Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Bytom

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Mój repertuar to oryginalne wersje utworów od lat 60-tych przez 70-te, 80-te 90-te, do najnowszych ...
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Poznajmy się trochę bliżej. Nazywam się Jan i jestem Dj’em od 2009 roku. Jednak moja przygoda ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jeśli szukasz DJ/Wodzireja na swoją imprezę... dobrze trafiłeś. Poprowadzę każdą imprezę weselną, urodziny, rocznicę, studniówkę ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Nowoczesna
Inna
Na nasz zespół składają się muzycy z Knurowa obok Gliwic. Nasza oferta skierowana jest dla ...
Weselna - standardowa
Góralska
Nowoczesna
Inna
To z Wami mam zaszczyt tworzyć historię, która żyje przez długie lata. Właśnie dlatego dokładam ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy profesjonalnym zespołem muzycznym, który zapewnia oprawę muzyczną na weselach. Grono zadowolonych Par Młodych ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Jestem DJ-em, prezenter i wodzirejem. Gwarantuję udaną imprezę i dysponuje kilkunastoletnim doświadczeniem. Szerokie spektrum utworów z różnych ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Jesteśmy ekspertami od wesel !!!! Laureatami drugiego miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Kapel weselnych w Kuźni Raciborskiej ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 24

Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Bytom - nasz przewodnik

Zwieńczeniem uczucia dwojga kochających się ludzie jest zazwyczaj ślub. Nie dziwi zatem fakt, że pary młode pragną, aby w ten dzień wszystko przebiegło perfekcyjnie. Przyszli małżonkowie przykładają wielką wagę do wszystkich szczegółów podczas organizacji tego wydarzenia. Przeważnie pamiątkę szczęśliwych chwil stanowi reportaż ślubny w postaci zdjęć i/lub filmów. To właśnie w postaci takich kadrów zostanie upamiętniony i uwieczniony ten wspaniały dzień. Bardzo często uzupełnienie stanowi sesja ślubna wykonana w różnych plenerach.

W pierwszej kolejności (prócz ustalenia daty ślubu) należy zarezerwować miejsce na zabawę weselną, a także zespół muzyczny, który zadba o gości weselnych. Udane wesele zapadnie głęboko w pamięć wszystkim uczestnikom. Warto skorzystać z ciekawych ofert lokali weselnych znajdujących się na terenie Bytomia. Może to być np. Restauracja The Piano. Po dokonaniu rezerwacji, można skorzystać z pomocy portalu muzyka-wesele.pl, by wybrać zespół, który zadba o oprawę muzyczną. W Bytomiu jest do dyspozycji 21 takich ofert. Wystarczy skorzystać z wspomnianego serwisu i porównać terminy, ceny i inne szczegóły. 

 

Zespół na wesele w Bytomiu

Jaką muzykę para powinna zaproponować gościom podczas zabawy weselnej? Sprawdzi się, że przede wszystkim to, co znane i szeroko lubiane. Zespół weselny powinien zatem skupiać się na graniu znanych przebojów, najlepiej z różnych muzycznych gatunków, takich jak pop, twist, muzyka biesiadna, czy nawet disco polo. Na Śląskim weselu nie może też zabraknąć typowych śląskich szlagierów!

Czy pary młode z Bytomia mogą liczyć na taką muzykę? Jak najbardziej! Orkiestry weselne z Bytomia i okolic oferują bardzo zróżnicowany repertuar, który ma sporą szansę zyskać aprobatę większości gości. Para młoda nie powinna się obawiać z góry przyznać, jaka muzyka, a nawet jakie konkretne kawałki powinny znaleźć się na imprezie, w końcu to niepowtarzalne chwile i wszystko powinno przebiegać w sposób, jaki młoda para sobie życzy. 

 

Oprawa uroczystości i zespół weselny

Warto zadbać także o oprawę muzyczną ceremonii ślubu. Do wyboru jest wiele opcji. Można zatrudnić kwartet smyczkowy lub jednego skrzypka, a nawet harfistę, którzy będą towarzyszyć tym wzruszającym chwilom muzyką klasyczną. Można także postawić na piękne głosy, angażując śpiewaka lub śpiewaczkę, a nawet cały chór. Szczególnie ta ostatnia opcja jest bardzo widowiskowa i robi niesamowite wrażenie na gościach, a także samej parze młodej. Ślub będzie znacznie bardziej wzruszający, jeśli towarzyszy mu odpowiednio dobrana muzyka. To ważny element, którego nie można pominąć.

Jeśli chodzi o przyjęcie weselne, najlepszym sposobem na wybór muzyki jest zastosowanie zasady "złotego środka", czyli zapewnienie różnorodnego repertuaru. Granie lub odtwarzanie przez DJ-a piosenek z każdego stylu przemieszanych między sobą sprawi, że każdy gość znajdzie coś dla siebie. Ważne, aby sporą część wieczora grane były szybkie, energiczne piosenki, ale nie można zapomnieć także o wolnych, które sprawią, że na parkiet chętnie ruszą starsi oraz, że goście będą mogli trochę odpocząć.

Choć wybór muzyki weselnej to spora odpowiedzialność, to dzięki takiemu rozwiązaniu impreza na pewno będzie uznana za sukces. Znalezienie zespołu, który oferuje różnorodny repertuar w dużym mieście nie powinno być trudne. Na portalu muzyka-wesele.pl można znaleźć wiele takich ofert, w dodatku w bardzo przystępnych cenach. Wybór nie będzie łatwy, bo lokalne zespoły trzymają bardzo dobry poziom, ale na pewno każda para znajdzie coś dla siebie.

 

DJ na wesele – popularne rozwiązanie

Przede wszystkim para musi podjąć decyzję, czy chce, aby na weselu grał zespół, czy zajmował się muzyką DJ. Plusem wynajęcia DJ-a jest szeroki wybór muzyki – wystarczy ustalić, jakiego rodzaju piosenki chcemy usłyszeć na zabawie, a profesjonalista dobierze listę kawałków tak, byśmy byli zadowoleni. To, na ile zrealizują się nasze preferencje, nie zależy wówczas od repertuaru zespołu, który – choć oczywiście bywa bardzo zróżnicowany – zawsze jest jednak ograniczony.

Pod względem cen zazwyczaj usługi DJ-a są korzystniejsze niż koszty wynajęcia całej kapeli. Jednak wciąż wiele osób uważa, że na prawdziwym, tradycyjnym weselu powinien grać zespół muzyczny. W dużych miastach zarówno zespołów, jak i DJ-ów nie brakuje i ta konkurencja pozwala na wybór właśnie takiego, jaki nas interesuje. Natomiast organizując ślub w małej miejscowości, możemy oczywiście zdecydować się na lokalnych wykonawców lub na takich, którzy jeżdżą po całej Polsce, jednak zapewne wybór i poszukiwania będą stosunkowo trudniejsze.

 

Pamiątka ślubna – sesja plenerowa

Para młoda nie powinna jednak skupiać się tylko na przygotowaniu wesela. Powinna pomyśleć także pamiątce z wesela, czyli reportażu foto lub video. Obecnie takie reportaże nie mogą obejść się bez sesji plenerowej, która znacznie je ubogaca. Pary na Śląsku mają sporo szans na bardzo ciekawe przygotowanie sesji fotograficznej lub teledysku ślubnego. Zapewnia to wielość niebanalnych plenerów ślubnych, jakie można znaleźć w okolicy. Tereny postindustrialne, kopalnie, blokowiska - choć dla niektórych może to brzmieć dziwnie, to takie miejsca są bardzo w cenie podczas organizowania sesji ślubnych. Pozwalają się wyróżnić od innych sesji i stworzyć artystyczne zdjęcia ślubne. Gdzie najlepiej zorganizować sesję ślubną w Bytomiu? 

 

Rynek w Bytomiu to nie wszystko

Miasto Bytom leżące na Górnym Śląsku łączy w sobie klimat regionu, a także kultury wschodniej ze względu na napływ ludności polskich Kresów Wschodnich. Bez problemu można tutaj zorganizować oryginalną sesję ślubną. Niewątpliwie jest tutaj bardzo szczególne centrum ze średniowiecznym układem urbanistycznym. Atrakcyjne kamienice, kościoły i urokliwe uliczki będą odpowiednim miejscem romantycznego spaceru i stworzenia wspaniałego klimatu reportażu. W okolicy Dworca Kolejowego rozpoczyna się deptak bytomski, który prowadzi aż do Rynku. Odnowiona aleja jest bardzo efektowna i może stanowić doskonałe tło sesji ślubnej.

Poza zabytkami i architekturą w okolicach Bytomia można odnaleźć wiele perełek, które są objęte ochroną indywidualną. Takie plenery to wspaniały pomysł na oryginalne zdjęcia lub film. W Kamieniołomie Blachówka odnajdzie się nastrój tajemniczości. Powstał on na miejscu wyrobiska z okresu dolomitu już w 1889 roku. Jest to interesujące miejsce o charakterze górniczym. Na terenie tym jest wiele wyrobisk odkrywkowych, sztolni, szybów, usypisk i chodników podziemnych. Nie wszystkie miejsca są możliwe do zwiedzania, ale to co jest możliwe jest wystarczające, by stworzyć fascynujące zdjęcia i filmy ślubne.

 

Inne atrakcje miasta

Bytomska kolejka wąskotorowa może zapewnić ciekawą podróż w czasie. Trasa popularnej wąskotorówki wiedzie po terenie Bytomia, Miasteczka Śląskiego i Tarnowskich Gór. Może to być atrakcyjna wycieczka i kolejny z pomysłów na sesję ślubną. Historia popularnej „ciuchci” sięga XIX wieku i pomaga ona w zwiedzaniu zabytków techniki województwa śląskiego. Na trasie znajduje się m.in. Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach oraz malowniczy Zalew Nakło-Chechło.

Jak widać miasto Bytom oraz okolica ma wiele do zaoferowania wszystkim je odwiedzającym. Nie zabraknie tutaj także doskonałych plenerów, które stworzą wspaniałą ślubną pamiątkę. Fachowcy z tej dziedziny z powodzeniem wszystkim przedstawią swoje propozycje plenerów ślubnych. Oni także zrealizują wszystkie pomysły i wizje młodych par.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems