Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Zielona Góra

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Piotr, Zielona Góra
Piotr
Zielona Góra

CENA:
3650 ZŁ / USŁUGA
899 / 1
Bogata oferta skierowana dla Par Młodych, które chcą mieć zapewnioną wspaniałą zabawę podczas imprezy weselnej - szczegóły chętnie prześlemy na maila.
Weselna - standardowa
Pop
Inna
Zespół muzyczny Konrad, Zielona Góra
Konrad
Zielona Góra

CENA:
5000 ZŁ / USŁUGA
1770 / 3
Zespół muzyczny, który gra na wielu rodzajach imprez, w tym na weselach. Bogaty repertuar oraz pełne prowadzenie zabawy weselnej stanowi wyczerpującą ofertę dla wszystkich Par Młodych. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Zespół muzyczny Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
3400 ZŁ / USŁUGA
4332 / 26
Nasz repertuar stanowią najlepsze szlagiery z dawnych lat, aż po najnowsze hity obecnych czasów. Składają ...
Weselna - standardowa
Pop
Zespół muzyczny Dariusz, Grodzisk Wielkopolski
Dariusz
Grodzisk Wielkopolski

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
2343 / 8
Szukasz zespołu, który zagwarantuje Ci niezwykłą zabawę? Pozostań na stronie! Tworzymy zgrany kwartet potrafiący bogatym ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Poznań
Krzysztof
Poznań

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
1841 / 1
GRAMY WYŁĄCZNIE KLASYCZNY SOUL, FUNK i BLUES UWAGA!!! NIE GRAMY TYPOWEJ MUZYKI WESELNEJ!!! Żadnego DISCO-POLO ani ...
Inna
Zespół muzyczny Iwona, Wrocław
Iwona
Wrocław

CENA:
2100 ZŁ / USŁUGA
410 / 2
Zespół Muzyczny - profesjonalna obsługa muzyczna wesel i imprez okolicznościowych Wrocław, Poznań, Opole, Wałbrzych, Legnica, ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Mariusz, Jaczów
Mariusz
Jaczów

CENA:
4300 ZŁ / USŁUGA
974 / 3
Nasz zespół świadczy oprawę muzyczną w pełnym zakresie. Gramy w składzie trzy osobowym – dwa ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Oprawa muzyczna na wesele Roland i Paweł, Świebodzice
Roland i Paweł
Świebodzice

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1121 / 0
Jeśli Poszukujesz DJ-a i Wodzireja który poprowadzi twoją uroczystość i sprawi że będzie wyjątkowa ? to ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Andrzej, Chojna
Andrzej
Chojna

CENA:
2500 ZŁ / USŁUGA
703 / 0
Kompleksowa i rzetelna obsługa muzyczna imprez okolicznościowych. Oprawa podczas mszy ślubnej w kościele. Wykonujemy piosenki ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krystian, Bydgoszcz
Krystian
Bydgoszcz

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
187 / 1
Nasz zespół, ze względu na szeroki wachlarz utworów, dobre umiejętności konferansjerskie, klasę i elegancję oraz ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 28
Województwo Lubuskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Zielona Góra - nasz przewodnik

Ślub to bardzo ważne wydarzenie, do którego wraca się nawet po kilkunastu latach. Należy więc dołożyć wszelkich starań, aby zabawa na weselu należała do niezapomnianych, a dokumentujące ją zdjęcia i filmy były oryginalne i piękne. Dlatego wyjątkowo istotnym etapem planowania uroczystości jest dobór odpowiednich specjalistów: fotografów, kamerzystów czy zespołów muzycznych.

Ślub i wesele w Zielonej Górze

Zielona Góra to pełne uroku miasto, w którym nie brak wykwalifikowanych specjalistów branży ślubnej. Miejscowość w dużej mierze słynie z kultowego już winobrania, a co za tym idzie - pysznego wina. Nic dziwnego, że ceremonie ślubne i wesela należą tu do wyjątkowo udanych. Zespoły muzyczne z powodzeniem można znaleźć w internetowych, specjalistycznych bazach ślubnych, podobnie jak fotografów czy kamerzystów. Przykładem najlepszej bazy skupiającej fotografów jest ta: http://www.fotograf-wesele.pl/Zielona+Góra. Oferta profesjonalistów jest tu bardzo zróżnicowana. 

Zespoły na wesele z Zielonej Góry

Nie inaczej jest w branży muzycznej, która świadczy usługi podczas wesel. W Zielonej Górze znajdziemy sporą ofertę zespołów ślubnych, które grają muzykę na żywo, w dodatku bardzo zróżnicowaną, od klasycznych starych przebojów, przez disco polo, po muzykę biesiadną, a najczęściej wszystkie te gatunki. Zróżnicowana muzyka na weselu jest w cenie, zespoły dobrze o tym wiedzą i ciągle poszerzają swoją ofertę, także o najnowsze przeboje. Dla tych, którzy mają mniejszy budżet lub nie przepadają za weselną muzyką na żywo, można polecić zatrudnienie DJ-a, a takie oferty w Zielonej Górze również się znajdą. Zaletą DJ-a jest to, że grane przez niego piosenki są w oryginalnych, czyli ulubionych aranżacjach oraz że ma wręcz nieograniczoną bazę muzyki. Dobrego DJ-a trudno zaskoczyć, ma w swoim repertuarze setki utworów i na pewno będzie w stanie spełnić życzenie muzyczne każdego z gości. Niektóre pary, aby zapewnić wysoki poziom zabawy, decydują się także na zatrudnienie wodzireja. Wodzirej to osoba, która "rozkręca imprezę" ciekawymi zabawami i dobrym samopoczuciem. Warto wyszukać wodzirejów z Zielonej Góry i dowiedzieć się więcej o ich usługach. 

Wybierając zespół ślubny, powinniśmy kierować się nie tylko tym, czy podoba nam się repertuar, ale także z jakim nastawieniem jego członkowie podchodzą do swojej pracy. Jeśli autentycznie czerpią radość z grania swojej muzyki i lubią przebywać z ludźmi, nie musimy się martwić o ich wystąpienie na weselu, bo szybko będą w stanie zachęcić gości do tańca. Zdarza się natomiast, że członkowie zespołu są zmęczeni ciągłymi koncertami, grając na weselach tylko dla pieniędzy i nie ma w nich pasji muzykowania. Wtedy może się okazać, że zespół nie będzie w stanie rozbawić zgromadzonego na weselu towarzystwa, a impreza będzie klapą. Nie mniej ważne jest podejście muzyków do klienta. Powinni uważnie słuchać, jakie młoda para ma preferencje i bez problemu się do nich dostosować. Ma to szczególne znaczenie, jeśli muzycy lub DJ pełnią też rolę konferansjera, to młoda para powinna ustalać zakres ich działania, tak, aby wesele nie było "przegadane". 

Oprawa muzyczna ślubu

Podczas wybierania muzyki na wesele, nie wolno zapomnieć o oprawie muzycznej ślubu w kościele. Warto zapytać, czy wybrany przez nas zespół zapewnia taką usługę, a jeśli nie to trzeba pomyśleć o dodatkowej osobie, która będzie w stanie np. zagrać na skrzypcach lub zaśpiewać jedną z najpopularniejszych pieśni na ten moment, czyli "Ave Maria" lub "Hallelujah". Jeśli decydujemy się tylko na organistę, to musimy sprawdzić jego umiejętności i omówić szczegóły ślubu. Dobrze, jeśli ślub w kościele wyróżnia się muzycznie od zwykłej mszy np. dzięki zagranemu na końcu słynnemu "Marszowi Mendelsona". 

Pamiątka ślubu - sesja fotograficzna i film plenerowy

Lokal, muzyka i jedzenie to jednak nie wszystko, ważne, żeby odpowiednio upamiętnić tę niezwykłą uroczystość. Trzeba zatem zatrudnić kamerzystę i fotografa i pomyśleć nad pomysłem na sesję ślubną lub teledysk plenerowy. To najlepszy pomysł na niezapomniane zdjęcia ślubne i coraz więcej par się na to decyduje. Oprócz wesela mamy okazję wyjść w strojach ślubnych do miasta i poszukać tam magicznych ujęć. W Zielonej Górze nie będzie żadnego problemu z ich znalezieniem!

W Zielonej Górze nie brak również pięknych plenerów, idealnych dla sesji zdjęciowej. Nowożeńcy bardzo chętnie decydują się na otoczenie naturalnej przyrody (m.in. nabrzeża rzeki Odry lub lasy tzw. Gór Zielonogórskich). Jednak wiele młodych par korzysta również z uroków zabytkowej architektury, niemal całkowicie zachowanej po wojnie. Szczególnie piękne walory estetyczne wyróżniają Stare Miasto oraz przedwojenne wille umieszczone wzdłuż alei Niepodległości. Amatorzy architektonicznych cudów z pewnością zwrócą uwagę na budynek teatru zaprojektowany przez Oskara Kaufmanna, jednego z berlińskich specjalistów dobrego wzornictwa. Nic więc dziwnego, że niemal całe miasto jest wpisane do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa

Dużą popularnością wśród nowożeńców cieszy się jedna z największych atrakcji turystycznych miasta, czyli Palmiarnia. Budynek znajduje się na samym szczycie Winnego Wzgórza i jest otoczony tzw. Parkiem Winnym porośniętym winoroślami. Wewnątrz oszklonego pawilonu znajdują się egzotyczne rośliny oraz wodne zwierzęta. W Palmiarni, pełniącej także funkcję restauracji, organizowane są imprezy okolicznościowe - również wesela.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems