Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Sosnowiec

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Krzysztof, Sosnowiec
Krzysztof
Sosnowiec

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1574 / 7
Jesteśmy zespołem, który może poszczycić się uczestnictwem w finale III i IV Konkursu Kapel Weselnych, który co roku jest organizowany przez Sufler Młodej Pary w Krakowie. Ofertę kierujemy szczególnie dla Młodych Par. Jesteśmy doświadczonym zespołem w graniu na takich imprezach. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty!
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Kamil, Sosnowiec
Kamil
Sosnowiec

CENA:
2800 ZŁ / USŁUGA
1599 / 1
Zespół muzyczny z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy w stanie zagrać na wielu imprezach okolicznościowych, szczególnie preferujemy zabawy weselne. Jesteśmy muzykantami z duszą i polotem. Czasami gramy rzewnie, a czasem z przytupem. Naszym priorytetem jest zawsze cel, by zapewnić dobrą zabawę dla wszystkich naszych Klientów.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Wojciech, Jaworzno
Wojciech
Jaworzno

CENA:
3900 ZŁ / USŁUGA
1896 / 13
Muzyka towarzyszy nam przez całe życie i kształtuje naszą osobowość i wrażliwość... prezentujemy covery największych polskich ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Aleksandra, Katowice
Aleksandra
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2504 / 11
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Janusz, Łaziska Górne
Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
1172 / 9
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ela i Janusz, Łaziska Górne
Ela i Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
2294 / 3
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1300 ZŁ / USŁUGA
495 / 1
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Rafał, Częstochowa
Rafał
Częstochowa

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
918 / 6
To coverowy, dynamiczny i zawodowo brzmiący choć nietypowy zespół muzyczny na wesela, studniówki, koncerty To bombowy ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Robert, Osielec
Robert
Osielec

CENA:
3700 ZŁ / USŁUGA
612 / 3
Gramy wyłącznie na żywo! Z dziką rozkoszą zagramy na Państwa weselu, a jak będzie trzeba ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Janusz, Chorzów
Janusz
Chorzów

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
1821 / 0
Zespół muzyczny z Chorzowa, który uświetni Państwu uroczystość weselną. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia i ...
Weselna - standardowa
Pop
Liczba pozycji: 35
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Sosnowiec - nasz przewodnik

Warto odpowiednio podejść do organizacji ślubu i wesela, gdyż jest to wyjątkowy dzień dla każdego człowieka. Należy z dużym wyprzedzeniem dokonać  rezerwacji sali weselnej i zespołu muzycznego. Wszyscy usługodawcy mają terminy często zarezerwowane na długo przed datą wydarzenia. W Sosnowcu można bez problemu znaleźć interesujące lokale weselne. Na uwagę zasługuje Restauracja "Pod Lwem" i Sala Bankietowa ATENA. Do dyspozycji przyszłych nowożeńców jest także 27 zespołów muzycznych, które można wybrać na portalu muzyka-wesele.pl.

Zespoły weselne z Sosnowca

O dobrą oprawę muzyczną wesela w Sosnowcu nie będzie trudno. W mieście działa wiele dobrej jakości zespołów, których tak repertuar, jak i ceny są bardzo zróżnicowane, co pozwoli każdej parze wybrać coś odpowiedniego. Większość zespołów oferuje zróżnicowana muzykę, stawiając na najbardziej popularne gatunki muzyczne, takie jak pop, muzykę biesiadną, czy disco polo, bez których wiele par młodych nie wyobraża sobie weselnej zabawy. Można znaleźć też grupy, które stawiają na jazz lub blues, także osoby o bardziej odmiennym guście również nie powinny narzekać na brak wyboru. Do dyspozycji par młodych na Śląsku są też DJ- oraz wodzireje, którzy coraz częściej są wybierani na wesela w regionie. 

Jak wybrać muzykę na wesele?

Duża część zespołów oferujących zróżnicowany repertuar to nie przypadek. Taki wybór jest zwykle najlepszym na wesele, bo jest to impreza bardzo specyficzna, na której znajdują się różni ludzie, zarówno pod względem wieku, jak i zainteresowań i gustów. Przy tak zróżnicowanej grupie trudno zadowolić wszystkich, a możliwość zamówienia kilku popularnych gatunków muzycznych pozwoli prawie każdemu znaleźć coś dla siebie i dobrze się bawić. 

Niektórzy mają wątpliwości, czy muzyka biesiadna, czy znienawidzone przez wielu disco polo to dobry wybór. Obawiają się, że obniży to poziom wesela. Warto jednak pamiętać, że wesele uznaje się za udane, jeśli goście dobrze się bawią i jeśli para młoda wierzy, że tak będzie przy tym gatunku muzyki, to nie ma sensu z niego rezygnować. 

Sesja ślubna w Sosnowcu

W Sosnowcu można znaleźć także wiele miejsc, gdzie może zostać zrealizowana ślubna sesja. Można ciekawie zrealizować film oraz zdjęcia ślubne Tak ważny dla człowieka dzień powinien zostać uwieczniony w sposób profesjonalny. Miasto Sosnowiec to obecnie główne miasto Zagłębia Dąbrowskiego. To nie są tylko blokowiska i przemysł. Odrobina zainteresowania tym regionem pozwoli na znalezienie bardzo ciekawych miejsc, które mogą doskonale posłużyć jako tło do wspomnianego reportażu ślubnego – pamiątki. Nie brakuje tutaj ciekawych zabytków, parków oraz plenerów przyrodniczych.

Średniowieczne czasy pamięta Zamek Sielecki, który może być doskonałą propozycją w temacie realizacji ciekawych kadrów. Kiedyś posiadał charakter obronny, jednak kolejne wieki przebudowy doprowadziły go do obecnego stanu. Dość interesujące wrażenie posiada jego dziedziniec. Zamek można zwiedzić także od środka. W tym miejscu działa także restauracja. Miejsce to jak najbardziej zasługuje na zainteresowanie. Taki styl sesji ślubnej będzie z pewnością bardzo nastrojowy.

Ozdobę miasta stanowi Pałac Dietla wraz z przepięknym parkiem. To zadowoli nawet najbardziej wybrednych. W obiekcie organizowane są także bale, a sala jest prześliczna. Wysokość tej sali posiada dwie kondygnacje i nazywa się ją lustrzaną. Przepiękna sceneria tego miejsca potrafi zachwycić. Może to również być ciekawy pomysł na sesję. Kolejnym ciekawym miejscem jest Pałac Schoena, który znajduję się w małym parku. Ten gmach pochodzi z neobaroku i charakteryzuje się zewnętrznymi sztukateriami, a także reprezentacyjnymi schodami. Aktualnie mieści się tutaj Urząd Stanu Cywilnego i Muzeum miasta Sosnowca. Okolica także jest szczególna.

Park Sielecki położony w centrum miasta daje także możliwości stworzenia romantycznego nastroju pamiątki ślubnej. Jego modernizacja zwiększa jego atrakcyjność. Warto także udać się do Środuli gdzie mieści się urokliwy park i stok narciarski. Dzielnica Klimontów posiada niewątpliwie ciekawy charakter. Tutejsza zabudowa i przyroda doskonale oddają charakter regionu. Pięknie jest także nad jeziorem Balaton, które jest mekką rybaków i terenem rekreacyjnym. W poszukiwaniu historii warto zajrzeć do Maczek, gdzie znajduje się piękny dworzec oraz most na Przemszy. Z drugiej strony miasta wyróżnia się także dzielnica Pogoń z pięknymi zabytkami sakralnymi. Z kolei Kazimierz ma do zaoferowania klimatyczny park ze stawem oraz mini zoo.

Miłe nagranie lub zdjęcia można wykonać w Parku Kresowym, który wraz z Egzotarium jest bardzo znanym miejscem Sosnowca. Znajduje się tutaj ponad 80 gatunków roślin z całego świata.

Jak widać, w Sosnowcu są doskonałe miejsca na realizację wymarzonej sesji ślubnej, a gdyby tego było mało to warto udać się do Będzina gdzie znajduje się wspaniały zamek. Ciekawa jest także Dąbrowa Górnicza ze słynną Pustynią Błędowską oraz tereny zielone Czeladzi. Warto odwiedzić Zagłębie Dąbrowskie.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems