Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Tychy

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Mój repertuar to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te 90-te, do najnowszych ...
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Poznajmy się trochę bliżej. Nazywam się Jan i jestem Dj’em od 2009 roku. Jednak moja przygoda ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
To z Wami mam zaszczyt tworzyć historię, która żyje przez długie lata. Właśnie dlatego dokładam ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Wesele. Zadbamy o dobrą zabawę Wszystkich Waszych gości. Dobierzemy indywidualnie optymalny zestaw zabaw i konkursów. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy ekspertami od wesel !!!! Laureatami drugiego miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Kapel weselnych w Kuźni Raciborskiej ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół muzyczny (5 osobowy) grający 100% na żywo, upiększy każdą uroczystość, event czy potańcówkę
Weselna - standardowa
Pop
Inna
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość dla Pary Młodej jak i Gości Wesela. Jako doświadczony ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Wiemy, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponujemy więc sztywnej "top ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 22

Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Tychy - nasz przewodnik

W dniu ślubu każdy chce doskonale wyglądać oraz zrealizować swoje skryte marzenia, by wspomnienia były idealne. To przecież najwspanialszy dzień w życiu człowieka. Dzięki temu przygotowania do ślubu i wesela powinny rozpocząć się odpowiednio wcześnie. Nie ma reguły, ale najważniejsze jest znając termin, rozpocząć od wyszukania właściwej sali weselnej. W Tychach znajdziemy wiele ciekawych możliwości realizacji wesela, niezależnie od ilości gości. Można wymienić tutaj chociażby Karczmę Kuban oraz Restaurację „Przystań”.

Nie sposób także pominąć oprawy muzycznej. Serwis internetowy muzyka-wesele.pl posiada profile 24 kapel muzycznych dostępnych w Tychach. Można z powodzeniem wybrać, zgodne z naszymi oczekiwaniami takie zespoły, które zapewniają gościom udaną zabawę.  Często są organizatorami całej imprezy weselnej.

 

Zespół na wesele – jaki?

Na jaką muzykę powinni zdecydować się narzeczeni? Wszystko zależy od ich gustu, a opcji mają naprawdę sporo. Para może zatrudnić kapelę weselną, która zagra muzykę na żywo, mogą także wynająć DJ-a. Pierwsza opcja uchodzi za bardziej tradycyjną, natomiast druga świetnie sprawdza się na nowoczesnych weselach z przewagą młodych osób. Pary, którym zależy na zabawie dobrej jakości, powinny pomyśleć o zatrudnieniu wodzireja, który będzie dbał o samopoczucie gości. Zachęcając do wyjścia na parkiet i proponując zabawy weselne i układy taneczne, wodzirej sprawi, że nawet osoby, które nie lubią szaleć na parkiecie, włączą się w zabawę z innymi gośćmi. 

Potem należy zastanowić się nad rodzajem muzyki, jaka zostanie zaserwowana. Najbardziej kontrowersyjną kwestią jest muzyka disco polo, która wielu kojarzy się z weselami. Są tacy, którzy jej nie znoszą podczas, gdy inni przyznają, że to najlepsza opcja na weselu. O tym muszą zadecydować narzeczeni, opierając się na gustach swoich znajomych i rodziny, którzy pojawią się na weselu. Warto przy tym pamiętać, że każdego i tak nie da się zadowolić i para powinna kierować się preferencjami większości lub powinna zapewnić zróżnicowaną muzykę, co sprawi, że wszyscy znajdą coś dla siebie. 

 

Oprawa uroczystości i zespół weselny

Warto zadbać także o oprawę muzyczną ślubu. Do wyboru jest wiele opcji. Można zatrudnić kwartet smyczkowy lub jednego skrzypka, a nawet harfistę, którzy będą towarzyszyć tym wzruszającym chwilom muzyką klasyczną. Można także postawić na piękne głosy, angażując śpiewaka lub śpiewaczkę, a nawet cały chór. Szczególnie ta ostatnia opcja jest bardzo widowiskowa i robi niesamowite wrażenie na gościach, a także samej parze młodej. Ślub będzie znacznie bardziej wzruszający, jeśli towarzyszy mu odpowiednio dobrana muzyka. To ważny element, którego nie można pominąć.

Jeśli chodzi o przyjęcie weselne, najlepszym sposobem na wybór muzyki jest zastosowanie zasady "złotego środka", czyli zapewnienie różnorodnego repertuaru. Granie lub odtwarzanie przez DJ-a piosenek z każdego stylu przemieszanych między sobą sprawi, że każdy gość znajdzie coś dla siebie. Ważne, aby sporą część wieczora grane były szybkie, energiczne piosenki, ale nie można zapomnieć także o wolnych, które sprawią, że na parkiet chętnie ruszą starsi oraz, że goście będą mogli trochę odpocząć.

Choć wybór muzyki weselnej to spora odpowiedzialność, to dzięki takiemu rozwiązaniu impreza na pewno będzie uznana za sukces. Znalezienie zespołu, który oferuje różnorodny repertuar w dużym mieście nie powinno być trudne. Na portalu muzyka-wesele.pl można znaleźć wiele takich ofert, w dodatku w bardzo przystępnych cenach. Wybór nie będzie łatwy, bo lokalne zespoły trzymają bardzo dobry poziom, ale na pewno każda para znajdzie coś dla siebie.

 

DJ na wesele – popularne rozwiązanie

Przede wszystkim para musi podjąć decyzję, czy chce, aby na weselu grał zespół, czy zajmował się muzyką DJ. Zaletą DJ-a jest to, że grane przez niego piosenki są w oryginalnych, czyli ulubionych aranżacjach oraz że ma wręcz nieograniczoną bazę muzyki. Dobrego DJ-a trudno zaskoczyć, ma w swoim repertuarze setki utworów i na pewno będzie w stanie spełnić życzenie muzyczne każdego z gości. To, na ile zrealizują się nasze preferencje, nie zależy wówczas od repertuaru zespołu, który – choć oczywiście bywa bardzo zróżnicowany – zawsze jest jednak ograniczony.

Pod względem cen zazwyczaj usługi DJ-a są korzystniejsze niż koszty wynajęcia całej kapeli. Jednak wciąż wiele osób uważa, że na prawdziwym, tradycyjnym weselu powinien grać zespół muzyczny. W dużych miastach zarówno zespołów, jak i DJ-ów nie brakuje i ta konkurencja pozwala na wybór właśnie takiego, jaki nas interesuje. Natomiast organizując ślub w małej miejscowości, możemy oczywiście zdecydować się na lokalnych wykonawców lub na takich, którzy jeżdżą po całej Polsce, jednak zapewne wybór i poszukiwania będą stosunkowo trudniejsze.

 

Ważne usługi weselne

Muzyka to nie jedyna rzecz, o jakiej musi pomyśleć para, aby jej wesele było udane. Aby zadbać o gości, trzeba przygotować także smaczne jedzenie w dużej ilości oraz dobrej jakości alkohol. Nie mniej ważna jest suknia panny młodej oraz dekoracje, czy auto ślubne, które dopełnią całości. Narzeczeni nie powinni myśleć tylko o zadowoleniu gości, ale także swoim własnym, co ma związek z odpowiednim upamiętnieniem wesela. Zatrudnienie fachowego kamerzysty i fotografa ślubnego to jedno z najważniejszych zadań, jakie przed nimi stoją. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na zaplanowanie i przygotowanie sesji ślubnej, która jest najlepszą pamiątką tego dnia. Pary w Tychach mają spory wybór, jeśli chodzi o jej organizację. 

 

Wesele w Tychach – okazja do pięknej sesji ślubnej

Miasto Tychy oczywiście kojarzy się z piwem, jednak do zaoferowania ma o wiele więcej, niż tylko blokowiska i beton. Nazywane miastem sypialnią ma jednak sporo do zaproponowania nowożeńcom. Z powodzeniem można tutaj nagrać ciekawe filmy ślubne i zrobić udane zdjęcia. Taka pamiątka będzie z pewnością bardzo ważna i szczególna. 

Tychy mieszczą się na Szlaku Zabytków Techniki. Browarnicze budynki z ulicy Katowickiej są bardzo szczególne i mają ciekawe wnętrza. Można połączyć sesję ślubną ze zwiedzaniem browaru, degustacją piwa, a także dowiedzieć się wiele na temat historii produkcji trunku oraz browaru. Nie można zapominać, że w mieście znajduje się także Jezioro Paprocany. Wiele mieszkańców tego miasta się tutaj relaksuje. Można tutaj z powodzeniem odkryć miejsca idealnie pasujące na romantyczną scenerię nagrań.

W mieście poza tym jest wiele terenów zielonych, do których należą skwery i parki. Można się o tym przekonać, gdy zawita się w okolicę Szpitala Wojewódzkiego oraz Urzędu Miejskiego. W niedalekich Promnicach można także udać się w okolicę dworku myśliwskiego. Został on zaprojektowany przez architekta z Pszczyny. Znajduje się tutaj hotel i restauracja. Dookoła jest piękny park, a także las kobiórski.

Położenie Tychów powoduje, że blisko jest stąd w Beskidy, gdzie także można zrealizować ciekawe reportaże ślubne. Można wybrać się na Szyndzielnię z Bielska-Białej lub Czantorię z Ustronia. Blisko jest także malownicza Pszczyna, w której znajduje się piękny rynek, a także piękny pałac i park. Jest to miejsce szczególnie odwiedzane przez młode pary. Podobny klimat ma Żywiec z zespołem pałacowo-parkowym.

Warto wcześniej sprawdzić opinię innych par młodych na temat fachowców realizujących pamiątki ślubne w takich miejscach. To z pewnością ułatwi wybór i pobudzi wyobraźnię w zakresie realizacji pomysłów na filmy i zdjęcia ślubne.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems