Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Wałbrzych

wodzireje, dj Wałbrzych - 30 zespołów weselnych

oprawa muzyczna Dolnośląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Hieronim, Wałbrzych
Hieronim
Wałbrzych

CENA:
2100 ZŁ / USŁUGA
1587 / 5
Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym, który zapewnia oprawę muzyczną na weselach. Grono zadowolonych Par Młodych o tym świadczy. Dołączcie do nich i Wy.
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
DJ na wesele Jacek, Wałbrzych
Jacek
Wałbrzych

CENA:
2650 ZŁ / USŁUGA
1376 / 4
Każda impreza bez względu na jej charakter jest udana dzięki dobrze prezentowanej muzyce. Nieodpowiedni dobór osoby do prowadzenia takiej imprezy zepsuje każdą zabawę. Jestem doświadczonym prezenterem muzycznym, który zapewnię udaną zabawę podczas waszego wesela i innej imprezy. Gwarantuję pełny parkiet wszystkich Waszych gości. Prezentuję szeroki zakres muzyczny w najwyższej jakości.
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
3606 / 23
Nasz repertuar stanowią najlepsze szlagiery z dawnych lat, aż po najnowsze hity obecnych czasów. Składają ...
Weselna - standardowa
Pop
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1454 / 16
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Janusz, Dzierżoniów
Janusz
Dzierżoniów

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
1878 / 3
Gramy i prowadzimy wesela , bankiety, itp. Mamy szeroki ,róznorodny i dopracowany repertuar. Instrumenty klawiszowe ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Arkadiusz, Wrocław
Arkadiusz
Wrocław

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
2665 / 41
Zespół muzyczny z Wrocławia oferuje oprawę muzyczną na wiele rodzajów imprez, w tym na zabawy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Mariusz, Wrocław
Mariusz
Wrocław

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
1108 / 12
Nasz zespół muzyczny to 12 lat wspólnego grania! Setki wesel,imprez,zabaw to gwarancja udanej imprezy! Graliśmy w każdym ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Iwona, Oleśnica
Iwona
Oleśnica

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
126 / 0
Zespół Muzyczny - profesjonalna obsługa muzyczna wesel i imprez okolicznościowych Wrocław, Poznań, Opole, Wałbrzych, Legnica, ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Leszek, Ania, Kacper, Kluczbork
Leszek, Ania, Kacper
Kluczbork

CENA:
3200 ZŁ / USŁUGA
435 / 1
Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Roland i Paweł, Świebodzice
Roland i Paweł
Świebodzice

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
543 / 0
Jeśli Poszukujesz DJ-a i Wodzireja który poprowadzi twoją uroczystość i sprawi że będzie wyjątkowa ? to ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 30
Województwo Dolnośląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Wałbrzych - nasz przewodnik

Przyszłe młode pary pragną, by ich dzień ślubu i wesela był wyjątkowy. Po latach miło jest wracać pamięcią do tego szczególnego wydarzenia. Pamiątki w postaci zdjęć i filmów doskonale ukazują emocje towarzyszące zakochanym w tym dniu. Eksponują szczęście i miłość. Dobrze jest wcześniej wszystkim się zająć. Ma to związek z budżetem na to przeznaczonym, a także z czasem rezerwacji usług. Dobrze jest wcześniej dokonać wyboru fachowców od filmu i fotografii, gdyż terminy mogą mieć zajęte. Można wybierać z serwisów internetowych fotograf-wesele.pl oraz filmy-wesele.pl gdzie specjaliści z okręgu Wałbrzycha opisują swoje oferty.

Podobnie sprawa wygląda z wyborem właściwej sali na wesele. W Wałbrzychu jest sporo miejsc, w których może odbyć się zabawa weselna. Możliwości jest wiele, gdy szuka się ich z wyprzedzeniem. W takich miejscach występują również zespoły muzczne, których w Wałbrzychu jest 16. Można wśród nich wybierać. Zapewnienie dobrej zabawy to priorytet. W serwisie muzyka-wesele.pl. można znaleźć to, czego szukamy.

Najlepsza muzyka na weselu

Wybór muzyki na wesele nie jest łatwy, tak samo jak odpowiedzenie sobie na pytanie, czy lepiej zatrudnić orkiestrę weselną, czy DJ-a. I w jednym i w drugim przypadku różne opcje mają swoje zalety i wady i powinny zadecydować preferencje pary. Narzeczeni marzą o tradycyjnym weselu? Nie obejdzie się bez zespołu weselnego i przynajmniej do jakiegoś stopnia muzyki disco polo w repertuarze. Narzeczeni chcą czegoś bardziej nowoczesnego? Wtedy lepiej wybrać DJ-a, który zapewni praktycznie nieograniczoną bazę muzyki z różnymi jej gatunkami, choćby nawet latino. 

Jaka jest najlepsza muzyka na wesele? Ten dylemat towarzyszy parom organizującym wesele od zawsze i jeszcze nie znaleziono satysfakcjonującej odpowiedzi na to pytanie. Najlepiej kierować się własnym gustem lub wybrać zespół, który będzie mieć w repertuarze kawałki z różnych gatunków muzycznych. W ten sposób uda się zadowolić większość gości. 

Pamiątka ślubu

Para młoda nie może skupiać się tylko na muzyce i zabawie, powinna pomyśleć też o przyszłości, czyli o odpowiednim upamiętnieniu tych chwil. Najlepiej zrobić to poprzez zdjęcia i film ślubny, które swoją najpiękniejszą formę przyjmują podczas pleneru ślubnego. Choć znalezienie ciekawego miejsca na nagrania lub sesję fotograficzną może być trudne, to warto się wysilić, aby potem cieszyć się niesamowitym efektem. Jakie miejsca można wykorzystać w tym celu w Wałbrzychu i okolicach? 

Zamek Książ wizytówką miasta

Jeżeli mowa o Wałbrzychu, to przede wszystkim chodzi o Zamek Książ. Ten wspaniały zamek jest szczególnym miejscem, które odwiedzają turyści z całego świata. Gmach tej budowli jest jednym z największych w całej Europie. Bywał w przeszłości nazywany „Perłą Dolnego Śląska”. Sam jego wygląd składa się z pomieszania kilku styli architektonicznych co także bardzo wpływa na jego wyjątkowość. Zamek nie tylko jest atrakcyjny zewnętrze, jego wnętrza również warto odwiedzić. Zamek i jego okolica to wspaniały pomysł na plenery ślubne foto i wideo. Z zamkiem i okolicą jak wiadomo, wiąże się wiele tajemniczych historii z końca II wojny światowej. Ostatnie zgłoszenia o odkryciach kompleksów tuneli w okolicy, podziemnego miasta i złotego pociągu tylko zwiększyły to zainteresowanie.

Zabytki Starego Książa oraz tereny zielone

Można tutaj doskonale zrealizować romantyczne plenery. Fachowcy polecają park wokół zamku, a także ciekawą Palmiarnię, która jest najstarszą tego typu budowlą w Polsce. Została zbudowana za czasów księcia Hochberga, który budowę realizował z intencją dla swojej żony, by nigdy nie brakowało jej świeżych kwiatów. Taras pozwala na podziwianie 120-letnich palm. Pięknie tutaj dojrzewają owoce cytrusowe.

Z kolei Stary Książ to miejsce oferujące wspaniały średniowieczny nastrój. Tutaj ulokowały się sztuczne ruiny starej warowni, gdzie stworzono arsenał, salę tortur. Sesja w takim charakterze będzie bardzo klimatyczna, a nutka gotyku z pewnością ją urozmaici. Poza Książem warto jest odwiedzić Pałac Albertich, gdyż posiada ona szczególnie klasycystyczny charakter z trzyskrzydłową budową. We wnętrzach znajduje się także muzeum.

Inne piękne plenery

Piękne plenery można odnaleźć podczas romantycznej randki. Taki spacer można wspaniale zorganizować w Parku imienia Króla Jana III Sobieskiego. Obszar parku wynosi 32 hektary.  Jest to miejsce o charakterze leśno-spacerowym. Zachwyci tutaj mnogość fauny, a także flory w postaci wielu gatunków roślin, krzew i drzew.  Renowacja pozwoliła odnowić to miejsce, które zmieniło się w jeszcze bardziej atrakcyjne.

Wieczorem warto jest wrócić do samego miasta, a szczególnie udać się na Rynek wałbrzyski. Odrestaurowane uliczki i kamienice w blasku latarni wspaniale oddają klimat tego miejsca. To w przeszłości był plac targowy. Dzisiaj to miejsce gromadzi mieszkańców i turystów. Podane propozycje to tylko kilka opcji, a samo miasto i okolica dają wiele więcej możliwości. Fachowcy realizujący reportaż ślubny z pewnością przedstawią jeszcze wiele innych propozycji.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems