Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Dąbrowa Górnicza

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1300 ZŁ / USŁUGA
495 / 1
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli tak, to zachęcam do skorzystania w moich usług. Gram na żywo (gitara,wokal do podkładów) + muzyka mechaniczna i bez trudu przejmuję obowiązki niejednej kapeli. Jestem konferansjerem/wodzirejem.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwester, Dąbrowa Górnicza
Sylwester
Dąbrowa Górnicza

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
3104 / 9
Zespół na wesele. Wieloletnie doświadczenie muzyczne. Z nami nie musisz się już martwić o powodzenie Twojej imprezy. Zapraszamy Pary Młode!
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Mariusz, Dąbrowa Górnicza
Mariusz
Dąbrowa Górnicza

CENA:
3200 ZŁ / USŁUGA
1731 / 6
Gwarantujemy zabawę dla wszystkich Waszych gości i zapewniamy profesjonalną obsługę. Realizujemy wszystkie wytyczne Pary Młodej, by zabawa weselna dla wszystkich była niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy do kontaktu!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marek, Dąbrowa Górnicza
Marek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
2100 ZŁ / USŁUGA
884 / 2
Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych, w tym wesel. Posiadamy bogaty repertuar krajowych i zagranicznych przebojów od kowerów z lat 70, 80, 90, aż do aktualnych nowości z list przebojów. Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty!
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
DJ na wesele DJ/Wodzirej Krzysztof, Chrzanów
DJ/Wodzirej Krzysztof
Chrzanów

CENA:
2300 ZŁ / USŁUGA
2928 / 10
Profesjonalni DJ oraz Wodzireje. Zajmujemy się również dekoracją sal światłem.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Aleksandra, Katowice
Aleksandra
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2504 / 11
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Sosnowiec
Krzysztof
Sosnowiec

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1574 / 7
Jesteśmy zespołem, który może poszczycić się uczestnictwem w finale III i IV Konkursu Kapel Weselnych, ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
1072 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Tomasz Buzała, Wieliczka
Tomasz Buzała
Wieliczka

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
810 / 7
Profesjonalna oprawa muzyczna Waszego wesela oraz liczne dodatkowe atrakcje. Przygotujcie się na pokaz świetlny, bańki ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Rafał, Częstochowa
Rafał
Częstochowa

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
918 / 6
To coverowy, dynamiczny i zawodowo brzmiący choć nietypowy zespół muzyczny na wesela, studniówki, koncerty To bombowy ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 33
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Dąbrowa Górnicza - nasz przewodnik

Zwieńczeniem miłości dwojga ludzie jest zazwyczaj ślub. Ponieważ jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, powinno przebiegać bez zakłóceń, w atmosferze szczęścia i radości. Chwile te warte są nie tylko zapamiętania, ale także udokumentowania,  dlatego młodzi często decydują się na ślubną sesję zdjęciową i film wideo. W ten sposób powstaje pamiątka nie tylko z ceremonii ślubnej, ale także z zabawy weselnej. W przypadku tej drugiej istotne jest, by jak najszybciej po ustaleniu terminu ślubu zarezerwować odpowiednią salę weselną. W Dąbrowie Górniczej nie brakuje takich miejsc. Oprócz sali, należy pomyśleć o oprawie muzycznej. Na terenie miasta dostępne są oferty 22 zespołów muzycznych.

Huczna zabawa weselna

Wiele par marzy o hucznym weselu, na którym goście nie będą schodzić z parkietu aż do białego rana. Wiele osób na tej podstawie ocenia, czy wesele było udane, czy nie, dlatego zapewnienie dobrej muzyki na weselu jest podstawowym zadaniem młodej pary. Jednocześnie sporo osób ma problem z wyborem oprawy muzycznej. Nie wiedzą, czy zdecydować się na zespół weselny, czy na DJ-a, nie są pewne czy zaangażować też wodzireja i jaki rodzaj muzyki będzie najlepszy. Na wszystkie te pytania nie da się szybko odpowiedzieć, dlatego planowanie wesela trzeba zaczynać z wystarczającym wyprzedzeniem, aby udało się je przemyśleć.

Wybór oprawy muzycznej

Decyzja zaczyna się od poszukiwania muzyków weselnych w okolicy. W tym celu można skorzystać z wyszukiwarki portalu, która szybko pozwoli dotrzeć do zespołów weselnych i DJ-ów z Dąbrowy Górniczej. Warto dokładnie zapoznać się z opisem każdego zespołu oraz z przesłuchać nagrania dostępne na profilu. Para, kierując się własnym gustem, powinna zdecydować, czy styl danego zespołu lub DJ-a jej odpowiada i czy warto byłoby go zatrudnić. 

Warto jednak zaznaczyć, że uzyskanie wiadomości o zespole w Internecie nie jest wystarczające do podjęcia decyzji. Aby upewnić się, że zespół się sprawdzi, warto odwiedzić inne wesele lub imprezę, na której występuje grupa. Tylko wtedy można zobaczyć, jak sprawdzają się muzycy i czy potrafią zachęcić uczestników imprezy do hucznej zabawy. 

Warto zastanowić się w przypadku ślubu kościelnego nad oprawą muzyczną tej uroczystości. Osoba pięknie śpiewająca lub grająca na instrumencie może ją całkowicie odmienić i sprawić, że będzie bardzo wzruszająca. Pary o większym budżecie mogą nawet pomyśleć o zatrudnieniu profesjonalnych muzyków klasycznych np. kwartetu smyczkowego lub chóru. Niesamowity efekt gwarantowany! 

Zagłębiowskie tereny zielone

Dąbrowa Górnicza jest miastem o bardzo dużej powierzchni. Większość terenu, na którym się znajduje zajmują tereny leśne. Podczas spacerów można natknąć się na wiele stawów, jezior i urokliwych polan. Bardzo znaną częścią miasta jest Pustynia Błędowska, która stanowi ewenement w tej części Europy. Do rekreacyjnych terenów zaliczyć trzeba zespół sztucznych jezior Pogoria. To miejsce wypoczynku mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego oraz obszar z wielkimi możliwościami w zakresie realizacji ciekawej sesji ślubnej. Jako tło idealnie wpiszą się pejzaże tworzone przez tafle jeziora i otaczającą je przyrodę. Wiele dzielnic Dąbrowy Górniczej to interesujące połączenie leśny charakteru z elementami zabudowy kopalnianej i przemysłowej. Taką mieszankę kontrastów odnajdziemy m.in. w Strzemieszycach. Wielbiciele industrialnych klimatów doskonale wiedzą, że w Dąbrowie Górniczej nadal działa ogromny kompleks Huty „Katowice”. W niedużej odległości znajduje się Sławków z pięknym rynkiem, który urzeka o każdej porze roku. Warto również zwrócić uwagę na Olkusz, których zachwyci plenerem wśród kamienic atrakcyjnego rynku. Niezwykle zajmująca może okazać się wizyta na Zamku Ogrodzieniec, który mieści się w Podzamczu.

Miasto i jego zabytki

Samo miasto posiada także atrakcje ściśle związane z historią. Tutaj na pierwszy plan wysuwa się Kościół Matki Bożej Anielskiej, Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz nastrojowy Pałacyk Dezona.  Dąbrowa Górnicza jest typowym zagłębiowskim miastem, które bardzo prężnie rozwijało się przede wszystkim za czasów PRL. Dzisiaj coraz popularniejsze stają się sesje nieco nostalgiczne, które humorystycznie nawiązują do tamtej epoki. Nic wiec dziwnego, że młode pary często organizują sesję zdjęciową na tle Pałacu Kultury Zagłębia.

Oferta Dąbrowy Górniczej okazuje się być bardzo atrakcyjna. Poszerzona może zostać o inne atrakcje regionu pogranicza śląsko – zagłębiowskiego. Niedaleko znajduje się bowiem ciekawy Zamek w Będzinie. Z innych miejsc polecić można także Park Śląski, rynki w Mikołowie i Pszczynie. Aby uniknąć rozczarowania, dobrze jest wcześniej zapoznać się ze szczegółami ofert fotografów i kamerzystów na portalach fotograf-wesele.pl i filmy-wesele.pl. W wyborze fachowców na pewno pomogą opinie innych młodych par, które skorzystały z usług danego specjalisty. Portal umożliwia również obejrzenie próbek ich umiejętności oraz przykłady zrealizowanych materiałów.

To, jak ma wyglądać reportaż ślubny w głównej mierze zależy od klienta. To usługodawca musi dostosować się do oczekiwań przyszłych nowożeńców, choć nierzadko dzieli się własnymi pomysłami i propozycjami.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems