Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Muzyka na wesele – artykuły i porady

O TEMATYCE ŚLUBNO-WESELNEJ

Podziękowanie dla rodziców – piosenki

Podziękowanie dla rodziców – piosenki

2016-05-20
Ślub oraz wesele to wyjątkowy czas dla młodej pary, ale także dla jej bliskich. Ważne, żeby się o nich zatroszczyć i pokazać, że również mają swoją rolę w tym wydarzeniu. Szczególnie warto uhonorować rodziców, którzy nas wychowali, pomagali i wspierali podczas organizacji wesela. Jak powinno wyglądać takie podziękowanie i jaka muzyka najlepiej się do tego nadaje?
czytaj więcej
Niespodzianka muzyczna na weselu

Niespodzianka muzyczna na weselu

2016-05-16
Tradycyjne wesela coraz częściej uchodzą za nudne. Dlatego pary młode starają się zapewnić dodatkowe atrakcje, które wprowadzą gości w dobry nastrój i sprawią, że będzie naprawdę ciekawie. Opcji, jak to zrobić jest wiele - od śmiesznych zabaw weselnych po pokaz fajerwerków. Ale skoro na weselu najważniejsza jest muzyka to można zaproponować gościom muzyczne atrakcje!
czytaj więcej
Ślub, a żałoba pary młodej – jak to pogodzić?

Ślub, a żałoba pary młodej – jak to pogodzić?

2016-04-29
Życie jest szybkie i bardzo zmienne. Często przytrafiają się w nim sytuacje, których nie sposób przewidzieć czy nie jesteśmy w stanie się przygotować. Jedną z nich jest nagła śmierć bliskiej nam osoby. Choć to ogromna tragedia to życie idzie dalej i czasem trudno wycofać się z zaplanowanych wydarzeń np. ślubu i wesela. Jak pogodzić takie sytuacje?
czytaj więcej
Muzyka weselna kiedyś i dziś – co się zmieniło?

Muzyka weselna kiedyś i dziś – co się zmieniło?

2016-04-23
Często lubimy sięgać do naszych wspomnień z dzieciństwa, a w wielu przypadkach dotyczą one także ślubów i wesel. Często powoduje to, że mamy mylne wrażenie tego, jak wygląda i co oferuje branża obecnie. Największe różnice między wyobrażeniem, a rzeczywistością występują w przypadków filmów ślubnych, ale w kwestii muzyki również wiele się zmieniło. Jak wyglądała oprawa muzyczna wesela kiedyś, a jak dziś?
czytaj więcej
Jaka muzyka na wesele bez tańców?

Jaka muzyka na wesele bez tańców?

2016-04-19
Wielka sala z mnóstwem gości, zespół z muzyką na żywo i tańce do białego rana – tak wygląda tradycyjne polskie wesele. Większość osób idzie właśnie w tym kierunku, organizując spore wesele i oczekując hucznej zabawy. Jednak coraz częściej zdarza się, że ktoś chce wyłamać się z tego schematu i zorganizować wesele bez tańców. Co w takim razie zrobić z muzyką?
czytaj więcej
Najlepsze piosenki na pierwszy taniec

Najlepsze piosenki na pierwszy taniec

2016-04-08
Ślub i wesele to wydarzenia wyjątkowo stresujące, a w przypadku niektórych ich części, młode pary z nerwów nie mogą spać po nocach! Co uchodzi za moment, który budzi najwięcej emocji? Zdecydowanie jest to przysięga małżeńska, ale co ciekawe pierwszy taniec również potrafi wielu osobom „podnosić ciśnienie”. Te emocje można jednak złagodzić dobrze przygotowanym układem i odpowiednią melodią. Jak ją wybrać?
czytaj więcej
5 cech idealnego zespołu weselnego

5 cech idealnego zespołu weselnego

2016-03-30
Mimo rosnącej popularności DJów to zespoły weselne wciąż sa najczęściej wybierane jako muzyczna oprawa wesela. Czy powinno to dziwić? Wcale nie, bo dobry zespół zapewni gościom zabawę na najwyższym poziomie! Jak jednak go wybrać? Na co zwrucić uwagę i czym się kierować przy podejmowaniu tej ważnej decyzji?
czytaj więcej
Muzyka na poprawiny

Muzyka na poprawiny

2016-03-23
To czy para organizuje poprawiny po weselu nie jest już takie oczywiste, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Coraz częściej narzeczonym zależy na eleganckim i wystawnym przyjęciu weselnym, a na organizację poprawin nie starcza im funduszy. Duża liczba par zwyczajnie nie życzy sobie takiej imprezy, ponieważ przyjęcie weselne jest dla nich wystarczające. Ale jeśli decydujemy się na zorganizowanie poprawin, co zrobić z muzyką?
czytaj więcej
Jaki powinien być ślubny wodzirej?

Jaki powinien być ślubny wodzirej?

2016-03-19
Chociaż wodzirej może kojarzyć się z zamierzchłą przeszłością, to jego obecność staje się trendem na nowoczesnych weselach. Coraz częściej uważa się, że zabawa weselna będzie udana, jeśli zostanie odpowiednio wcześniej zaplanowana, a goście będą "pod opieką specjalisty”. Wymagające grono weselników trudno jest zadowolić, już nie wystarczy dobry zespół, aby przyjęcie można było uznać za udane.
czytaj więcej
Jak nie wybierać weselnej orkiestry?

Jak nie wybierać weselnej orkiestry?

2016-03-12
Marzy wam się przyjęcie weselne mile wspominane przez gości po latach? Chcecie zorganizować huczne wesele, na którym wszyscy będą bawić się do samego rana? W takim razie musicie przede wszystkim zainwestować w dobrą oprawę muzyczną! Zespół lub DJ, który potrafi rozbawić gości to najważniejszy element udanego wesela. Sprawia to, że jego wybór jest jedną z najtrudniejszych decyzji, jakie mają do podjęcia narzeczeni.
czytaj więcej
Wykonanie: DigiHex Systems