Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Zakopane

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
4332 / 26
Nasz repertuar stanowią najlepsze szlagiery z dawnych lat, aż po najnowsze hity obecnych czasów. Składają ...
Weselna - standardowa
Pop
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
1072 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Dariusz, Bielsko-Biała
Dariusz
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
608 / 7
Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie. Zarówno nagłośnienie jak i cyfrowo sterowane nowoczesne ledowe oświetlenie ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1300 ZŁ / USŁUGA
495 / 1
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Kasia Piotrek Darek Robert Łukasz, Chrzanów
Kasia Piotrek Darek Robert Łukasz
Chrzanów

CENA:
4550 ZŁ / USŁUGA
70 / 1
Jeśli szukasz profesjonalnych muzyków dających z siebie 150%, to znalazłeś:)
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Robert, Osielec
Robert
Osielec

CENA:
3700 ZŁ / USŁUGA
612 / 3
Gramy wyłącznie na żywo! Z dziką rozkoszą zagramy na Państwa weselu, a jak będzie trzeba ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Czarek, Łukowica
Czarek
Łukowica

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
228 / 1
Jesteśmy doświadczonymi muzykami mieszkamy w górach występujemy w strojach góralskich i właśnie taką muzykę wykonujemy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Góralska
Folk
Zespół muzyczny Tomasz & band, Kraków
Tomasz & band
Kraków

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
663 / 4
Wesele wykonywane przez nas to popularne polskie i światowe przeboje muzyczne, zaprezentowane w profesjonalny sposób ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny RAFAEL Live Cover Band, Mrozy
RAFAEL Live Cover Band
Mrozy

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
98 / 0
JESTEŚMY ŻYWĄ MUZYKĄ!
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Roman, Jastrzębie-Zdrój
Roman
Jastrzębie-Zdrój

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
2852 / 5
Profesjonalny zespół muzyczny z Jastrzębia Zdroju jest propozycją dla Państwa, by zagrać na weselu lub ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Liczba pozycji: 34
Województwo Małopolskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Zakopane - nasz przewodnik

Aby uświetnić jeden z najwspanialszych dni w życiu człowieka, jakim jest dzień ślubu, warto zwrócić szczególną uwagę na przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Organizacja tego wydarzenia wymaga właściwego wyboru sali weselnej, która pomieści wszystkich gości. Bardzo ważne jest także zaplecze takiego miejsca, gdyż zwykle z wyborem lokalu wiąże się menu weselne, a często także tort weselny i inne dodatki ślubne. W Zakopanem nie brakuje takich możliwości. Istnieje tutaj wiele ciekawych miejsc na mniejsze i większe wesela. Centrum Podhala posiada różne oferty, z których dla przykładu można wymienić Karczmę Szymaszkową lub Karczmę "Młyniska". Nie brakuje także ofert w pobliskim Kościelisku, Bukowinie Tatrzańskiej czy Poroninie.

Dobrą zabawę weselną zapewni odpowiedni zespół muzyczny.  Na portalu muzyka-wesele.pl mamy do dyspozycji 31 możliwości wyboru odpowiedniej kapeli. Grają one nie tylko muzykę góralską, ale także wiele innych rodzajów muzyki. Fachowcy z zakresu muzyki i filmu są bardzo potrzebni. To od nich zależy stworzenie wspaniałej ślubnej pamiątki. Zakopane posiada wiele możliwości, a powstałe tutaj filmy i zdjęcia tętnią życiem i obrazują radość i szczęście młodych w klimacie Tatr.

Wspaniała lokalizacja miasta i jego renoma przez wiele lat przyciąga tutaj rzesze turystów. Nie brakuje tutaj także ślubów i wesel. Zakochani ludzie chcą mieć na własność pamiątkę w postaci pięknych zdjęć na tle gór. Możliwości jest bardzo wiele. Atrakcyjnymi plenerami są: Rusinowa Polana, Polana Chochołowska w okolicy schroniska, a także Morskie Oko lub Czarny Staw. Plenerów górskich jest oczywiście dużo więcej, więc można całość sesji połączyć z ciekawą wycieczką górską. Malownicze są nie tylko Tatry, ale także pasma pogórzy wyrastające po drugiej stronie miasta.

Urocza jest typowa zakopiańska architektura. Nie brakuje tutaj starych góralskich chat, a jedna pochodzi nawet z XIX wieku. Dobrze jest także wykorzystać panoramy górskie jak np. panorama z Równi Krupowej czy z Kościeliska poniżej Butorowego Wierchu. Klimat podhalański może także zostać uchwycony z willi Konstantynówki.

Piękna jest także Harenda, w której mieszczą się różne muzea. Śliczne są Krzeptówki ze wspaniałym kościołem, który także jest bardzo popularny jeżeli chodzi o śluby. Idąc w kierunku Krupówek można także trafić na piękny drewniany kościółek. Okolica skoczni narciarskich posiada ciekawy urok i może być inspiracją do zrealizowania wspaniałych reportaży ślubnych.

Piękne Kuźnice mogą również dostarczyć klimatu sesjom zdjęciowym. Wykorzystać do tego celu można okoliczne tereny zielone, chaty, a także szczyt górski Nosal. Jedną z opcji stanowi także wjazd kolejką na Kasprowy Wierch, by tam realizować nagrania i zdjęcia.

Zakopane i okolica to także przepiękne doliny, które ciągną się wśród gór, wzdłuż rzek i są częścią szlaków tatrzańskich. Urokliwa Dolina Kościeliska oferuje ciekawe pejzaże z głazami, jaskinie oraz panoramy górskie. Dolina Chochołowska to także ciekawy wybór, podobnie jak trakt do Morskiego Oka. Jezioro to najlepiej odwiedzić gdy nie ma wielu turystów. Doskonale odbijające się szczyty Tatr wysokich mogą także być ciekawą alternatywą. Co wytrwalsi mogą zawitać do Doliny Pięciu Stawów Polskich. Tamtejsza sceneria jest równie okazała. Niczego nie brakuje również okolicy schroniska Murowaniec, gdzie fantastycznie prezentuje się Kościelec, Świnica i Kasprowy Wierch. Mniejsze góry Zakopanego jak słynna Gubałówka mogą także być doskonałym miejscem, który uchwyci w sposób idealny piękno regionu. Ogrom wielu tutejszych atrakcji powoduje, że sesja ślubna nie będzie nudna, a wręcz przeciwnie.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems