Zespoły weselne, wodzireje i oprawa muzyczna
Szukaj zespołu, wodzireja, DJ'a:
‹  lista aktualności

Niespodzianka muzyczna na weselu

2016-05-16
Tradycyjne wesela coraz częściej uchodzą za nudne. Dlatego pary młode starają się zapewnić dodatkowe atrakcje, które wprowadzą gości w dobry nastrój i sprawią, że będzie naprawdę ciekawie. Opcji, jak to zrobić jest wiele - od śmiesznych zabaw weselnych po pokaz fajerwerków. Ale skoro na weselu najważniejsza jest muzyka to można zaproponować gościom muzyczne atrakcje!

Można mieć sporo pomysłów na to, jak urozmaicić gościom czas na weselu. Niektórzy wynajmują fotobudkę, inni zapewniają wodzireja, proponującego zwariowane zabawy i tańce, a jeszcze inni organizują pokaz zdjęć, a nawet pokaz barmański, czy taneczny. Każda z zaproponowanych opcji ma swój urok, ale najlepiej, jeśli taka atrakcja pojawia się niespodziewanie i angażuje wszystkich obecnych na weselu gości. Jaką muzyczną niespodziankę można zaaranżować na przyjęciu weselnym?


Zwariowany pierwszy taniec na weselu

Choć zdarza się coraz częściej, to wciąż jest dosyć niespodziewaną odsłoną pierwszego tańca. Kiedy wszyscy inni tańczą walczyka albo tango, para może zaryzykować i zatańczyć śmieszny układ do własnoręcznie zmiksowanej muzyki. Wystarczy wybrać znane i lubiane przeboje i umiejętnie je połączyć, a potem dobrze się bawić, wykonując zaplanowany albo spontaniczny taniec. Jak pokazuje praktyka, goście na pewno będą zaskoczeni i… zachwyceni. Taniec na pewno wzbudzi sporo śmiechu i stworzy idealną atmosferę do rozpoczęcia weselnej zabawy.

Jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec? Sprawdź!

Zwariowany pierwszy taniec młodej pary - Agnieszka i Grzegorz


Taniec – niespodzianka dla młodej pary

Nikt nie mówi, że to młoda para musi być odpowiedzialna za wszystkie weselne atrakcje. Bardzo miłym gestem jest przygotowanie niespodzianki dla pary przez drużbów lub znajomych. I znów taniec świetnie się tutaj sprawdzi. Wystarczy umówić się z orkiestrą, która przygotuje odpowiedni moment, zaprosi parę na środek i wygodnie usadzi ich na krzesłach, aby mogli z obejrzeć wszystko ze świetnej perspektywy. Ten plan można dowolnie modyfikować. Zdarzało się, że młody pan tańczył w ten sposób dla swojej młodej żony lub odwrotnie. Ważne, żeby zachować sporo dobrego humoru i dobrze się przy tym bawić.

Niespodzianka dla młodej pary od znajomych - śmieszny taniec


Para młoda śpiewa lub gra na swoim weselu

Jeśli nie lubimy tańczyć, a mocniej czujemy się w śpiewie lub potrafimy grać na instrumencie, świetnym pomysłem może być przejęcie weselnej sceny na jakiś czas. Prawdziwie wzruszającym momentem byłoby wykonanie przez młodego pana ulubionej piosenki jego ukochanej. Śpiewając tylko dla niej przy sali pełnej gości, złożyłby jej piękny dowód swojej miłości. W ten sam sposób mogą postąpić znajomi, rodzeństwo, a nawet rodzice pary. Takie „interaktywne” wesele na pewno byłoby zapamiętane znacznie lepiej, niż to, na którym występują tylko zawodowi muzycy.

Jakie piosenki przypadną do gustu gościom weselnym? Sprawdź!

A co, jeśli nie mamy talentu do śpiewania lub grania? Żaden problem! Możemy po prostu… grać z playbacku! To oczywiście opcja na występ z humorem, a uzupełnienie go śmiesznymi strojami i przekonującą grą aktorską, może być prawdziwym punktem kulminacyjnym wesela.


Muzyczne niespodzianki na weselu – czy warto?

Jest sens w ogóle aż tak się wysilać? Oczywiście można zorganizować zwykłe wesele, bez większych atrakcji, na którym goście i tak dobrze będą się bawić, ale dlaczego nie starać się bardziej, skoro okazja jest tak wyjątkowa? Tym bardziej, że wymienione pomysły nic nas nie kosztują, tylko trochę czasu, który jednak na pewno upłynie w bardzo przyjemnej atmosferze. Szczególnie dotyczy to drużbów lub przyjaciół albo rodzeństwa młodej pary. Narzeczeni zapewne i tak mają wiele na głowie, dlatego nie będą myśleć o przygotowaniu dodatkowych niespodzianek. Tym bardziej ucieszy ich tak wyjątkowy prezent, który bardzo ożywi wesele, a przy okazji będzie najlepszym dowodem na to, jak ważni są dla swoich bliskich. Będzie to także element, o którym długo nikt nie zapomni.

Zatrudnij wodzireja i DJ-a w jednym!

Muzycy weselni w przebraniu

Tomek - zespół weselny z Wrocławia

Można oczywiście zaplanować inne atrakcje, które sprawią, że goście nie będą się nudzić, ale taka muzyczna niespodzianka na pewno będzie „strzałem w dziesiątkę”. Po pierwsze, bo nikt się tego nie spodziewa, po drugie, bo w najlepszy sposób angażuje młodą parę i jej bliskich, a po trzecie, bo jest bardzo prywatna i wymaga włożenia w nią pewnego wysiłku. Obecni na weselu goście na pewno docenią takie zaangażowanie i uznają całe przyjęcie za świetną imprezę!


Znajdź idealny zespół na wesele!

Orkiestra weselna – Dąbrowa Górnicza
Zespoły weselne – Radom
Muzyka na wesele – Konin
DJ na wesele – Lublin
Tani zespół weselny – Kielce

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza zespołów weselnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems