Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Gliwice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Roman, Gliwice
Roman
Gliwice

CENA:
2200 ZŁ / USŁUGA
1626 / 0
Grupa wokalno - instrumentalna, grająca na wielu imprezach okolicznościowych, w tym na zabawach weselnych. Repertuar muzyczny dla wszystkich gości, gdyż cechuje go duża różnorodność stylów muzycznych. Doświadczenie przez wiele lat ugruntowało nasza pozycję, o czym świadczy wielu zadowolonych Klientów. Wykorzystujemy zawsze bogaty, zróżnicowany stylistycznie repertuar, który jest dostosowany zarówno dla starszej jak i młodszej publiczności. W skład tego repertuaru wchodzą utwory polskie, angielskie i włoskie. To Państwo wybierają utwory na pierwszy taniec, wejście itp. Zapraszamy!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Joanna & Dariusz, Gliwice
Joanna & Dariusz
Gliwice

CENA:
1900 ZŁ / USŁUGA
1448 / 1
Na nasz zespół składają się muzycy z Knurowa obok Gliwic. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich Par Młodych, szukających oprawy muzycznej na swoje wesele. Gramy także na wielu innych imprezach okolicznościowych. W pracy cechujemy się ogromnym zapałem i realizujemy solidnie każdy szczegół. Prezentowane utwory zostały nagrane w domowych warunkach bez użycia studia i korekty głosu.
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sebastian, Gliwice
Sebastian
Gliwice

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
1004 / 2
Profesjonalny zespół muzyczny. W składzie 3 osoby (klawiszowiec, saksofonista, wokalistka). W zespole wodzirej!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Aleksandra, Katowice
Aleksandra
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2504 / 11
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Janusz, Łaziska Górne
Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
1172 / 9
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ela i Janusz, Łaziska Górne
Ela i Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
2294 / 3
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
1072 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Dariusz, Bielsko-Biała
Dariusz
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
608 / 7
Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie. Zarówno nagłośnienie jak i cyfrowo sterowane nowoczesne ledowe oświetlenie ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1300 ZŁ / USŁUGA
495 / 1
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Łukasz, Katowice
Łukasz
Katowice

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
579 / 1
Dj.Wodzirej-KONFERANSJER. PROFESJONALNY WOKAL DAMSKI,Wokal męski, SAKSOFONY, TYROS 5,Najwyższej jakosci NAGŁOSNIENIE sceniczne -7000W. Oswietlenie. DYM. tylko ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Liczba pozycji: 47
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Gliwice - nasz przewodnik

Ślub to spełnienie marzeń nowożeńców. To właśnie on jest zwieńczeniem ich związku oraz uczucia. Naturalnym zatem jest fakt, że para młoda chce by wszystko w tym dniu było idealne. Przygotowania warto rozpocząć odpowiednio wcześniej, gdyż będzie wtedy więcej możliwości w zakresie wyboru miejsca na zabawę weselną lub w przypadku innych usług. Gliwice są nowoczesnym miastem na Górnym Śląsku i nie brakuje tutaj odpowiednich lokali, które nadają się na organizację w nich wesela. Można w tym miejscu posłużyć się przykładem Restauracji „Leśna Perła”, gdzie bawić się może nawet 300 osób. Oczywiście znajdziemy także wiele innych miejsc na mniejsze i większe wesela.

Wybór zespołu muzycznego na wesele

Oczywiste jest, że zabawa weselna nie jest możliwa bez oprawy muzycznej. W Gliwicach znajdziemy 31 ofert zespołów weselnych, które prezentują swoje propozycje na portalu muzyka-wesele.pl. Łatwo jest zatem porównać te oferty między sobą i wybrać dla siebie coś zgodnego z własną wizją zabawy.

Większość ofert to ogłoszenia zespołów muzycznych, które grają muzykę na żywo. Można dowolnie przebierać w wielkości grup i w instrumentach, jakie według naszej koncepcji powinny pojawić się na przyjęciu weselnym. Większość reklamujących się zespołów oferuje parom bardzo zróżnicowany repertuar, od muzyki pop, poprzez disco polo, aż po muzykę biesiadną. Zamykają się więc w nurcie, który jest nazywany standardową muzyką weselną i gwarantują, że większość obecnych na imprezie gości, będzie się dobrze bawić przy znanych sobie rytmach. Jednak to nie wszystko. Pary młode z Gliwic mogą też bez problemu znaleźć DJ-a, który zagrałby na ich weselu. To coraz bardziej popularne rozwiązanie i warto je rozważyć. Jeśli parze zależy na dobrej zabawie, może rozejrzeć się także za wodzirejem, który zadba o to, żeby goście brali udział w tańcach i dobrze się czuli. 

Nie można zapominać, że muzyka to jeden z absolutnie najważniejszych punktów, które decydują o sukcesie wesela, dlatego jej wybór trzeba bardzo dobrze przemyśleć. Zapoznanie się z udostępnionymi przez orkiestrę ślubną nagraniami nie wystarczy, najlepiej pojawić się na imprezie obsługiwanej przez wybranych muzyków i jeszcze przed podpisaniem umowy, zobaczyć ich występ na żywo

Sesja ślubna w Gliwicach - piękna pamiątka ślubna

Gliwice to prężny ośrodek miejski na Górnym Śląski. Miasto może pochwalić się zachowanymi zabytkami i układem urbanistycznym z początków 20 wieku. Urokliwe stare kamienice doskonale sprawdzą się podczas tworzenia fotoreportażu ślubnego foto i wideo. Bardzo okazale prezentuje się Starówka pochodząca aż z XII wieku. Architektura ścisłego centrum doskonale sprawdzi się podczas realizacji kadrów z parą młodą w roli głównej. Warto na chwilę zatrzymać się przy Ratuszu. Miasto posiada wiele parków miejskich i skwerów. Nie należy zapominać o Zamku Piastowskim, zwanym perłą Gliwic.

Bogata i barwna historia tych terenów jest ściśle związana z wieloma miejscami oraz budowlami.  Świetnym przykładem niech będzie maszt radiostacji, który historycznie stał się symbolem rozpoczęcia II wojny światowej. Takich miejsc w Gliwicach jest więcej i dla wielbicieli historii na pewno będą ciekawym tłem ślubnej sesji. Kolejnym ciekawym miejscem, wartym uwagi, jest klimatyczna stacja kolejki wąskotorowej Trynek. Wiele par młodych szuka bowiem czegoś innego niż tradycyjna sesja miejska lub w parku. Okolica Gliwic jest bardzo urozmaicona i nie brakuje tu plenerów na zdjęcia industrialne, surowe w pobliżu starych fabryk, nieczynnych kopalni i innych obiektów tego typu.

Górny Śląsk kojarzy się przede wszystkim z przemysłem, opinia ta jest jednak krzywdząca, ponieważ na tym obszarze odnajdziemy wiele terenów zielonych. Gliwice nie są wyjątkiem, oferują bowiem niezwykle rozległe przestrzenie leśne, pięknie utrzymane parki miejskie oraz urokliwe stawy. Gliwickie zielone tereny rekreacyjne są bardzo popularne nie tylko wśród mieszkańców, młode pary bardzo chętnie je wybierają jako miejsce realizacji ślubnej sesji. Spacer po Parku Chopina oraz Palmiarnia są bardzo romantyczne i doskonale wpiszą się w założenia filmu wideo.

Dość ciekawym pomysłem może być także wizyta w ruinach XIV wiecznego zamku w Pławnowicach. Sesje w takich miejscach zyskują dzisiaj coraz większą popularność. Innym przykładem takich ruin są resztki Teatru miejskiego, który został spalony przez czerwonoarmistów w 1945 roku. Warto jest także udać się do zespołu pałacowo-parkowego gdzie mieści się Pałac Ballestemów. Gliwice były niegdyś częścią Niemiec, stąd architektoniczne nawiązania do zachodnich sąsiadów.

Gliwice są miastem bogatym w wiele atrakcji, a jego doskonałe położenie w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym powoduje, że każda Para Młoda może zrealizować sesję ślubną w dowolnym miejscu w regionie. Aby sesja była w pełni udana, należy zadbać o odpowiedniego profesjonalistę. Wybór nie jest prosty, trzeba porównać szczegóły ofert. To wszystko można sprawdzić na portalach www.filmy-wesele.pl oraz www.fotograf-wesele.pl. Ślub i wesele w Gliwicach z pewnością będzie wspaniałym wydarzeniem. Trzeba tylko odpowiednio wcześnie zacząć do niego przygotowania, by zrealizować wszystko zgodnie z oczekiwaniami.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems