Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Zabrze

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
DJ na wesele Jacek, Zabrze
Jacek
Zabrze

CENA:
1600 ZŁ / USŁUGA
1412 / 6
Zawodowy prezenter muzyczny, w 1989 roku licencjonowany prezenter muzyczny - licencja została wydana przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Specjalizuję się w prowadzeniu uroczystości weselnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi prowadzić całą zabawę weselną, by wszyscy goście byli zadowoleni. Służę także radą i pomocą w organizacji Państwa imprezy. Zapraszam!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Inna
Zespół muzyczny Robert, Zabrze
Robert
Zabrze

CENA:
2200 ZŁ / USŁUGA
1320 / 0
Zabrzański zespół to doświadczona grupa muzyczna działająca na terenie Górnego Śląska już od lat dziewięćdziesiątych.Grywamy na najróżniejszych typach imprez,od wesel po jubileusze i urodziny. Prowadzimy profesjonalnie całość imprezy,konkursy i zabawy uzgadniamy z klientem przed imprezą. Repertuar jest bogaty,z każdego stylu muzycznego każdy coś znajdzie dla siebie.Nie zanudzamy.nasza muzyka jest dynamiczna i przebojowa.
Weselna - standardowa
Pop
Wodzirej na wesele Andrzej, Zabrze
Andrzej
Zabrze

CENA:
1800 ZŁ / USŁUGA
1129 / 5
Dj i Wodzirej w jednym doświadczenie za konsoleta 12 lat , Bardzo dobra znajomość muzyki od lat 60 do gorących nowości, Zabawy na weselu inne niż wszystkie, Elastyczne podejście do klienta...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Aleksandra, Katowice
Aleksandra
Katowice

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
2504 / 11
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Janusz, Łaziska Górne
Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1200 ZŁ / USŁUGA
1172 / 9
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ela i Janusz, Łaziska Górne
Ela i Janusz
Łaziska Górne

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
2294 / 3
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Romek, Bytom
Romek
Bytom

CENA:
150 ZŁ / USŁUGA
1072 / 0
Nasza dewiza to udana zabawa! Podchodzimy do zadań profesjonalnie!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Darek, Dąbrowa Górnicza
Darek
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1300 ZŁ / USŁUGA
495 / 1
Szukacie na swoją uroczystość artysty czy rzemieślnika ? A może artysty znającego się na rzemiośle? Jeśli ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krystian, Bydgoszcz
Krystian
Bydgoszcz

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
187 / 1
Nasz zespół, ze względu na szeroki wachlarz utworów, dobre umiejętności konferansjerskie, klasę i elegancję oraz ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Piotr, Gierałtowice
Piotr
Gierałtowice

CENA:
4300 ZŁ / USŁUGA
4309 / 3
100% muzyka grana na żywo! Kilkunastoletnie doświadczenie, naturalne instrumenty jak perkusja, saksofon i akordeon. Repertuar ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 37
Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Zabrze - nasz przewodnik

Każda przyszła para młoda pragnie, by w ten szczególny dzień wszystko wyglądało prawie idealnie. Dotyczy to wielu drobiazgów, a także spraw najważniejszych bez których taki dzień się nie odbędzie. Mowa tutaj o terminie ceremonii zaślubin, rezerwacji różnych usług. Najważniejsze jest wynajęcie sali, która pozwoli na zorganizowanie zabawy weselnej. W Zabrzu dostępnych jest wiele opcji wynajmu odpowiedniego lokalu. Można wybrać na to miejsce np. Gościniec Staropolski. Istnieje wiele opcji wyboru w zależności od wymagań.

Muzyka na wesele w Zabrzu

Do zapewnienia doskonałej atmosfery podczas zabawy weselnej potrzeba profesjonalnego zespołu muzycznego. Jego wyboru można dokonać za pomocą portalu www.muzyka-wesele.pl, gdzie można wybrać jeden zespół z dwudziestu trzech dostępnych w tej lokalizacji. Można się tutaj zapoznać ze wszystkimi szczegółami oferty, a także poczytać opinie innych par, które skorzystały z ich usług. To znacząco ułatwi wybór.

Wybór weselnej oprawy muzycznej w Zabrzu jest bardzo zróżnicowany. Pary młode znajdą tu kilkuosobowe zespoły weselne, DJ-ów, wodzirejów, a nawet multiinstrumentalistów, czyli osoby, które łączą na weselu muzykę z konsoli z wątkiem muzyki na żywo i to na kilku instrumentach. Dzięki temu para jest w stanie zorganizować typowe tradycyjne wesele z muzyką na żywo, ale także bardziej nowoczesną imprezę z DJ-em, jak na dyskotece. Możliwość zatrudnienia wodzireja jest także bardzo użyteczna. Kto był na weselu prowadzonym przez takiego specjalistę, wie, że taka zabawa nie równa się żadnej innej. 

Muzyka podczas ślubu

Choć serwis skupia się raczej na muzyce weselnej, nie wolno zapominać o oprawie muzycznej ślubu w kościele. Jeśli para marzy o wzruszającej uroczystości, nie można polegać tylko na organiście, nawet jeśli jest specjalistą w swoim fachu. Przyda się dodatkowy instrument np. skrzypce, czy wiolonczela, które nadadzą romantycznego charakteru uroczystości. W ten sam sposób sprawdzi się także piękny głos, który zaintonuje pieśni takie jak "Ave Maria" lub "Hallejujah". Niektóre zespoły, które grają muzykę weselną, oferują także oprawę ślubu, dlatego na początku zawsze trzeba o to zapytać. Może się okazać, że nie będzie konieczności zatrudniania kolejnej osoby. A jeśli para szuka czegoś naprawdę widowiskowego? Powinna zastanowić się nad zatrudnieniem chóru, który swoim śpiewem zachwyci uczestników uroczystości. Nie musi być to wcale droga inwestycja, czasem w parafii działają amatorskie chóry lub schole, które również świetnie sprawdzają się w tej formie muzycznej, a koszt ich występu jest naprawdę niewielki. 

Magiczna sesja ślubna w Zabrzu 

W Zabrzu można zorganizować wyjątkowe sesje ślubne w plenerze. Miasto posiada typowo górniczy charakter. Działa tutaj wiele zakładów przemysłowych. To jednak nie wszystko.  Krąży opinia, że są tu tylko szyby i kominy. Dowodem na to niech będzie szeroka oferta kamerzystów i fotografów ślubnych, którzy mają bardzo wiele do zaoferowania w zakresie tworzenia pamiątek ze ślubu i wesela. Wiedzą, gdzie może powstać niesamowite nagranie lub pojedynczy kadr zdjęcia. Wystarczy tylko spojrzeć na ich przykładowe fotografie i filmy. Są dostępne na portalach: filmy-wesele.pl oraz fotograf-wesele.pl.

Romantyczna sesja może powstać w tutejszym Ogrodzie Botanicznym. Na park składają się cztery części. Jedną z części jest botaniczny obszar w stylu francuskim. Drugą część stanowią szklarnie, w których rosną egzotyczne gatunki roślin i jest oczko wodne. Następne części stanowią plac zabaw oraz cześć parkowa. To właśnie piękno parku może dobrze uzupełnić nastrojową sesję w tym miejscu. Możemy podziwiać styl angielski. Nie można pominąć tutaj rosarium, gdzie rośnie ponad sześćdziesiąt gatunków róż.

Kolejną propozycją sesji na łonie natury może być wizyta w Parku Dubiela. Zaciekawić może tutaj układ ścieżek oraz wiele urokliwych pałacyków, polanek i zaułków. Ten teren ma być modernizowany.  Szczególnie ma być wyczyszczona rzeka Bytomka. Pomimo tego miejsce jest bardzo popularne wśród zabrzan.

Nie można również zapominać o górniczym charakterze miasta, ponieważ jest to także niewątpliwie walor. Na terenach pokopalnianych powstały skanseny. Kopalnia „Luiza” i Kopalnia Guido są wyjątkowe pod tym względem. Takie plenery dodadzą oryginalnego i niepowtarzalnego klimatu. Kopalnia Guido ma do dyspozycji podziemną ekspozycję, gdzie 200 metrów pod ziemią znajduje się sprzęt górniczy i ratowniczy. Luiza z kolei posiada atrakcyjną część naziemną i podziemną. Połączenie tych wszystkich miejsc potrafi stworzyć doskonały obraz.

Architektoniczną perłą miasta jest Zespół Zamkowy w zabrzańskiej dzielnicy Biskupice. Kiedyś tutaj była piękna aleja kasztanowa. Po przebudowie ten neoklasyczny budynek dalej potrafi zauroczyć. Zabrze oferuje, zatem dla par młodych różne plenery,  nie tylko związane z tematyką kopalnianą.

Niezależnie, czy para poszukuje fotografa, kamerzysty, pleneru ślubnego czy muzyków na wesele bez problemu jest w stanie dotrzeć do odpowiednich profesjonalistów. Zróżnicowana oferta na rynku to okazja do zadowolenia nawet najbardziej wymagających gustów. W Zabrzu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems