Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Białystok

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny Wojciech, Białystok
Wojciech
Białystok

CENA:
3000 ZŁ / USŁUGA
1376 / 1
Pełen zakres zapewnienia oprawy muzycznej na przyjęciach weselnych katolickich i prawosławnych. Obsługujemy także wiele innych imprez rozrywkowych, okolicznościowych i tanecznych w tym zakresie. AVE MARIA grane w kościele na saksofonie. Zróżnicowany i bogaty repertuar pozwala na dopasowanie się nam do wymagań wszystkich gości weselnych. Zapraszamy wszystkie Młode Pary i nie tylko do kontaktu z nami!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Jacek, Białystok
Jacek
Białystok

CENA:
4650 ZŁ / USŁUGA
3677 / 0
Imprezy bez "obciachowych" tekstów i zabaw.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Zespół muzyczny Mateusz, Białystok
Mateusz
Białystok

CENA:
4300 ZŁ / USŁUGA
1164 / 1
Nasza specjalność to profesjonalna obsługa imprez prywatnych (wesela ) oraz plenerowych. Repertuar to polskie i zagraniczne przeboje, głównie o popowym i dyskotekowym brzmieniu oraz evergreeny folkloru polskiego. Wszystko jest grane i śpiewane na żywo, niekiedy dla oddania wiernego brzmienia utworu wzbogacamy go loopem, głównie instrumentów perkusyjnych. Zapełnimy każdy parkiet do ostatniego miejsca !!!
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Zespół muzyczny Sylwester, Białystok
Sylwester
Białystok

CENA:
3950 ZŁ / USŁUGA
2179 / 0
Zespół muzyczny na każde wesele (prawosławne i katolickie). Wykonujemy polski i zagraniczny repertuar. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w graniu na imprezach w Polsce i za granicą. Zapewniamy pełną oprawę muzyczną w kościele i na sali weselnej. W naszej ofercie jest tzw Elvis Show, co stanowi niezapomniane przeżycie, a także wiele innych atrakcji. Posiadamy nagłośnienie i oświetlenie sceniczne. Gwarantujemy imprezę, którą goście będą długo wspominali.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz, Warszawa
Sylwia Piotr Grzegorz Tomasz
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
1848 / 23
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Zbigniew, Warszawa
Zbigniew
Warszawa

CENA:
3150 ZŁ / USŁUGA
2200 / 7
Repertuar dla 4 pokoleń, wykaz utworów na życzenie przesyłamy pocztą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu w ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Roman, Giżycko
Roman
Giżycko

CENA:
1500 ZŁ / USŁUGA
1128 / 0
Zespół nasz to gwarancja dobrej i udanej zabawy. Dwu lub 3 osobowy skład to zawodowi ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Krzysztof, Poznań
Krzysztof
Poznań

CENA:
6000 ZŁ / USŁUGA
1841 / 1
GRAMY WYŁĄCZNIE KLASYCZNY SOUL, FUNK i BLUES UWAGA!!! NIE GRAMY TYPOWEJ MUZYKI WESELNEJ!!! Żadnego DISCO-POLO ani ...
Inna
Zespół muzyczny Marek, Kraśnik
Marek
Kraśnik

CENA:
5000 ZŁ / USŁUGA
456 / 3
Klasyka polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Rock, Disco, lata 60-te.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny Tomasz, Biała Podlaska
Tomasz
Biała Podlaska

CENA:
3500 ZŁ / USŁUGA
956 / 1
Zespół tworzący magię chwili, w której wrażenia muzyczne współgrają z efektami wizualnymi.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 25
Województwo Podlaskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:
Zespoły weselne Białystok - nasz przewodnik

Dzień ślubu jest związany z radością i innymi szczególnymi uczuciami, które towarzyszą nie tylko parze młodej, ale także rodzinie i przyjaciołom. To czas wspaniałej zabawy oraz okres, który chce się zawsze wspominać i pamiętać. Dlatego ważne jest zorganizowanie wszystkiego w taki sposób, by całość była zgodna z marzeniami.  Filmy i zdjęcia wykonane w tym dniu pozwolą nam wracać do cudownych wspomnień nawet po długich latach. Dlatego warto wybrać dobrego fachowca, który doskonale uwieczni ten czas, a także stworzy wspaniałą pamiątkę w postaci ślubnego reportażu.

Można w tym celu skorzystać z ogłaszających się fachowców na portalach fotograf-wesele.pl oraz filmy-wesele.pl. Z kolei w wyborze sali weselnej oraz zespołu muzycznego pomoże np. serwis muzyka-wesele.pl. W Białymstoku nie brakuje pod tym względem możliwości wyboru. Zapraszają tutaj różne lokale weselne, które z chęcią przyjmą rezerwację na dany termin. Na miejscu znajdziemy się różne oferty, np. Lech Dom Gościnny lub Korona Park Klewinowo. W przypadku zespołów weselnych mamy do dyspozycji 15 ofert, z których można wybrać najbardziej odpowiednią.

Odpowiednia muzyka na wesele - jaka? 

Jaka muzyka jest najbardziej odpowiednia na wesele? To pytanie zadaje sobie wiele par młodych, często dochodząc do bardzo odmiennych wniosków. Niektórzy wybierają muzykę disco polo, przez innych uważaną za niegodną tak poważnej imprezy i nieodpowiednią. Inne pary wolą bawić się przy pop przebojach, od klasyki po czasy najnowsze, a jeszcze inni decydują się na muzykę folk. Przepisu na weselną muzykę idealną nie ma, ale warto wziąć pod uwagę gusta gości weselnych i zastanowić się, co im spodoba się najbardziej. Może trzeba będzie znaleźć zespół, który będzie w stanie połączyć kilka gatunków muzyki i zapewnić różnorodny repertuar, ale w Białymstoku nie powinno być z tym żadnych problemów. 

Warto wyjaśnić z muzykami ich rolę przed rozpoczęciem przyjęcia. W niektórych rejonach kraju przyjęte jest, że muzycy towarzyszą parze młodej już od ich domów i zapewniają oprawę muzyczną błogosławieństwa i podczas oczekiwania przed kościołem. Nie każdy zespół ma te usługi w swojej podstawowej ofercie i może się okazać, że będzie trzeba za to dodatkowo zapłacić. 

Kamerzysta i fotograf ślubny

Myśląc o sali weselnej, sukni ślubnej, czy muzyce, nie możemy zapomnieć o innych ważnych kwestiach, takich jak upamiętnienie tego wyjątkowego dnia. Żeby piękne wspomnienia zostały z parą na długie lata, trzeba zatroszczyć się o wybór dobrego fotografa i kamerzysty ślubnego. Przy wyborze warto brać pod uwagę nie tylko umiejętności robienia zdjęć lub filmów w kościele lub na sali weselnej, ale także kreatywny pomysł na sesję ślubną lub nagranie teledysku plenerowego. Są to elementy, do których młode pary przywiązują coraz większą wagę, oczekując, że powstające w ten sposób zdjęcia lub film będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Podczas takich sesji ogromną rolę odgrywa plener ślubny. Najczęściej w takiej roli występują malownicze krajobrazy, zabytkowe budynki lub eleganckie wnętrza. Pary z Białegostoku mają to szczęście, że żadnej z tych opcji w ich mieście nie brakuje. 

Sesja ślubna w Białymstoku

Miasto jest bardzo znaczącym ośrodkiem na mapie kraju. To tutaj styka się wiele kontrastów. Białystok jest miastem wielokulturowym, co znacząco dodaje atrakcyjności tym terenom oraz przydatne będzie podczas sesji ślubnej. Plenery takie dają opcje do wielu ciekawych ujęć, z których wybrać można urokliwe zakątki kamieniczek na Rynku Kościuszki. Z takiej możliwości korzysta wiele par, które realizują sesje w Białymstoku. Tradycyjna sesja w takich zakątkach zawsze będzie pełna uroku. Spacer przez miejski deptak w sposób szczególny może posłużyć za tło takim nagraniom. Warto wziąć pod uwagę poranne godziny, gdyż będzie wtedy mniejszy ruch. Sesja wieczorna przy świetle latarni okaże się w tym miejscu wyjątkowo romantyczną.

Główne miasto Podlasia czaruje swoim wdziękiem. Piękno to uchwycić można w okolicy Pałacu Branickich. To właśnie tutaj można skojarzyć okolicę z Wersalem Podlasia. Architektem królewskim był Hiob Bretfus, który miał wpływ na obecny wygląd. To jest główna tego typu atrakcja całego regionu. Miejsce jest wspaniałe, gdyż komponuje się także z pejzażem zieleni, stawów i mostków. Ważnym miejscem jest także Pawilon pod Orłem, który został zmodernizowany kilka lat temu. Jak widać to miejsce jest bardzo szczególne, a całość dopełnia francuski ogród. Miejsce może zainspirować do wspaniałych pomysłów.

Niedaleko Parku Branickich mieści się Park Planty. Zaprojektowany został przez Stanisława Gralla i jest modernistyczną kompozycją, która podkreśla szeroki prospekt głównej osi. Tutaj znajduje się fontanna,  jest wiele reflektorów. Gra świateł w tym miejscu może zainspirować fachowców do realizacji sesji ślubnej. Do tego można „dodać”  Pałac Lubomirskich, który doskonale dopełni całości.

Podlasie i Białystok to miejsca warte zwiedzania. Poza historycznymi miejscami i piękną zielenią można tutaj także zrealizować wiele innych pomysłów. Jednym z nich może być wykorzystanie stadionu sportowego Jagielloni. Zostanie w ten sposób stworzony sportowy klimat. Taki typ reportażu może również wielu parom przypaść do gustu.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems