Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Koszalin

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
DJ na wesele Michał, Koszalin
Michał
Koszalin

CENA:
1300 ZŁ / USŁUGA
795 / 1
Jestem profesjonalnym dj-em i wodzirejem weselnym, który dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu gwarantuje Państwu wykonanie usługi jaką jest prowadzenie imprezy weselnej na najwyższym poziomie. Zaufaj doświadczeniu i przekonaj się sam...
Weselna - standardowa
Zespół muzyczny Wiesław Michał, Koszalin
Wiesław Michał
Koszalin

CENA:
1800 ZŁ / USŁUGA
1215 / 1
Oferta zawiera oprawę muzyczną imprezy okolicznościowej w wymiarze 10-12 godzinnym wraz z konkursami oraz oczepinami. Na życzenie wyprowadzamy parę młodą z domu rodzinnego oraz zapewniamy oprawę muzyczną poprawin.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Inna
Zespół muzyczny Igor, Koszalin
Igor
Koszalin

CENA:
1800 ZŁ / USŁUGA
3384 / 6
Dla naszego zespołu repertuar odgrywa bardzo ważną rolę. Nie śpiewamy na weselach utworów, których nikt nie zna! Przeboje góralskie, cygańskie, pop, rock, hity z lat 60-tych, 70-tych, po polsku, po angielsku, po francusku, a także po rosyjsku, białorusku i ukraińsku! Śpiewamy tylko przeboje!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Mariusz, Wrocław
Mariusz
Wrocław

CENA:
4200 ZŁ / USŁUGA
1434 / 17
Nasz zespół muzyczny to 15 lat wspólnego grania! Setki zagranych wesel , imprez na terenie kraju ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Poznań
Krzysztof
Poznań

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
1841 / 1
GRAMY WYŁĄCZNIE KLASYCZNY SOUL, FUNK i BLUES UWAGA!!! NIE GRAMY TYPOWEJ MUZYKI WESELNEJ!!! Żadnego DISCO-POLO ani ...
Inna
Zespół muzyczny Andrzej, Chojna
Andrzej
Chojna

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
703 / 0
Kompleksowa i rzetelna obsługa muzyczna imprez okolicznościowych. Oprawa podczas mszy ślubnej w kościele. Wykonujemy piosenki ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny AGATA KRZYCH, Kołobrzeg
AGATA KRZYCH
Kołobrzeg

CENA:
3300 ZŁ / USŁUGA
206 / 0
Odlotowy, nietuzinkowy i niebanalny dwuosobowy zespół muzyczny.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny Wojtek, Inowrocław
Wojtek
Inowrocław

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
2217 / 2
Trzyosobowy zespół, który realizuje solowe i trzygłosowe autorskie aranżacje polskich i zagranicznych przebojów. Obszar naszego ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Zespół muzyczny Iwona, Poznań
Iwona
Poznań

CENA:
6200 ZŁ / USŁUGA
1623 / 5
Muzyka 100% na żywo i świetna zabawa!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Zbigniew, Bydgoszcz
Zbigniew
Bydgoszcz

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
2133 / 0
Posiadamy szeroki repertuar, wykonujemy utwory od lat 60 po najnowsze "Hity" Dla zainteresowanych pełna lista utworów... ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 23
Województwo Zachodniopomorskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Koszalin - nasz przewodnik

Na idealny ślub i przyjęcie weselne składa się wiele czynników. To oczywiście dobrze dobrana sala, profesjonalny kamerzysta i fotograf, a także zespół muzyczny i wodzirej, którzy zapewnią gościom szampańską zabawę z wieloma ciekawymi konkursami, co jest już tradycją w naszym kraju. W wyborze właściwego zespołu ślubnego może Państwu pomóc nasz serwis internetowy.

Jak wybrać muzykę na wesele?

Wybór dobrego zespołu może być nieco bardziej skomplikowany, niż się wydaje. Trzeba zwrócić uwagę nie tylko na cenę proponowaną za taką usługę, ale również samą ofertę zespołu lub DJ-a. W jednym z miast województwa zachodniopomorskiego, Koszalinie, istnieje kilkanaście zespołów oferujących zadbanie o oprawę muzyczną nie tylko na weselach, ale także studniówkach czy innych imprezach okolicznościowych. Niektóre z zespołów oferują także zagranie podczas uroczystości zaślubin - organy i na przykład trąbka czy skrzypce z pewnością uświetnią ceremonię. Oczywiście bardzo ważny jest repertuar zespołu weselnego - najlepiej, aby prezentował takie piosenki, które są wszystkim doskonale znane. Musi to być oczywiście przede wszystkim tradycyjna muzyka weselna wraz z wszelkimi przyśpiewkami, ale także popularne utwory muzyki nowoczesnej i pop. Wśród zespołów oferujących swoje usługi na terenie Koszalina znajdują się też takie, które mają w swoim repertuarze również muzykę góralską, folk, a także jazz.

Zespół weselny, czy DJ?

Inną kwestią jest to, kogo para zdecyduje się zatrudnić na wesele. Czy powinien to być zespół weselny oferujący muzykę na żywo, czy DJ? Obie te opcje mają spore zalety, ale też wady, dlatego trzeba je dobrze poznać, zanim para podejmie decyzję. Zespół oferuje to, co wielu gości lubi najbardziej, czyli muzykę na żywo. Jednak warto zaznaczyć, że wiąże się to z pewnym niebezpieczeństwem. Każdy zespół ma swój własny styl i znane i lubiane utwory będą brzmieć całkiem inaczej, niż oryginał, co może zniechęcić niektórych gości do zabawy. Z DJ-em nie ma tego problemu, bo wszystkie utwory brzmią tak, jak są zapamiętane, a wiadomo, że każdy bawi się lepiej przy kawałkach, które dobrze zna. 

Za zatrudnieniem DJ-a przemawia też cena jego usług. Jednej osobie z reguły płaci się znacznie mniej niż kilku, dlatego wybór DJ-a może być sporą oszczędnością. Niestety trzeba zapłacić za to pewną cenę, bo DJ nie zapewni muzyki w domach państwa młodych, czy w kościele i nie będzie w stanie zaintonować wspaniałych dźwięków skrzypiec lub akordeonu. Jeśli młodej parze zależy na tych szczegółach, to raczej zdecyduje się na zespół, nawet jeśli trzeba za niego więcej zapłacić. 

Oprawa muzyczna wesela

Jak zostało to już wspomniane, są zespoły, które oferują swoje usługi podczas ślubu. Co jednak, jeśli tak się nie dzieje? Wtedy warto poszukać dodatkowej osoby lub osób, którzy zapewnią muzykę w kościele. Bez trudu można znaleźć śpiewaków lub muzyków, których można wynająć na godzinę, aby uczynili ze ślubu prawdziwie wzruszający moment. Najlepiej w tym celu sprawdzą się osoby grające na takich instrumentach jak: skrzypce, wiolonczela, czy harfa lub osoby śpiewające, wysokim, nawet operowym głosem. Jeśli para posiada wystarczające środki finansowe, może pozwolić sobie nawet na zatrudnienie kwartetu smyczkowego lub niewielkiego chóru, którzy uczynią ze ślubu naprawdę niezapomniane przeżycie. 

Wesele w Koszalinie

Organizując wesele w Koszalinie, warto też pokusić się o sesję zdjęciową w plenerze. Ciekawym tłem do zdjęć będzie oczywiście Rynek Staromiejski, który został przebudowany i odnowiony w 2014 roku, a także zabytki, takie jak mury miejskie czy nawet przepiękny budynek poczty. Godna uwagi jest też ulica Zwycięstwa oraz nowa zabudowa miasta, które pozwolą pokazać Koszalin z innej, dynamicznej i nowoczesnej strony. Sesję ślubną można też zorganizować w taki sposób, aby udało się pokazać najbardziej charakterystyczne obiekty miasta np. Zespół Młyna Miejskiego, Budynek Poczty, czy Domek Kata.  To miejsca prawdziwie kultowe, podobnie jak Góra Chełmska, która jest ulubionym miejscem wielu mieszkańców miasta. 

Wielką szkodą byłoby niewykorzystanie pięknego położenia Koszalina, który znajduje się około 10 kilometrów od morza. Sesja ślubna lub teledysk ślubny nagrywany na plaży, w morzu, czy na statku to świetne rozwiązanie, które bardzo wyróżni zdjęcia ślubne. Pary z całej Polski marzą o sesji ślubnej nad morzem i nieraz wydają spore pieniądze, by zorganizować taki wyjazd. Pary z Koszalina mają to szczęście, że wyjątkowe zdjęcia ślubne mogą zdobyć bez większego wysiłku i kosztów. Wystarczy tylko znaleźć specjalistę, który wykona takie zdjęcia. Odpowedniego fotografa można odszukać pod tym adresem: http://www.fotograf-wesele.pl/Koszalin.

Koszalin oferuje Państwu kompleksowe zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego wraz z idealnym zespołem ślubnym, w scenerii zabytków i terenów zielonych, które mogą stworzyć naprawdę ciekawe tło fotoreportażu ślubnego w plenerze. Warto wykorzystać tę okazję i zorganizować przyjęcie ślubne, jakie będzie pamiętane jeszcze długo. Wysokiej jakości usługi zespołów, fotografów, czy kamerzystów, jakie łatwo znaleźć w Koszalinie to gwarancja przyjęcia weselnego z najwyższej półki. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems