Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Katowice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Jesteśmy ekspertami od wesel !!!! Laureatami drugiego miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Kapel weselnych w Kuźni Raciborskiej Nasza muzyka porywa do tańca od pierwszego taktu, niezapomniane show !!!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Wiemy, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponujemy więc sztywnej "top listy" granej na każdej imprezie. Dla nas Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiada.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Nasza firma poleca kilka doskonałych zespołów na ekskluzywne wesele, DJów, konferansjerów, wodzirejów...oraz świetnych instrumentalistów oraz wokalistów (również zespoły) na ceremonię ślubną (kościelną, cywilną, plenerową etc.). Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wesel z klasą, także polsko-zagranicznych! Nasze zespoły są w stanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Nowoczesna
Inna
DJ - Wodzirej na wesele. Pełna oprawa muzyczna na weselu . Prezentuję bogaty repertuar muzyczny!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Zespół Muzyczny 100% Live na każdą okazję. Specjalizujemy się w graniu na zabawach weselnych. Zapraszamy zatem do kontaktu wszystkie Pary Młode!
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Mój repertuar to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te 90-te, do najnowszych ...
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
Nasza ekipa to pięć doskonale ze sobą współgrających ogniw. Doświadczeni operatorzy, wykorzystując wysokej klasy instrumenty, przekształcają ...
Inna
Profesjonalna obsługa imprez tanecznych i okolicznościowych. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wesel. Poza muzyką zapewniamy prowadzenie ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Inna
Jeśli szukasz profesjonalnych muzyków dających z siebie 150%, to znalazłeś:)
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Inna
Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie. Zarówno nagłośnienie jak i cyfrowo sterowane nowoczesne ledowe oświetlenie ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 64

Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Katowice - nasz przewodnik

Dla większości ludzi ślub jest jednym z najbardziej istotnych wydarzeń w życiu. Takie wydarzenie wymaga starannego przygotowania oraz odpowiedniej oprawy. Dzięki temu po latach będzie można z przyjemnością wracać pamięcią do tych magicznych chwil. Właściwa organizacja tematu ślubno – weselnego pozwoli uniknąć ewentualnych usterek i niedociągnięć w tym zakresie. Wynajęcie kamerzysty ślubnego oraz fotografa to jeszcze nie wszystko. Pierwszą rzeczą, o którą trzeba zadbać to właściwy wybór miejsca na zabawę weselną. Znając termin ślubu trzeba odpowiednio wcześnie rozpocząć poszukiwania właściwej sali, w której odbędzie się wspaniała zabawa. Dopiero w następnej kolejności można skupić się na pozostałych usługach.

 

Zespół na wesele – ważny wybór

Z przyjęciem weselnym łączy się zawsze konieczność wynajęcia zespołu lub DJa, który zadba o wspaniałą zabawę. W Katowicach i okolicy nie brakuje ofert w zakresie muzycznym, można wybierać spośród ponad 65 zespołów weselnych. To duży wybór, dlatego na sprawdzenie ofert warto przeznaczyć trochę czasu.

Muzyka na weselu to jeden z dwóch głównych elementów (poza jedzeniem), które decydują o sukcesie przyjęcia. Goście liczą, że przychodząc na wesele, będą się dobrze bawić, a to jest możliwe tylko, jeśli oprawa muzyczna trafia w ich gust i jest energiczna, co sprawia, że chętnie wychodzą na parkiet i zostają tam na dłużej. Dobra zabawa zależy więc od odpowiedniego doboru zespołu weselnego i repertuaru. Obie decyzje nie są łatwym zadaniem, bo to spora odpowiedzialność. Niełatwo jest trafić w gust muzyczny tak dużej grupy osób, większość par wybiera więc asekuracyjnie kilka gatunków muzycznych, które mają być serwowane przez orkiestrę weselną lub DJ-a przez całą noc.

 

Zespól weselny i oprawa uroczystości

Warto zadbać także o oprawę muzyczną ślubu. Do wyboru jest wiele opcji. Można zatrudnić kwartet smyczkowy lub jednego skrzypka, a nawet harfistę, którzy będą towarzyszyć tym wzruszającym chwilom muzyką klasyczną. Można także postawić na piękne głosy, angażując śpiewaka lub śpiewaczkę, a nawet cały chór. Szczególnie ta ostatnia opcja jest bardzo widowiskowa i robi niesamowite wrażenie na gościach, a także samej parze młodej. Ślub będzie znacznie bardziej wzruszający, jeśli towarzyszy mu odpowiednio dobrana muzyka. To ważny element, którego nie można pominąć.

Jeśli chodzi o przyjęcie weselne, najlepszym sposobem na wybór muzyki jest zastosowanie zasady "złotego środka", czyli zapewnienie różnorodnego repertuaru. Granie lub odtwarzanie przez DJ-a piosenek z każdego stylu przemieszanych między sobą sprawi, że każdy gość znajdzie coś dla siebie. Ważne, aby sporą część wieczora grane były szybkie, energiczne piosenki, ale nie można zapomnieć także o wolnych, które sprawią, że na parkiet chętnie ruszą starsi oraz, że goście będą mogli trochę odpocząć.

Choć wybór muzyki weselnej to spora odpowiedzialność, to dzięki takiemu rozwiązaniu impreza na pewno będzie uznana za sukces. Znalezienie zespołu, który oferuje różnorodny repertuar w dużym mieście nie powinno być trudne. Na portalu muzyka-wesele.pl można znaleźć wiele takich ofert, w dodatku w bardzo przystępnych cenach. Wybór nie będzie łatwy, bo lokalne zespoły trzymają bardzo dobry poziom, ale na pewno każda para znajdzie coś dla siebie.

 

DJ na wesele – popularne rozwiązanie

Przede wszystkim para musi podjąć decyzję, czy chce, aby na weselu grał zespół, czy zajmował się muzyką DJ. Plusem wynajęcia DJ-a jest szeroki wybór muzyki – wystarczy ustalić, jakiego rodzaju piosenki chcemy usłyszeć na zabawie, a profesjonalista dobierze listę kawałków tak, byśmy byli zadowoleni. To, na ile zrealizują się nasze preferencje, zależy wówczas od repertuaru zespołu, który – choć oczywiście bywa bardzo zróżnicowany – zawsze jest jednak ograniczony.

Pod względem cen zazwyczaj usługi DJ-a są korzystniejsze niż koszty wynajęcia całej kapeli. Jednak wciąż wiele osób uważa, że na prawdziwym, tradycyjnym weselu powinien grać zespół muzyczny. W dużych miastach zarówno zespołów, jak i DJ-ów nie brakuje i ta konkurencja pozwala na wybór właśnie takiego, jaki nas interesuje. Natomiast organizując ślub w małej miejscowości, możemy oczywiście zdecydować się na lokalnych wykonawców lub na takich, którzy jeźdżą po całej Polsce, jednak zapewne wybór i poszukiwania będą stosunkowo trudniejsze.

 

Ślub w Katowicach – sesja ślubna

Katowice, jako obecna stolica Górnego Śląska to miejsce o bogatej historii i z tradycjach górniczych, hutniczych i przemysłowych. Wiele zespołów muzycznych z tego regionu jest w stanie doskonale wpasować się w profil zabawy weselnej w śląskim klimacie. Śląska kultura zabawy, a także charakterystyczne miejsca idealnie nadają się na realizację ślubnego reportażu.

Najbardziej charakterystyczny w tym regionie jest Nikiszowiec. Ta urokliwa dzielnica z zachowanym układem urbanistycznym śląskiego osiedla przykopalnianego jest doskonałym miejscem na sesje ślubne foto i wideo. To miejsce wielu plenerów filmowych i wspaniała perełka na mapie Katowic. Architektura dzielnicy zachwyca szczegółami, które doskonale wpisują się jako tło dla typowo śląskiej sesji ślubnej.

Wszystkich szukających innych oryginalnych miejsc warto skierować do Parku Tadeusza Kościuszki urządzonego w angielskim stylu. Park szczyci się bogatą florą w postaci wielu gatunków roślin i drzew. Uroku temu miejscu dodaje także kościółek św. Michała Archanioła, Galeria Rzeźby Plenerowej i wieża spadochronowa.

Sesja ślubna w Katowicach może także zostać zrealizowana w okolicy Spodka, który stanowi jeden z symboli miasta. Państwo młodzi mogą również udać się do Parku Śląskiego, który mieści się na granicy Katowic, Chorzowa oraz Siemianowic Śląskich. Jeśli nowożeńcy zrezygnują z sesji w centrum Katowic, okolice miasta mają wiele do zaoferowania. Urokliwe wieże ciśnień, stare kopalnie, małe parki także mogą być miejscem pięknej ślubnej sesji.

Warto wspomnieć także o możliwości nietypowej sesji ślubnej, dla której za plener służą często tereny postindustrialne, takie jak stare fabryki, czy kopalnie. Katowice i ich okolice to świetne miejsce dla takich sesji, każdy fotograf, czy filmowiec może odnaleźć tu naprawdę sporo inspiracji. To okazja do zorganizowania artystycznej sesji ślubnej, zdjęcia, z której są główną ozdobą ślubnego albumu i dumą pary młodej. 

 

Śląskie wesele 

Stolica Górnego Śląska jest bardzo atrakcyjnym miejscem z wieloma możliwościami pozwalającymi perfekcyjnie zorganizować ślub i wesele. Dość spora liczba sal weselnych pozwala na wybór odpowiedniego lokalu właściwego własnym preferencjom. Jednym z takich miejsc jest Dom Przyjęć Okolicznościowych "Hubertus" gdzie można zorganizować wesele nawet na 140 osób.

Skoro śląska gwara wraca do łask, nie inaczej powinno być ze śląskimi tradycjami, a wesele w regionalnym stylu, sięganie do tradycji i korzeni to genialna opcja na świętowanie tego wyjątkowego dnia. W Katowicach nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiednio skrojonych usług, a do sensu takiego wesela chyba nikogo nie trzeba przekonywać. W morzu nowoczesnych przyjęć weselnych, taka impreza na pewno bardzo się wyróżni i sprawi, że goście zapamiętają ją na długo. 

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems