Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Ela i Janusz - zespół weselny Łaziska GórneEla i Janusz
Łaziska Górne
CENA: 1700 ZŁ / USŁUGA
ODSŁON: 5340
POLECEŃ: 13

Zespół muzyczny  – Ela i Janusz 
(keyboard + prowadzenie + 2 wokale)

Na bieżąco współpracujemy z innymi muzykami, których także możecie usłyszeć na Waszej imprezie. Impreza może wzbogacić się o takie instrumenty jak: saksofon czy trąbka – wedle Państwa życzenia. 

Poza graniem na zabawie weselnej prowadzimy imprezę. Nasze usługi wodzirejskie obejmują zabawy ze „smakiem”, które ustalamy wcześniej z Parą Młodą. Zabawę weselną możemy prowadzić w języku polskim lub w gwarze śląskiej, co może stanowić dodatkową atrakcję dla Państwa gości, zwłaszcza tych przybyłych z innych rejonów naszego kraju...

Repertuar muzyczny zawsze dostosowujemy do gustów Pary Młodej i jej gości, co wcześniej ustalmy. Różnorodność utworów składających się na niego stanowią przeboje z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych oraz najnowsze hity z list przebojów.

Gościliśmy w wielu miastach Śląska i Zagłębia, takich jak: Katowice, Wyry, Łaziska, Pszczyna, Mikołów, Zabrze, Bytom, Orzesze, Sosnowiec, Ruda Śląska, Lędziny, Sosnowiec, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Ruda Śląska, Knurów, Gliwice, Bieruń, Orzesze i wiele innych.

Instrumenty i sprzęt:

Keyboard
Saksofon
Trąbka
Inne
Mikser
Efektory

Gatunki muzyki:

Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane muzykowi.

ZDJĘCIA - ZESPÓŁ WESELNY

muzyka ślubna - Żory + Łaziska Górne - zdjęcie z wesela 740
0

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1700 zł
1700 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems