Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Mysłowice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Mój repertuar to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te 90-te, do najnowszych ...
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
To z Wami mam zaszczyt tworzyć historię, która żyje przez długie lata. Właśnie dlatego dokładam ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Muzyka towarzyszy nam przez całe życie i kształtuje naszą osobowość i wrażliwość... prezentujemy covery największych polskich ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy ekspertami od wesel !!!! Laureatami drugiego miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Kapel weselnych w Kuźni Raciborskiej ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Profesjonalni DJ oraz Wodzireje. Zajmujemy się również dekoracją sal światłem.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Gwarantujemy zabawę dla wszystkich Waszych gości i zapewniamy profesjonalną obsługę. Realizujemy wszystkie wytyczne Pary Młodej, ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
DJ - Wodzirej na wesele. Pełna oprawa muzyczna na weselu . Prezentuję bogaty repertuar muzyczny! ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół na wesele. Wieloletnie doświadczenie muzyczne. Z nami nie musisz się już martwić o powodzenie ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół Muzyczny 100% Live na każdą okazję. Specjalizujemy się w graniu na zabawach weselnych. Zapraszamy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 15

Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Mysłowice - nasz przewodnik

W życiu zakochanej pary często dochodzi do momentu podjęcia decyzji o zawarciu związku małżeńskiego. To dla nich bardzo ważne, doniosłe i niecodzienne wydarzenie, które chciałoby się zorganizować perfekcyjnie. W ten dzień zostanie bowiem sformalizowany związek i powstaje nowa komórka zwana rodziną. Nie dziwi zatem fakt, że przygotowania do tego wydarzenia mają wielkie znaczenie. Każdy chce po latach wspominać te wspaniałe chwile wzruszenia oraz szczęścia. Nic lepiej nie odda klimatu tych zdarzeń, jak fotografie oraz filmy. Poza rejestracją zabawy weselnej i ceremonii ślubu wspomnienia wypełnia reportaż ślubny. Zwykle taka sesja odbywa się w wybranych plenerach. W Mysłowicach nie zabraknie możliwości do realizacji takich pamiątek. Na stronach internetowych filmy-wesele.pl oraz fotograf-wesele.pl ogłasza się wielu fachowców z tej dziedziny, którzy doskonale potrafią zadbać o każdy aspekt realizacji tych wspomnień.

Górny Śląsk to także miejsce wielu możliwości w wyborze lokalu weselnego. Można wykorzystać oferty samych Mysłowic a także okolicy. Ciekawe oferty ma Szyb Bończyk, a także Restauracja Carpe Diem. Podobnie można skorzystać z oferty portalu muzyka-wesele.pl, gdzie ogłaszają się zespoły weselne. Można także wykorzystać propozycje innych zespołów weselnych z okolicy.

 

Zespół na wesele w Mysłowicach

Śląsk słynie ze specyficznej muzyki, a zespołów grających tzw. śląskie szlagiery jest w Mysłowicach cała masa. I choć pewne kawałki z tego gatunku powinny się pojawić na każdym śląskim weselu, to narzeczeni nie są ograniczeni wyborem. Większość zespołów dostępnych w Mysłowicach i w okolicy, która ma w repertuarze takie piosenki, gra zwykle coś, co określamy standardową muzyką weselną. Jest to mix bardzo zróżnicowanych gatunków, z których wybiera się najpopularniejsze pieśni, co pozwala łatwo trafić do gości wesela. To bardzo dobry wybór, gdy para młoda nie ma pojęcia, co spodoba się gościom, bo gdy zespół gra różne utwory, to każdy znajdzie coś dla siebie, aby dobrze się bawić. 

 

Oprawa uroczystości i zespół weselny

Warto zadbać także o oprawę muzyczną ślubu. Do wyboru jest wiele opcji. Można zatrudnić kwartet smyczkowy lub jednego skrzypka, a nawet harfistę, którzy będą towarzyszyć tym wzruszającym chwilom muzyką klasyczną. Można także postawić na piękne głosy, angażując śpiewaka lub śpiewaczkę, a nawet cały chór. Szczególnie ta ostatnia opcja jest bardzo widowiskowa i robi niesamowite wrażenie na gościach, a także samej parze młodej. Ślub będzie znacznie bardziej wzruszający, jeśli towarzyszy mu odpowiednio dobrana muzyka. To ważny element, którego nie można pominąć.

Jeśli chodzi o przyjęcie weselne, najlepszym sposobem na wybór muzyki jest zastosowanie zasady "złotego środka", czyli zapewnienie różnorodnego repertuaru. Granie lub odtwarzanie przez DJ-a piosenek z każdego stylu przemieszanych między sobą sprawi, że każdy gość znajdzie coś dla siebie. Ważne, aby sporą część wieczora grane były szybkie, energiczne piosenki, ale nie można zapomnieć także o wolnych, które sprawią, że na parkiet chętnie ruszą starsi oraz, że goście będą mogli trochę odpocząć.

Choć wybór muzyki weselnej to spora odpowiedzialność, to dzięki takiemu rozwiązaniu impreza na pewno będzie uznana za sukces. Znalezienie zespołu, który oferuje różnorodny repertuar w dużym mieście nie powinno być trudne. Na portalu muzyka-wesele.pl można znaleźć wiele takich ofert, w dodatku w bardzo przystępnych cenach. Wybór nie będzie łatwy, bo lokalne zespoły trzymają bardzo dobry poziom, ale na pewno każda para znajdzie coś dla siebie.

 

Zespół czy Dj na wesele? 

Choć zatrudnienie zespołu to tradycja, to coraz więcej par z Mysłowic się z niej wyłamuje i decyduje na zatrudnienie DJ-a. To bardzo dobry pomysł, bo DJ jest znacznie tańszy od zespółu oraz ma dużo zalet. Jego szeroka baza piosenek sprawia, że goście mogą postawić na "koncert życzeń" bez obawy, że piosenka, o jaką proszą nie będzie w repertuarze. Poza tym DJ gra najczęściej piosenki w oryginale, tak jak je znamy, co sprawia, że chętniej przystępujemy do zabawy. Każdy zespół ma swój specyficzny styl, który może nie spodobać się gościom, dlatego postawienie na DJ-a to mniejsze ryzyko. Spora zaletą DJ-a jest też to, że uchodzi za bardzo nowoczesną oprawę muzyczną, co bardzo odpowiada młodym ludziom. Jeśli większość gości na weselu stanowić będą równieśnicy pary młodej, to może warto zrezygnować z zespołu dla DJ-a? Publika na pewno to doceni! 

 

Plenery Górnego Śląska

Mysłowice to znaczące miasto regionu Górnego Śląska. Jest bogate w historyczne zabytki, które obok przemysłowego charakteru miasta doskonale potrafią zaciekawić przyjezdnych. W ten sposób także jest wiele możliwości w temacie pomysłów na sesje ślubne w plenerze miasta, które powstało z połączenia różnych miejscowości, stanowiących teraz dzielnice Mysłowic. Tutaj zachowały się nawet zabytki z okresu średniowiecznego, do których zaliczyć można Kościół farny p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny z XIV wieku. Inne ważne zabytki sakralne to Kościół farny p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Kościół p.w. Świętego Krzyża. Nie można również pominąć jednego z najbardziej malowniczych kościołów polskich, czyli Kościoła Apostołów Piotra i Pawła. To miasto składa się nie tylko z zabytków sakralnych.  Jednak sesja ślubna realizowana w takich miejscach, może dostarczyć dużej dawki  nastroju.

 

Pogranicze Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego i Jaworzna

Mysłowice leżą nad rzeką Przemszą, gdzie styka się granica różnych obszarów związanych z Polską, zaborami itd. Istnieje tutaj Trójkąt Trzech Cesarzy, który jest miejscem styku trzech granic: Sosnowca, Mysłowic i Jaworzna. W przeszłości stykały się tutaj ziemie zaborcze Rosji, Niemiec i Austrii. Dzisiaj także graniczy tutaj Górny Śląsk, Zagłębie Dąbrowskie oraz Jaworzno leżące w historycznej Małopolsce, ale nie w Zagłębiu Dąbrowskim. Od strony Sosnowca i Mysłowic jest nawet poprowadzony szlak w tym miejscu. Tutaj atrakcji może dostarczyć zorganizowany plener sesji ślubnej. Po stronie miasta znajduje się także Kaplica Jarlików z połowy XVIII wieku.

Dzisiejsze sesje ślubne są bardzo zróżnicowane tematycznie. Popularne są surowe sesje w klimacie przemysłowym, a takich miejsc w Mysłowicach nie brakuje. Odpowiedni klimat odnajdzie się zawsze w ciekawych zakątkach Mysłowic, jak Brzęczkowice lub Wesoła. Wieże ciśnień są także bardzo charakterystyczne na tym terenie. Można także skorzystać z uroku wielu zakątków leśnych, stawów i skwerów. Do tego celu odpowiedni może być Zalew Imieliński, Zalew Solina albo szopienickie Stawiki. Bliskość innych miejscowości KZK GOP może także być przydatna w planowaniu takich sesji.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems