Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Chełm

wodzireje, dj Chełm - 16 zespołów weselnych

oprawa muzyczna Lubelskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Marek, Kraśnik
Marek
Kraśnik

CENA:
5000 ZŁ / USŁUGA
335 / 2
Klasyka polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Rock, Disco, lata 60-te.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Tomasz, Biała Podlaska
Tomasz
Biała Podlaska

CENA:
5000 ZŁ / USŁUGA
753 / 1
Zespół tworzący magię chwili, w której wrażenia muzyczne współgrają z efektami wizualnymi.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Krzysztof, Warszawa
Krzysztof
Warszawa

CENA:
2800 ZŁ / USŁUGA
334 / 3
Obsługa wesel dla wymagających. Wyjątkowo dobrany skład DJ i Wodzirej, którzy świetnie się uzupełniają w trakcie ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Jacek, Lublin
Jacek
Lublin

CENA:
1750 ZŁ / USŁUGA
1852 / 2
Do każdego wesela podchodzę indywidualnie i dbam o to, by nie powielać w nim pewnych ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Artur, Lublin
Artur
Lublin

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
2050 / 2
Gramy na żywo szeroki przekrój muzyki tanecznej począwszy od lat dwudziestych ubiegłego wieku, na hitach ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele Tomasz, Biała Podlaska
Tomasz
Biała Podlaska

CENA:
1400 ZŁ / USŁUGA
1657 / 4
Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesela. Umiejętnie dobierany repertuar muzyczny jest gwarantem udanej zabawy, a to ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Andrzej, Zamość
Andrzej
Zamość

CENA:
1700 ZŁ / USŁUGA
1143 / 1
Zespół muzyczny zapewniający wspaniała zabawę na wielu imprezach. Specjalizujemy się w graniu na zabawach weselnych. ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Piotr, Biała Podlaska
Piotr
Biała Podlaska

CENA:
2800 ZŁ / USŁUGA
1404 / 3
Organizujesz wesele? Szukasz dobrego zespołu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Zapewniamy pełen profesjonalizm w zapewnieniu ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ula, Lublin
Ula
Lublin

CENA:
2700 ZŁ / USŁUGA
1725 / 5
Jeden z czołowych zespołów weselnych i coverowych. Wieloletnie doświadczenie grupy we wszelkich imprezach muzycznych,znakomici muzycy,utalentowana wokalistka ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Wojtek, Martyna, Tomek, Lublin
Wojtek, Martyna, Tomek
Lublin

CENA:
2900 ZŁ / USŁUGA
1657 / 3
Profesjonalna oprawa muzyczna wesel i różnych innych imprez okolicznościowych. Lubelski zespół weselny zapewnia szeroki repertuar ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Liczba pozycji: 16
Województwo Lubelskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Chełm - nasz przewodnik

Niezapomniana zabawa na weselu oraz piękna dokumentacja całego dnia ślubu to marzenie każdej młodej pary. Nic zatem dziwnego, że ogromną wagę przywiązuje się do zatrudnienia najlepszych specjalistów: kamerzysty, fotografa czy zespołu muzycznego. W Chełmie branża ślubna jest bardzo zróżnicowana. Dzięki temu każda para ma szansę dokonać odpowiedniego wyboru i cieszyć się dobrą muzyką oraz najlepszymi zdjęciami.

Muzyka weselna - jaka?

Muzyka zawsze towarzyszy nam w najważniejszych chwilach w życiu. Kiedy zdarza się coś dobrego, trzeba to świętować, a najlepiej robi się to poprzez tańce. Nie inaczej jest ze ślubem, to normalne, że urządzamy wesele, na którym chcemy bawić się z naszymi gośćmi do białego rana, dzieląc się swoim szczęściem. Oczywiście taka okazja wymaga odpowiedniej oprawy muzycznej, która zostanie zaaprobowana przez gości i która będzie wyciągać ludzi na parkiet. Nie ma nic gorszego niż zauważenie, że goście nudzą się na naszym weselu, a muzycy nie dają sobie rady z rozbawieniem tłumu. Dlatego powinniśmy postawić na muzykę, która jest energiczna, a przy tym dobrze znana. Wiadomo, że lubimy piosenki, które znamy, więc zagranie wielkich przebojów na pewno przyciągnie na parkiet sporo osób. Im szybsze rytmy, tym huczniej będą bawić się goście, wesele to nie miejsce na smętną muzykę, której raczej się słucha, niż do której się tańczy. 

Bardzo ważną rolę mają tutaj muzycy, których zatrudnimy. Jeśli sami nie potrafią się bawić do swojej muzyki i traktują swoją pracę, jak "skazanie", nie można liczyć na to, że goście będą dobrze się czuć. Powinniśmy wynająć osoby pełne pozytywnej energii, które potrafią się nią dzielić i które tworzą miłą, sympatyczną atmosferę. Jeśli zespół lub DJ posiada umiejętności konferansjerskie i potrafi rozbawić gości, tym lepiej. Nie można zapominać, że powinni mieć dobry humor, bo to świetnie działa także na innych gości i atmosfera staje się lepsza. 

Muzyka na ślubie

Nie mniej ważne jest zapewnienie oprawy muzycznej na ślubie. To w końcu ślub jest kwintesencją tego dnia, nie możemy o tym zapominać. Cudowne zaśpiewana pieść, czy ulubiona, romantyczna melodia zagrana na skrzypcach, mogą mieć niesamowite wrażenie na gościach. Jeśli mamy kogoś uzdolnionego muzycznie w rodzinie, można poprosić go o zagranie lub zaśpiewanie na ślubie. Będzie to nie tylko oszczędność, ale też piękny gest, który jeszcze bardziej zachwyci gości. Miło jest posłuchać profesjonalnych muzyków, ale jeszcze milej posłuchać osoby bliskiej, która nie ustępuje im talentem. Piękna oprawa ślubu ma specjalny wymiar i sprawia, że wydarzenie to będzie niezapomniane. Warto to zapewnić, tym bardziej, że będzie tam obecny kamerzysta, który uwieczni ten wyjątkowy fragment uroczystości. 

Tańce, zabawy, ogrywki - ślubne atrakcje

Rzadko kiedy wesele polega tylko na tańcach. Ważne są też dodatkowe atrakcje, które wyróżniają przyjęcie weselne od innych imprez. Organizacją tych elementów zajmuje się orkiestra weselna lub DJ, może być to też wodzirej, jeśli para postanowi go zatrudnić. Jednym z pomysłów jest zaproponowanie kreatywnych tańców. Punktem obowiązkowym każdego wesela jest słynny "pociąg", ale można pójść jeszcze dalej i zagrać bardzo charakterystyczne melodie np. kan-kana albo country i poprosić gości, żeby wykonywali taniec z piosenki. Można też rzucić gościom tańczące wyzwanie np. w największej liczbie obrotów itp., choć trzeba przy tym uważać na ich bezpieczeństwo. Jeden z członków zespołu może przy tym zejść na parkiet i w przebraniu dołączyć do zabawy, pokazując śmieszne ruchy. Goście na pewno do niego dołączą. 

Ślub w Chełmie i piękne plenery

Chełm to piękne miejsce, wyróżniające się przede wszystkim terenami zielonymi, zarówno tymi naturalnymi, jak i miejskimi. Na uwagę zasługuje również piękna, zabytkowa architektura. W otoczeniu zabytków i zieleni każda ceremonia i przyjęcie musi przebiec bez zarzutu. Najlepszych muzyków można odnaleźć z pomocą specjalistycznych ślubnych baz internetowych, podobnie zresztą jak fotografów i kamerzystów. Przykładem jest największa baza kamerzystów ślubnych: http://www.filmy-wesele.pl/Chełm.

W mieście i okolicach nie brak pięknych plenerów, umożliwiających stworzenie niezapomnianego reportażu ślubnego. Młodzi chętnie wybierają się w tym celu do rezerwatu przyrody Wolwinów, Chełmskiego Parku Krajobrazowego oraz na wzgórze Horodyszcze. Dużą popularnością cieszą się również parki miejskie, m.in. Park Leśny przy ulicy Hrubieszowskiej, Borek, wzgórze widokowe Grodzisko z zapierającą dech panoramą w tle oraz Park Miejski założony na początku XX wieku, oficjalnie uznany za zabytek.

Młode pary często wykonują zdjęcia na tle dzwonnicy przy bazylice Narodzenia NMP. Budynek wchodzi w skład zespołu katedralnego na Górze Zamkowej. Niezwykle klimatyczne fotografie mogą powstać w okolicach ruin średniowiecznej wieży na terenie dawnej wsi Bieławin, obecnie jednej z dzielnic Chełma. Szczególnie pięknie prezentuje się za to pałac Kretzschmarów. Secesyjno-eklektyczna biała kamienica, zlokalizowana przy ulicy Pocztowej, powstała w latach 1895-1896. Obecnie znajduje się w niej miejski Pałac Ślubów.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems