Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Legnica

wodzireje, dj Legnica - 29 zespołów weselnych

oprawa muzyczna Dolnośląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Iwona, Legnica
Iwona
Legnica

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
2149 / 8
Najlepszy Zespól na twoje wesele!! Oferujemy świetną zabawę przy polskich i zagranicznych przebojach muzyki tanecznej. Jesteśmy muzykami z wykształcenia, a nasze doświadczenie sceniczne gwarantuje wspaniałą zabawę oraz niezapomniane wrażenia.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Jan, Legnica
Jan
Legnica

CENA:
2300 ZŁ / USŁUGA
1103 / 1
Profesjonalny tercet wokalno-instrumentalny na każdą okazję, gramy takie uroczystości czy też imprezy jak; wesele, poprawiny, zabawa, bal, sylwester, andrzejki, studniówka itp. Zapraszamy szczególnie Młode Pary do poznania oferty na wesele!
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
3606 / 23
Nasz repertuar stanowią najlepsze szlagiery z dawnych lat, aż po najnowsze hity obecnych czasów. Składają ...
Weselna - standardowa
Pop
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1454 / 16
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Janusz, Dzierżoniów
Janusz
Dzierżoniów

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
1878 / 3
Gramy i prowadzimy wesela , bankiety, itp. Mamy szeroki ,róznorodny i dopracowany repertuar. Instrumenty klawiszowe ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Arkadiusz, Wrocław
Arkadiusz
Wrocław

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
2665 / 41
Zespół muzyczny z Wrocławia oferuje oprawę muzyczną na wiele rodzajów imprez, w tym na zabawy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Iwona, Oleśnica
Iwona
Oleśnica

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
126 / 0
Zespół Muzyczny - profesjonalna obsługa muzyczna wesel i imprez okolicznościowych Wrocław, Poznań, Opole, Wałbrzych, Legnica, ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Mariusz, Głogów
Mariusz
Głogów

CENA:
3200 ZŁ / USŁUGA
328 / 0
Nasz zespół świadczy oprawę muzyczną w pełnym zakresie. Gramy w składzie trzy osobowym – dwa ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Andrzej, Jelenia Góra
Andrzej
Jelenia Góra

CENA:
3950 ZŁ / USŁUGA
80 / 0
Czteroosobowy zespół muzyczny na wesele z solistką - gramy z pasją. Posiadamy duże doświadczenie estradowe i ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Zespół muzyczny Hieronim, Wałbrzych
Hieronim
Wałbrzych

CENA:
2100 ZŁ / USŁUGA
1587 / 5
Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym, który zapewnia oprawę muzyczną na weselach. Grono zadowolonych Par Młodych ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Liczba pozycji: 29
Województwo Dolnośląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Legnica - nasz przewodnik

Piękne sesje ślubne potrafią doskonale uzupełnić wspomnienia z tego cudownego dnia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. To jest szczególna pamiątka, która powstaje w trakcie zabawy weselnej, ceremonii ślubnej oraz dopełnia ją reportaż ślubny w formie zdjęć i filmów. W tej dziedzinie warto wybrać fachowców, którzy stworzą dla zakochanych par piękne pamiątki na całe życie. Na portalach fotograf-wesele.pl oraz filmy-wesele.pl można dość łatwo znaleźć tych najbardziej oryginalnych. Dodatkowo widać ich próbki pracy. Legnica to ciekawe miasto. Nie można tutaj narzekać na brak możliwości w tworzeniu pomysłów na ambitne w tym zakresie plenery.

Dobrze jest wszystko planować z wyprzedzeniem, ponieważ wtedy można wybierać wśród większej liczby propozycji. Wybór właściwej sali weselnej jest istotny, gdyż wiąże się z pomieszczeniem wszystkich gości weselnych. Również ważny jest wybór odpowiedniego zespołu muzycznego. W serwisie internetowym muzyka-wesele.pl można wybierać wśród 15 kapel legnckich. Podstawą dobrego wesela jest bowiem szampańska zabawa. Na tym terenie wyróżnia się Hotel Majorka Oczywiście jest wiele więcej propozycji wyboru interesujących miejsc w samej Legnicy i najbliższej okolicy. Dzisiaj nie ma problemu z dowozem gości na wesele. 

Muzyka na weselu - jaka?

Kwestia muzyki na weselu jest dość kontrowersyjna. Niektórzy uważają, że aby goście mieli dobrą zabawę, nie obejdzie się bez disco polo i muzyki biesiadnej, podczas gdy inni uznają te gatunki za przykład złego smaku i braku klasy. Jednak nie warto kierować się opiniami innych par przy wyborze muzyki, ważniejsze, co spodoba się naszym gościom i co podoba się nam. Od samego gatunku ważniejszy jest przemyślany wybór zespołu weselnego lub DJ-a, którzy mają za zadanie rozbawić towarzystwo. Jeśli wybierzemy prawdziwych profesjonalistów, a przy tym pasjonatów, to nie będzie potrzeby martwić się o ich występ. Doświadczeni muzycy bez trudu wyczują, przy jakiej muzyce najlepiej bawią się goście i będą ją serwować, tak aby parkiet był ciągle pełny. Takie podejście zapewni zadowolenie gościom, a przez to i para będzie w dobrym nastroju. Takich muzyków z Legnicy bez trudu można odnaleźć na portalu muzyka-wesele.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje, potrzebne do podjęcia wstępnej decyzji o ich wyborze. 

Jak wybrać zespół/DJ na wesele?

Jednak sam wywiad w Internecie to stanowczo za mało, aby zatrudnić zespół lub DJ-a na wesele. Potrzebne będzie przynajmniej jedno spotkanie w cztery oczy, gdzie para zobaczy, jaki jest styl pracy muzyków, jak dogadują się z klientem i czy są otwarci na jego propozycje, czy może raczej starają się robić wszystko "po swojemu". Inną ważną kwestią jest zapoznanie się z tym, jak zespół/DJ występują na żywo. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest wykupienie biletu na imprezę, na której gra zespół (np. Sylwester, Andrzejki) albo pojawienie się na 15-20 minut na innym weselu, aby przez chwilę posłuchać. Jest to często praktykowane przez młode pary i na pewno pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji. 

Zagłębie miedziowe

Miasto Legnica ulokowało się nad rzeką Kaczawą. Z jednej strony to bardzo znaczący dla kraju ośrodek Okręgu Miedziowego, a także bardzo zielony obszar, który porasta sporo lasów. Zabudowa miasta także jest bardzo charakterystyczna. Miasto przed ostatnią wojną leżało na terenie Niemiec, a po niej znalazło się ponownie w granicach Polski. Bez problemu można tutaj wykorzystywać możliwości tych historycznych kamienic i innych miejsc, by wzbogacić tło nagrywanej sesji ślubnej. Nie brakuje w Legnicy reliktów czasów wojennych i żelaznej kurtyny, gdyż stacjonowały tutaj wojska radzieckie. To daje wielkie pole do popisu w realizacji niebanalnych nagrań i zdjęć ślubnych. Ewoluowanie pomysłów posiada sporo możliwości. Miasto cechuje niejednolita zabudowa, z której wyróżnia się „Śledziówka” znajdująca się na Rynku.

Centralna część Legnicy

W mieście zachowało się wiele zabytków, które uniknęły zniszczeń związanych z atakiem na miasto wojsk radzieckich. Przede wszystkim znaczący jest tutaj Zamek Piastowski, który został odrestaurowany, by przywrócić mu miniony blask. Inne wspaniałe obiekty związane są z Ratuszem, a także Kamienicą Scultetusa. Sesja ślubna pozwala także zwiedzić te piękne atrakcje miasta. Legnica dysponuje różnymi budynkami z czasów renesansu, średniowiecza i okresu międzywojennego. Dużo z nich także promuje miasto w wielu reklamowych folderach. Polecić tutaj można spacer ulicą Witelona, który pozwala chociaż w sposób minimalny poczuć klimat czasów z przed II wojny światowej. Innymi wartymi uwagi obiektami są Wyższe Seminarium Duchowne, Bank Spółdzielczy BGZ, Stary Ratusz, Dom pod Przepiórczym Koszem oraz Teatr im. H. Modrzewskiej.

Wybierając właściwego specjalistę można być pewnym stworzenia wspaniałych obrazów, które przyczynią się do uwydatnienia szczęścia młodej pary. Można także udać się na spacer przez ulicę Najświętszej Marii Panny. Charakterystyczna jest tutaj Monumentalna Katedra Legnicka, która zachwyca. Trzeba pamiętać, że sesja ślubna i jej miejsce mogą zostać wybrane przez młode pary.  W pracy fotografa lub kamerzysty bardzo ważne jest zadowolenie ze strony klientów.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems