Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Cieszyn

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Mój repertuar to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te 90-te, do najnowszych ...
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
Profesjonalna obsługa imprez tanecznych i okolicznościowych. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wesel. Poza muzyką zapewniamy prowadzenie ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Inna
Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie. Zarówno nagłośnienie jak i cyfrowo sterowane nowoczesne ledowe oświetlenie ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Poznajmy się trochę bliżej. Nazywam się Jan i jestem Dj’em od 2009 roku. Jednak moja przygoda ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
To z Wami mam zaszczyt tworzyć historię, która żyje przez długie lata. Właśnie dlatego dokładam ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny (5 osobowy) grający 100% na żywo, upiększy każdą uroczystość, event czy potańcówkę
Weselna - standardowa
Pop
Inna
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość dla Pary Młodej jak i Gości Wesela. Jako doświadczony ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Oferta skierowana jest do ludzi, którzy szukają "porządnego" i odpowiedzialnego zespołu na wesele i innego ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny, który gra znane przeboje muzyki rozrywkowej, które są dostosowane do wymagań i gustów ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Liczba pozycji: 15

Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Cieszyn - nasz przewodnik

Każdemu zależy na tym, by jego ślub był wyjątkowy. To bardzo ważny czas, gdy powstaje nowa rodzina. Od młodej pary zawsze emanuje świeżość uczuć. Warto uczynić wszystko, by ten jedyny dzień w życiu należał do najpiękniejszych. Żeby tak się stało, warto zainwestować w przygotowania, które wcześniej podjęte sprawią, że uroczystość będzie udana.  Zaprasza się wtedy najważniejsze osoby z rodziny, a także wielu przyjaciół i znajomych. Wszystko po to, by celebrować chwile wielkich uniesień. Detale składają się na całość, dlatego należy zadbać o każdy, drobny szczegół. Bogatsi korzystają w tym celu ze specjalnych agencji, które zajmują się wszystkim. Zazwyczaj jednak ludzie sami chcą wszystkiego dopilnować. Wesele zwykle odbywa się w zarezerwowanej wcześniej sali weselnej. W Cieszynie można znaleźć odpowiednie miejsce, przeznaczone na ten cel. Może to być Hotel 500 lub Dom Weselny Cieszyn.

Dobre wesele to dobra zabawa, dlatego warto bawić się przy akompaniamencie doświadczonego zespołu weselnego. Piękną pamiątką są zdjęcia i filmy, które rejestrują przebieg wydarzenia. Nie brakuje na terenie Cieszyna specjalistów realizujących takie usługi. Można skorzystać z ich ogłoszeń na portalach fotograf-wesele.pl i filmy-wesele.pl.

Piękno Cieszyna

Cieszyn to przepiękne miasto leżące na Śląsku Cieszyńskim nad rzeką Olzą, na samej granicy z Czechami. Miasto dzieli się na polski Cieszyn oraz Czeski Cieszyn. Historyczna część miasta ulokowała się po polskiej stronie i to właśnie po tej stronie znajduje się najwięcej zabytków. Legenda głosi, że to właśnie tutaj spotkali się trzej bracia: Lech, Czech i Rus. Na tym terenie można zrealizować okazałe sesje ślubne. Wspaniale nadaje się do tego celu czeski Kocobędz, czyli stary Cieszyn. Za czasów słowiańskich to właśnie nad nim płynęła Olza a zamieszkiwał ją lud plemienia Gołęszyc. Został on opuszczony po zmianie koryta rzeki. Osadnictwo przesunęło się w kierunku Góry Zamkowej w Cieszynie, która jest jednym z najbardziej charakterystycznych punktów miasta. Z miastem związana jest cieszyńska linia dynastii Piastów.

Okolice Starego Miasta

Cieszyn posiada bardzo ładny Rynek oraz okoliczne place, uliczki i kamienice.  Powstał on pod koniec XV wieku. Miejsce centralne zajmuje piękny Ratusz, a także podcienia. To klimatyczne miejsce doskonale pasuje na realizację ślubnych sesji. Niedaleko znajduje się także studnia Trzech Braci, która upamiętnia wspomniane spotkanie trzech braci z 810 roku. Bardzo ciekawe w Cieszynie są zabytki żydowskie. Liczne cmentarze dodają aury tajemniczości oraz przypominają o wielokulturowej historii tego terenu. Miasto posiada tradycję ewangelicką i liczne zabytki sakralne różnych religii. Zarówno polska i czeska strona są atrakcyjne. W czeskiej części jest bardzo ładny dworzec oraz ciekawy rynek. Spacer po obu stronach Olzy może być okazją do realizacji pięknych kadrów ślubnych. Plenery nad rzeką mogą być również bardzo okazałe. Gdyby komuś było mało, można się udać w Beskidy, albo do innych miejsc Śląska Cieszyńskiego. Może to być Karwina, Ustroń, Skoczów lub Ostrawa.

Na romantyczny spacer można się wybrać trasą spacerową, trasą widokową oraz trasą rezerwatów. Panorama miasta z każdej strony jest szczególna. Z Cieszynem związana jest także pochodząca z 1375 roku Cieszyńska Madonna. Ta Madonna ze Starego Targu powstała w Pradze. Mierząca 135 cm figurka ze względu na swoją wagę, została umieszczona w Muzeum Śląska Cieszyńskiego. Na jej miejscu powstała kopia. Na uwagę zasługuje także Teatr im. Adama Mickiewicza. W Cieszynie nigdy nie zabraknie pomysłów, a kreatywny fachowiec zaoferuje wiele ciekawych pomysłów w tym mieście.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems