Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Wrocław

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
4332 / 26
Nasz repertuar stanowią najlepsze szlagiery z dawnych lat, aż po najnowsze hity obecnych czasów. Składają się na to piosenki polskie, rosyjskie i anglojęzyczne. Prezentujemy wszystkie utwory przez wokal damski i męski. Gramy pod bawiących się gości i umiejętnie dobieramy utwory w zależności od sytuacji.
Weselna - standardowa
Pop
Zespół muzyczny Mariusz, Wrocław
Mariusz
Wrocław

CENA:
4200 ZŁ / USŁUGA
1434 / 17
Nasz zespół muzyczny to 15 lat wspólnego grania! Setki zagranych wesel , imprez na terenie kraju i za granicą . Z nami zawsze udana zabawa !!!
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Iwona, Wrocław
Iwona
Wrocław

CENA:
2100 ZŁ / USŁUGA
410 / 2
Zespół Muzyczny - profesjonalna obsługa muzyczna wesel i imprez okolicznościowych Wrocław, Poznań, Opole, Wałbrzych, Legnica, Łódź
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Zbigniew, Wrocław
Zbigniew
Wrocław

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
1296 / 0
Posiadamy bogaty repertuar utworów, które możemy zaprezentować. Zawiera on utwory popowe, dancingowe, dyskotekowe a na ludowych skończywszy. Przy naszym repertuarze mogą bawić się dzieci, młodzież, starsi i bardziej starsi. Gramy najbardziej popularne przeboje, by zabawa była przednia, a goście mogli przy tych piosenkach tańczyć i nawet śpiewać. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom na każdej imprezie pod względem zapewnienia oprawy muzycznej.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Łukasz, Wrocław
Łukasz
Wrocław

CENA:
5600 ZŁ / USŁUGA
1385 / 9
Zespół składa się z zawodowych muzyków z Wrocławia. Na co dzień jesteśmy związani z wrocławską sceną klubową. Oryginalne brzmienie zespołu naszego cover band-u jest doskonałym wyborem na wiele imprez. Pasja i doświadczenie, wraz z perfekcją wykonania utworów łączy nas na scenie. Repertuar starych przebojów oraz nowoczesnych hitów umożliwia nam dopasowanie się do oczekiwań odbiorców. Muzyka 100% na żywo!
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Mirosław, Wrocław
Mirosław
Wrocław

CENA:
2650 ZŁ / USŁUGA
1610 / 2
U nas dostaniesz konkret: muzyka, światło , prowadzenie , scenariusz działań, zawodowe podejście do sprawy, bez zbędnych tematów :):):) Pisanie o tym, że wszystko jest profesjonalne to tak jakby napisać o tym, że Rolls-Royce to dobry i niezawodny samochód, a wiadomo, że taki jest :):):) Dlatego: zadzwoń, napisz lub podaj do siebie kontakt - zaplanujemy spotkanie i porozmawiamy :):):)
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Tomek, Wrocław
Tomek
Wrocław

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
1319 / 9
Zespół weselny zapewniający pełną oprawę muzyczną, a także animacje, konferansjerkę, prowadzenie oczepin i innych zabaw. Wszystko ustalone wcześniej z Parą Młodą. Bogaty repertuar muzyczny. Zapraszamy!
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Zespół muzyczny Beata, Lipno
Beata
Lipno

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
3908 / 4
Duet Beata i Tomek (na życzenie rozszerzamy skład osobowy). Prezentujemy utwory dla każdej grupy wiekowej. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
6500 ZŁ / USŁUGA
1464 / 8
Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, formowych i innych w zakresie zapewnienia muzyki i dobrej zabawy. Specjalizujemy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 87
Województwo Dolnośląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Wrocław - nasz przewodnik

Ludzie, którzy się kochają, w pewnym momencie pragną stanąć na ślubnym kobiercu. Każda para chce, by ślub i wesele było perfekcyjne. Młodzi mają swoje preferencji i oczekiwania w zakresie organizacji i przebiegu ceremonii. Jednak dla wszystkich bardzo ważne są wspomnienia.  Mogą one zostać utrwalone w postaci zdjęć i filmów ślubnych, na których widać łzy szczęścia i wzruszenia, wspaniałą zabawę gości w takt muzyki granej przez wybrany zespół weselny. Aby móc wspominać chwile szczęścia, warto odpowiednio wcześnie zadbać o każdy szczegół, by później skupić się jedynie na przyjemności płynącej z zawarcia związku małżeńskiego.

Ślub i wesele we Wrocławiu 

Wrocław to przepiękne miasto, stolica Dolnego Śląska. Odbudowane po wojnie zachwyca architekturą. Jest to miasto wielu mostów, uroczych kamienic, pięknych parków. Zabawa weselna i ślub w tym mieście będzie z pewnością bardzo udana. Najważniejsze to wybór właściwego miejsca, gdzie odbędzie się wesele. Warto pomyśleć o tym wcześniej, ponieważ rezerwacji najpopularniejszych lokali dokonuje się często już dwa lata przed datą ślubu. Można wybrać Rezydencję Parkową, która oferuje miejsce dla 65 gości. Mając zarezerwowaną salę weselną warto wyszukać zespół weselny, który zapewni gościom doskonałą zabawę oraz zadba o inne atrakcje. We Wrocławiu to propozycje prawie 60 takich kapel. Warunki cenowe, szczegóły ofert można sprawdzić i porównać na portalu muzyka-wesele.pl. Bogata i urozmaicona baza pozwoli młodej parze na dobór zgodny z oczekiwaniami. Trzeba bowiem pamiętać, że odpowiedzialność za dobrą zabawę spoczywa właśnie na zespole muzycznym lub DJu.

Jaka muzyka na wesele?

Pary często mają spory problem z decyzją, jaką muzykę na wesele wybrać. Czy postawić na bardziej stonowaną opcję, która jednak może nie rozkręcić zabawy, czy zdecydować się na potępiane często disco polo i piosenki biesiadne, których jak wiadomo "nikt nie słucha, ale wszyscy znają". Niestety nie ma przepisu na idealną muzykę weselną. Wszystko zależy od kontekstu, od tego, czy na przyjęciu weselnym znajdą się głównie osoby młode, czy może sporo starszych członków rodziny. Ważną rolę odgrywa także gust państwa młodych, bo choć imprezę robi się dla gości, to trudno sobie wyobrazić, że mogą na niej pojawić się style muzyczne, których para nie znosi. Najlepszym sposobem na muzykę na wesele jest zastosowanie zasady "złotego środka", czyli zapewnienie różnorodnego repertuaru. Granie lub odtwarzanie przez DJ-a piosenek z każdego stylu, przemieszanych między sobą sprawi, że każdy gość znajdzie coś dla siebie.

Ważne, aby sporą część wieczora grane były szybkie, energiczne piosenki, ale nie można zapomnieć także o wolnych, które sprawią, że na parkiet chętnie ruszą starsi oraz, że goście będą mogli trochę odpocząć. Choć wybór muzyki weselnej to spora odpowiedzialność, to dzięki takiemu rozwiązaniu, impreza na pewno będzie uznana za sukces. Znalezienie zespołu, który oferuje różnorodny repertuar we Wrocławiu, nie powinno być trudne. Na portalu muzyka-wesele.pl można znaleźć wiele takich ofert, w dodatku w bardzo przystępnych cenach. Wybór nie będzie łatwy, bo wrocławskie zespoły trzymają bardzo dobry poziom, ale na pewno każda para znajdzie coś dla siebie. 

Upamiętnienie wesela we Wrocławiu

Wrocław to miasto przyjazne mieszkańcom i turystom. To doskonałe miejsce, by organizować wesele i reportaż ślubny. Wspaniałe plenery, liczne urokliwe kładki czy stare mosty nad rzeką Odrą stanowią fantastyczne tło dla udanej sesji ślubnej. Jedną z ciekawszych atrakcji jest Fontanna Multimedialna, która tworzy spektakl muzyczno – wizualny. Tryskająca woda z 300 dysz przy subtelnej muzyce robi na widzach ogromne wrażenie. Realizacja ślubnego reportażu w nocy, która podkreśla grę świateł, jest fantastycznym pomysłem.

We Wrocławiu znajduje się cudowny ogród japoński, który powstał początkiem ubiegłego wieku. Jego odrestaurowanie stworzyło kolejną z wielu atrakcji miasta. Wspaniałe ogrody i altany tworzą niesamowity urok, który w połączeniu z roślinnością, oczkami wodnymi i mostkami dodaje romantyzmu ślubnym zdjęciom i filmom. Trzeba jednak pamiętać, że jest to bardzo popularne miejsce i trzeba będzie zaczekać, aż inne pary zakończą swoje sesje. Tereny zielone to także uroczy Park Szczytnicki, gdzie rośnie ponad 400 gatunków drzew i krzewów.

Pałac Królewski, wraz z wspaniałym dziedzińcem i barokowym ogrodem może śmiało konkurować z japońskim ogrodem w potyczce o tytuł najlepszego ślubnego pleneru. Kompleks pałacowo-ogrodowy od zawsze zachwyca swoim urokiem. Jeśli ktoś stawia na oryginalność, sesję może zrealizować w ogrodzie zoologicznym, który słynie w całej Europie. Poza samymi dzikimi zwierzętami, godna uwagi jest na przykład Baszta Niedźwiedzi oraz eklektyczne budynki z XIX wieku. Wrocławski Ogród Botaniczny to także cel wielu wycieczek turystycznych. Zróżnicowana kolorystyka flory jest niewątpliwym atutem i sprawi, że ślubne zdjęcia będą naprawdę piękne.

Organizacja ślubu to nie lada przedsięwzięcie, jednak planujący we Wrocławiu mają możliwość porównania ofert usługodawców ślubnych i zarezerwowania terminy. Warto skorzystać z propozycji zamieszczonych na portalach www. filmy-wesele.pl oraz www.fotograf-wesele.pl

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems