Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Gdańsk

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Hubert, Gdańsk
Hubert
Gdańsk

CENA:
5500 ZŁ / USŁUGA
1785 / 4
Nasz zespół gra 100% na żywo, prezentuje zróżnicowany repertuar obejmujący stare i nowe przeboje. Zapewniamy także profesjonalną konferansjerkę. Specjalizujemy się w prowadzeniu imprez weselnych i innych. Posiadamy wykształcenie muzyczne i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy rabaty i przystępną cenę!
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
6500 ZŁ / USŁUGA
1464 / 8
Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, formowych i innych w zakresie zapewnienia muzyki i dobrej zabawy. Specjalizujemy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Zbigniew, Warszawa
Zbigniew
Warszawa

CENA:
3150 ZŁ / USŁUGA
2200 / 7
Repertuar dla 4 pokoleń, wykaz utworów na życzenie przesyłamy pocztą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu w ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Mateusz & Paweł, Warszawa
Mateusz & Paweł
Warszawa

CENA:
2400 ZŁ / USŁUGA
3833 / 73
Pełna obsługa DJ'ska na Państwa wesele. Profesjonalizm pod każdym względem!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Zespół muzyczny Jarosław, Lębork
Jarosław
Lębork

CENA:
2700 ZŁ / USŁUGA
501 / 1
!!! Doświadczony zespół na Twoje wesele !!!
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Poznań
Krzysztof
Poznań

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
1841 / 1
GRAMY WYŁĄCZNIE KLASYCZNY SOUL, FUNK i BLUES UWAGA!!! NIE GRAMY TYPOWEJ MUZYKI WESELNEJ!!! Żadnego DISCO-POLO ani ...
Inna
DJ na wesele Mieczysław, Lublin
Mieczysław
Lublin

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
937 / 3
Duet DJ-ski, który sprawi, że Twoje wesele będzie niezwykłe.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Asia i Andrzej, Sumin
Asia i Andrzej
Sumin

CENA:
2050 ZŁ / USŁUGA
738 / 0
Jest sporo opisów kapel konkurencyjnych - "gramy na żywo". Tak się składa że my akurat ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krystian, Bydgoszcz
Krystian
Bydgoszcz

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
187 / 1
Nasz zespół, ze względu na szeroki wachlarz utworów, dobre umiejętności konferansjerskie, klasę i elegancję oraz ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 72
Województwo Pomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Gdańsk - nasz przewodnik

Gdańsk jest miastem niezwykle ciekawym i to nie tylko pod względem historycznym. To przepiękne i romantyczne miasto leżące u brzegu Morza Bałtyckiego. Plaża to miejsce chętnie odwiedzane przez zakochanych, a blask zachodzącego słońca na tle horyzontu i morza tworzy niezapomniane wrażenie. Wszyscy zakochani, którzy chcą pobrać się w Gdańsku, z pewnością marzą, by wspomnienia nie były ulotne. Bliskość Bałtyku pozwala na realizację wspaniałej sesji ślubnej. Na jego tle powstaną niezapomniane filmy i fotografie.

Wesele w Gdańsku

Organizacja przyjęcia weselnego powinna rozpocząć się od wyszukania odpowiedniego domu weselnego lub innego lokalu dysponującego salą weselną. W Gdańsku nie brakuje takich miejsc lecz trzeba pamiętać, żeby odpowiednio wcześnie zarezerwować je na dany termin. Przykładowo Hotel Spichrz oferuje miejsce przeznaczone dla 100 gości. Właściwy dobór sali do ilości osób ma znaczenie, podobnie jak jej rozmiar, który pozwoli na zagospodarowanie miejsca dla zespołu muzycznego. Za pośrednictwem portalu muzyka-wesele.pl można wybrać interesujący nas zespół, który zadba o zabawę wszystkich gości. W Gdańsku można skorzystać z 45 propozycji muzycznych różniących szczegółami, które można dość łatwo porównać w wymienionym serwisie.

Jaka muzyka jest najlepsza na wesele i ślub?

Muzyka na weselu to jeden z dwóch głównych elementów (poza jedzeniem), które decydują o sukcesie przyjęcia. Goście liczą, że przychodząc na wesele, będą się dobrze bawić, a to jest możliwe tylko, jeśli oprawa muzyczna trafia w ich gust i jest energiczna, co sprawia, że chętnie wychodzą na parkiet i zostają tam na dłużej. Dobra zabawa zależy więc od odpowiedniego doboru zespołu weselnego i repertuaru. Obie decyzje nie są łatwym zadaniem, bo to spora odpowiedzialność. Niełatwo jest trafić w gust muzyczny tak dużej grupy osób, większość par wybiera więc asekuracyjnie kilka gatunków muzycznych, które mają być serwowane przez orkiestrę weselną lub DJ-a przez całą noc. 

Warto zadbać także o oprawę muzyczną ślubu. Do wyboru jest wiele opcji. Można zatrudnić kwartet smyczkowy lub jednego skrzypka, a nawet harfistę, którzy będą towarzyszyć tym wzruszającym chwilą muzyką klasyczną. Można także postawić na piękne głosy, angażując śpiewaka lub śpiewaczkę, a nawet cały chór. Szczególnie ta ostatnia opcja jest bardzo widowiskowa i robi niesamowite wrażenie na gościach, a także samej parze młodej. Ślub będzie znacznie bardziej wzruszający, jeśli towarzyszy mu odpowiednio dobrana muzyka. To ważny element, którego nie można pominąć. 

Ślubny album - sesja plenerowa w Gdańsku

Muzyka, jedzenie, suknie to główne sprawy, które zaprzątają myśli młodej pary, ale są inne ważne kwestie, jakie trzeba zaplanować. Młodzi małżonkowie z niecierpliwością czekają na album ślubny. Aby był rzeczywiście wyjątkowy, warto zainwestować trochę czasu i pieniędzy w plenerową sesję ślubną. Gdańsk jest idealnym miejscem na takie przedsięwzięcie, posiada malowniczą starówkę, ważne zabytki, urocze parki, a przy tym morze, co jest idealną okazją na przeprowadzenie sesji ślubnej na plaży. Gdzie w Gdańsku znaleźć odpowiedni plener ślubny? 

Miasto Gdańsk to idealne miejsce na realizację sesji ślubnej. Nowy Port oferuje atrakcję w postaci jednej z najpiękniejszych latarni morskich w Europie. Ta pochodząca z 1894 roku budowla działała przez 90 lat, a teraz została udostępniona turystom. W poszukiwaniu plenerów nie można zapomnieć o Parku Oliwskim oraz Kuźni Wodnej i Katedrze Oliwskiej. Romantyczne miejsce pełne alejek i potoków może doskonale sprostać wymaganiom takiej sesji.                                                                                                                            

Najważniejsze zabytki Gdańska mieszczą się w jego centralnej części. Zainteresować wszystkie młode pary może Motława, gdzie wśród mostków, kawiarenek, sklepików z pamiątkami i galeriami młoda para odnajdzie spokój i w romantycznej scenerii zapozuje do zdjęć. Ulica Mariacka to wizytówka miasta i przy niej mieści się wiele klimatycznych kamieniczek i zabytków. Brama Mariacka ogranicza ją z jednej strony i stanowi gotycki zabytek, przy którym artyści tworzą i sprzedają swoje obrazy. Spacer w kierunku kościoła Mariackiego będzie czystą przyjemnością. To właśnie tutaj można poczuć się jak przed wiekami, co podkreśli romantyzm sesji.

Miłość, co oczywiste, to temat przewodni każdego ślubnego reportażu. Dlatego nie sposób pominąć Most Miłości, który znajduje się przy ulicy Korzennej. Tradycja zawieszania na nim kłódek, które symbolizują trwałość uczucia dwojga ludzi, doskonale podkreśli przekaz filmu wideo.

Młode pary poszukujące profesjonalnego fotografa, który upamiętni ślub nie będą mieli problemu z wyborem. Z pomocą przychodzą specjaliści z portalu fotograf-wesele.pl,  którzy chętnie dzielą się własnymi pomysłami, a także są otwarci na realizację pomysłów nowożeńców. Gdańsk oferuje przecież nie tylko zabytki i plaże, ale także inne atrakcyjne miejsca. Tutaj można zorganizować zwariowane zdjęcia na statku podczas rejsu lub modne ostatnio sesje na paralotniach. Gdańsk oraz cały teren Trójmiasta ma wiele do zaoferowania wszystkim turystom oraz zakochanym parom. Warto pamiętać, że sesja nie musi być realizowana w dniu ślubu. Można ją odbyć w dowolnym terminie uzgodnionym z kamerzystą lub fotografem.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems