Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Szczecin

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Andrzej, Szczecin
Andrzej
Szczecin

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1847 / 5
Zespół wykonuje każdy rodzaj muzyki jaki zażyczy sobie Para Młoda. Poza tym organizuje w porozumieniu z Parą Młodą konkursy i zabawy weselne.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Wodzirej na wesele Paweł, Szczecin
Paweł
Szczecin

CENA:
1600 ZŁ / USŁUGA
1311 / 5
Paweł - DJ i Wodzirej - zapewniam pełną oprawę muzyczna i artystyczną wielu imprez, w tym szczególnie zabaw weselnych. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako aktor i konferansjer, a także cechuje mnie elastyczność i kreatywne podejście do każdej imprez. Poczucie humoru oraz wysoka kultura osobista także są moją wizytówką. Korzystam z profesjonalnego sprzętu i zapewniam idealne nagłośnienie i oświetlenie. Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie i jest to dla mnie zawsze nowe wyzwanie!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Jazz
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Robert, Szczecin
Robert
Szczecin

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1566 / 1
Repertuar dostosowujemy do rodzaju imprezy i gustów klienta... Sprawdź nas i już teraz skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że nie pożałujesz wyboru.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Artur, Szczecin
Artur
Szczecin

CENA:
1800 ZŁ / USŁUGA
1370 / 2
Zespół muzyczny, oferuje swoje usługi w zakresie prowadzenia imprez weselnych oraz zabaw sylwestrowych. Wieloletnie doświadczenie oraz bogata oferta muzyczna dla pary młodej oraz gości weselnych. Zespół muzyczny męsko damski, dwuosobowy. Gramy muzykę lat 60,70,80,90 współczesnych, walce, tanga. Prowadzimy odczepiny i konkursy, czas około 1 godz. Wesela prowadzimy do godziny 4:00. Zapraszamy:)
Weselna - standardowa
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Zbigniew, Szczecin
Zbigniew
Szczecin

CENA:
1900 ZŁ / USŁUGA
1279 / 2
Ponad 500 tytułów polskich i zagranicznych, starszych, nowszych i najnowszych hitów. Przygotujemy ulubione utwory dla każdego Klienta. Zapewniamy udaną zabawę dla wszystkich gości.
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sławek, Szczecin
Sławek
Szczecin

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1920 / 1
Nasz zespół muzyczny został założony w 1991 roku. Skład zespołu : Martyna - wokal, flet poprzeczny Aneta - wokal Sławek - saksofon, gitara, wokal, klawisze Krzysztof- gitara basowa, gitara akustyczna, wokal Piotr- perkusja, akordeon, wokal. Ponieważ nasze demo (wg nas) nie odzwierciedla tego jak gramy ( brak możliwości nagrań profesjonalnych) oferujemy możliwość posłuchania nas na żywo w naszej sali prób gdzie zagramy specjalnie dla Was.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Łukasz, Szczecin
Łukasz
Szczecin

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
2033 / 1
Świadczymy usługi zapewnienia profesjonalnej oprawy muzycznej podczas zabaw weselnych. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty!
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Mateusz, Szczecin
Mateusz
Szczecin

CENA:
3300 ZŁ / USŁUGA
1062 / 1
Oferta obejmuje czas od przywitania gości na sali do godziny 4 rano. W tym oczywiście prowadzenie oczepin i innych zabaw. Gdybyscie sobie państwo życzyyli naszą obecnośc na poprawinach dodatkowo cena za godzine wynosi 250 zł.
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Justyna, Szczecin
Justyna
Szczecin

CENA:
2700 ZŁ / USŁUGA
993 / 2
3 osobowy zespół wokalno-instrumentalny z wodzirejem na każdą okazję. Jesteśmy dla Państwa od 20 lat. Zapraszamy.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Krzysztof, Szczecin
Krzysztof
Szczecin

CENA:
4200 ZŁ / USŁUGA
1204 / 0
Pięcioosobowy zespół świadczący usługi zapewniające oprawę muzyczną podczas zabaw weselnych i innych imprez okolicznościowych. Skład może zostać poszerzony o saksofonistę-klarnecistę, absolwenta Akademii Muzycznej w Poznaniu. Prezentujemy muzykę w 100% na żywo. Aranżacje są efektem naszej pracy.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Zenon, Szczecin
Zenon
Szczecin

CENA:
3300 ZŁ / USŁUGA
795 / 2
Baw się razem z nami
Weselna - standardowa
Klasyczna
Góralska
Nowoczesna
Oprawa muzyczna na wesele Damian, Szczecin
Damian
Szczecin

CENA:
250 ZŁ / USŁUGA
1038 / 3
Agencja Artystyczna oferuje muzyków i zespoły muzyczne, które zapewnią Państwu oprawę muzyczną na weselu, ślubie czy obiedzie weselnym.
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 34
Województwo Zachodniopomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Szczecin - nasz przewodnik

Miłość to wspaniałe uczucie, które towarzyszy człowiekowi w życiu. Z tym uczuciem łączy się szczęście i radość. Gdy dwie dusze spotkają się, to po pewnym czasie pragną sformalizowania związku. Takim wydarzeniem jest niewątpliwie ślub i często wesele. Emocje towarzyszące tym wydarzeniom są jedyne w swoim rodzaju. Każda para młoda chce, by ich uroczystość była niekonwencjonalna. Wszystkie pary cenią sobie pamiątki w postaci zdjęć oraz filmów, realizowanych w trakcie uroczystości.. Całość wymaga właściwej organizacji i przygotowania.

Doskonale pomocne w tym zakresie są serwisy internetowe Grupy Portali Weselnych. W portalu muzyka-wesele.pl  można znaleźć odpowiedni zespół muzyczny, który ubarwi wesele i stworzy wspaniały nastrój szampańskiej zabawy. Na terenie Szczecina można przebierać w ofertach prawie 20 takich kapel. Podobnie sprawa wygląda z wyszukaniem lokalu weselnego. Ciekawym miejscem jest Hotel Restauracja FENIX. Zabawa weselna i ślub powinny zostać uwiecznione w pięknych obrazach foto i wideo. Portale fotograf-wesele.pl oraz filmy-wesele.pl umożliwiają sprawne znalezienie wykonawców takich pamiątek.

Muzyka na ślub i na wesele 

Muzyka na ślubie i na weselu to dwie różne sprawy, które trzeba przemyśleć osobno. Zdarza się, że zespoły weselne są przygotowane na towarzyszenie młodej parze w kościele, grając np. na skrzypcach i śpiewając, aby dostosować się do nastroju uroczystości, ale zwykle wymaga to zatrudnienia dodatkowej osoby, specjalizującej się w grze lub śpiewie. Tym bardziej, że charakter uroczystości ślubnej w kościele znacznie różni się od tego na weselu. Ślub wymaga poważnej, wzruszającej oprawy, dlatego świetnie nada się gra na skrzypcach, wiolonczeli, a nawet harfie lub śpiew. Niektórzy nowożeńcy wynajmują nawet chór, który sprawia niesamowite wrażenie na gościach w tak podniosłej chwili.

Natomiast podczas wesela szukamy dobrej zabawy, a więc zespół powinien grać kawałki do tańca, z pozytywnym nastawieniem i sporą energią. Zespoły weselne mają zwykle bardzo zróżnicowany repertuar, przez co są w stanie dostosować się do każdego towarzystwa, a te najlepsze stawiają na żwawe i znane piosenki, które porywają do tańca wszystkie pokolenia. Dobry wybór zespołu weselnego to podstawa dobrej zabawy, to jeden z tych wydatków, na których podczas organizacji wesela nie oszczędzać. 

Tak starannie, jak o wyborze muzyki, trzeba także pomyśleć o wyborze fotografa i kamerzysty ślubnego, szczególnie, jeśli para decyduje się na ciekawy dodatek, jakim jest sesja zdjęciowa lub nagrywanie teledysku ślubnego w plenerze. Dobry efekt takich działań wymaga kreatywnego fotografa z dobrym sprzętem, a także odpowiedniego pleneru ślubnego. Na szczęście oni jednego, ani drugiego w Szczecinie nie brakuje i po znalezieniu odpowiedniego fotografa, nie będzie problemu z wyborem miejsca na plener ślubny

Szczecin i jego atuty - idealna sesja ślubna

Sesja ślubna w Szczecinie to atrakcyjna propozycja, gdyż na miejscu istnieje wiele miejsc mogących stanowić korzystne plenery. Położenie bezpośrednio nad Zatoką Szczecińską już samo w sobie potrafi dać możliwości na wspaniałe wykonanie reportażu. Na tym obszarze rzeka Odra tworzy malownicze pejzaże, malownicze rozlewiska. Plenery na tym terenie mają wiele do zaoferowania. Głównymi atrakcjami Szczecina są Wały Chrobrego. Można na ich tle stworzyć wspaniałą historię, a jak pomysłów brakuje to zdać się na szerokie spektrum możliwości naszego filmowca lub fotografa. Najważniejsze jest to, że para młoda decyduje o ostatecznej wizji takich scenariuszy.

Park Kasprowicza, a także Rose Garden „Rozanka” to wspaniałe miejsca o bogatej florze i faunie. Nie brakuje tutaj przechadzających się zakochanych, mieszkańców i turystów. Często takie miejsca są wystarczające, by z pewną dozą nonszalancji uchwycić romantyzm, związany tak bardzo z uczuciem zakochanych. W ten sposób opowiedziana historia będzie miała w sobie „ to coś”. Dzikie plaże, szum morza i fale doskonale wkomponują się w podobne zamierzenia. Zachód słońca w takim miejscu jest po prostu magiczny. Nic ująć, nic dodać.

Bogactwo atutów posiada także ścisłe centrum Szczecina. Bardzo twórcze może być odwiedzenie Starego Miasta, w którym jest wiele zabytkowych kamienic. Sesja ślubna w takim miejscu jest interesująca o każdej porze doby. W tym miejscu wyróżnia się znacząco wspaniały zamek, który posiada atrakcyjny dziedziniec. Dookoła zamku istnieje ciekawy teren. Warto wdrapać się także na wieżę widokową, by obejrzeć szeroką panoramę okolicy. Wydarzenie zaślubin w Szczecinie jest bardzo dobrym pomysłem. Ten region zachodniego Pomorza oferuje plenery skontrastowane pod względem piękna akwenu Morza Bałtyckiego, a także historii zabudowań tego terenu.

Szczecin to świetne miejsce na ślub, bo pary młode znajdą tu wszystko, co potrzebne: doskonałych fachowców, zarówno w branży muzycznej, jak i fotograficznej, piękne sale weselne ze smacznym menu oraz widowiskowe plenery ślubne. Dokładnie zaplanowanie wszystkich szczegółów i pewność, że wybrani usługodawcy to profesjonaliści najwyższej klasy na pewno zmniejszy stres, związany z przeżyciem tego wyjątkowego dnia i sprawi, że nowożeńcy będą mogli się tym cieszyć na 100%. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems