Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Siedlce

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny na wesele
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Nasza grupa artystyczna jest jednym z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych zespołów muzycznych w siedleckiej branży "weselnej". Nasz bogaty repertuar obejmuje covery niemal wszystkich gatunków muzycznych od disco, disco polo i pop, utwory rockowe, po evergreeny z lat 50 i 60. Do oprawy muzycznej gwarantujemy również konferansjerkę na wysokim poziomie oraz zabawy, konkursy itp. dla bawiących się gości.
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Nasz zespół istnieje od ponad 20 lat, w obecnym składzie gramy od 2002 (3 osoby ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Zespół muzyczny na wesela ! Trzech śpiewających muzyków, gitara, akordeon, keyboard, saksofon + możemy dokooptować ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Inna
Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesela. Umiejętnie dobierany repertuar muzyczny jest gwarantem udanej zabawy, a to ...
Weselna - standardowa
Pop
Nowoczesna
Inna
DJ na WESELE Warszawa prowadzenie, nagłośnienie, oświetlenie. 25 lat doświadczenia.
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Inna
Wesele. Zadbamy o dobrą zabawę Wszystkich Waszych gości. Dobierzemy indywidualnie optymalny zestaw zabaw i konkursów. ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jedyny w Polsce tak oryginalny zespół! Repertuar muzyczny od klasyki, po wspaniałe taneczne hity muzyki ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Działam w branży muzycznej jako DJ, prezenter muzyczny,muzyk, konferansjer,animator.Świadczę usługi w zakresie nagłośnienia i oświetlenia.Towarzyszyłem ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Folk
Nowoczesna
Zespół, którego skład możesz dowolnie komponować. Śpiewamy w siedmiu językach. Zagramy tak, że goście długo ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 13

Województwo Mazowieckie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Siedlce - nasz przewodnik

Muzyka towarzyszy nam przez całe życie. Czasem pełni rolę rozrywki, a czasem się przy niej wyciszamy. Niezależnie od tego, jest bardzo ważnym elementem naszego życia i towarzyszy nam w istotnych momentach np. podczas ślubu i wesela. Na ślubie wzrusza i dotyka do łez, a na weselu sprawia, że bawimy się do białego rana, świętując szczęście naszych bliskich. Dobra muzyka to udane wesele, więc należy się o nią odpowiednio zatroszczyć!

 

Zespół na wesele – ważny element

Co decyduje o tym, czy goście uznają wesele za udane? Zwykle są to dwa elementy - dobre jedzenie i odpowiednia muzyka. Nic w tym dziwnego, w końcu gości liczą, że na weselu skosztują pysznych potraw i "wytańczą" się za wszystkie czasy! Suknia, czy dekoracje są piękne i na pewno zostaną docenione, ale goście nie zwracają na nie wielkiej uwagi. W przypadku muzyki, jeśli coś nie zadziała, coś się nie uda, goście o tym nie zapomną, a wesele okaże się klapą. Zespół, który fałszuje lub przynudza to obiekt krytyki, a z czasem także kpin, a odpowiedzialność za jego wybór spadnie na młodą parę. Aby nie pozwolić na takie przykrości, lepiej dokładnie przemyśleć wybór zespołu weselnego. 

 

Muzyka na żywo czy Dj na wesele? 

Jaka muzyka jest najlepsza na wesele? Odpowiedź jest bardzo prosta - taka przy, której goście bawią się najlepiej! Tu jednak sprawa znacznie się komplikuje, bo skąd narzeczeni mają wiedzieć, co najbardziej przypadnie gościom do gustu? Nie można ich o to pytać, trzeba założyć pewną opcję i liczyć na to, że będzie to właściwa decyzja. 

Właściwie nie ma gatunku muzycznego, który nie nadaje się na imprezę pokroju wesela. Niektórzy twierdzą, że disco polo to kit, podczas gdy dla innych to najlepsza opcja. Gusta są różne i trzeba się spodziewać, że niektórzy gości i tak będą niezadowoleni. Zadaniem młodej pary jest wybranie takiej oprawy muzycznej, która trafi do większości gości i sprawi, że parkiet sali weselnej będzie pełny, przynajmniej przez większą część wieczora. Aby tak zrobić, najlepiej wybrać "złoty środek", czyli zespół lub DJ-a, którzy mają bardzo zróżnicowany repertuar. Część gości lubi disco polo? Nie ma problemu, takie utwory zostaną zagrane. Inni wolą hity lat 70-tych? I takie przeboje się pojawią. Zróżnicowanie gatunków muzycznych to przepis na udane wesele, bo to bardzo nietypowa impreza, na której bawią się osoby w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i kompletnie do siebie niepodobne! Kierując się zasadą "dla każdego coś miłego", zapewniamy, że prawie każdy dobrze się tam poczuje. 

 

Muzyka na ślub kościelny

To element, o którym większość par zapomina, myśląc, że sprawą zajmie się organista z kościoła. Rzeczywiście, będzie on obecny na ślubie, ale czy jego umiejętności to szczyt naszych marzeń? Nawet bardzo zdolny organista ma specyficzny styl, który sprawdza się podczas zwykłej mszy, ale który nie tworzy szczególnie romantycznej atmosfery. Lepiej w tym celu wynająć profesjonalistę, który będzie w stanie stworzyć klimat, w którym nikt nie obejdzie się bez ocierania łez wzruszenia. "Ave Maria" grana na skrzypcach lub wykonana przez zdolną śpiewaczkę to wrażenie tak niesamowite, że wywołuje "gęsią skórkę". Każdemu można życzyć takich przeżyć w dniu swojego ślubu i chociaż wynajęcie dodatkowej osoby kosztuje, to na wrażeniach nie powinno się oszczędzać. Można postarać się być bardziej oryginalnym i zatrudnić osobę grającą na harfie albo chór gospel, taka opcja na pewno wywoła niesamowite wrażenia gościach i na młodej parze! 

 

Zespół weselny a koszty 

Są rzeczy, na których nie powinno się oszczędzać, zwłaszcza podczas ślubu i wesela. Takim elementem na pewno jest muzyka, bo jak już zostało to powiedziane, od niej zależy zadowolenie gości. Dobrzy muzycy zwykle wysoko się cenią, bo wiedzą, że i tak znajdą sporo klientów. Widać, że większość par młodych również wychodzi z takiego założenia i wynajmuje drogie, najczęściej pięcioosobowe zespoły, które umilają czas młodej parze i ich gościom już od domu panny młodej do rana, a czasem nawet następnego dnia na poprawinach. Taki zespół to wydatek minimum 5 tysięcy złotych, a jeśli zespół dysponuje ciekawym instrumentem np. akordeonem, cena rośnie. Im mniejszy zespół, tym powinien być tańszy, ale odbija się to na efekcie, bo dwie osoby często muszą korzystać z podkładu i muzyka nie jest tak naturalna, jak powinna być. Najtańszą opcją jest zatrudnienie DJ-a. Dobrych specjalistów w tym fachu spokojnie można wynająć już za 2 tysiące złotych. Choć DJ nie jest tak atrakcyjny, jak zespół, to ma wiele zalet i staje się coraz popularniejszy. Choć droższy nie zawsze znaczy lepszy, to w większości przypadków tak właśnie jest, więc trzeba przygotować się na spore wydatki.

 

Muzyka na wesele w Siedlcach

Wszystkie te porady z łatwością można zaaplikować do wesela w Siedlcach, w których znajdziemy sporo interesujących i utalentowanych muzyków. Większość z nich oferuje standardową muzykę weselną, czyli mix różnych gatunków, który na pewno spodoba się gościom. Doświadczenie i pozytywna energia siedleckich zespołów sprawiają, że świetnie sprawdzają się podczas hucznych wesel, są też w stanie zagrać na tych mniejszych i spokojniejszych. Dokładne zapoznanie się z ofertą muzyków na portalu muzyka-wesele.pl to klucz do zadowolenia z weselnej oprawy muzycznej!

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems