Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Rzeszów

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Waterloo, Rzeszów
Waterloo
Rzeszów

CENA:
4200 ZŁ / USŁUGA
54 / 1
Nasz zespół zajmuje się oprawą wesel, studniówek, bankietów, imprez firmowych itp. W naszym repertuarze znajdują się piosenki z lat 60, 70 poprzez szalone lata 80, 90 aż po najświeższe hity z list przebojów.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Maciej, Rzeszów
Maciej
Rzeszów

CENA:
3200 ZŁ / USŁUGA
28 / 0
Miły dla ucha energiczny wokal, mega klimat,pozytywna energia,super atmosfera, muzyka pod nogę.
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Jarosław, Rzeszów
Jarosław
Rzeszów

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1869 / 1
Profesjonalna, wesoła i energiczna grupa, oferująca oprawę muzyczną imprez okolicznościowych m.in. wesela, dancingi, studniówki, imprezy plenerowe, zabawy taneczne, imprezy urodzinowe, itp. Muzyka wyłącznie na żywo!!!
Weselna - standardowa
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Dariusz, Rzeszów
Dariusz
Rzeszów

CENA:
999 ZŁ / USŁUGA
1319 / 5
DJ i konferansjer na zabawy weselne. Możliwość zatrudnienia klauna do zabaw weselnych. Doświadczenie i profesjonalizm. Skrzypce i trąbka do kościoła oraz odpowiedni muzyczny skład do stołów. Zapraszam!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Grzegorz, Rzeszów
Grzegorz
Rzeszów

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
932 / 9
Wesele bez Disco Polo? To możliwe. Muzyka do tańca, lata 60 -te, 70-te 80-te... Bez obciachowych zabaw, które z niesmakiem wspominacie jeszcze długo po weselu. Zobacz jak wygląda wesele z nami - specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy materiał filmowy prezentujący naszą pracę - link prześlemy na Twój e-mail. Zapytaj już teraz o wolny termin i skorzystaj z formularza kontaktowego. Pozwól ponieść się pozytywnym emocjom tego wspaniałego dnia, który jest przed Tobą!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Adam, Rzeszów
Adam
Rzeszów

CENA:
4150 ZŁ / USŁUGA
1795 / 8
Działamy na podkarpackim rynku muzycznym. Gramy na wielu imprezach, w tym weselach. Jesteśmy grupą czterech muzyków z doświadczeniem scenicznym i wykształceniem muzycznym zdobytym w znanych szkołach. Nasze instrumentarium tworzą: saksofony altowy i tenorowy, gitara solowa, gitara basowa, perkusja, instrumenty klawiszowe, trąbka, akordeony. Gramy muzykę na żywo sukcesywnie powiększając grono zadowolonych Par Młodych. Zapraszamy serdecznie!
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Marek, Rzeszów
Marek
Rzeszów

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
1332 / 0
Wesele z gwiazdą jest szczególną ofertą dla Par Młodych, które chcą mieć oryginalną imprezę, inną od wszystkich.
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Rzeszów
Krzysztof
Rzeszów

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
834 / 1
Zespół weselny z wokalistką i wokalistą, 100% na żywo w 6 osób lub bez perkusji w mniejszym składzie. Indywidualne podejście do każdego zlecenia.
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Maksymilian, Rzeszów
Maksymilian
Rzeszów

CENA:
5150 ZŁ / USŁUGA
710 / 1
Jesteśmy zespołem, który tworzy z pasją i wkładamy w to całe serce. Nasza muzyka jest dostosowana do charakteru imprezy i zaspokaja gusta wszystkich jej uczestników. Umiejętny przekaz muzyczny pozwala nam uzyskać zadowolenie wszystkich gości weselnych. Zapraszamy Pary Młode.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 43
Województwo Podkarpackie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Rzeszów - nasz przewodnik

Uroczystość ślubna i weselna wymaga szczególnej jakości. Dla wielu jest to najważniejszy dzień w życiu. Jest to wystarczający argument, który nakazuje przystąpić do przygotowań z należytą starannością. Ten wspaniały, nieodwracalny i niecodzienny dzień wart jest wspomnień. Warto posiadać pamiątkę w postaci pięknych zdjęć i filmów ślubnych. Na nich bowiem uwiecznione zostanie wszystko co najważniejsze, czyli miłość, wzruszenie i szczęście. Poza tym pokazane zostanie piękno pary młodej, a także goście, sala weselna z całym zapleczem.

Należy rozpocząć od rezerwacji odpowiedniego lokalu na zabawę weselną. W Rzeszowie do dyspozycji są różne miejsca, w których można zorganizować małe i duże wesela. Warto skorzystać z oferty Restauracji Dworzysko lub Hotelu Eden. W tym mieście jak podaje portal muzyka-wesele.pl można wybierać z propozycji 31 zespołów muzycznych. To bardzo dobra wiadomość, gdyż oprawa muzyczna ma wielkie znaczenie i od niej wiele zależy. Szampańska zabawa to podstawa udanej imprezy.

Jaka muzyka na wesele? 

Wesele to nietypowe przyjęcie. W jednym miejscu zbiera się spore grono osób, które w normalnych okolicznościach pewnie nie wybrałyby się razem na żadną zabawę. Weselni goście to zwykle przegląd kilku generacji, różnych grup społecznych, osób o odmiennych gustach i zainteresowaniach. Dlatego tak trudno jest wybrać odpowiednią muzykę na wesele i dlatego na ten temat trwa niekończąca się dyskusja. Po pierwsze para młoda musi się liczyć z tym, że nie będzie w stanie zadowolić wszystkich. Ale i tak powinna się starać, aby jak najwięcej osób dobrze poczuło się na weselu. Zwykle dobrym rozwiązaniem jest zapewnienie zróżnicowanej muzyki, czyli kawałków z różnych gatunków muzycznych wymieszanych podczas całej nocy weselnej. Zespoły ślubne często nastawiają się na takie właśnie rozwiązanie i mają zróżnicowany repertuar, od standardowej muzyki weselnej, przez pop, czy nawet jazz, aż po piosenki disco polo i najnowsze hity. Zespoły weselne z Rzeszowa także nastawione są na takie sytuacje, co łatwo można dostrzec, przeglądając oferty zamieszczone na portalu muzyka-wesele.pl. 

Oprawa muzyczna ślubu

Podczas wybierania oprawy muzycznej ślubu, nie można zapomnieć o muzyce podczas ślubu w kościele. Pięknie dobrany repertuar może odmienić całą uroczystość. Niektóre zespoły oferują także granie na ślubach, choć w większości przypadków zatrudnia się dodatkową osobę, a nawet cały chór. Muzyka na ślubie musi być całkowicie inna niż ta na weselu, bardziej stonowana i wzruszająca, w związku z czym, ta druga opcja wydaje się bardziej odpowiednią. Jeśli w dodatku decydujemy się na usługi organisty, który jest potrzebny do prowadzenia mszy, warto ustalić z nim dokładny przebieg uroczystości i możliwości zagrania specjalnych utworów, jak choćby "Marsza Mendelsona" na wyjście pary z kościoła. Taka oprawa sprawia, że ślub zyskuje nowy wymiar, a atmosfera staje się bardzo wzruszająca. 

Sesja plenerowa w Rzeszowie - gdzie?

Nie można zapomnieć, że te piękne chwile powinno się utrwalić, a najlepiej można to zrobić za pomocą zdjęć. Fotograf ślubny powinien także mieć ciekawy pomysł na sesję ślubną w Rzeszowie, która jest elementem, na którym najbardziej zależy parom młodym. Jaki plener można mu zaproponować? 

W Rzeszowie jest także wiele miejsc, które doskonale sprawdzą się jako plenery na sesje ślubne foto, a także filmy wideo. Nie brakuje tutaj specjalistów w tym zakresie, którzy przyszłym nowożeńcom zaproponują własne pomysły, a także zrealizują oczekiwania.  Jedną z propozycji jest oczywiście Zamek Lubomirskich, który posiada ciekawe umocnienia fortyfikacyjne. Dobrze jest także wykorzystać w tym miejscu środek zamku, gdyż wnętrza są bardzo ciekawe i doskonale wkomponują się w nastrój sesji w stylu królewskim. Rodzina Lubomirskich posiadała nie tylko wspomniany zamek, ale także malowniczy Letni Pałac z epoki baroku. Sesja w jego okolicy będzie doskonała, tym bardziej że otacza go wspaniały ogród i mieści się tutaj wiele secesyjnych willi. Są to zatem miejsca godne uwagi.

Wart polecenia jest także romantyczny spacer po rzeszowskim Rynku. Można tutaj przebierać wprost w ciekawych miejscach i klimatycznych knajpkach. Podziemna Trasa Turystyczna z kolei doda oryginalności sesji ślubnej, więc warto wykorzystać jedną z tych atrakcji Rzeszowa. Tajemnicy doda 400-metrowa sieć piwnic i różnych przejść. Realizacja sesji w tym miejscu może być połączona z ciekawą wycieczką krajoznawczą, gdyż miejsce to jest ściśle związane z historią miasta.

W Rzeszowie nie brakuje także innych atrakcji i miejsc, które niekoniecznie są zabytkami. Przede wszystkim warto polecić Park Kultury i Wypoczynku z Olszynkami. To jest najbardziej malownicze miejsce Rzeszowa z terenów zielonych. To tutaj rośnie wiele gatunków drzew, krzewów i kwiatów, a także mieszka dużo gatunków ptaków. Szczególnie warto tutaj przyjść w miesiącach letnich lub jesienią, kiedy kolory tworzą wspaniałe pejzaże.

Najstarszym parkiem w mieście jest Ogród Miejski im. Solidarności. Tutaj rozstawiono współczesne rzeźby oraz fontannę. Z pewnością to miejsce zaciekawi wielu. Każdy fotograf ślubny i kamerzysta dysponuje gamą innych pomysłów, by zrealizować niebanalne sesje ślubne. Dobrze jest także zarezerwować takie usługi wcześniej, gdyż chętnych będzie więcej. Wymienione powyżej portale ślubne pozwalają dość łatwo i sprawnie porównać oferty między sobą w celu dokonania właściwego wyboru zgodnego z własnymi preferencjami.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems