Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Kraków

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Tomasz & band, Kraków
Tomasz & band
Kraków

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
663 / 4
Wesele wykonywane przez nas to popularne polskie i światowe przeboje muzyczne, zaprezentowane w profesjonalny sposób i dobrane tak, aby usatysfakcjonować gusta najbardziej wybrednych słuchaczy. Gwarantujemy udaną zabawę !!!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sławek, Kraków
Sławek
Kraków

CENA:
5500 ZŁ / USŁUGA
174 / 1
Żywy skład 5-osobowy z muzyką na wysokim poziomie. Dobry zespół wie, jak porwać do tańca każdego z zaproszonych gości! W kwestii doboru repertuaru jesteśmy elastyczni. Dopasowujemy zabawy dla gości do próśb pary młodej. Bawimy nie tylko muzyką, ale również poczuciem humoru.
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Jacek, Kraków
Jacek
Kraków

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1722 / 13
Nasz zespół spełni Państwa oczekiwania pod względem wysokiej jakości usług muzycznych. Wzbogacamy doświadczenie od 1999 roku i prezentujemy Państwu szeroki repertuar dopasowany do potrzeb. Jesteśmy grupą wykształconych muzyków i zajmujemy się muzyką na codzień. Duża elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych sprawiają, że wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny. Prowadzimy oprawę muzyczną w sposób kulturalny i odpowiedzialny.
Weselna - standardowa
Zespół muzyczny Damian, Kraków
Damian
Kraków

CENA:
6600 ZŁ / USŁUGA
2985 / 8
Grupa posiada bogaty repertuar muzyczny i wykonuje największe taneczne przeboje muzyki polskie i zagranicznej. Zespół nie gra muzyki disco polo, biesiadnej i folkloru. Piosenki przez ns grane trafiają w gusta ludzi w każdym wieku i są to piosenki sprzed lat oraz najnowsze hity!
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ewa, Kraków
Ewa
Kraków

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
3504 / 9
Reprezentuję Zespół Muzyczny, który od kilku lat uświetnia różne imprezy w całej Polsce, a wcześniej zdobywał doświadczenie na terenie Austrii, Włoch i Hiszpanii
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny TOMASZ, Kraków
TOMASZ
Kraków

CENA:
5500 ZŁ / USŁUGA
2258 / 18
Najważniejsze jest posłuchanie naszych utworów, gdyż to wyjaśni wiele, w tym cenę za usługę. Jeżeli chciałbyś mieć na swoim weselu zespół nieszablonowy, ambitny, składający się z zawodowych muzyków... Dobrze, że na Nas trafiłeś! Zapewniamy aranżacje rockowo-popowe utworów na wesele. Oferta jest skierowana dla wszystkich, którzy chcą czegoś innego niż typowo weselny repertuar na zabawie weselnej. Panowie pod wąsem, puszczający podkład z keyboardu - to Twój koszmarek ? ;-) Zespół 5 muzyków, którzy grają tylko i wyłącznie na żywo gwarantuje świeże podejście w zapewnieniu atmosfery podczas wesela.
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Stanisław, Kraków
Stanisław
Kraków

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
1938 / 5
Jesteśmy profesjonalnym zespołem wokalno instrumentalnym. Gramy w sukcesami zarówno na przyjęciach weselnych jak i innych imprezach okolicznościowych. Skład naszego zespołu to grupa zawodowych muzyków. Dla nas muzyka to nie tylko kwestia zarobku, ale przede wszystkim pasja. W naszym repertuarze znajdują się piosenki taneczne. Dostosowujemy swoją ofertę do klientów! Posiadają Państwo ulubioną piosenkę? Nie ma problemu
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Adrian, Kraków
Adrian
Kraków

CENA:
3700 ZŁ / USŁUGA
1872 / 17
5-osobowy skład, liczne instrumentarium(gitara, bas, perkusja, instr. kalwiszowe, akordeon, skrzpyce, trąbka), vocale męskie. Gramy szeroko pojętą muzykę rozrywkową, największe hity Polskie jak i zagraniczne, elastyczność, dopasowanie się do wymagań indywidualnie;) Ave Maria w KOściele, odgrywki pod domem;)
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Zespół muzyczny Paweł, Kraków
Paweł
Kraków

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
1492 / 6
Szeroki repertuar - popularną muzykę polską oraz największe hity muzyki światowej gramy zawsze na żywo!!! Jesteśmy zespołem estradowym, który gra często na imprezach plenerowych. Specjalizujemy się także w innych imprezach, w tym zabawach weselnych, gdzie potrafimy sprostać gustom gości z każdego pokolenia.
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Inna
Zespół muzyczny Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
4332 / 26
Nasz repertuar stanowią najlepsze szlagiery z dawnych lat, aż po najnowsze hity obecnych czasów. Składają ...
Weselna - standardowa
Pop
Liczba pozycji: 110
Województwo Małopolskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Kraków - nasz przewodnik

Zawarcie związku małżeńskiego jest wydarzeniem bardzo ważnym w życiu większości ludzi. Niesamowity nastrój i klimat związany ze ślubem oraz zabawą weselną jest wart tego, by o nim zawsze pamiętać. W tym celu warto jest zainwestować w usługi fotografa ślubnego oraz kamerzysty. Bardzo istotny jest również odpowiedni wybór sali weselnej, a także zespołu muzycznego lub DJa, który będzie gwarantem udanego wesela. To wszystko można w prosty sposób odnaleźć na naszym portalu muzyka-wesele.pl i portalach pokrewnych. Kraków to duże i atrakcyjne miasto w Małopolsce, więc oferuje mnóstwo możliwości w temacie wyboru usług ślubnych.    

Sesja ślubna w Krakowie - gdzie?    

Stolica Małopolski obfituje w wiele ciekawych miejsc, które będą idealne do realizacji sesji ślubnej i to zarówno fotograficznej, jak i wideo. Zabytkowe kamienice nigdy nie wyjdą z  mody, a jest ich w całym mieście bardzo dużo. To jedno z najstarszych polskich miast, gdzie prężnie funkcjonowało plemię Wiślan i do teraz czuć tutaj magię dawnych lat. Warto zobaczyć najważniejsze zabytki polskiej kultury. Stare Miasto oferuje urokliwe skwery oraz zielone Planty. Na ich tle doskonale zrealizowana będzie mogła być każda sesja. Każdy fotograf i kamerzysta ślubny realizują dokładnie pomysły młodych par, mogą także zaproponować własne wizje tworzenia tej pamiątki ślubnej.

Fotografie ślubne i filmy pozwalają na powrót do tych wspaniałych chwil. To na nich upamiętniona zostanie radość, szczęście, miłość, wzruszenie wszystkich uczestników ślubu i wesela. To one utrwalą wspaniałą szampańską zabawę weselną prowadzoną przez profesjonalny zespół muzyczny lub wykwalifikowanego DJ-a / wodzireja. Warto odpowiednio wcześnie zarezerwować salę weselną oraz kogoś, kto zadba o udaną zabawę. W Krakowie na portalu muzyka-wesele.pl jest do wyboru prawie 80 ofert zespołów muzycznych, które są w stanie zagwarantować wspaniałą oprawę muzyczną.

Muzyka na wesele - Małopolska 

Znalezienie orkiestry weselnej w Krakowie wcale nie będzie łatwe. I to nie z powodu braku odpowiednich zespołów, ale właśnie z powodu... zbyt dużej ich ilości. W Krakowie z łatwością możemy znaleźć muzyków, którzy oferują najróżniejsze gatunki muzyczne, od standardowej muzyki weselnej, przez pop, jazz, po muzykę biesiadną i disco polo. Często grupy muzyczne łączą kilka różnych gatunków, zapewniając bardziej zróżnicowany repertuar. Para młoda może nawet pomyśleć o pewnych wariacjach i zorganizować wesele z folkowym motywem, zatrudniając góralską kapelę ludową na wesele. Są one bardzo popularne w południowej części Małopolski, a muzycy na pewno nie będą mieli żadnego problemu z przyjazdem do Krakowa. To bardzo ciekawa opcja na urozmaicenie ślubnej muzyki i posłuchaniem popularnych przebojów w folkowych aranżacjach ze skrzypcami w roli głównej. 

Wesele w Krakowie - wyjątkowe chwile 

Każde wesele odbywa się w domu weselnym, hotelu, zajeździe lub w innym miejscu, które dysponuje odpowiednim zapleczem do organizacji tego typu wydarzeń. W Krakowie i okolicy można wybierać wśród wielu ofert tego typu. Atrakcyjny może być Gościniec Beskid lub Hotel Kazimierz. To oczywiście tylko przykłady. Pamiętać jednak trzeba, że organizację wesela trzeba od tego rozpocząć, gdyż terminy dostępności sal weselnych jest ograniczona, bywają rezerwowane nawet na dwa lata wstecz od terminu ślubu.

Kraków to wspaniałe miasto, które warto odwiedzić. Ślub tutaj to wydarzenie magiczne. Rynek Główny z Sukiennicami to jedna z charakterystycznych wizytówek miasta. Nie brakuje w tych miejscach par młodych realizujących sesje ślubne. Perły Krakowa takie jak Wawel, Kościół Mariacki czy popularny pomnik Adama Mickiewicza to także pozycje standardowe, które nigdy nie wyszły z mody. Spacer w kierunku Bramy Floriańskiej to również interesująca możliwość.                                                                                                   

Miasto słynie z legendarnego smoka wawelskiego. Smocza Jama oraz sam smok wawelski to wielka atrakcja nie tylko dla dzieci. Stare Miasto to także dzielnica Kazimierz, która stanowiła przed wojną dzielnicę żydowską. Klimat tej części miasta może być doskonałą odskocznią od krakowskiej starówki. 

Okolice Krakowa obfitują w wiele atrakcyjnych miejsc. Najbliżej odnajdziemy kopalnie soli w Wieliczce, która jest miejscem unikatowym i znanym nie tylko w Polsce. Warto także udać się na Kopce Kościuszki, Wandy i Kraka. Sama rzeka Wisła to także doskonałe miejsce na udane spędzenie czasu. Stosunkowo niedaleko Krakowa znajduje się Ojcowski Park Narodowy. To tutaj znajduje się słynna Maczuga Herkulesa, ruiny warowni oraz jaskinie Łokietka i Ciemnej. To nie tylko wspaniałe miejsce na rekreacyjny turystyczny wypad, ale także na ciekawe możliwości związane z tematyką reportażu ślubnego. Kraków to miejsce magiczne i powie to każdy, kto tutaj choć raz był.

Magiczny powinien być także ślub w Krakowie, a aby tak było konieczne będą dokładne przygotowania i znalezienie usługodawców weselnych na najwyższym poziomie. Każdy element ślubu i wesela powinien być przemyślany i zaplanowany oraz musi komponować się z całą resztą. Tylko tak uda się zorganizować przyjęcie weselne, które przypadnie do gustu gościom i młodej parze i zostanie zapamiętane na długo. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems