na żywo muzykę dla każdego pokolenia. Zespół o ugruntowanej pozycji na rynku z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze muzycznej : Wesel,Przyjęć okolicznościowych,Eventów Firmowych oraz Festynów. Pełny Band z damskim i męskim wokalem,gitarą basową,klawiszami,gitarą i perkusją. Możesz nas posłuchać na żywo w naszej sali prób. Zapraszamy !!!
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele DJTomasz, Warszawa
DJTomasz
Warszawa

CENA:
1800 ZŁ / USŁUGA
2527 / 17
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Ja sprawię, by pozostał ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
6500 ZŁ / USŁUGA
1464 / 8
Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, formowych i innych w zakresie zapewnienia muzyki i dobrej zabawy. Specjalizujemy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marek Dorotka Sylwester, Pruszków
Marek Dorotka Sylwester
Pruszków

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1563 / 10
Nasz zespół obsługuje: wesela, dancingi, bale, studniówki, uroczystości okolicznościowe, imprezy firmowe, kuligi, ogniska, biesiady i ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Krzysztof, Warszawa
Krzysztof
Warszawa

CENA:
2800 ZŁ / USŁUGA
562 / 4
Obsługa wesel dla wymagających. Wyjątkowo dobrany skład DJ i Wodzirej, którzy świetnie się uzupełniają w trakcie ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Kris, Puławy
Kris
Puławy

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
89 / 0
Śpiewający DJ-Wodzirej Profesjonalizm i Doświadczenie, dj na wesele, Lublin, Radom, Warszawa
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Warszawa
Krzysztof
Warszawa

CENA:
3300 ZŁ / USŁUGA
1788 / 10
Jeden z lepszych zespołów weselnych w regionie. To godni polecenia ludzie, którzy mają ponad 10 ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Wiktor, Warszawa
Wiktor
Warszawa

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2061 / 49
Wychowałem się na muzycznej Trójce dzięki czemu cenie, lubię i umiem grać muzykę powszechnie znaną ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
2651 / 24
Zespół muzyczny jest w pełni profesjonalnym sześcioosobowym zespołem muzycznym, składającym się z muzyków posiadających bogate ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Paweł, Warszawa
Paweł
Warszawa

CENA:
5500 ZŁ / USŁUGA
1571 / 5
Obsługa muzyczna 100% Live imprez muzycznych. Specjalizujemy się w obsłudze uroczystości weselnych. W naszej pracy ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 22
Województwo Mazowieckie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Piaseczno - nasz przewodnik

Zakochani marzą o tym, aby ich dzień ślubu był wyjątkowy. To wydarzenie, które odgrywa w ich związku dużą rolę. Rozpoczynają nowe życie już jako rodzina. Bardzo duże znaczenie ma organizacja tego ważnego dnia. Przygotowania do ślubu i wesela wymagają załatwienia wielu spraw. Bardzo ważną jest rezerwacja lokalu weselnego, w którym odbędzie się wesele. W Piasecznie można wyszukać różne miejsca doskonale nadające się na tego typu imprezę. Można skorzystać z oferty Hotelu DeSilva lub Villi Park Julianna.
 
W tych miejscach można zorganizować zabawę weselną, którą uświetni gra zespołu muzycznego. W Piasecznie nie brakuje takich ofert, a jak podaje serwis muzyka-wesele.pl można wybierać wśród 17 takich kapel. Zabawa weselna oraz ślub powinny zawsze zostać zarejestrowane w postaci zdjęć oraz filmu, by stworzyć piękną pamiątkę, do której można wracać wiele razy w życiu. Na tym terenie nie brakuje także ofert fotografów i kamerzystów ślubnych.

Plenery Piaseczna odpowiednie na sesję ślubną

Piaseczno jest miastem należącym do aglomeracji warszawskiej. Posiada bardzo atrakcyjne możliwości dla biznesu. Jest także miastem o wielkich walorach historycznych i przyrodniczych. Posiada bardzo ciekawy Rynek, który wspaniale pasuje do realizacji reportaży ślubnych. Tutaj można odnaleźć ciekawe obiekty zabytkowe. Samo miasto było kiedyś miastem królewskim. Bardzo okazałym budynkiem jest obecny Urząd Stanu Cywilnego mieszczący się w byłym Ratuszu. To piękny budynek w klasycystycznym stylu. Został on zaprojektowany przez Hilarego Szpilowskiego i przebudowany w XIX wieku, gdyż lokowany był w tym miejscu już w XV wieku. Inne charakterystyczne miejsca w mieście to Kościół p.w. św. Anny. Posiada on zabytkową plebanię oraz dzwonnicę z połowy XIX wieku. Atrakcyjna na tym obszarze może być także Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa. Można zorganizować w tym miejscu wycieczkę, połączoną z realizacją sesji ślubnej. Pociągi jeżdżą na trasie 15 kilometrów Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno. Co niedzielę organizowane są także dodatkowe atrakcje w Runowie, gdzie organizuje się m.in. ognisko. Tutaj właśnie działa Westernowe Miasteczko.

Inne ciekawe możliwości okolic Piaseczna

Trochę szaloną propozycją może być sesja ślubna zrealizowana podczas spływu kajakowego nad rzeką Jeziorką. Tutaj niezapomniane przeżycia są gwarantowane. Uczucia takie jak na Mazurach są dostępne niedaleko Warszawy. To wspaniałe połączenie atrakcji sportowych z rekreacją na łonie natury. Trasa spływu przebiega przez malownicze miejsca pełne ciekawej flory i fauny. Można także udać się na wycieczkę do hodowli strusi. Okolica także oferuje ciekawe miejsca dotyczące historii samej planety. Można wzbogacić się edukacyjnie odwiedzając takie miejsca jak Głaz Narzutowy „Mazur” odkopany w 1985 roku granitoid. W pobliżu Piaseczna w 1994 roku spadł także meteoryt „Baszkówka”.

Będąc w okolicach Piaseczna dobrze jest także udać się do szkoły Plater-Zyberkówny, która znajduje się w Chyliczkach. Ten ciekawy neoklasycystyczny budynek prezentuje się bardzo okazale. Kościół w Jazgarzewie także może być bardzo interesujący. Kolejnym pięknym miejscem z klimatem jest Dworek „Poniatówka” w parku chyliczkowskim. Romantyczny styl budowli jest bardzo ciekawy i może zachwycać. Piaseczno to także piękne tereny zielone. Wspaniałe Lasy Chojnowskie porastają głównie sosny. To ciekawe miejsce dla ludzi, który aktywnie spędzają czas, Mogą także być dobrym miejscem w realizacji sesji ślubnych.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems