Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:

Zespoły weselne Żory

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Zespół muzyczny, który gra znane przeboje muzyki rozrywkowej, które są dostosowane do wymagań i gustów słuchaczy. Na zespół składa się pięciu muzyków, m.in. studentów Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz absolwentów Samorządowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Żorach. Wokalistka Marzena śpiewa w akompaniamencie czterech muzyków, którzy grają na takich instrumentach jak:perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, saksofon, klarnet, instrumenty klawiszowe.
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Nowoczesna
Nasza ekipa to pięć doskonale ze sobą współgrających ogniw. Doświadczeni operatorzy, wykorzystując wysokej klasy instrumenty, przekształcają ...
Inna
Profesjonalna obsługa imprez tanecznych i okolicznościowych. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wesel. Poza muzyką zapewniamy prowadzenie ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Inna
Przystępny cenowo profesjonalny zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe. Gramy na weselach. Zapraszamy do kontaktu z ...
Weselna - standardowa
Pop
Folk
Nowoczesna
Inna
Doświadczony DJ z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący profesjonalnym sprzętem z nagłośnieniem i oświetleniem. Repertuar odpowiedni na ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
To z Wami mam zaszczyt tworzyć historię, która żyje przez długie lata. Właśnie dlatego dokładam ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość dla Pary Młodej jak i Gości Wesela. Jako doświadczony ...
Weselna - standardowa
Pop
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Wiemy, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponujemy więc sztywnej "top ...
Weselna - standardowa
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Nasz zespół prowadzi działalność na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w prowadzeniu imprez okolicznościowych,wesel, jubileuszy ...
Weselna - standardowa
Klasyczna
Pop
Jazz
Góralska
Folk
Nowoczesna
Inna
Liczba pozycji: 9

Województwo Śląskie – zobacz listę zespołów muzycznych z innych miast:

Zespoły weselne Żory - nasz przewodnik

Trendy dotyczące przyjęć weselnych zmieniają się z roku na rok. Huczne zabawy są często zastępowane kameralnymi przyjęciami w gronie najbliższych, podziękowania dla rodziców bywają od niedawna przedstawiane w formie filmu, a zespół weselny jest nierzadko zastępowany przez DJ-a, który jednocześnie spełnia funkcję wodzireja. Ten ostatni zabieg jest jednak bardzo ryzykowny, gdyż nic nie zapewni tak dobrej zabawy jak obecność kapeli i muzyka na żywo. Odpowiedniego kamerzystę z okolic Żor można znaleźć tutaj.

Organizację przyjęcia weselnego powinniśmy rozpocząć od wyboru odpowiedniej lokalizacji. W tym celu należy brać pod uwagę odległość miasta od miejsca zamieszkania większości zaproszonych i dogodność połączeń komunikacyjnych, jak również znajdujące się w miejscowości kościoły czy sale weselne.

Jak wybrać muzykę weselną?

Na młodej parze spoczywa spora presja. Jak wybrać muzykę weselną tak, aby wszyscy byli zadowoleni? Niestety zwykle o niemożliwe, bo wesele to imprez, na której znajdują się bardzo różni ludzie, których nie łączy w zasadzie nic, oprócz znajomości z młodą parą. Dlatego też para powinna planować wesele "pod siebie", wybierając takich muzyków, jacy spełniają jej preferencje i potrzeby. Jednak o gościach także powinniśmy myśleć, wiedząc, że zamierzają przyjść na wesele, aby dobrze się bawić. Dlatego warto zatrudnić osoby pełne pozytywnej energii i gotowe do rozbawienia sali. To, czy będzie to zespół, czy DJ ma tak naprawdę drugorzędne znaczenie. Dobry specjalista zawsze znajdzie sposób na rozbawienie towarzystwa, niezależnie od tego w jakim wieku i o jakich preferencjach. Wybierajmy osoby, które mają doświadczenie i które dobrze dokumentują swoje wykonania, tak, aby być pewnym tego, co zamawiamy. Jeśli w grę wchodzi zespół, warto zapoznać się z tym, jak śpiewa na żywo, bo w dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest przerobić nagranie, które znajduje się w Internecie. Z odrobiną zainteresowania i uwagi, para na pewno znajdzie zespół weselny, który spełni oczekiwania jej i zaproszonych gości. 

Ile kosztuje zespół weselny?

Z racji tego, jak ważna jest muzyka weselna, wydatek na nią wcale nie jest mały. Sięga kilku tysięcy złotych, w zależności od tego, jaką opcję wybierzemy. Najtańsi są DJ-e i tzw. zespoły playbackowe, złożone z 2-3 osób. Te drugie jednak nie mają sensu, aby je zatrudniać, nie dają przecież muzyki na żywo, sprawiają tylko jej wrażenie. W takim wypadku lepiej zatrudnić DJ-a, za którego również zapłacimy nie więcej niż 2-3 tysiące złotych, a przynajmniej zabawa będzie gwarantowana. Droższe są trochę większe zespoły, które choć serwują muzykę na żywo, to posiłkują się podkładami muzycznymi. Najwięcej kosztują zespoły instrumentalne, które mogą być złożone nawet z 5-6 osób. Nie tylko ilość kosztuje, ale także drogi sprzęt do nagłaśniania i instrumenty, których używają. Taki zespół daje jednak niesamowite wrażenie, a wysoka cena odpowiada wysokiej jakości. Naprawdę warto!

Muzyka w kościele

Choć wesele to czas zabawy, na którym muzyka gra najważniejszą rolę, to przecież w całym dniu najważniejszy jest ślub, który także wymaga odpowiedniej oprawy. Muzyka w kościele może całkowicie zmienić obraz ceremonii, sprawić, że będzie głęboka i wzruszająca. To ogromna różnica, jeśli korzystamy tylko z usług organisty, a jeśli zatrudnimy dodatkowych muzyków. Dobrym pomysłem jest wybranie na tę okazję muzyki klasycznej, granej np. przez kwartet smyczkowy. Oferty takich zespołów bardzo łatwo dostępne są w Internecie. Można też postawić na śpiew i zatrudnić chór albo scholę. Coraz bardziej popularne stają się także chóry gospel, który zapewniają miłą i radosną atmosferę. Tak niestandardowy wybór na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę, a goście wyjdą ze ślubu mile zaskoczeni, bo spodziewali się, że będzie "jak zawsze". 

Upamiętnienie ślubu - sesja ślubna w Żorach
 

Żory to historyczne miasto, znajdujące się w województwie Śląskim. Miejscowość przyciąga turystów licznymi atrakcjami, a przede wszystkim znajdującym się tutaj Miasteczkiem Westernowym Twinpigs - parkiem rozrywki, w którym znajduje się mnóstwo atrakcji nawiązujących do motywu Dzikiego Zachodu. Warto również poświęcić czas na wizytę w Parku Wodnym Aquarion czy w Muzeum Miejskim.

Atutem Żor jest miejski Rynek. Znajdująca się na placu fontanna o ciekawej konstrukcji cieszy oko i pozwala na wykonanie intrygujących, artystycznych zdjęć pary młodej. Piękny wygląd rynku przemawia za tym, że warto wynajmować sale lub lokale znajdujące się w jego pobliżu. To samo dotyczy terenów położonych niedaleko brzegu przepływającej przez miasto rzeki Rudy.

W Żorach nie brak również zabytków. Warto zwrócić uwagę na gotycki kościół parafialny pw. Świętych Apostołów Filipa i Jakuba z XV wieku, plebanię z XIX wieku, kościół ewangelicko-augsburski z 1931 r., plebanię ewangelicką z 1906 r. czy fragmenty murów obronnych z XIV wieku. Dostęp zarówno do interesujących obiektów sakralnych, dużo atrakcji i piękna architektura sprawiają, że miasto jest jak najbardziej warte uwagi.

Oprawa muzyczna, wodzirej, DJ - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems