Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Katowice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Oprawa muzyczna na wesele Aleksandra, Katowice
Aleksandra
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2504 / 11
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz wokalistów (również zespoły) na ceremonię ślubną (kościelną, cywilną, plenerową etc.). Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wesel z klasą, także polsko-zagranicznych! Nasze zespoły są w stanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marcin, Katowice
Marcin
Katowice

CENA:
5150 ZŁ / USŁUGA
899 / 6
Nasz zespół to grupa pięciu gentlemanów, którzy zapraszają Państwa na smakowanie ich muzycznych możliwości. Uświetnią wesele, event firmowy czy elegancki bankiet. Na życzenie zagrają z saksofonistą, bądź z piękną kobietą przy mikrofonie. Oferują również koncert tematyczny, oddając tym samym hołd żyjącej legendzie - Stingowi. Mirek - śpiewający basista, barwą swego głosu i wizerunkiem przeniesie Państwa w świat największych przebojów tego światowego Artysty.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Łukasz, Katowice
Łukasz
Katowice

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
579 / 1
Dj.Wodzirej-KONFERANSJER. PROFESJONALNY WOKAL DAMSKI,Wokal męski, SAKSOFONY, TYROS 5,Najwyższej jakosci NAGŁOSNIENIE sceniczne -7000W. Oswietlenie. DYM. tylko u Nas w cenie BIESIADA PRZY STOŁACH GOSCI Z AKORDEONEM. WESELA w TYGODNIU i w WEEKENDY. 20 lat na estradzie. Polska i Zagranica. Duet muzyczny .Zespół muzyczny. Eleganckie Wesele, Bankiet z klasą. Repertuar całego swiata. Wesela i bankiety 2-języczne.Polsko-Angielskie i Polsko-Chorwackie. Zawsze 2 osoby. Elegancka kobieta Konferansjer i Elegancko ubrany mężczyzna DJ. dj Wodzirej Konferansjer + Profesjonalny wokal damski + Saksofon + Akordeon + Biesiada przy stołach Gosci z akordeonem ! Zawsze usmiech i ciepło dla Państwa. Zapraszamy do Naszego biura. Zapraszamy na wspaniałą próbę zespołu.
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Zespół muzyczny Józek, Katowice
Józek
Katowice

CENA:
2600 ZŁ / USŁUGA
1571 / 11
Wokalista zespolu wystepowal w programach TV.SZANSA NA SUCES, ZOSTAN GWIAZDA....
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Dawid, Katowice
Dawid
Katowice

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
1227 / 13
DJ - Wodzirej na wesele. Pełna oprawa muzyczna na weselu . Prezentuję bogaty repertuar muzyczny!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Tomasz & Agata, Katowice
Tomasz & Agata
Katowice

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
1509 / 3
Nasz zespół zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu imprez, a przygotowanie muzyczne pomaga nam w realizacji usług na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt znanych producentów. Różnorodny i bogaty repertuar oraz kulturalne prowadzenie imprez zapewnia właściwy efekt, którego poszukują nasi Klienci.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Jerzy, Katowice
Jerzy
Katowice

CENA:
2300 ZŁ / USŁUGA
1432 / 2
Jerzy założyciel zespołu jest multiinstrumentalistą świetnym wodzirejem oraz kompozytorem muzyki dla dzieci ale nie tylko . zawsze współpracował z dobrymi muzykami co dało wspaniałe efekty od 1993 r. na rynku Jeśli chcesz mieć pewność dobrej zabawy na własnym weselu , oprzyj się na doświadczeniu i elastycznym podejściu naszego zespołu do prowadzenia imprez . 30 lat doświadczenia idzie w parze z nowymi trendami to super wybuchowa mieszanka muzyki uśmiechu i świetnej zabawy pamiętanej przez lata
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
4332 / 26
Nasz repertuar stanowią najlepsze szlagiery z dawnych lat, aż po najnowsze hity obecnych czasów. Składają ...
Weselna - standardowa
Pop
DJ na wesele DJ/Wodzirej Krzysztof, Chrzanów
DJ/Wodzirej Krzysztof
Chrzanów

CENA:
2300 ZŁ / USŁUGA
2928 / 10
Profesjonalni DJ oraz Wodzireje. Zajmujemy się również dekoracją sal światłem.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Beata, Lipno
Beata
Lipno

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
3908 / 4
Duet Beata i Tomek (na życzenie rozszerzamy skład osobowy). Prezentujemy utwory dla każdej grupy wiekowej. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 95
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Katowice - nasz przewodnik

Dla większości ludzi ślub jest jednym z najbardziej istotnych wydarzeń w życiu. Takie wydarzenie wymaga starannego przygotowania oraz odpowiedniej oprawy. Dzięki temu po latach będzie można z przyjemnością wracać pamięcią do tych magicznych chwil. Właściwa organizacja tematu ślubno – weselnego pozwoli uniknąć ewentualnych usterek i niedociągnięć w tym zakresie. Wynajęcie kamerzysty ślubnego oraz fotografa to jeszcze nie wszystko. Pierwszą rzeczą, o którą trzeba zadbać to właściwy wybór miejsca na zabawę weselną. Znając termin ślubu trzeba odpowiednio wcześnie rozpocząć poszukiwania właściwej sali, w której odbędzie się wspaniała zabawa. Dopiero w następnej kolejności można skupić się na pozostałych usługach. Z przyjęciem weselnym łączy się zazwyczaj konieczność wynajęcia zespołu lub DJa, który zadba o wspaniałą zabawę. W Katowicach i okolicy nie brakuje ofert w zakresie muzycznym, można wybierać spośród ponad 65 zespołów weselnych.

Ślub w Katowicach - sesja ślubna

Katowice, jako obecna stolica Górnego Śląska to miejsce o bogatej historii i z tradycjach górniczych, hutniczych i przemysłowych. Wiele zespołów muzycznych z tego regionu jest w stanie doskonale wpasować się w profil zabawy weselnej w śląskim klimacie. Śląska kultura zabawy, a także charakterystyczne miejsca idealnie nadają się na realizację ślubnego reportażu.

Najbardziej charakterystyczny w tym regionie jest Nikiszowiec. Ta urokliwa dzielnica z zachowanym układem urbanistycznym śląskiego osiedla przykopalnianego jest doskonałym miejscem na sesje ślubne foto i wideo. To miejsce wielu plenerów filmowych i wspaniała perełka na mapie Katowic. Architektura dzielnicy zachwyca szczegółami, które doskonale wpisują się jako tło dla typowo śląskiej sesji ślubnej.

Katowice od kilku lat dość intensywnie się zmieniają. Powstaje rynek oraz wiele obiektów, które w znaczący sposób zmienią obraz centrum Katowic. Galeria i dworzec główny to już teraz miejsca licznie odwiedzane przez mieszkańców regionu. Wbrew pozorom lokalizacje te bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku sesji ślubnych. Na uwagę zasługuje plac kwiatowy z podświetlanymi schodami. Katowicki Rynek cały czas się zmienia wraz z postępującą modernizacją, dlatego jest coraz bardziej atrakcyjny.

Województwo śląskie zwykle kojarzy się z przemysłem, co rozmija się z prawdą. Olbrzymie tereny zielone to obszar, który stanowią lasy kobiórskie oraz raciborskie. Dość ciekawy jest także Las Murckowski z rosnącymi w nim bukami z dziewiętnastego wieku. W samych Katowicach nie brakuje doskonałych plenerów zielonych, jak Dolina Trzech Stawów Polskich lub Stawiki położone w Szopienicach i Borkach. To wspaniała odmiana od sesji, gdzie tło stanowią przeważnie obiekty przemysłowe. Urzekającą sesję na łonie natury najlepiej zrealizować wiosną lub latem, kiedy barwy są nasycone, a słońce cieszy naturalnym blaskiem. Najwyżej położonym punktem miasta jest Wzgórze Wandy. To tutaj doskonale prezentuje się panorama Katowic, a także okolicznych lasów. Wyjątkowość tego miejsca zauważył reżyser Lech Majewski, który kręcił tutaj swoje filmy.

Wszystkich szukających innych oryginalnych miejsc warto skierować do Parku Tadeusza Kościuszki urządzonego w angielskim stylu. Park szczyci się bogatą florą w postaci wielu gatunków roślin i drzew. Uroku temu miejscu dodaje także kościółek św. Michała Archanioła, Galeria Rzeźby Plenerowej i wieża spadochronowa.

Sesja ślubna w Katowicach może także zostać zrealizowana w okolicy Spodka, który stanowi jeden z symboli miasta. Państwo młodzi mogą również udać się do Parku Śląskiego, który mieści się na granicy Katowic, Chorzowa oraz Siemianowic Śląskich. Jeśli nowożeńcy zrezygnują z sesji w centrum Katowic, okolice miasta mają wiele do zaoferowania. Urokliwe wieże ciśnień, stare kopalnie, małe parki także mogą być miejscem pięknej ślubnej sesji.

Warto wspomnieć także o możliwości nietypowej sesji ślubnej, dla której za plener służą często tereny postindustrialne, takie jak stare fabryki, czy kopalnie. Katowice i ich okolice to świetne miejsce dla takich sesji, każdy fotograf, czy filmowiec może odnaleźć tu naprawdę sporo inspiracji. To okazja do zorganizowania artystycznej sesji ślubnej, zdjęcia, z której są główną ozdobą ślubnego albumu i dumą pary młodej. 

Śląskie wesele 

Stolica Górnego Śląska jest bardzo atrakcyjnym miejscem z wieloma możliwościami pozwalającymi perfekcyjnie zorganizować ślub i wesele. Dość spora liczba sal weselnych pozwala na wybór odpowiedniego lokalu właściwego własnym preferencjom. Jednym z takich miejsc jest Dom Przyjęć Okolicznościowych "Hubertus" gdzie można zorganizować wesele nawet na 140 osób.

Skoro śląska gwara wraca do łask, nie inaczej powinno być ze śląskimi tradycjami, a wesele w regionalnym stylu, sięganie do tradycji i korzeni to genialna opcja na świętowanie tego wyjątkowego dnia. W Katowicach nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiednio skrojonych usług, a do sensu takiego wesela chyba nikogo nie trzeba przekonywać. W morzu nowoczesnych przyjęć weselnych, taka impreza na pewno bardzo się wyróżni i sprawi, że goście zapamiętają ją na długo. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems