Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Muzyka na wesele – artykuły i porady

O TEMATYCE ŚLUBNO-WESELNEJ

Umowa z zespołem muzycznym lub DJem

Umowa z zespołem muzycznym lub DJem

2015-09-01
Jedno z najważniejszych wydarzenie w życiu każdego człowieka, czyli ślub wymaga równie pięknej oprawy. Wesele pozbawione muzyki stałoby się nudne i bezbarwne, za to profesjonalny zespół muzyczny lub DJ ubarwi każde przyjęcie i stworzy odpowiedni nastrój. Udane wesele należy odpowiednio wcześniej zaplanować, a także zabezpieczyć przez nieprzewidzianymi sytuacjami, dlatego warto spisać umowę z muzykami. Uchroni ona wszystkich przed przykrymi niespodziankami.
czytaj więcej
Zespół muzyczny, czy DJ na weselu?

Zespół muzyczny, czy DJ na weselu?

2015-09-01
Ślub i wesele to najpiękniejsze momenty w życiu dla większości osób. Warto uświetnić te chwile odpowiednią oprawą muzyczną. Goście z pewnością zapamiętają przyjęcie na długo, jeśli prowadzący je zespół muzyczny, wodzirej lub DJ zapewni im doskonałą zabawę do białego rana. Planując idealne wesele warto przemyśleć kilka kwestii związanych z oprawą muzyczną.
czytaj więcej

Oprawa muzyczna ślubu

2014-05-12
Ślub - podobnie jak i wesele - nie może obejść się bez dobrej muzyki...
czytaj więcej

Zespół? Dj? A może wodzirej?

2014-05-07
Wesele nie może obejść się bez odpowiedniej muzyki, która porwie do tańca i spowoduje, że goście na długo zapamiętają to wydarzenie. I tutaj rodzą się pytania...
czytaj więcej

Rosnąca popularność serwisu

2014-01-14
Oglądalność serwisu muzyka-wesele.pl wzrosła aż dwukrotnie w okresie świąteczno-noworocznym...
czytaj więcej

Recepta na hit lata

2013-07-04
Wakacyjne przeboje podrywają na parkiet niemal każdego. Muzycy naszego serwisu sprawią, że tanecznym krokiem wkroczycie na nową drogę życia. Niezależnie od daty ślubu, letnie hity są gwarantem gorącej atmosfery.
czytaj więcej

Przekroczyliśmy magiczną dwusetkę!

2013-06-04
Dzięki naszym wspólnym staraniom udało nam się zebrać ponad dwustu muzyków do naszej bazy! Z każdym dniem poszerzamy swoją ofertę, tak by zapewnić Państwu jak najszersze pole wyboru!
czytaj więcej

Nieustanny wzrost odwiedzin serwisu!

2013-05-06
Z miesiąca na miesiąc popularność naszego serwisu rośnie. Odwiedza nas coraz więcej osób i co nas bardzo cieszy - coraz więcej czasu spędzają Państwo na stronie, co jest dowodem na to, że jest już w czym wybierać :-)
czytaj więcej

Z każdym dniem poszerzamy swoją ofertę!

2013-04-05
Nasz serwis stale się rozwija, czego dowodem jest zarejestrowanych ponad 150 muzyków z całego kraju! Nie zamierzamy na tym przestać, bo kto stoi w miejscu ten się cofa.
czytaj więcej

Mamy już pierwsze polecenia

2013-02-15
Możemy się już pochwalić pierwszymi poleceniami przesłanymi za pośrednictwem serwisu muzyka-wesele.pl
czytaj więcej
Wykonanie: DigiHex Systems