Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a
w Twoim mieście:

Zespoły weselne Nysa

wodzireje, dj Nysa - 7 zespołów weselnych

oprawa muzyczna Opolskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Jola
Nysa

CENA: 1500 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 1341 / POLECEŃ: 0
Profesjonalne usługi, by zapewnić Państwu oprawę muzyczną na Waszym weselu lub innych uroczystościach, gdzie sobie tego życzycie. Występujemy przede wszystkim jako zespół weselny. Gramy jednak na każdej innej imprezie. Zapewniamy zadowolenie z naszych usług, posiadamy duże doświadczenie i szerokie możliwości.
Jola, Nysa
Zobacz profil
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna

Jacek
Opole

CENA: 2800 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 1549 / POLECEŃ: 1
Działamy na rynku muzycznym ponad 10 lat i przez ten czas uprzyjemniliśmy muzycznie najważniejsze chwile życiowe wielu osobom. Profesjonalne podejście do każdego Klienta gwarantuje najlepszą oprawę muzyczną na uroczystościach i przyjęciach weselnych. Wykorzystujemy zawsze profesjonalny sprzęt estradowy renomowanych firm. Zapewniamy pełne wodzirejstwo w zakresie realizacji gier, zabaw i konkursów dla gości weselnych. Pasja, doświadczenie i zaangażowanie są naszymi atutami.
Jacek, Opole
Zobacz profil
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna

Marcin
Wrocław

CENA: 3000 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 1750 / POLECEŃ: 11
Nasz repertuar stanowią najlepsze szlagiery z dawnych lat, aż po najnowsze hity obecnych czasów. Składają się na to piosenki polskie, rosyjskie i anglojęzyczne. Prezentujemy wszystkie utwory przez wokal damski i męski. Gramy pod bawiących się gości i umiejętnie dobieramy utwory w zależności od sytuacji.
Marcin, Wrocław
Zobacz profil
Weselna - standardowa
Pop

Waldemar
Opole

CENA: 3700 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 1034 / POLECEŃ: 2
Oryginalne brzmienie naszego zespołu, a także odpowiednie przygotowanie muzyczne pozwalają nam zaspokoić wszystkie gusta gości - odbiorców. Nasz zespół swoim występem zawsze stara się wracać do korzeni muzyki weselnej i repertuar jest przedstawiany 100% na żywo. Wszystkie szczegóły zawsze omawiamy z Klientem i dostosowujemy to zawsze do jego oczekiwań. Nasz występ jest połączeniem koncertu z typową zabawą. Zapewniamy pełną satysfakcję!
Waldemar, Opole
Zobacz profil
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna

Krzysztof
Oława

CENA: 4200 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 983 / POLECEŃ: 3
Jesteśmy zespołem, który jest bardzo doświadczony w prowadzeniu wielu imprez, w tym wesel na najwyższym poziomie satysfakcji. Od samego początku łączymy to, co najlepsze w muzyce z dobrą zabawą. Ciągle pracujemy nad repertuarem i brzmieniem, a także stawiamy na kontakt zespołu z gośćmi, by do tańca poderwać nawet najbardziej nieśmiałych. Zapraszamy Pary Młode do poznania naszych szczegółów oferty.
Krzysztof, Oława
Zobacz profil
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna

Wojciech
Ząbkowice Śląskie

CENA: 2650 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 389 / POLECEŃ: 2
Rozpoczął działalność jako zespół grający na weselach i ewoluował do profesjonalnego zespołu grającego na weselach ale także na bankietach ,imprezach tanecznych, balach sylwestrowych oraz imprezach masowych. W chwili obecnej zespół składa się z trzech utalentowanych osób, dla których muzyka to pasja i przyjemność.
Wojciech, Ząbkowice Śląskie
Zobacz profil
Weselna - standardowa
Pop

Piotr
Opole

CENA: 3000 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 576 / POLECEŃ: 0
Młody i energiczny zespół z doświadczeniem idealną propozycją na wesele. Zapraszamy Pary Młode do kontaktu z nami. Profesjonalizm gwarantowany!
Piotr, Opole
Zobacz profil
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 7
Wykonanie: DigiHex Systems