Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Gdańsk

wodzireje, dj Gdańsk - 65 zespołów weselnych

oprawa muzyczna Pomorskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Wodzirej na wesele Piotr, Gdańsk
Piotr
Gdańsk

CENA:
999999 ZŁ / USŁUGA
1190 / 5
Oferta skierowana dla wszystkich, którzy nie wiedzą czy wybrać zespół weselny, czy może DJ'a!!! Nasze trio zapewni Wam najlepszą zabawę weselną na świecie. Zapewniamy wspaniałą muzykę z konkursami i zabawami.
Piotr, Gdańsk
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Hubert, Gdańsk
Hubert
Gdańsk

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
1278 / 3
Nasz zespół gra 100% na żywo, prezentuje zróżnicowany repertuar obejmujący stare i nowe przeboje. Zapewniamy także profesjonalną konferansjerkę. Specjalizujemy się w prowadzeniu imprez weselnych i innych. Posiadamy wykształcenie muzyczne i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy rabaty i przystępną cenę!
Hubert, Gdańsk
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Zbigniew, Warszawa
Zbigniew
Warszawa

CENA:
3150 ZŁ / USŁUGA
1505 / 6
Repertuar dla 4 pokoleń, wykaz utworów na życzenie przesyłamy pocztą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu w ...
Zbigniew, Warszawa
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1022 / 10
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Adrian, Gdynia
Adrian
Gdynia

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
539 / 2
PREZENTER MUZYCZNY
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Zespół muzyczny Orkiestra Jarek, Łódź
Orkiestra Jarek
Łódź

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
647 / 0
Profesjonalna oprawa muzyczna imprez weselnych. Bogaty i różnorodny repertuar zespołu. Ponad 15 lat doświadczenia w ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Zespół muzyczny Artur, Konin
Artur
Konin

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1161 / 3
Pięcioosobowa grupa muzyczna z Konina. Posiadamy bardzo bogate instrumentarium i wieloletnie doświadczenie. Potrafimy nawiązać bardzo ...
Artur, Konin
Weselna - standardowa
Zespół muzyczny Krzysztof, Szczecin
Krzysztof
Szczecin

CENA:
4200 ZŁ / USŁUGA
712 / 0
Pięcioosobowy zespół świadczący usługi zapewniające oprawę muzyczną podczas zabaw weselnych i innych imprez okolicznościowych. Skład ...
Krzysztof, Szczecin
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sebastian, Warszawa
Sebastian
Warszawa

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
787 / 5
Profesjonalny zespół muzyczny znany z Tv z hitów takich jak "Cipuleńka" ,posiadający wydane płyty w ...
Sebastian, Warszawa
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Mateusz, Białystok
Mateusz
Białystok

CENA:
4300 ZŁ / USŁUGA
811 / 1
Nasza specjalność to profesjonalna obsługa imprez prywatnych (wesela ) oraz plenerowych. Repertuar to polskie i ...
Mateusz, Białystok
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Liczba pozycji: 65
Województwo Pomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Gdańsk - nasz przewodnik

Gdańsk jest miastem niezwykle ciekawym i to nie tylko pod względem historycznym. To przepiękne i romantyczne miasto leżące u brzegu Morza Bałtyckiego. Plaża to miejsce chętnie odwiedzane przez zakochanych, a blask zachodzącego słońca na tle horyzontu i morza tworzy niezapomniane wrażenie. Wszyscy zakochani, którzy chcą pobrać się w Gdańsku, z pewnością marzą, by wspomnienia nie były ulotne. Bliskość Bałtyku pozwala na realizację wspaniałej sesji ślubnej. Na jego tle powstaną niezapomniane filmy i fotografie.

Wesele w Gdańsku

Organizacja przyjęcia weselnego powinna rozpocząć się od wyszukania odpowiedniego domu weselnego lub innego lokalu dysponującego salą weselną. W Gdańsku nie brakuje takich miejsc lecz trzeba pamiętać, żeby odpowiednio wcześnie zarezerwować je na dany termin. Przykładowo Hotel Spichrz oferuje miejsce przeznaczone dla 100 gości. Właściwy dobór sali do ilości osób ma znaczenie, podobnie jak jej rozmiar, który pozwoli na zagospodarowanie miejsca dla zespołu muzycznego. Za pośrednictwem portalu muzyka-wesele.pl można wybrać interesujący nas zespół, który zadba o zabawę wszystkich gości. W Gdańsku można skorzystać z 45 propozycji muzycznych różniących szczegółami, które można dość łatwo porównać w wymienionym serwisie.

Jaka muzyka jest najlepsza na wesele i ślub?

Muzyka na weselu to jeden z dwóch głównych elementów (poza jedzeniem), które decydują o sukcesie przyjęcia. Goście liczą, że przychodząc na wesele, będą się dobrze bawić, a to jest możliwe tylko, jeśli oprawa muzyczna trafia w ich gust i jest energiczna, co sprawia, że chętnie wychodzą na parkiet i zostają tam na dłużej. Dobra zabawa zależy więc od odpowiedniego doboru zespołu weselnego i repertuaru. Obie decyzje nie są łatwym zadaniem, bo to spora odpowiedzialność. Niełatwo jest trafić w gust muzyczny tak dużej grupy osób, większość par wybiera więc asekuracyjnie kilka gatunków muzycznych, które mają być serwowane przez orkiestrę weselną lub DJ-a przez całą noc. 

Warto zadbać także o oprawę muzyczną ślubu. Do wyboru jest wiele opcji. Można zatrudnić kwartet smyczkowy lub jednego skrzypka, a nawet harfistę, którzy będą towarzyszyć tym wzruszającym chwilą muzyką klasyczną. Można także postawić na piękne głosy, angażując śpiewaka lub śpiewaczkę, a nawet cały chór. Szczególnie ta ostatnia opcja jest bardzo widowiskowa i robi niesamowite wrażenie na gościach, a także samej parze młodej. Ślub będzie znacznie bardziej wzruszający, jeśli towarzyszy mu odpowiednio dobrana muzyka. To ważny element, którego nie można pominąć. 

Ślubny album - sesja plenerowa w Gdańsku

Muzyka, jedzenie, suknie to główne sprawy, które zaprzątają myśli młodej pary, ale są inne ważne kwestie, jakie trzeba zaplanować. Młodzi małżonkowie z niecierpliwością czekają na album ślubny. Aby był rzeczywiście wyjątkowy, warto zainwestować trochę czasu i pieniędzy w plenerową sesję ślubną. Gdańsk jest idealnym miejscem na takie przedsięwzięcie, posiada malowniczą starówkę, ważne zabytki, urocze parki, a przy tym morze, co jest idealną okazją na przeprowadzenie sesji ślubnej na plaży. Gdzie w Gdańsku znaleźć odpowiedni plener ślubny? 

Miasto Gdańsk to idealne miejsce na realizację sesji ślubnej. Nowy Port oferuje atrakcję w postaci jednej z najpiękniejszych latarni morskich w Europie. Ta pochodząca z 1894 roku budowla działała przez 90 lat, a teraz została udostępniona turystom. W poszukiwaniu plenerów nie można zapomnieć o Parku Oliwskim oraz Kuźni Wodnej i Katedrze Oliwskiej. Romantyczne miejsce pełne alejek i potoków może doskonale sprostać wymaganiom takiej sesji.                                                                                                                            

Najważniejsze zabytki Gdańska mieszczą się w jego centralnej części. Zainteresować wszystkie młode pary może Motława, gdzie wśród mostków, kawiarenek, sklepików z pamiątkami i galeriami młoda para odnajdzie spokój i w romantycznej scenerii zapozuje do zdjęć. Ulica Mariacka to wizytówka miasta i przy niej mieści się wiele klimatycznych kamieniczek i zabytków. Brama Mariacka ogranicza ją z jednej strony i stanowi gotycki zabytek, przy którym artyści tworzą i sprzedają swoje obrazy. Spacer w kierunku kościoła Mariackiego będzie czystą przyjemnością. To właśnie tutaj można poczuć się jak przed wiekami, co podkreśli romantyzm sesji.

Miłość, co oczywiste, to temat przewodni każdego ślubnego reportażu. Dlatego nie sposób pominąć Most Miłości, który znajduje się przy ulicy Korzennej. Tradycja zawieszania na nim kłódek, które symbolizują trwałość uczucia dwojga ludzi, doskonale podkreśli przekaz filmu wideo.

Młode pary poszukujące profesjonalnego fotografa, który upamiętni ślub nie będą mieli problemu z wyborem. Z pomocą przychodzą specjaliści z portalu fotograf-wesele.pl,  którzy chętnie dzielą się własnymi pomysłami, a także są otwarci na realizację pomysłów nowożeńców. Gdańsk oferuje przecież nie tylko zabytki i plaże, ale także inne atrakcyjne miejsca. Tutaj można zorganizować zwariowane zdjęcia na statku podczas rejsu lub modne ostatnio sesje na paralotniach. Gdańsk oraz cały teren Trójmiasta ma wiele do zaoferowania wszystkim turystom oraz zakochanym parom. Warto pamiętać, że sesja nie musi być realizowana w dniu ślubu. Można ją odbyć w dowolnym terminie uzgodnionym z kamerzystą lub fotografem.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems