Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Gniezno

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Radosław, Gniezno
Radosław
Gniezno

CENA:
1600 ZŁ / USŁUGA
1008 / 0
Doświadczony zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe, takie jak wesele. Zapraszamy do poznania szczegółów.
Weselna - standardowa
Pop
Inna
Zespół muzyczny Aneta, Konin
Aneta
Konin

CENA:
4000 ZŁ / USŁUGA
112 / 1
Z nami Twoja impreza będzie niezapomniana! Dlaczego? Bo kochamy naszą pracę :)
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Tomek, Mateusz, Julka, Lubraniec
Tomek, Mateusz, Julka
Lubraniec

CENA:
2000 ZŁ / USŁUGA
50 / 0
Jeżeli szukasz zespołu na dobrym poziomie, grającego na instrumentach, z dobrym wokalem, to zapraszamy!
Weselna - standardowa
Pop
Zespół muzyczny Janusz, Gostyń
Janusz
Gostyń

CENA:
4250 ZŁ / USŁUGA
101 / 1
zespół muzyczny grający muzykę tylko na żywo!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Marcin, Wągrowiec
Marcin
Wągrowiec

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
1005 / 0
Muzyka 100% na żywo Zawsze LIVE
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Wojtek, Inowrocław
Wojtek
Inowrocław

CENA:
3600 ZŁ / USŁUGA
2217 / 2
Trzyosobowy zespół, który realizuje solowe i trzygłosowe autorskie aranżacje polskich i zagranicznych przebojów. Obszar naszego ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Zespół muzyczny Maciej, Jerzykowo
Maciej
Jerzykowo

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
5276 / 5
Czteroosobowy zespół na zabawę weselną. Różnorodny i bogaty repertuar. Gwarancja udanej zabawy. Zapraszamy do sprawdzenia ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Iwona, Poznań
Iwona
Poznań

CENA:
6200 ZŁ / USŁUGA
1623 / 5
Muzyka 100% na żywo i świetna zabawa!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Ariel, Poznań
Ariel
Poznań

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1468 / 0
Poznański zespół muzyczny grający na zabawach weselnych i nie tylko. Profesjonalizm w prezentacji muzyki, bogaty ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Zespół muzyczny Zbigniew, Bydgoszcz
Zbigniew
Bydgoszcz

CENA:
4500 ZŁ / USŁUGA
1662 / 1
Oprawa wielu imprez okolicznościowych, w tym wesela. Prezentujemy muzyczną mieszankę pop - rock - dance, ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Liczba pozycji: 20
Województwo Wielkopolskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Gniezno - nasz przewodnik

Zawarciu małżeństwa zawsze towarzyszą wzniosłe chwile. Ten szczególny dzień to ziszczenie marzeń zakochanych ludzi. Aby wszystko ułożyło się po ich myśli, dobrze jest zastanowić się nad własnymi oczekiwaniami i zacząć przygotowania uroczystości od wybrania odpowiedniej sali.  To miejsce powinno pomieścić wszystkich gości weselnych oraz stworzyć możliwości wspaniałej zabawy. W tym celu można skorzystać z oferty wielu lokali Gniezna i okolic. Można skorzystać z usług Hotelu Biały albo Restauracji „Kresowianka”. Z pewnością w tych i innych miejscach odbędzie się wspaniała impreza, gdyż są one wyspecjalizowane pod tym względem.

Dobrą zabawę weselną zawsze zapewni zespół muzyczny, których w Gnieźnie także jest sporo. Lokalizacja pozwala na skorzystanie z 16 możliwości wyboru. Portal muzyka-wesele.pl ułatwi sprecyzowanie swoich wymagań. Inne ważne sprawy w temacie ślubu dotyczą oczywiście różnych usług, z czego wyróżniającą jest wykonanie pamiątki ślubnej w postaci zdjęć i filmów. Wiele par dzisiaj decyduje się na sesje ślubne, które po latach potrafią nowo wzruszać.

Wybór muzyki na wesele

Zastanowienie się nad tym, jaką muzyką para chce zabawić gości na weselu, przychodzi dość szybko, zaraz, jak tylko ustalimy datę. To bardzo słuszne, bo znalezienie odpowiednich muzyków znacznie się przeciąga, a w dodatku najlepsi mają w sezonie ślubnym wypełnione kalendarze nawet na 2 lata do przodu! Nie można jednak dać się zwariować i lepiej na luzie podjeść do tematu. 

Pierwsza decyzja to wybór między zespołem, a DJ-em. Kiedyś nie stanowiło to większego problemu, ale obecnie DJ-e odebrali zespołom sporo pracy. Dzieje się tak głównie dlatego, że DJ jest tańszy, niż zespół, a jakość zabawy wcale nie jest niższa. Coraz częściej widzimy, jak świetnie przygotowani są DJ-e i jak sprawnie potrafią rozbawić gości, często wcielając się także w rolę wodzireja. Wciąż jednak większość woli zatrudnić zespół, bo możliwość usłyszenia muzyki na żywo, w tym różnorodnych instrumentów sprawia, że wszyscy wylegają na parkiet. Ślub to okazja wyjątkowa, dlatego nie może przypominać zwykłej dyskoteki! Dlatego zespół weselny wciąż sprawdza się najlepiej. 

Do pary należy też decyzja, o tym, jaka muzyka powinna pojawić się na imprezie. Większość par wybiera tradycyjną wersję, czyli standardową muzykę weselną, gdzie można usłyszeć przeboje wszystkich gatunków muzycznych. Niektórzy starają się być jednak wyjątkowi i zatrudniają zespoły jazzowe lub folkowe, np. kapele góralskie, co na pewno jest bardzo ciekawą odmianą dla gości. 

Muzyka na ślubie kościelnym

Choć wesele to ważna rzecz, to przecież tego dnia wszystko kręci się wokół ślubu, dlatego takiej uroczystości nie można zostawić bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Wynajęcie śpiewaczki albo osób grających na skrzypcach to wydatek, który mieści się w kieszeni większości par, a efekt takiej decyzji jest niesamowity. Tym, którzy mają większy budżet, można zaproponować zatrudnienie chóru albo kwartetu smyczkowego, wrażenie na pewno będzie niesamowite i wielu osobom popłyną po twarzy łzy wzruszenia. 

Historyczna stolica Piastów 

Gniezno kojarzone jest ze stolicą Polski wieku X. To istotne miejsce Szlaku Piastowskiego. Wszyscy, którzy w tym miejscu chcą zrealizować cudowną sesję ślubną nie muszą mieć obaw. To miasto jest bowiem bardzo twórcze w tym zakresie. Rynek to oczywiście podstawa kontaktu z atrakcyjnymi miejscami Gniezna. Wspaniałe kamienice XIX wieczne wprost zapraszają w pobliże. Miasto poza tym słynie z Katedry Gnieźnieńskiej, która znajduje się na Wzgórzu Lecha. To obowiązkowy punkt programu podczas zwiedzania miasta. Niedaleko znajduje się Jezioro Jelonek, które doskonale uatrakcyjni rejestrowany reportaż ślubny, doda mu uroku.

Inne atrakcje tego miejsca

Miasto słynie z wielu ciekawych budynków sakralnych. Na czoło wysuwa się kościół św. Michała Archanioła, który powstał już w XV wieku. Bardzo znaczące są także kościoły św. Trójcy i św. Wawrzyńca. Propozycje wycieczki w takim klimacie można wzbogacić o zwiedzanie klasztorów franciszkanów i bożogrobowców. Okolica tych miejsc jest także godna uwagi.

Miejsce władców kraju Polan i nie tylko 

Ostrów Lednicki to według ostatnich badań szczególne miejsce na obszarze Imperium Polan. Te tereny mogą bardzo dobrze rozwinąć wyobraźnię i zainspirować do sesji ślubnej w tematyce średniowiecza. Ciekawie także można wykorzystać Wielkopolski Park Etnograficzny. Skanseny są bardzo atrakcyjne w tym temacie. Jeżeli do tego dołożymy perełki architektury, to widać iż klimat sesji ślubnej może być bardzo urozmaicony. Do wspaniałych obiektów zaliczyć trzeba Archikatedrę Wniebowzięcia NMP i św. Wojciecha. Miejsce jest wyjątkowe, ponieważ to tutaj koronowanych zostało wielu królów Polski.

Do najcenniejszych obiektów trzeba zaliczyć Drzwi Gnieźnieńskie, które datują się na XII wiek. Zadowolenie pary młodej pod względem nagrań i fotografii ślubnych jest zawsze priorytetem dla fachowca wykonującego tego typu pracę. Parom młodym warto polecić wcześniejsze wyszukanie właściwych ofert tego typu.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems