Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Warszawa

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Ja sprawię, by pozostał on w Waszej pamięci na zawsze. Świadczę usługi w zakresie zapewnienia oprawy muzycznej na weselach oraz poprawinach. Każda zabawa weselna jest inna i wcześniej przygotowujemy scenariusz w oparciu o potrzeby i gusta Pary Młodej i jej gości. Służymy rada i pomocą w zakresie przygotowania odpowiednich rozwiązań technicznych, tj. oświetlenie i nagłośnienie. Zawsze omawiamy wszystkie szczegóły, do których odpowiednio dobieramy repertuar muzyczny,
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych, formowych i innych w zakresie zapewnienia muzyki i dobrej zabawy. Specjalizujemy się w graniu na zabawach weselnych. Gramy na żywo, co z pewnością ucieszy wszystkich, którzy cenią sobie taki odbiór muzyki. (perkusja, akordeon, klawisze, gitary, saksofon) oraz ciekawe wokale (3 męskie + żeński). Podstawowy skład zespołu to 6 osób, ale na życzenie Klienta może on zostać rozbudowany, gdyż współpracujemy z wieloma muzykami. Zespół działa na polskim rynku muzycznym od dziesięciu lat i przez ten okres współpracujemy z wieloma agencjami artystycznymi, hotelami i salami weselnymi. Posiadamy wielkie doświadczenie, które obejmuje naszą działalność sceniczną, a także w zakresie organizacji. Repertuar muzyczny, a także cały scenariusz imprezy odpowiednio uzgadniamy z Klientem, by spełnić jego wszystkie oczekiwania. Wysokiej jakości brzmienia i wyczucie dobrego smaku daje wspaniałe efekty. Zespół prowadzi imprezy również w języku angielskim i włoskim. Zapraszamy Państwa do dołączenia do naszych „Zadowolonych klientów :-) Zapraszamy także na próby zespołu, by sprawdzić nasze brzmienie na żywo.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy 4-osobową grupą wokalno-instrumentalną. Oferujemy Wam najlepszą oprawę muzyczną na wesele, oraz inne imprezy okolicznościowe. Gwarantujemy bogaty, różnorodny repertuar z damsko-męskim wokalem (3 osoby śpiewające) okraszony profesjonalną konferansjerką oraz szeroką gamą zabaw i konkursów dla gości.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Pełna obsługa DJ'ska na Państwa wesele. Profesjonalizm pod każdym względem!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Zespół muzyczny na wesela !
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Inna
DJ na WESELE Warszawa prowadzenie, nagłośnienie, oświetlenie. 25 lat doświadczenia.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
MUZYKA Posiadamy bardzo szeroki i uniwersalny repertuar. Gramy zarówno utwory z minionych lat jak i najnowsze przeboje. Nasz repertuar gromadziliśmy przez wiele lat i robimy to do tej pory, więc każdy na pewno znajdzie pośród niego coś dla siebie, poczynając od muzyki weselnej czyli tzw. biesiady, poprzez disco, szeroko pojęty dance i pop, po muzykę rockową na życzenie.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Wesele. Zadbamy o dobrą zabawę Wszystkich Waszych gości. Dobierzemy indywidualnie optymalny zestaw zabaw i konkursów.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół 4 osobowy sklad . wokal żeński i 2 męskie, klawisze gitara saksofon Wykształceni muzycy II st PSM profesjonalne nagłośnienie oraz efekty świetlne, instrumenty z najwyższej półki
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Repertuar dla 4 pokoleń, wykaz utworów na życzenie przesyłamy pocztą elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia osobistego spotkania, by przedstawić naszą ofertę.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
DJ na wesele. Zobacz – zastanów się – porównaj – zdecyduj – zadzwoń. Tylko tyle musisz zrobić!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy duetem DJ - sko Konferansjerskim. Czyli Prezenter Muzyczny i Konferansjer. Prowadzimy Wesela i Imprezy okolicznościowe. Poprowadzimy liczne zabawy weselne oczepiny podziękowania. Posiadamy własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Atrakcyjne ceny. Zapraszamy na niezobowiązującą konsultację.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Profesjonalny zespół muzyczny znany z Tv z hitów takich jak "Cipuleńka" ,posiadający wydane płyty w stylu Disco Polo Zespół występuje na koncertach oraz prowadzi przyjęcia weselne. Posiadamy dla Pary młodej Bmw do Ślubu w gratisie przy podpisaniu umowy,jedyne koszty to paliwo i wystrój. Możliwość również oprawy muzycznej zespołu wraz z Dj-wodzirejem.
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
Jedyny w Polsce tak oryginalny zespół! Repertuar muzyczny od klasyki, po wspaniałe taneczne hity muzyki rozrywkowej. Zespół pochodzi z Warszawy i gra tylko i wyłącznie muzykę na żywo. Zabawa dla wszystkich gości weselnych gwarantowana!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Nasz zespół w swoim repertuarze ma ponad 1000 utworów, spis przesyłamy na maila dla zainteresowanych. Jeśli posłuchasz nasze demo na stronce i najnowsze Hity oraz standardy muzyki światowej, disco polo i muzykę weselną nie będziecie mieli wątpliwości że ten zespół zagra wszystko!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Zespół składa się z trzech instrumentalistów śpiewających oraz wokalistki, która gra na instrumentach perkusyjnych. Współpracujemy ze sobą przez wiele lat i gramy muzykę nowoczesną oraz biesiadną. Profesjonalna obsługa muzyczna wielu imprez okolicznościowych. Gwarancja super zabawy z wykorzystaniem dźwięków akordeonu, saksofonu, gitary i instrumentów klawiszowych. Zapraszamy do obejrzenia materiału reklamowego na płycie DVD, materiał wysyłamy również pocztą pod wskazany adres. Zapraszamy wszystkie Pary Młode i nie tylko!
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 81

Województwo Mazowieckie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Warszawa - nasz przewodnik

Rynek ślubny w Warszawie jest bardzo urozmaicony, nie brakuje zatem ofert fotografów ślubnych, kamerzystów czy zespołów muzycznych. Dzięki naszemu portalowi odnaleźć można wiele usług specjalistów, co z pewnością ułatwi wybór wszystkim zainteresowanym, czyli osobom poszukującym profesjonalisty. Warto pamiętać, że to właśnie od osób współpracujących z młodą parą często zależy powodzenie całego „przedsięwzięcia” ślubnego. I tak na przykład dobry fotograf ślubny będzie gwarantem otrzymania wspaniałej pamiątki.

 

Sesja ślubna w Warszawie – idealna pamiątka z wesela

 

Dobry fotograf to nie tylko taki, który sprawdzi się w fotografowaniu ślubu i wesela, ale specjalista, który będzie w stanie zaaranżować ciekawą sesję ślubną. Kreatywność jest obecnie w cenie i od fotografa wymaga się nie tylko wyjątkowego pomysłu na sesję, ale także znalezienia unikatowego pleneru ślubnego. Rzeczywiście potrzeba do tego sporo inwencji twórczej, bo o taki plener coraz trudniej. Popularność sesji ślubnych sprawia, że najbardziej atrakcyjne miejsca są już wielokrotnie wykorzystane, a tym samym pozbawione cechy "unikalności". Na szczęście pary młode w Warszawie nie mają tego problemu, bo miasto jest na tyle duże i różnorodne, że oferuje sporą ilość miejsc, gdzie można przeprowadzić sesję ślubną i gdzie jeszcze żadna para młoda tej okazji nie miała. 

W Warszawie, jak na stolicę Polski przystało, można odnaleźć wiele oryginalnych plenerów, które posłużą jako tło do wspaniałych zdjęć ślubnych, a także filmów ślubnych w analogicznej sesji. Szczególnie pejzaże z rzeką Wisłą są bardzo atrakcyjne. Warszawa jednak posiada dużo więcej możliwości, które mogą sprawić, że fotoreportaż ślubny będzie unikalny. Miejsc takich jest niezliczenie wiele, ponieważ każda para młoda (a także realizator tych kadrów) może skorzystać z własnych i sprawdzonych pomysłów. Jednym z najpopularniejszych i najpiękniejszych miejsc w stolicy są siedemnastowieczne Łazienki Królewskie, które zachwycają terenami zielonymi, a także zabytkami. Okolice Warszawy to oczywiście urokliwa także Żelazowa Wola, czyli miejsce urodzenia Fryderyka Chopina. Obie lokalizacje stwarzają możliwość udanej sesji zdjęciowej. Największa aktualna baza fotografów z Warszawy znajduje się na stronie: Fotograf Warszawa

Dobry specjalista jest w stanie wykonać nieszablonowe zdjęcia w wielu plenerach. Dlatego bardzo dobrze jest odwiedzić portal fotograf-wesele.pl i samemu zobaczyć przykłady realizacji takich zdjęć.

Jeżeli zdjęcia to za mało, polecamy również usługi wideofilmowania ślubu. Największa aktualna baza kamerzystów z Warszawy znajduje się na stronie: Kamerzysta Warszawa

 

Zespół czy DJ na wesele?

 

Pary często mają spory problem z decyzją, jaką muzykę na wesele wybrać. Czy postawić na bardziej stonowaną opcję, która jednak może nie rozkręcić zabawy, czy zdecydować się na potępiane często disco polo i piosenki biesiadne, których jak wiadomo "nikt nie słucha, ale wszyscy znają". Niestety nie ma przepisu na idealną muzykę weselną. Wszystko zależy od kontekstu, od tego, czy na przyjęciu weselnym znajdą się głównie osoby młode, czy może sporo starszych członków rodziny. Ważną rolę odgrywa także gust państwa młodych, bo choć imprezę robi się dla gości, to trudno sobie wyobrazić, że mogą na niej pojawić się style muzyczne, których para nie znosi.

Przede wszystkim para musi podjąć decyzję, czy chce, aby na weselu grał zespół, czy zajmował się muzyką DJ. Pod względem kosztów zazwyczaj ta druga opcja jest bardziej korzystna, ale wiele osób uważa, że na prawdziwym, tradycyjnym weselu powinien grać zespół muzyczny. A tych nie brakuje, dlatego warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, wybierając wykonawców. 

 

Jak znaleźć odpowiedni zespół weselny?

 

Najlepszym sposobem na wybór muzyki na wesele jest zastosowanie zasady "złotego środka", czyli zapewnienie różnorodnego repertuaru. Granie lub odtwarzanie przez DJ-a piosenek z każdego stylu przemieszanych między sobą sprawi, że każdy gość znajdzie coś dla siebie.
Ważne, aby sporą część wieczora grane były szybkie, energiczne piosenki, ale nie można zapomnieć także o wolnych, które sprawią, że na parkiet chętnie ruszą starsi oraz, że goście będą mogli trochę odpocząć. Choć wybór muzyki weselnej to spora odpowiedzialność, to dzięki takiemu rozwiązaniu, impreza na pewno będzie uznana za sukces. Znalezienie zespołu, który oferuje różnorodny repertuar w dużym mieście nie powinno być trudne. Na portalu muzyka-wesele.pl można znaleźć wiele takich ofert, w dodatku w bardzo przystępnych cenach. Wybór nie będzie łatwy, bo lokalne zespoły trzymają bardzo dobry poziom, ale na pewno każda para znajdzie coś dla siebie.

 

Muzyka na wesele w Warszawie 

 

Rynek ślubny jest także związany z ofertami sal weselnych oraz zespołów weselnych i wodzirejów, DJ-ów. Warto zaznaczyć, że można poprzez portal wybierać wśród ponad 90 ofert profesjonalistów, którzy zadbają o dobrą zabawę gości weselnych oraz prowadzenie całej uroczystości. Bogata oferta w tym zakresie jest dostępna na portalu muzyka-wesele.pl. Do wyboru par młodych są grające na żywo zespoły weselne, które oferują różne gatunki muzyczne, DJ-e oraz wodzireje, działający w Warszawie i okolicach. Dokładnie wypełniony profil z informacjami o usługodawcach, zdjęciami i filmami z poprzednich wesel, na których występowali oraz ceną, którą pobierają za usługi, na pewno ułatwi wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. 

Zabawa weselna musi odbyć się w odpowiednio wcześnie zarezerwowanej sali weselnej. W stołecznym mieście i okolicy nie brakuje ofert w tym zakresie. Przykładowo może to być Pałacyk Otrębusy.

Warszawa jest miejscem z nieograniczonymi możliwościami, by zrealizować wspaniałe sesje ślubne foto i wideo, a także oferuje wiele opcji, by każda para młoda mogła wyszukać dla siebie odpowiednie usługi w postaci zespołu weselnego, który uświetni zabawę w ciekawej sali weselnej.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems